Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze jednego nie rozumiem, dlaczego na tym filmie gosc zabiera niesmiertelnik na srodku odsloniety i tym samym bezbronny przez pare sekund gdzie mógłbyć ostrzelony z roznych stron.

 

Bo w czasie nożowania, przez te parę sekund ma się immunitet i można wyjść cało z tego młyna.

 

 

Ps. Co ty robisz na mapie, że masz Spm 260??

 

 

A to dużo czy mało? Bo sam mam 250 i nie wiem czy się puszyć czy się wstydzić)

Edytowane przez macgyverowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Immunitet podczas skalpowania? Nie raz już dupala mi ratowano, podczas animacji wsadzania kosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niesmiertelnosc jest tylko chwilowa przy respie, jak biegniesz sobie a tu nagle wrog na wrogu sie respi i nie mozna go ubic przez 2-3s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli jest nawet to i tak takiego nożownika ustrzelić łatwo chwilę po (jeśli w trakcie faktycznie miałby immunitet). Dla mnie to było niepotrzebne ryzyko jeśli się gra zespołowo aby wygrać, a nie dla zabawy.

Ten immunitet cos musi słabo działać (jeśli jest) bo nie przypominam sobie aby kiedy napieprzałem w takiej sytuacji, nożownik wyszedł z tego cało.

Edytowane przez cinkibolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba kwestia tego, że jest dosłownie chwila na ubicie typa wsadzającego kosę, przy czym lagi nie pomagają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skiba to nie do końca prawda ja nie raz miałem taką sytuacje że respie się na znaczniku i  nawet 2sek. nie minęły i dostałem -.-

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli jest nawet to i tak takiego nożownika ustrzelić łatwo chwilę po (jeśli w trakcie faktycznie miałby immunitet). Dla mnie to było niepotrzebne ryzyko jeśli się gra zespołowo aby wygrać, a nie dla zabawy.

 

Ubicie nożem jest bardzo demoralizujące, więc nie jest to niepotrzebne ryzyko, nawet jak się gra zespołowo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro wyczaiłem coś takiego: http://allegro.pl/battlefield-3-ultimate-premium-edition-pl-ps3-i3397733596.html    cały zestaw premium za 79 ziko.

Tylko takie pytanie: myślicie, że warto kupic ? tzn wiem, że cenowo tak ale nie chcę dostac żadnego bana ani nic takiego i zastanawiam się skąd sprzedający to ma (na ps store kosztuje ok 200 zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubicie nożem jest bardzo demoralizujące, więc nie jest to niepotrzebne ryzyko, nawet jak się gra zespołowo)

 

O tym nie pomyślałem, ale faktycznie możesz mieć rację, że to może wyprowadzić z równowagi i po respie chwile może iść gorzej takiemu zanożowanemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

A to dużo czy mało? Bo sam mam 250 i nie wiem czy się puszyć czy się wstydzić)

 

Bardzo mało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już nie wiem jak wykręcić większy SPM, robię co mogę) Wolę większe mapy i tam sporo czasu idzie na dojazdy, może to przez to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, jest normalnie.

 

Jak lubisz zaflankować, obiejść, bardziej na spokojnie itp, to wszystko w normie. Zresztą to jest na środku tego wskaźnika w battlelogu, więc wg mnie jest normalnie.

Edytowane przez cinkibolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pociesza mnie tylko myśl, że ten SPM ciągle rośnie, bo w lutym było tylko 140, więc nie jest żle, w takim tempie za 2-3 lata będzie z tysiąc)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro wyczaiłem coś takiego: http://allegro.pl/battlefield-3-ultimate-premium-edition-pl-ps3-i3397733596.html    cały zestaw premium za 79 ziko.

Tylko takie pytanie: myślicie, że warto kupic ? tzn wiem, że cenowo tak ale nie chcę dostac żadnego bana ani nic takiego i zastanawiam się skąd sprzedający to ma (na ps store kosztuje ok 200 zł)

 

Bierz i się nie zastanawiaj, jeśli nie grałeś i kupna BF4 na PS4 nie planujesz w najbliższym czasie. Bana nie dostaniesz, ale dla pewności możesz spytać sprzedającego skąd pochodzi klucz, a pewnie z Rosji. Tylko pamiętaj, że to jest subskrypcja Premium, nie edycja gry Battlefield Premium.

 

O tym nie pomyślałem, ale faktycznie możesz mieć rację, że to może wyprowadzić z równowagi i po respie chwile może iść gorzej takiemu zanożowanemu.

 

Serio namyślacie się jaki ślad na psychice pozostał osobie ubitej kosą? Lepiej odłóżcie już gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz i się nie zastanawiaj, jeśli nie grałeś i kupna BF4 na PS4 nie planujesz w najbliższym czasie. Bana nie dostaniesz, ale dla pewności możesz spytać sprzedającego skąd pochodzi klucz, a pewnie z Rosji. Tylko pamiętaj, że to jest subskrypcja Premium, nie edycja gry Battlefield Premium.

 

 

 

subskrypcja Premium tzn ? Ja mam podstawkę i chce tylko dodatki.(którą głupio zresztą kupiłem w mediamarkt za 119, premium było za 170 zł, jednak wtedy myślałem, że premium to coś takiego jak w COD-ach 3 mapy na krzyż więc olałem dopiero później w ps store obczaiłem jak duża jest zawartoś premium :-/)

Edytowane przez Cuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pociesza mnie tylko myśl, że ten SPM ciągle rośnie, bo w lutym było tylko 140, więc nie jest żle, w takim tempie za 2-3 lata będzie z tysiąc)

Pobiegaj trochę na tdm'ie , tam łatwiej o kontakt z wrogiem i szybsze punkty.

Ew. mapki z dlc CQ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobiegaj trochę na tdm'ie , tam łatwiej o kontakt z wrogiem i szybsze punkty.

Ew. mapki z dlc CQ.

 

Albo metro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Etam :-) graj tak jak lubisz i nie patrz na jakies głupie spm :-)

A jak juz koniecznie chcesz to właź w sajgon miedzy kontenerami na kanałach z shotgunem lub jakims mp7, p90 itp. Tylko ze taka napierdlalanka to nie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak wiadomo. Święta trójca z podstawki: metro bazar i siena. Ale chyba mapki ziba itd dają najszybszywzrost spm.

Btw. Korzysta ktoś z mbattleloga? Rozumiem że jest on okrojony , ale mi oprócz głównej strony nic nie działa( staty, komentarze i inne pierdoły)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę bez sensu grać w co się nie lubi, aby tylko połaskotać własne ego) Wolę bardziej powolne akcje, Ziba, jak dla mnie, jest za szybka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a czy te wszystkie staty na blogu to nie jest mizianie się po własnym ego? My faceci tak już mamy . I tylko mi nie mów ze nie chciałbyś podjechać po firmę nową porszawką czejen, przecież jakiś terenowy VW ma podobny komfort za jedną trzecią ceny. Kobiety w tym temacie są znacznie prostsze, im wystarczy dobry sklep z butami ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubicie nożem jest bardzo demoralizujące, więc nie jest to niepotrzebne ryzyko, nawet jak się gra zespołowo)

 

Z reguly wiekszosc ofiar noza traktuje utrate blachy jako policzek w twarz. Proboja sie zrewanzowac, szukaja cie po calej mapie, spinaja sie, i w konsekwencji traca kolejna. Nie ma lepszej metody na wku^%ienie przeciwnika, niz scigniecie paru blaszek. A ilosc hatemail'ow w skrzynce drastycznie wzrasta, :biggrin:  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×