Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Żadna sztuka, potrzebujesz kartę dźwiękową na USB. Dostaniesz na Allegro już od 5 złotych.

Można to dostać w zwykłym komputerowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie można, pytaj o taką, co nie wymaga sterowników i pamiętaj, że nie podłączysz do niej słuchawek, bo PS3 nie wyprowadza dźwięk po USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę z tym przesadzasz. Czat w grze dziala normalnie

No po rozłączeniu gry rozłącza rozmowę. Czy to takie skuteczne w porównaniu do np. czatu z xbox 360 lub ps4? Nie chcę tutaj wywoływać kłótni, że ten czat jest lepszy czy gorszy, ale dla mnie lepszym rozwiązaniem jest skype lub ts.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze, że nie byłem przekonany co do konsoli nigdy nie grałem na padzie a pierwsza gra jaką kupiłem to BF3... kampanii nie grałem, rzuciłem się na głęboką wodę i nie żałuję po 15h grania jestem zadowolony z efektów kontroluję już w 80% strzały i nie walę w niebo :}. Początkowo się szybko frustrowałem ale jest znacznie lepiej.

 

Jednak myślę, że granie na myszce daje większą frajdę ale rachunki mniejsze i pewność, że gra będzie dobrze śmigać :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przesiadłem się kilka dni temu z PC na PS3. Nigdy nie miałem takich dobrych statystyk na PC w BF3. Nie dość, że nie trzeba się martwić o wymagania i o to czy gra będzie prawidłowo działać czy nie to jeszcze do tego mamy świetny komfort podczas gry. Siedzę wygodnie w fotelu z padem w rękach i gram. Do PC już nie chcę wracać ;) 
Powiedzcie mi tylko na jakiej czułości gracie w BF3? Ja gram na domyślnej i wydaje się bardzo dobra.

Edytowane przez Mateusz4K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie, ostatnio po dłuższej przerwie postanowiłem wrócić do gry w BF3. Niestety już wyszukanie serwerów nie poszło tak jak chciałem, wyświetla się komunikat "wyszukiwanie serwerów nie powiodło się". Próbowałem różnych ustawień filtrów, zawsze tak samo. Ktoś zna może rozwiązanie tego problemu? Co ciekawe wybierając serwery z historii mogę normalnie grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 99% winna leży po stronie użytkownika - pobaw się jeszcze filtrami, albo poszukaj ustawień w necie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się na wersji konsolowej BF3 wszyscy tak płaczą, że COD małe mapy itd... w BF3 jest to samo przynajmniej na PS3 rzeź niesamowita a granie na większych mapach nie ma sensu bo wszyscy się szukają dobrze wspominam BC2 na PC świetna część na komputerze w BF3 niestety nie grałem. W codzie przynajmniej są killstreaky które motywują do gry w BF tego nie ma a szkoda. Czuję taki niedosyt na pewno BF4 nie zawita na mojej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się na wersji konsolowej BF3 wszyscy tak płaczą, że COD małe mapy itd... w BF3 jest to samo przynajmniej na PS3 rzeź niesamowita a granie na większych mapach nie ma sensu bo wszyscy się szukają dobrze wspominam BC2 na PC świetna część na komputerze w BF3 niestety nie grałem. W codzie przynajmniej są killstreaky które motywują do gry w BF tego nie ma a szkoda. Czuję taki niedosyt na pewno BF4 nie zawita na mojej konsoli.

W jednym poście skrytykowales, ze mapy sa za male i za duze? Zdecyduj sie.

Imo bardzo dobrze, ze nie ma killstreak'ow. Brakowaloby tylko zeby ktos co chwile jakies rakiety, skanery odpalal.

Jak bf4 to tylko na pc, albo ps4

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ale trochę nie rozumiem twojego postu. narzekasz że na mniejszych mapach jest za duży kocioł , a na większych za mały? dobrze to odebrałem ? :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólne trochę znakow interpunkcyjnych pogubił i polowy nie można zrozumieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, widze że ciągle sporo osób odwiedza ten temat. Chetenie pogram z kimś w BF3 na PS3. Nie mam wersji Premium. Jeśli jesteś osobą starszą i posiadasz headset, wyślij mi wiadomość na PSN.  ID: SKALA668 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się na wersji konsolowej BF3 wszyscy tak płaczą, że COD małe mapy itd... w BF3 jest to samo przynajmniej na PS3 rzeź niesamowita a granie na większych mapach nie ma sensu bo wszyscy się szukają dobrze wspominam BC2 na PC świetna część na komputerze w BF3 niestety nie grałem. W codzie przynajmniej są killstreaky które motywują do gry w BF tego nie ma a szkoda. Czuję taki niedosyt na pewno BF4 nie zawita na mojej konsoli.

Killstreaki motywują cię do grania w Coda ? :shok: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że funboye się odezwą.

 

Ogólne trochę znakow interpunkcyjnych pogubił i polowy nie można zrozumieć. 

znaków*

 

Te polonista nudzi Ci się? może praktyka w szkole są miejsca.

 

przepraszam ale trochę nie rozumiem twojego postu. narzekasz że na mniejszych mapach jest za duży kocioł , a na większych za mały? dobrze to odebrałem ?  :)

Tak jest dobrze to odebrałeś nie ma równowagi tak jak było to w BC2 i wydaje mi się, że były bardziej przemyślane.

 

Killstreaki motywują cię do grania w Coda ? 

No a nie? głupie pytanie tam przynajmniej mam coś za zabicie kilku graczy, nie tyko beretkę i satysfakcję gdy odblokowałem wszystko grałem tylko po to by sobie odpalić AC130.

 

Do tego dochodzą DLC w które nikt nie gra...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te polonista nudzi Ci się? może praktyka w szkole są miejsca.

.

wróć tu po wakacjach
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny fanboy (a może funboy?) języka polskiego jakiego znam to profesor Miodek, a no i Bralczyk jest jeszcze. :)

Ps.

Sorry Kakaroto, jakoś tak mało stylistycznie ten mój post wyszedł, oszczędzisz mnie? :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam może mi ktoś wyjaśnić jak połączyć konta psn z origin. Ponieważ widze że tam pisze ,, Konto battlefeed nie zostało aktywowane".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy z tego co pamietam (o ile dobrze pamietam) to trzeba wpisac swój E-mail i hasło i zalogować się do Battlelog'a.(battlelog.battlefield.com) oczywiście hasło itp. mają być te z EA Online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam może mi ktoś wyjaśnić jak połączyć konta psn z origin. Ponieważ widze że tam pisze ,, Konto battlefeed nie zostało aktywowane".

 

Wchodzisz na Origin, logujesz się przy pomocy konta PSN i... już)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś może lub kojarzy typa R3NAULT125 ? Totalny pajac , zagrałem na jego serwerze, kilka razy go ubiłem ale jak o mnie trafił to zaczął kucać nade mną, następnie jak ponownie go trafiłem to pajac mnie wywali z servera dal mi BAN'a , napisałem do niego o co mu chodzi ? ok po jakimś czasie moglem znowu wejść na serwer i znowu jazda z nim załatwił mnie z 5 razy i ja go raz i od razu mnie wywali z servera i znowu BAN , widziałem jego zasady ze nie można campic , sniper , shotgun itp nic z tych rzeczy nie robiłem , dobrze gra typ ale on zazwyczaj gra przeciwko słabym gracza i jeszcze ta jego ekipka , już kiedyś grałem przeciwko niemu takie same jazdy były ale widać ewidentnie że typ ma chopla na punkcie B3 nie sadziłem , ze go jeszcze spotkam

Edytowane przez ps_3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki już urok prywatnych serwerów - jeszcze nie raz trafisz na fleta który np. każdego kto jako tako umie grać przerzuca do swojego teamu, albo wypiernicza każdego kto miał czelność go ustrzelić. Na szczęście rozwiązanie jest proste -> grać na oficjalnych serwerach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×