Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Może bug jakiś ? Były swego czasu takie jaja że jak w drużynie było ustawione u jednej osoby przygważdżanie , a u drugiej anty przygw. to drużyna nie przygważdżała , a do tego była przygwożdżona ( sorki za masło maślane , ale jak ktoś w temacie to się zorientuje ;) )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym konflikcie przygważdżanie (nie zazdroszczę cudzoziemcom, którzy muszą wymówić to słowo :biggrin: ) i antyprzygważdżanie w jednej drużynie to wiem, ale niespodziewanie coś się popsuło i nikogo nie mogę ubić, jak jest to cholerne przygważdżanie w drużynie. No nic, wywalę save'a i stworzę nowy, szkoda tylko straty ulubionych serwerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam zakupić Battelfielda 3, głównie dla multiplayera - jak zapewne większość graczy, lecz mam pytanie. Jak z ilością graczy oraz serwerów? Czy nadal utrzymują tak wysoką liczbę jak wcześniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

PS3 online       11 565

 

Dziękuje, ta liczba chyba wszystko wyjaśnia. Póki co na serwerach jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacyś żołnierze żyją, i chcieli by pograć w godzinach 20-23? Ostatnio zebrało mi się na powrót do tego klasyka, a coraz mniej ludzi jest :L
Tak btw. serwery z dodatków stoją puste mimo, że 3/4 ludzi ma premium, a mapy z np. End Game są świetne ;) Wszyscy grają na podstawowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wszystko jest, tylko nie wiem czy będę w piątek/sobotę wieczorem (na pewno wcześniej) ale w niedziele 20-23 będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzi co nie sprzedadza ps3 na rzecz ps4

To powiem ci, ze jutro kupuje PS3. W koncu zagram sobie po bardzo dlugiej przerwie w zajeebistego Bf3. Moj czar goryczy sie przelal, bo mam dosyc tego Bf4 (gram na PS4). Mapy "spindolone", piechota to lekki dramat (aim assist), a helki czy jet'y mozna opanowac w pare dni. Wracam do skill'owej "trojki". :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powiem ci, ze jutro kupuje PS3. W koncu zagram sobie po bardzo dlugiej przerwie w zajeebistego Bf3. Moj czar goryczy sie przelal, bo mam dosyc tego Bf4 (gram na PS4). Mapy "spindolone", piechota to lekki dramat (aim assist), a helki czy jet'y mozna opanowac w pare dni. Wracam do skill'owej "trojki". 

I po tej długiej przerwie wcale może nie być tak zajebiście w tej grze teeż są lagi chociaż może nie aż takie jak w BF4 aale są i czasem potrafi zdenerwować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam problem z wyszukiwaniem serwerów, za każdym razem nic mi nie znajduje pomóżcie!  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem, zaznaczam np podboj, metro i znajduje maks kilka serwerow a powinno byc o wiele wiele wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W BF4 też to jest skopane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie dużo osób gra jeszcze w bf3? czy mniej więcej jak w blak opsie +/- 20-30 tysięcy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze  z msc temu gralem w bf3 to bylo spoko :D na full metro zawsze sie zalapiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF3 idzie jeszcze pograć ale co sie dzieje z serwerami. Ustawione niby na Europę a właścicielami Amerykanie. Nie idzie dobrze grać jak opóźnienie jest jakieś 300ms podejrzewam.Każdy trzeba sprawdzać osobno 1 na 10 może jest Fr ,Gb, reszta 100% USA.miech na sali. Multi na ps3 to już tylko jedna wielka ściema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF3 idzie jeszcze pograć ale co sie dzieje z serwerami. Ustawione niby na Europę a właścicielami Amerykanie. Nie idzie dobrze grać jak opóźnienie jest jakieś 300ms podejrzewam.Każdy trzeba sprawdzać osobno 1 na 10 może jest Fr ,Gb, reszta 100% USA.miech na sali. Multi na ps3 to już tylko jedna wielka ściema.

 

 

A jak teraz ma się sytuacja? Idzie pograć?

 

A jak mulfti w bf2 wypada przy multi bf3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. jak sytuacja na serwerach ? bo mam zamiar kupic. w cod bo2 gra nadal ponad 100tys. a jak w bf 3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Widzę że ruch tutaj znacznie sie zmniejszył przez ostatnie 2 lata. :) Gra ktoś z tutaj obecnych?Cokolwiek sie zmieniło od ostatniego czasu?Zastanawiam sie nad kupnem PS3 i BF3,z powodu braku jakichkolwiek dobrych gier FPS na PS4.

Edytowane przez PLasgoogle
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hhmm kusząca propozycja :) Muszę policzyć hajs,wychodzi na to,że albo kupie Wieśka albo zorganizuje sobie powrót na stare śmieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli serwery BF3 wciąż działają ? 

Słyszałem od znajomego że jakiś czas temu zostały po cichu zamknięte i zostały tylko BF4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To źle słyszałeś. Serwery nie zostały wyłączone jeszcze w żadnym Battlefieldzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×