Skocz do zawartości
ONE

Crysis 3

Rekomendowane odpowiedzi

A ja bym dodał, co by kolega walczy nie strzelał z biodra, tylko podnosił broń do oczu ( L1 ), co daje dostęp do szczerbinki, celownika kolimatorowego czy teleskopu optycznego wyposażonego w siatkę celowniczą.

Po problemie.

Dzięki, to jest jasne dla mnie, bo FPS-ów przeszedłem wiele. Oczywiście L1 jest mocno pomocne, ale czasem w dużej zadymie nie ma czasu na L1. Cóż jest jak jest - i trzeba to zaakceptowac, albo nie i przestawić się na taki tryb rozgrywki. Wiele pomaga zaznaczanie w trybie widzenia taktycznego, w pewnym stopniu ułatwia to, co brak celownika utrudnia.

Danny Boy - nie skreślam gry, nie podoba mi się wyłącznie brak celownika na Superżołnierzu. Generalnie cała seria Crysis bardzo mi się podoba, przypomina mi stare FPS-y na PC w które grałem kilkanaście lat temu za kawalerskich czasów :-). Pozytywna odmiana od korytarzowej ścieżki w kampanii single w serii Call od Duty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Od razu wyczułem, że Kłejki, Dumy i Halflajfy ci w pamięci siedzą, z tym brakiem L1. Gram w Doom 3 HD gdzie jest strzał tylko z biodra i celownik musi być.

W dużej zadymie masz zawsze opcję kamuflażu, schronienia się za twardą osłoną, pobicia przeciwników. Upgrade'owania szybkości podnoszenia broni do oczu (jest ta opcja, sprawdź - jak upgradeujesz to chodzi tak szybko jak prawie w CODzie).

 

Co mi się w C3 podoba, to że można sobie ustawić wszystko pod własny styl gry. Ja tam "dużej zadymy" (jak to określiłeś) w tej grze, za pierwszym przejściem (weteran) nie miałem. Głównie łuk, szotgan z tłumikiem, silent takedowny i skradanka. Skille w tych dziedzinach rozwinąłem na maxa.

Drugie przejście, które teraz powoli robię, jest na super soldier i staram się jak najwięcej trofków odblokować. Wszystkie upgraejdy z pierwszego przejścia zostają, a ja rozwijam te pozostałe, odpowiedzailne za ostrą wymianę ognia.

Edytowane przez Alpaczino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na razie powiem tak. Kampania singlowa C3 na superżołnierzu jest o wiele większym wyzwaniem niż C1(delta) i C2 (superżołnierz). Nie ma porównania właściwie. C1 i C2 przeszedłem w 80% zamaskowany. Zobaczymy.

Edytowane przez walczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

I właśnie dlatego NIE CIERPIĘ polskiego dubingu w grach. Ta rażąca w oczy sztuczość, taka teatralność, udawany dramatyzm. Nie, no strasznie to brzmi... Tragedia.

 

Ja wiem, że nie każdy rozumie angielski. Ale napisy są, na boga. Zmuś się, jeden z drugim, do przeczytania napisów i posłuchaj obcego języka, innej melodii, innego akcentowania.

Edytowane przez Alpaczino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest Polski to biorę go ^_^ Zmieniam tylko w grach typu JRPG, gdzie oryginalny lektor to Japoński.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam osób na ustawkę w Crysis 3 do trybu multi celem wbijania trofeów mój nik Lukash_pl1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji, że C3 wylądował w plusie szukam chętnych do pogrania w multi (możemy trofea powbijać). Wczoraj trochę pograłem po sieci (8 lvl) i gra się naprawdę bardzo fajnie :-)

 

PSN ID - Cuki1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu napiszę, że jeżeli post jest w złym miejscu proszę o przeniesienie. 

Jednakże mam problem a mianowicie w pewnym momencie postać weszła pod mapę i wszystko byłoby okej gdyby nie to, że gra się zapisała i teraz kiedy zaczynam to autatycznie wchodzi mi pod mapę.

Wygląda to tak jak na obrazku w załączniku. Pływam pod wodą i czasem udaje mi się wydostać na sekundę żeby np podskoczyć....miał ktoś z was taki problem? 

Tylko proszę nie mówcie mi, że muszę zacząć od początku :(

post-58535-0-80621900-1408532232_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dlatego NIE CIERPIĘ polskiego dubingu w grach. Ta rażąca w oczy sztuczość, taka teatralność, udawany dramatyzm. Nie, no strasznie to brzmi... Tragedia.

 

Ja wiem, że nie każdy rozumie angielski. Ale napisy są, na boga. Zmuś się, jeden z drugim, do przeczytania napisów i posłuchaj obcego języka, innej melodii, innego akcentowania.

 

Jest oddzielny temat o lokalizacji gier. 

Badz troche wyrozumialy i moze przylacz sie do optowania za wyborem. Czyli gra ma pelna lokalizacje - fajnie ale jako gracz powinniem miec opcje wybrania dowolnej z dostepnych sciezek dzwiekowych jak i napisow. 

Takie podejscie powinno zadowolic i Ciebie i innych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam niektóre komentarze to mi się słabo robi. W każdej odsłonie Crysis na najwyższym poziomie trudności nie ma "celownika" przy niecelowanym strzale z biodra (na tym polega podniesienie poziomu trudności, że ma być trudniej). C3 jest dużo prostszy na sż od C2, a tym bardziej od pierwszego m.in. dlatego, że kamuflaż wyczerpuje się znacznie wolniej, a super-maskowanie można bardzo szybko i w bardzo prosty sposób podbić na maksymalny poziom (w C2 trzeba było ubić sporą liczbę ceph, a w C1 do końca gry kamuflaż padał po jednym strzale). Absurdalne jest to, że na 8 wrogów w lokacji 4 potrafi jeden po drugim podejść "upewnić się", że poprzedni został zabity. W porównaniu do elity w Killzone 3, to jak na razie C3 jest jak "spacer w parku".

 

[10.09.14] Ukończyłem grę na sż i tym bardziej utwierdziłem się w przekonaniu, że jest to najprostsza odsłona serii. 

Edytowane przez MisiekTripleSix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby była jakaś ustawka to bym się dołączył i zaliczył zabijanie z pulsara

Edytowane przez Sebusi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

online ktos gra? dla trophy;)

Edytowane przez kinius26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×