Skocz do zawartości
ONE

Crysis 3

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mam ciekawostkę dla was. W trybie Miejsce Katastrofy, na mapie Airport nad lasem lata opancerzony statek Cepidów. Można do niego wskoczyć. Wystarczy poskakać po dachach budynków. W środku są 2 giwery CKM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przepraszam jeżeli piszę nie w tym dziale, otóż mam taki problemik mały z grą na becie, chciałbym odblokować predator bow, wymagany jest reboot kombinezonu, który podobno jest w menu głownym po wbiciu 10 lvl'a. Otóż mam 10 lvl takiej opcji w menu nie mam, a ponad to gdy zrestartuje gre, cofa mnie na lvl 9, trochę dziwna sprawa. Ktoś może wie w czym tkwi problem?

Edytowane przez Azureus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też miałem taki problem.Dobiłem do 7lvl,wyłączyłem grę,włączyłem i wyświetlało mi,że mam 2lvl.Nie mam pojęcia dlaczego tak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też miałem taki problem.Dobiłem do 7lvl,wyłączyłem grę,włączyłem i wyświetlało mi,że mam 2lvl.Nie mam pojęcia dlaczego tak jest

Dziwne, a powiedz mi czy jak wbije powiedzmy 11 lvl to nadal będę miał możliwość zrobienia reboota? Wszedzie pisze się o lvlu 10, więc nie chce ryzykować, chociaż i tak nie mam takiej opcji w menu po wbiciu 10 lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dziwne, a powiedz mi czy jak wbije powiedzmy 11 lvl to nadal będę miał możliwość zrobienia reboota? Wszedzie pisze się o lvlu 10, więc nie chce ryzykować, chociaż i tak nie mam takiej opcji w menu po wbiciu 10 lvl.

w beta jest tylko do 10 lvl ,11lvl nie wyswietli sie tlko 10 lvl max i wtedy mozna robic reboot kombinezonu w menu glownym , ja juz mam wszystko odblokowane dobra jest ta bron ostatnia typhoon :)

Przepraszam jeżeli piszę nie w tym dziale, otóż mam taki problemik mały z grą na becie, chciałbym odblokować predator bow, wymagany jest reboot kombinezonu, który podobno jest w menu głownym po wbiciu 10 lvl'a. Otóż mam 10 lvl takiej opcji w menu nie mam, a ponad to gdy zrestartuje gre, cofa mnie na lvl 9, trochę dziwna sprawa. Ktoś może wie w czym tkwi problem?

musissz wbic 10lvl na maxa do konca :)

Edytowane przez kinius26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w beta jest tylko do 10 lvl ,11lvl nie wyswietli sie tlko 10 lvl max i wtedy mozna robic reboot kombinezonu w menu glownym , ja juz mam wszystko odblokowane dobra jest ta bron ostatnia typhoon :)

musissz wbic 10lvl na maxa do konca :)

Dziękować, w końcu latam z upragnionym łukiem i jest kozak, porzuciłem multi crysisa 2 dla tego łuku xD. Jakbyś był chętny pograć, to powiedz. Cholerka mam tylko nadzieję, że tylko na becie grafa jest taka jakby lipna, wydaje mi się, że w crysisie 2 była lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie mi się gra w to multi nawet, Jedynie co denerwuje to mały recoil przy full auto. Typek wali po całej planszy bez ładu i składu a i tak trafia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli by zmienić ten tryb z polowaniem,bo jak dla mnie jest zbyt chaotyczny.Mogli by dać 5min zamiast 2 i ustawić,żeby łowcy się nie odradzali.To by był prawdziwy tryb łowcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

CD-Action przejście kampanii C3 (łącznie z pobocznymi misjami) zajmuje 5 godzin.

Edytowane przez pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To i tak dużo jak na fps'a...biorąc pod uwagę że strzelanki ostatnio są takie krótkie że na jedno posiedzenie się je robi...dlatego lepiej radzę się zastanowić czy warto wywalać 200zł na grę która trwa 5h...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego lepiej radzę się zastanowić czy warto wywalać 200zł na grę która trwa 5h...

Dla kogoś kto ma zamiar grę postawić na półce pewnie nie.Ja po przejściu od razu wystawiam na allegro.Sądzę że sprzedam za ok 150zł

Gdyby nie dawali Crysisa 1 razem z 3,to pewnie bym nie kupił,a tak przynajmniej mam jeszcze 1 do ogrania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupię to i tak stawiam na multiplayera. Generalnie nie lubię strzelanek, ale w to nie jestem całkowitym noobem... Gram też w DUST 514, ale niestety ta gra pozostawia wiele do życzenia i z Crysis 3 Beta nie ma co nawet porównywać. Co dziwne, C3 na PSStore kosztuje 279zł, a w necie widziałem po 210zł. Jestem newbie w PS3, ale z tego co widzę nowości w Store są bardzo drogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PSS zawsze jest o wiele wyższa cena,bo jest możliwość kupowania na spółkę,czyli 279/2

Większość osób kupujących na PSS tak robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz grę i dajesz drugiej osobie dane do swojego konta.Ta osoba wbija na twoje konto pobiera grę i gra już na swoim,a Ty na swoim

Większość gier na PSS ma możliwość aktywowania na 2 konsolach,czyli może w nią grać 2 różnych graczy

Ale na tym forum jest zakaz składania się,jeśli chcesz się złożyć poszukaj chętnych na http://gametrade.pl/grupa/wspolne-zakupy-ps-store

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok, grę raczej kupię, więc spotkamy się na arenach ;-)

EDIT: Zakupiona ;-)

Edytowane przez Concave_1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja chciałem sobie crysisa kupić ale nr. 1 u mnie na liście jest DayZ, Border 2 i ac:m za 5 zł :P

Edytowane przez wwseba97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlugo nie pograsz, gra peka w 4-5 godzin max niestety. No chyba ze dla multi kupiles bo lubisz cloak engaged, to wtedy inna dyskusja ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×