Skocz do zawartości
ONE

Crysis 3

Rekomendowane odpowiedzi

Grę kupiłem,bo lubię Crysisa.Puchary swoja drogą :biggrin:

Ja też staram się wycisnąć wszystko z gry ;) Jeśli chcesz boostować niektóre trofea online to dodaj mnie na psn: CursedAkira

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ExVitallin. Ile czasu zeszło Ci z trofeami w multiplayer bo singla mam już prawie ogarniętego, zostało mi kilka rzeczy do zrobienia.

Gdzie mogę znaleźć info na temat tego jakiego ulepszenia do broni mi brakuje i jak one w ogóle się odblokowują, trzeba podnosić bronie?

I w której misji najlepiej jest zabić 15 typa mocnym kopem do wymaksowania jednego z ulepszeń kombinezonu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Online grałem ok 10 godzin

2.Nie ma takiej listy,musisz podnosić bronie i trzymać :select: Tylko w taki sposób widzisz czy masz wszystko

3.Musisz podnosić bronie z ulepszeniami.Jak wejdziesz na broń to widzisz jakie ma ulepszenia.

RADA: nie trzymaj broni,która nie ma ulepszenia w ekwipunku.Ja tak się naciąłem,bo zamiast podnieść broń z ulepszeniem,gra potraktowała ją jako amunicja i musiałem od nowa poziom przechodzić

4.Bardzo mało jest takich miejsc,moim zdaniem najlepsza mapa do tego,to ta z bateriami przeciwlotniczymi obcych.To chyba przedostatnia misja.Masz tam kilka lokacji,w których możesz nakosić z 5 przeciwników

Najlepszym miejscem jest budynek z pierwszą baterią.

Przechodzisz przez zaminowany most,za mostem jest wieżyczka.Na piętrze nad wieżyczką 2 snajperów obcych.

Po wejściu do budynku pojawia się chyba z 4 obcych.Lecisz na prawo,do dziury w ścianie,tam będziesz miał śmiecia,którego możesz kopać.Wystarczy tylko zwabić obcych do tego miejsca.Jak wejdziesz na piętro to pojawi się kilku obcych,to znowu wabisz ich na dół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ulepszeń broni:

Ulepszenie broni szakal:

Powiększony magazynek(przedostatnie ulepszenie) jest dostępne tylko w 1 miejscu

Miejsce dokładnie widać w 9:10

Ostatnie ulepszenie,też coś z magazynkiem

Widać je na 7:28

Chyba z 3 ulepszenia do broni SCAR występują przy pierwszym kontakcie z przeciwnikami,po zniszczeniu wieżyczek z broni obcych(2 misja)

Sorry ale tylko tyle pamiętam

Jeśli ktoś nie chce marnować czasu na ponowne przechodzenie gry,polecam obejrzenie kilku Walkthrough na YT. Ja w ten sposób zodbyłem ostatnie ulepszenie,właśnie ten powiększony magazynek do szakala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy savy z bety przejda na pelna gre? Chodzi mi ze jak mam ulepszenia broni i 10 poziom to od tego zaczne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 99% nie

To po co te cyrki z odblokowaniami w becie tym bardziej ze tak krotko byla dostepna , a ty grales w bete najpierw ? Czy od razu full?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z grających wie gdzie znaleźć ostatnia lufę do broni SCAR,SCARAB i Grendel niech da znać

To jest ta sama lufa.Mówię o tej co wygląda jak zwykła rurka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jeśli kupie Cr3 Hunter Edition dostanę stellboxa ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niekoniecznie.Możesz ale nie musisz.W opisie zobacz czy jest jakaś wzmianka o tym

Edytowane przez ExVitallin_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten benchmark / engine test to fajny jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak kupie hunter edition teraz to jest kodem na crysis 1 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba uzyskać max lvl w multi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosto i na temat- jeśli ktoś chce pograć w C3 MP bez napinki i w luźnej atmosferze niech doda mnie na PSN do znajomych. Grywam w weekendy. Z doświadczenia wiem, że granie zespołowe jest o wiele lepsze, niż samotne zmagania z przeciwnikami, więc tym bardziej zapraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie trofeum Suited-up - rozwiń swój kombinezon do max. levelu czy jest w jakim stopniu zglichtowne bo wyczytałem gdzieś na zagranicznym forum ze jest z nim problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale cicho trochę gra ktoś jeszcze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×