Skocz do zawartości
ONE

Crysis 3

Rekomendowane odpowiedzi

Klatki nic nie mają do neta. Jak masz laga to strzela ci z opóźnieniem ktoś się teleportuje itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie kupa, dobrze ze taka mala waga bo usunalem doslownie po 10 minutach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widocznie mało grasz......jak ktoś ma słabszego neta to całą gre laguje....a na strefie przy większej zadymie to już gra potrafi spaść poniżej 5 klatek na sekunde...i wiem co mówie:)

A możesz mi łaskawie wyjaśnić co ma lagowanie do spadku framerate`a?

A w kwestii formalnej względem Crysisa 3.

Multi nie zachwyca. Wrażenia grania w CODa z gorsza grafa strasznie wali po oczach i nawet możliwości kombinezonu nie dają rady - przynajmniej u mnie, szybkośc gry ma chyba odwrócić uwaga od tego co gra sobą prezentuje w wersji graficznej.

Z dwóch kotów w worku wole DUST512 - podobnie graficznie a przynajmniej za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie złożyłem zamówienie

I tak po wbiciu platyny sprzedam grę

Na grę wydałem 220zł

220zł - 50zł(Crysis 1)

Pewnie sprzedam slota,zawszę trochę kasy odzyskam(To nie jest oferta sprzedaży!!)

Więc Crysis 3 kosztował mnie ok 170zł

Z dodatków nie mam zamiaru korzystać,więc przy sprzedaży podniosą trochę cenę gry :D

Czy Crysis 3 będzie miał online pass?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra dla mnie nie warta uwagi. Graficznie niby utrzymuje poziom ,ale reszta.... jednym słowem tragedia. Mając takie gry FPS jak BF, MOH, CoD nie ma najmniejszego sensu sięgać po coś tak słabego. Cała rozgrywka, znów używanie tego kombinezonu są słabiutkie. Ja gry nie kupię nawet za 100 zł, szkoda kasy.

@up Zapewne będzie miał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To po chuj to wydaja jak wiedza, ze nie dadza rady .. Tak wiem: $ ..

Bo są jeszcze gracze(np ja)których nie interesuje piękna grafika,a po prostu sama gra

Jak chcecie mieć piękną grafikę to kupcie PC,a nie ps3 i narzekacie

Edytowane przez ExVitallin_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi w C3 jest żywcem zerżnięte z KZ3 (to samo z C2 i KZ2). Pomijając oczywiście możliwości nanokombinezonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo są jeszcze gracze(np ja)których nie interesuje piękna grafika,a po prostu sama gra

Jak chcecie mieć piękną grafikę to kupie PC,a nie ps3 i narzekacie

mi tam odpowiada gra ,wciganalem sie w crysis 2 i niedawno ukonczylem i teraz tez mi sie podoba ale nowki nie kupie(nigdy nie kupuje nowek , ja za gry daje max 120 zl nigdy powyzej) ale zapewne zagram crysis 3 :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A możesz mi łaskawie wyjaśnić co ma lagowanie do spadku framerate`a?

wyjaśnić to może nie potrafie bo znawcą nie jestem ale wystarczy to zobaczyć na żywo w kz3...gdy na serwerze są lagerzy a niej daj boże jest nim host to przyciny i spadki frame rate widoczne są gołym okiem

a co do dusta ....to chyba byłą najszybsza beta jaką kiedykolwiek z dysku usunołem....WEDŁUG mnie to graficznie klimaty ps2.....

Edytowane przez nemesis0_PL!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy będzie można przejść całą grę używając wyłącznie łuku :biggrin:

Czytasz mi w myślach :D Ale w to wątpię bo będą też mocniejsi przeciwnicy i będzie trza użyć wyrzutni rakiet.

Btw. Czasem w becie mam tak, że broń jest wyciągana szybciej. Jakiś typo sobie biegnie przede mną i w ciągu 1s wyciągnąłem rakietnice i go wystrzeliłem XD Radgoll w tym momencie był niesamowity. Wyleciał prawie poza mapę XDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

macie juz wszystkie bronie odblokowane ? :)

Edytowane przez kinius26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay z bety

gra raczej słaba jedynie wersja na pc wymiata graficznie multi jest nudne gra sie bardzo wolno mało akcji i słaba muzyka jak narazie wszystko na minus dla tej gry :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay z bety

gra raczej słaba jedynie wersja na pc wymiata graficznie multi jest nudne gra sie bardzo wolno mało akcji i słaba muzyka jak narazie wszystko na minus dla tej gry :P

"gra się bardzo wolno" ... no błagam!rozgrywka online jest własnie bardzo szybka i dynamiczna.

"słaba muzyka" ???? a wsłuchałeś się chociaż w muzykę z samego meny gry?

poza tym...jak możesz twierdzić,że multi jest nudne? przecież wiele opcji jest zwyczajnie zablokowane z racji tego,że to tylko BETA.może lepiej wypowiedz sie gościu o multi po zakupie pełne jwersji gry :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem że jak narazie nie mówiłem że cała gra jest do dupy ;)

muzyka w samym menu nie jest zła ale podczas rozgrywki

szybka i dynamiczna w 45 min zabiłem może z 20 gości co raczej jest małą liczbą jak na bardzo szybką rozgrywke :P

może to tylko przez te mapy z bety które mogą być za duże i nic ciekawego na nich nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dla porównania wrzucę gameplay z bety na PS3 na tej samej mapie.

Gra jest ok,ale wymaga szlifu,są błędy tekstur,gra od czasu do czasu traci klatki lub/i zawiesza konsole.

Druga sprawa to to,że wydaje mi się że na filmie wyżej (ten z PC) jest inny tryb gry co może być powodem wolnej/nudnej rozgrywki.

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a cos sie da

odblokowac ?

a cos sie da

odblokowac ?

no wszystko co jest zablokowane w broni to mozesz odblokowac, w crash side odblokowujesz m.in. łuk,maszynowa bron nowa ,ok 5 broni jest do odblokowania (3 bronie z tych wiekszych i 2 lub 3 z tych mniejszych broni)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ile osób już zamówiło grę?

Przydałaby się lista do gry online

1.ExVitallin_PL(po wbiciu platyny sprzedaje grę)

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=graF5uMtyH8

]


Moj pierwsza gra ,jedyan ktora doszla do konca.Jestem ciekaw czy multi 3 umrze tak samo szybko jak multi 2.Niestety po zlych doswidczeniach z 2 jak dla mnie 3 nie trafi do mojej konsoli .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam problemu nie mam moze z 2 razy nie dogralem do konca , gra dobra szybka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ile osób już zamówiło grę?

Przydałaby się lista do gry online

1.ExVitallin_PL(po wbiciu platyny sprzedaje grę)

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.ExVitallin_PL

2.MariushPL

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś was nie dużo :) Zobaczę jak będę stał z kasą, może i ja kupię to wtedy chętnie z wami zagram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×