Skocz do zawartości
ONE

Crysis 3

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie dotarło wczoraj i już 3h gry mam za sobą. W marcu będę miał więcej czasu na grę.

Właśnie, jak z tym klanem? Zakłada się jakiś squad w CRY3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlugo nie pograsz, gra peka w 4-5 godzin max niestety. No chyba ze dla multi kupiles bo lubisz cloak engaged, to wtedy inna dyskusja ;).

Co ty gadasz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No niestety taka jest moda w obecnych fps'ach...o czym już pisałem w innym temacie i w skrócie napiszę tutaj...

"...ludzie chcą gier mało wymagających i takich przy których nie muszą dużo siedzieć..."

Szczytem długości fps'ów będzie może max 8h ( mowa o takich typowych fps'ach jak Cod, Moh, Cry ) ponieważ gracz musi być praktycznie prowadzony za rękę i coś się musi zawsze dziać...

Na jednej stronie gdzie pokazuje w ile gracze przechodzili daną grę, było rano napisane że C3 pęka w 4-6 godzin zależnie od poziomu trudności i umiejętności gracza...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Popatrzyłem po recenzjach i wszystkie zgadzają się w kilku kluczowych punktach:

- gra jest po prostu krótka, 6-7h to ponoć max co można wycisnąć z singla

- grafika jest śliczna

- gejmplej pozostał praktycznie bez żadnych zmian względem dwójki

- AI równie durne co w 2jce

- Gra mniej liniowa od C2

- łuk jest fajny

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrzyłem po recenzjach i wszystkie zgadzają się w kilku kluczowych punktach:

- gra jest po prostu krótka, 6-7h to ponoć max co można wycisnąć z singla

lol chyba na veteranie, na normalu mi zeszlo 4 godziny :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi 8h ale sporo czasu zwiedzałem mapy i szukałem rzeczy do trofeów

Teraz zaczynam grę na najtrudniejszym poziomie trudności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że jak dla mnie to taka długość gry to jednak spora porażka, zwłaszcza że, powiedzmy sobie szczerze, koła to na nowo nie wymyślili. I żaden poziom wodotrysków graficznych tego nie zmieni. Multi jest dla mnie w Crysisach tylko dodatkiem i myślę że nie jestem wyjątkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanko do was, Playstation zakupiłem nie dawno i oczywiście gre Crysis 3 Hunter Edition, w pakiecie razem z cyfrową wersją pierwszej części Crysisa i tu mam właśnie pytanie do was, nie jestem za bardzo obeznany w konsoli, jak mam pobrać tego Crysisa? Czy muszę mieć wykupiony pakiet playstation store? po wpisaniu kodu moge jedynie ściągnąć plik do Crysisa 3 ważący jakieś 113 kb....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak moze byc xD po ostatnich wpadkach z codem i mohem gdzie gra trwała 4h to teraz wszyscy czekaja az troche gra spadnie z ceny xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam, mam takie pytanko do was, Playstation zakupiłem nie dawno i oczywiście gre Crysis 3 Hunter Edition, w pakiecie razem z cyfrową wersją pierwszej części Crysisa i tu mam właśnie pytanie do was, nie jestem za bardzo obeznany w konsoli, jak mam pobrać tego Crysisa? Czy muszę mieć wykupiony pakiet playstation store? po wpisaniu kodu moge jedynie ściągnąć plik do Crysisa 3 ważący jakieś 113 kb....

Ja kupiłem na stronie jednego sklepu i tam był link do kodów, które wklepujesz w PS Store.

Ja gram w CRY3 jak mam czas. Np. dzisiaj około 3h grałem w Multi. Dodajcie mnie do kontaktów i zgadajmy się kiedyś na partyjkę. Ale ostrzegam, jestem nupem!

Edytowane przez Concave_1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na stronie jednego sklepu i tam był link do kodów, które wklepujesz w PS Store.

Ja gram w CRY3 jak mam czas. Np. dzisiaj około 3h grałem w Multi. Dodajcie mnie do kontaktów i zgadajmy się kiedyś na partyjkę. Ale ostrzegam, jestem nupem!

TAK!! masz racje znalazłem w swoim zamówieniu na stronie gdzie zamawiałem, dziwne, że nie powiadomili przez maila, że kody sa dostepne na ich strone...no nic dziekuje serdecznie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie gdzie mogę znaleźć powiększony magazynek do broni szakal? Tylko tego dodatku mi brakuje do platyny?

Jest to chyba 2 ulepszenie od góry,umieszczone pod :square:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Exvitallin_PL gratulacje platyny !

Możesz coś napisać o poziomie platyny jak oceniasz poziom trudnosci ,czy jakis pucharek sprawia problem itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tata: to nie ma online pass'u.żadnego kodu nie wpisywałem

Izabellspi: Prostackie,żadne wymagające.Tylko z 1 miałem problem,musiałem zabić 2 typów 1 rzeczą do rzucania.Rzucałem cały czas tarczą i nie wpadało,wku*wiłem się,rzuciłem 2 typów słupem i wpadło

Napisać poradnik,przyda się komuś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tata: to nie ma online pass'u.żadnego kodu nie wpisywałem

Izabellspi: Prostackie,żadne wymagające.Tylko z 1 miałem problem,musiałem zabić 2 typów 1 rzeczą do rzucania.Rzucałem cały czas tarczą i nie wpadało,wku*wiłem się,rzuciłem 2 typów słupem i wpadło

Napisać poradnik,przyda się komuś?

a napisz :biggrin:

0.07%

ULTRA RARE

NO SZACUNECZEK :D

Edytowane przez DaaV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem,żeby wbić platynę i sprzedać :biggrin:

Grasz tylko dla pucharków? lol trochę ;)

A,co do długości

I przejście na normalu zajęło mi 9 godzin. Te 4 godziny o których pisano, to zajmuje wtedy jak sobie zrobisz z tej gry CoD'a i będziesz jak rambo parł do przodu. Jeśli będziesz się bawił kombinezonem i broniami to znacznie wydłużysz czas gry.

Grę łykam,jak stanieje do 100-120zl(oby szybko :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spoczko,ale napisałeś tak jakbyś kupił Crysisa 3 dla samych pucharkòw :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×