Skocz do zawartości
ONE

Crysis 3

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem w bete. To ma tak słabą synchronizacje jak w CoD BO 2. Ja strzelam w typa a okazuje, że dawno odszedł i był obok mnie lub mnie dawno zabił poszedł sobie ;d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w bete. To ma tak słabą synchronizacje jak w CoD BO 2. Ja strzelam w typa a okazuje, że dawno odszedł i był obok mnie lub mnie dawno zabił poszedł sobie ;d.

a jesteś pewien,że nie strzelałeś do hologramu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że większość w tym i Ja :P raczej zachwyceni nie jesteśmy ów produkcją, sporo negatywnych opinii (może za mocne słowo, ale niepochlebnych bynajmniej).

Przez BETĘ sporo osób pewnie zrezygnuje na razie z zakupu tego tytułu.

W tej cenie ok. 200 zł, za to co na chwilę obecną gra ta oferuje to nigdy w życiu ;)

Ale dla tych którym tytuł przypadł do gustu, obyście przy 3 bawili się równie dobrze jak ja przy 2 :D Oj przy multiku nie jeden wieczór pękł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja na konsole też jest 1.0.1 ale to nie świadczy że to jest finalna wersja. Po beta testach może się pokazać łata która będzię gotowa na premierę i wersja np 1.2.

Równie dobrze to alpha może być 1.0. Bo gry dzieli się pierw na Alpha>Beta>full (ukończona produkcja). I w każdej z tych wersji może być 1.0.; .1.3.3.3.;.1.6.9 itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze to alpha może być 1.0. Bo gry dzieli się pierw na Alpha>Beta>full (ukończona produkcja). I w każdej z tych wersji może być 1.0.; .1.3.3.3.;.1.6.9 itd.

Witam

No Ameryki nie odkryłeś :P Co to faz produkcji... pominąłeś jeszcze kilka np. RTM, ale to swoją drogą ;)

Ja tam obstaję przy swoim, zobaczymy po premierze ;) Oznaczenie 1.0.1 wg mnie to finalny produkt, Alfa oznaczona by była 0.0.6 na przykład, Beta to już 0,7 czy tam 0,8 a wersja 1.0 i wyżej to już finalny produkt :) Taka według mnie nomenklatura :)

Premiera wszytko pokaże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto wie jak odkryc luk w tym drugim trybie ,nie hunter ?

Trzeba dojść do 10 lvl i zrestować kominezon (w menu jest taka opcja) wtedy zaczynasz znów od 1lvl.. Wtedy jak dojdziesz ponownie do 5lvl będziesz mógł wybrać łuk. Ja grałem już jakiś czas łukiem i nie jestem zachwycony, bo nie zabija jednym strzałem z powodu pancerza nanokombinezonu. Zaletą jest to że możesz wykonać jeden strzał będąc niewidzialnym, drugi strzał=koniec energii kombinezonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dojść do 10 lvl i zrestować kominezon (w menu jest taka opcja) wtedy zaczynasz znów od 1lvl.. Wtedy jak dojdziesz ponownie do 5lvl będziesz mógł wybrać łuk. Ja grałem już jakiś czas łukiem i nie jestem zachwycony, bo nie zabija jednym strzałem z powodu pancerza nanokombinezonu. Zaletą jest to że możesz wykonać jeden strzał będąc niewidzialnym, drugi strzał=koniec energii kombinezonu.

Tak wlasnie myslalem ale chcialem sie upewnic :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzicie jakas wielka roznice pomiedzy Crysis 2 a 3 w oparciu o ta bete ? Juz wiadomo, ze graficznie bedzie tak samo slabo .. A rozgrywka multi jest ok, ale to nic szczegolnego. Chociaz cala ta koncepcja nanokombinezonu jak najbardziej na plus.

Tylko to juz bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta beta wygląda graficznie jak gorszy Killzone 3, nawet też w wersji beta. Tam gdzie się dało to walą blurem żeby załatać niedoskonałości. Pop-up obiektów jest tak bezczelny, że aż chce się śmiać przez łzy. Wolałbym znowu kupić KZ3 niż tą kaszanę.

edit: grałem już w różne bety i zazwyczaj chciałem po nich kupić fulla. Po tym co zobaczyłem w Crysis 3 wiem, że ominę ten szajs z daleka.

Edytowane przez Rokkyu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz może troche przesadziłęm....ale jak czytam posty że gra jest do dupy i odradzają kupować tego badziewa to mnie krew zalewa....-chciałbym wiedzieć jakie w takim razie gry są według nich o niebo lepsze....

Z pewnoscia graficznie jak i multi Killzone3 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone 3 niszczy to coś pod każdym względem.

Racja multi ma niesamowite nawet czasami wracam i pykam jak mnie BF fkurfi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceniać poziom graficzny tego tytułu na konsolach, to jakby kupić Ferrari na nasze drogi i testować osiągi.

Tutaj jest bardzo fajne porównanie, co prawda części pierwszej, no ale nie szkodzi (oglądać w HD):

Zrobili co mogli jeśli chodzi o konsole, no ale z pustego i Salomon nie naleje.

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po chuj to wydaja jak wiedza, ze nie dadza rady .. Tak wiem: $ ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graficznie przypomina mi Medal of Honor Warfighter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceniać poziom graficzny tego tytułu na konsolach, to jakby kupić Ferrari na nasze drogi i testować osiągi.

Tutaj jest bardzo fajne porównanie, co prawda części pierwszej, no ale nie szkodzi (oglądać w HD):

Zrobili co mogli jeśli chodzi o konsole, no ale z pustego i Salomon nie naleje.

Ja nie porównuję tego na różnych platformach, ale na tej na której my wszyscy na tym forum gramy. Mam głęboko w poważaniu to, że developer jest leniwy i nie chce napisać kodu pod nasz sprzęt. Killzone 3 to też jest FPS z "małymi mapami" i można było zrobić CUDO graficzne. Da się, tylko trzeba szanować graczy, a nie szybkość nabijania kabzy przed końcem roku fiskalnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone jest to tytuł na wyłączność, Crysis zaś jest multiplatformowy. Mimo wszystko porównania graficzne obydwu proponuję odłożyć do czasu, gdy gra wyląduje na sklepowych półkach, a nie na podstawie sieciowej bety. Podobne jęki były przy becie Crysis'a 2 swego czasu, jak się okazało, zupełnie niepotrzebnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone jest to tytuł na wyłączność, Crysis zaś jest multiplatformowy. Mimo wszystko porównania graficzne obydwu proponuję odłożyć do czasu, gdy gra wyląduje na sklepowych półkach, a nie na podstawie sieciowej bety. Podobne jęki były przy becie Crysis'a 2 swego czasu, jak się okazało, zupełnie niepotrzebnie.

Dla mnie to wciąż nie jest wytłumaczenie. Wiem jak wygląda sprawa z multiplatformowymi grami, ale tym bardziej powinni - widząc np. KZ3 - podrasować swoją produkcję, bo można - tylko trzeba chcieć. W sumie na tym zakończę mój flame w tym temacie, bo po fulla na 100% nie sięgnę. Życzę Wam mimo wszystko dobrej zabawy z Crysis 3. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najładniejsze grafiki Killzone i Battlefield w multi. Beznadziejna grafika Crysis3, a grywalna super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w trojke zagram tylko w singla, tak sam jak w dwójkę i mam nadzieje ze sprawi mi tyle samo frajdy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnoscia graficznie jak i multi Killzone3 :P

o kilzonie 3 wiem bardzo dużo bo gram od premiery do dzisiaj.....no ale też moge powiedzieć że nie ma innej takiej gry na konsoli żeby się tak cieła i niewyrabiała w szczególności na strefie wojny:) gdyby kilzone 3 był tak szybki jak crysis 3 to by dopiero nie dało by się grać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Multi w Crysisie,to jedno z najszybszych,w jakie grałem.Nie mam pojęcia po co w tej grze snajper xD

Ani nie ma gdzie skampić,a o trafieniu kogoś, to już nie ma mowy, no chyba,że ktoś jest afk xD

Edytowane przez ExVitallin_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kilzonie 3 wiem bardzo dużo bo gram od premiery do dzisiaj.....no ale też moge powiedzieć że nie ma innej takiej gry na konsoli żeby się tak cieła i niewyrabiała w szczególności na strefie wojny:) gdyby kilzone 3 był tak szybki jak crysis 3 to by dopiero nie dało by się grać :)

Tnie sie??? pierwsze słysze i od kiedy mam gre czyli od premiery nie stwierdziłem takiego faktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widocznie mało grasz......jak ktoś ma słabszego neta to całą gre laguje....a na strefie przy większej zadymie to już gra potrafi spaść poniżej 5 klatek na sekunde...i wiem co mówie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×