Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wiecie moze jak ustawic sterowanie dla 2go pad'a...? Tzn chodzi mi o to ze ma data2 i czy idzie jakos to zmienic? bo pad 1 mozna zmieniac za pomoca :triangle: ...a co z drugim kontrolerem ?

Pozdro ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak macie, że na czyjejś konsoli inaczej Wam się gra? Masakra grałem u kumpla, nie mogłem się odnaleźć, miałem wrażenie jakbym grał online na lagach, mnóstwo piłek które normalnie nie przechodzą, dziwnych kiksów itd ogólnie mi się grało kiepsko, u siebie jak gram to jest zupełnie co innego :) Nie wiem czy to kwestia psychy czy faktycznie co konsola to inaczej.

może kolega ma inne ustawienia sterowania, tzn. bardziej w stronę "manual"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy jest możliwość bym zagrał w PES 13 przez neta z bratem na różnych konsolach ? Ja na PC on na PS3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy jest możliwość bym zagrał w PES 13 przez neta z bratem na różnych konsolach ? Ja na PC on na PS3 ?

Nie, nie ma takiej możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może kolega ma inne ustawienia sterowania, tzn. bardziej w stronę "manual"

Raczej wątpie, on tam jest ciemny i w opcjach na pewno nie grzebał ja tak samo, gram na ustawieniach domyślnych. Wczoraj nie mogłem z nim meczu wygrać a przed chwilą zagraliśmy on-line i na 6 meczów wygrałem 5. W jednym meczu wziąłęm Ajax a on mnie wych..ał trochę i wybrał PSG, przegrywałem 2-0 a wyciągłem na 2-3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KoRcZuS, konsola to tylko urządzenie. To co opowiadasz to jest science fiction ;-)

To tak jakbys użył tej samej marki co Twój, telefonu kolegi i stwierdził ze przez Twoj gadają po polsku a prze jego idzie na chiński.

No pomyśl sam... nie wydaje Ci sie to smieszne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kondziu82

W marnowaniu setek to chyba nie mamy równych :laugh: + kontrowersyjne karne, rykoszety i dziwne zagrania obrońców hehe

dziś trzy raz po 1:1 pod rząd wcześniej chyba też już kilka remisów

Edytowane przez nujazzkid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No pomyśl sam... nie wydaje Ci sie to smieszne?

Wydaje :D ale jednak jakoś inaczej mi się gra no i nie wiem czemu ;p

Ale zjebanie dzisiaj chodził on-line, opóźnienia maxem, praktycznie każda prostopadła piłka wchodzi w obrone jak w masło, dużo przypadków, dziwnych zagrań ;/

ps. gracie jeszcze w tych community grzybu i pes.com.pl? Bo od kilku dni mi się nie udało z nikim tam połączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. gracie jeszcze w tych community grzybu i pes.com.pl? Bo od kilku dni mi się nie udało z nikim tam połączyć.

ja przeważnie czekam czekam i nikt sie nie zgłasza, z 5 osobami udało mi się zagrać.

Edytowane przez nujazzkid
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przeważnie czekam czekam i nikt sie nie zgłasza, z 5 osobami udało mi się zagrać.

u mnie wygląda to tak samo.Ostatnie 3 razy udało mi się połączyć tylko z Tobą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przeważnie czekam czekam i nikt sie nie zgłasza, z 5 osobami udało mi się zagrać.

Na początku mam wrażenie, że wiecej osób tutaj grało. Ostatnio w naszym comminity są po prostu pustki. Chociaż wczoraj dobre meczyki pograliśmy, z nikim nie mam takich wyrównanych statystyk jak z Tobą, remis mozna brac w ciemno przed każdym naszym meczem :biggrin: p.s. wiecej nie biore Romy w derbach, gra się nia tragicznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też zauważyłem, że się lipa zrobiła. Na początku bez problemów z kimś się połączyłem, potem coraz więcej wiary grało tam mocnymi ekipami i już mnie to zaczynało wkurzać bo nie po to chyba powstało to community, no a teraz to już graniczy z cudem zagrać tam w ogóle jakiś mecz i pozostaje ranking bo MLO już odpuściłem.

p.s. wiecej nie biore Romy w derbach, gra się nia tragicznie :)

Wczoraj grałem przeciwko Romie, ja grałem Newcastle no i kolesia spłaciłem 5-2 :) Ba hattrick :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie granie MLO to jest totalna porażka.Zagrałem kilka meczy i odpusciłem. Opcje doboru przeciwników mam ustawione na podobny poziom a dolosowuje mi drużyny z szybkimi zawodnikami i każdy mecz wygląda tak samo - jakiś napalony gimbus rzuca od razu po odbiorze długą piłkę do przodu - tam oczywiście przejmuje ją mega szybki napastnik i zanim mój "zamulony" obrońca rzuci się w pogoń za nim to on juz jest w polu karnym sam na sam.Macie tak samo ?czy moze miałem pecha z doborem przeciwników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie granie MLO to jest totalna porażka.Zagrałem kilka meczy i odpusciłem. Opcje doboru przeciwników mam ustawione na podobny poziom a dolosowuje mi drużyny z szybkimi zawodnikami i każdy mecz wygląda tak samo - jakiś napalony gimbus rzuca od razu po odbiorze długą piłkę do przodu - tam oczywiście przejmuje ją mega szybki napastnik i zanim mój "zamulony" obrońca rzuci się w pogoń za nim to on juz jest w polu karnym sam na sam.Macie tak samo ?czy moze miałem pecha z doborem przeciwników?

Ja tez dałem sobie spokój z tym trybem. Totalna porażka a ten filtr niby podobnego doboru przeciwnika mogłoby go nie być bo nic nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę tutaj mącić, bo nie mam PES'a 2013, ale grałem w 2011 oraz aktualnie gram 2012 i w opcjach 'Online' znajduję się taka rzecz jak ustawienie doboru przeciwników wg podobnego poziomu. Jeśli się nie mylę to te opcje powinny się znajdować już w tym menu MLO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę tutaj mącić, bo nie mam PES'a 2013, ale grałem w 2011 oraz aktualnie gram 2012 i w opcjach 'Online' znajduję się taka rzecz jak ustawienie doboru przeciwników wg podobnego poziomu. Jeśli się nie mylę to te opcje powinny się znajdować już w tym menu MLO.

Przecież piszemy, że się znajduje ale chu....... to daje . pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak w MLO nie jest łatwo ale cholernie ten tryb wciąga.

Dziś podobno wszyscy , którzy utworzyli drużynę w MLO do 5 listopada otrzymają rekompensatę w wysokości 10 000 000 euro.

Myslę, ze wielu z nas pozwoli to na wzmocnienie w jakis sposób druzyny lub na przedłużenie kontraktów.

Jak macie jakieś propozycje kogo w tych pieniądzach można kupić aby wniósł coś do drużyny to dawajcie cynk.

Dzieki i powoadzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przeważnie czekam czekam i nikt sie nie zgłasza, z 5 osobami udało mi się zagrać.

Wczoraj jak gralem z nujazzkid wpadlismy na pomysl zeby stworzyc chat room o nazwie tego community od grzyba i pozapraszac znajomych. Wtedy moze sie skoncza problemy z przeciwnikami w tym community bo kazdy kto dolaczy do tego chatu w prawym gornym rogu bedzie widzial co kto pisze - zkim chce zagrac i jaka druzyna itd.

Gralem kiedys z takim niemcem ktory zaprosil mnie do takiego chat room o nazwie pes livescore - kazdy tam podawal swoje wynik na biezaco - fajnie to dzialalo.Taki minimalny warunek to klawiatura podpieta do ps3- chociaz jak ktos ma opanowane pisanie za pomoca pada....

Ktos chetny do potestowania takiej opcji to niech da znac- chat room ruszy o 20.00-chetnym wysle zaproszenia.

Edytowane przez Nelsonn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nelsonn - mozesz wyslac ;- )

i jak dokladniej bedzie wygladac ten chat room?

Edytowane przez lukasz0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nelsonn - mozesz wyslac ;- )

i jak dokladniej bedzie wygladac ten chat room?

Przypuscmy ze wchodzisz grze do community-nie ma nikogo-nie czekajac idziesz grac w inny tryb- ja przynajmniej tak mam. Bedac w chat roomie szybko sie z kims dogadasz na sparing a i wczasie meczu mozesz sobie przeklnac po stracie gola a przeciwnik to zobaczy u siebie w prawym gornym rogu nie wchodzac w zadne opcje ;) Zreszta potestujemy wieczorem ...wydaje mi sie ze to uprosci znalezienie przeciwnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. gracie jeszcze w tych community grzybu i pes.com.pl? Bo od kilku dni mi się nie udało z nikim tam połączyć.

Generalnie gramy na lobby pes.com.pt 01 lub 02. Community w tej części pesa to katastrofa i żart z graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak w MLO nie jest łatwo ale cholernie ten tryb wciąga.

Dziś podobno wszyscy , którzy utworzyli drużynę w MLO do 5 listopada otrzymają rekompensatę w wysokości 10 000 000 euro.

Myslę, ze wielu z nas pozwoli to na wzmocnienie w jakis sposób druzyny lub na przedłużenie kontraktów.

Jak macie jakieś propozycje kogo w tych pieniądzach można kupić aby wniósł coś do drużyny to dawajcie cynk.

Dzieki i powoadzenia.

Potwierdzam, dostałem. Od razu wydałem na wzmocnienie drużyny Arshavinem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema możecie napisać gdzie dokładnie znajduja się te opcje doboru przeciwnika i jak je ustawić z góry dzięki pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×