Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ;) Moze mi Ktos powiedziec, gdzie moge spradzic ranking? Nie swoj, bo ten pokazuje sie nawet podczas grania z kims rankingowego meczu. Chodzi mi o cala liste rankingowa, aby moc zobaczyc jak np czolowce tam idzie. Szukalem i nie mam pojecia gdzie to jest;p I jak zrobic oryginalne stroje wszystkich druzyn i nazwisnka np Holendrow? Tylko jak mozna to prosilbym, aby ktos mi to napisal krok po kroku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MLO kasa za mecz rośnie wraz z wzrastającym rankingiem i siłą drużyny? Bo w tej chwili mam za zwycięstwo gdzieś z 1,5mln + bonus 300 za myPES, czasem trafi się specjal match wtedy gryze trawę bo jeszcze raz tyle może wpaść :P Ciekawi mnie ile dostają kozacy co mają benzemów, aguerów i reszte sielanki w składzie :)

może mi ktoś napisać jak to jest z tym online? Chce z kumplem zagrać mecz i nigdzie nie widzę żeby to zrobić. Jedynie jak wejdę w swoją community to mogę go zaprosić ale mecze tam są po 10 minut a chcemy grać dłużej i bez statystyk.

Druga sprawa, jeśli obydwoje wrzucamy ten sam custom skład to będzie można z niego korzystać czy nie?

Sent with Tapatalk 2 via Galaxy S3

Najlepiej wejdz w match lobby, tam sie ustawcie na dany serwer, załóż pokój i gracie ile chcecie :) Co do składu to też chyba nie ma ograniczeń bo raz grałem z kolesiem co miałem zlepek samych gwiazd w drużynie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolo 4mln bo ja mam taka druzyne

Długo Ci zeszło zanim się dorobiłeś takiego składu? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

600meczy wartosc 410mln

zalezy jaki przeciwnik bo jak ma wartosc 50mln to dostaje gora 2,5mln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wy tez macie problem z graniem online dzis?? caly czas mnie wyrzuca zaczynam mecz i hej punktów mi nie odejmuj nie wiem o co chodzi czy to z debilami gram co uciekają od razu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jaka jest przktyczna różnica w grze przy ustawieniu "manual guidance" na On bądź OFF?

generalnie chodzi o, czy ta strzalka pod :l2: ma byc włączona, czy tez nie

ps- jednak wymieniles fifa na PESa??:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest :-) Jakie ustawienie "pass support" polecasz?

Ja generalnie gram tak i jest miodnie:

Cursor Change- semi-assisted

Pass Support- 2 kreski

Manual Shot- off

Manual-guidance - on

Auto-passing - off

auto-shooting- off

auto-clearances- off

auto sliding - off

teammate controls - manual

a tak ps- to polecam tryb MasterLeague Online.. włączyłem sobie kilka dn i temu tak na sprawdzenie i wciągneło mnie na maxiora :biggrin:

Edytowane przez grzybu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, właśnie tak testuje (wacham się tylko między 2 a 3 kreskami przy podaniach) I jeszcze dwie kwestie: Czy się różni teammate controls - manual od assisted? I jak teraz najskuteczniej odbierać piłkę? Bo widzę, że jest jakaś opcja z R1+X i jeszcze X(2x). Co przynosi jakie efekty?

2 kreski jest fajniej, zaufaj mi ;) Team controls na auto to masakra bo konsola robi za Ciebie prawie wszystko zwiazane z taktyka: zmiany, formacje, nastawienie itp... dobre to jest ale dla noobow ;), a na manualu sam o wszystkim decydujesz. A odbior to dosc indywidualna kwestia gracza, ja np cisne zazwyczaj :r2: :x: wspomagajac sie :r1: i pomoca drugiego zawodnika :square:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak ps- to polecam tryb MasterLeague Online.. włączyłem sobie kilka dn i temu tak na sprawdzenie i wciągneło mnie na maxiora :biggrin:

Mnie też wciągnęło, tylko dziś coś sporo przeciwników z kozackimi grajkami... :/ Jakich piłkarzy polecacie na początek? Mam Błaszczykowskiego, Van der Mirch'a, Baroś'ia i jakiegoś jeszcze dobrego cofniętego napaściora tylko nie pamiętam jak się zwał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jason, kup sobie do napadu Victora Montano. Baros to przy nim miekka rurka. Montano jest nawet dosc szybki i przylozyc na brame tez ladnie potrafi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jason, kup sobie do napadu Victora Montano. Baros to przy nim miekka rurka. Montano jest nawet dosc szybki i przylozyc na brame tez ladnie potrafi.

Siema Iceman31 konsole masz już sprawną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Jeszcze kwitnie w serwisie. Wściec się można. Musiała nawalić akurat w momencie gdy ruszył MyPes i kasa dodatkowa wpada. Jak już zacznę znów grać to będę nieźle do tyłu z tą moją drużyną.

No i ponoć jakieś 10mln dawali i też mnie minęło....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też wciągnęło, tylko dziś coś sporo przeciwników z kozackimi grajkami... :/ Jakich piłkarzy polecacie na początek? Mam Błaszczykowskiego, Van der Mirch'a, Baroś'ia i jakiegoś jeszcze dobrego cofniętego napaściora tylko nie pamiętam jak się zwał :P

Na sam początek to wiadomo Van Der Mirch każdy nim gra :P Biabiany, Petorbenov, Mphela, O.John, Leo Kanu, Doumbia, ;) Na LB jest fajny polak Ajilore tani i szybki.

Ja ogólnie wyszukuje grajków wg "top speed" wyskoczy mi kilku wtedy oceniam ich skille i cene i dopiero kupuję. Planuje za jakiś czas stworzyć najszybszy atak w tej grze Walcott-Martins-Agbonlahor :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jak gram z kolegą przez sieć, BVB ma statystyki gorsze niż reprezentacja Polski i na wybrane drużyny jest 3 minuty?

Sent with Tapatalk 2 via Galaxy S3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co biega z rival rankingiem?

Wysłane z mojej Nokii 3310

post-47343-1,353E+9_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu dobiera nam przeciwników do rankingu .Prawie zawsze +- 20 pkt rankingowych.Dopiero jak nie moze znaleźć to dobiera z większą różnicą.Szkoda ze na 20 ostatnich druzyn nooby wybrały 17 razy real smierdzacy....Ja zawsze najezdzam na słaba dry=uzyne a tam real real real az zygac sie chce od tych dzieciakow grajacych najlepszym zespolem w grze....bo ronaldo jest 3 x szybszy od messiego nawet bo promuje gre.zenada

Edytowane przez DrakoPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo BVB w grze nie ma , masz ją od patchmakera , wyobraź sobie teraz , że koleś zrobiłby team, gdzie każdy miałby notę po 100 i co wtedy? online rozwaliłbyś system

Jeśli w grze nie ma bvb to po co w ogóle grać w taką grę? Poza tym ktoś pisał w tym temacie że patche działają online. Tumbardziej nierankingowej.

I co z tym gniotem że na wybranie i ustawienie drużyny ma się 3 minuty?

Przecież to popelina straszna...

Sent with Tapatalk 2 via Galaxy S3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MichuV12, albo Ty cos zle przeczytales albo ktos zle pisal. Na chlopski rozum pomyslcie. Jak niby patch ma dzialac online? Patch dogrywacie do swojego systemu a online konsola korzysta tylko z podstaw reszta jest u konami. Ot chociazby taki przyklad z PES2012... W grze nie Thierryego Henry i online tez go nie bylo do momentu gdy znow zagral w Arsenalu. Zrobili update i Henry zasuwal po boisku. Skarzysz sie ze nie ma BVB. No coz. Jestem z Zabrza i gram sobie Górnikiem Zabrze. Mam zrobione logo i stroje i tak sobie gram ale mam swiadomosc ze online widac tylko nazwe Górnik Zabrze a logo i stroje sa z druzyny KS SZELAWCE. Pocieszajace jest tutaj troche to, ze jest to polska druzyna i na trybunach jest prawdziwy tekst MY CHCEMY GOLA i NASZ KLUB TO POTEGA.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w grze nie ma bvb to po co w ogóle grać w taką grę?

To wymień PES'a na gre konkurencji ona ma BVB , ma wszystko, jest najlepsza na swiecie i graj BVB dowoli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę właśnie zagrać z kumplem przez sieć. We 2 mamy liveboxy, wysyłam mu inva (to jest 2 stronna sytuacja on tez tak ma zapraszajac mnie) widzę jego nick przez chwilę jednak on u siebie ma cały czas ładowanie i po jakims czasie wyskakuje unable connect to serwer. Mam wyłączoną zaporę i takze ustawione porty dla PEsa w ustawieniach liveboxa on tak samo, w rankning match mozemy grac bez problemow jednak grac ze soba nie. Co moze byc tego przyczyna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, to, że w opcjach edycji samemu mogę zrobić transfery to wiem. Zastanawiałem się tylko, czy to ja czegoś nie spieprzyłem, bo przeciez Alba był w Barcelonie już w demie, a teraz nie ma. Dziwne to strasznie. I jeszcze jedno pytanie: Co w opcjach edycji oznacza: "Use prequel data"? Jakie to dane z pes 2012 mogę dzięki temu przeniesc do obecnej części??

Kolego Edit--->Transfer---> :triangle: Default

daj znac, czy pomoglo

Jeśli w grze nie ma bvb to po co w ogóle grać w taką grę? Poza tym ktoś pisał w tym temacie że patche działają online. Tumbardziej nierankingowej.

I co z tym gniotem że na wybranie i ustawienie drużyny ma się 3 minuty?

Przecież to popelina straszna...

Sent with Tapatalk 2 via Galaxy S3

Kolego, czy Ty naprawdę jestes taki przykry, czy tylko udajesz? Nie ogarniam Cie w ogole!!! Ile Ty masz lat??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o competition to nie ma doswiadczenia z pes 2012 i nie wiem jak bylo wczesniej. Sprobuj moze konami cup jak chcesz pograc z kumplami. A sezony masz w Master League i jak zgrasz sobie OFa z pes.com.pl to bedziesz mial 1-wsza i 2-ga lige angielska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Edit--->Transfer---> :triangle: Default

daj znac, czy pomoglo

Kolego, czy Ty naprawdę jestes taki przykry, czy tylko udajesz? Nie ogarniam Cie w ogole!!! Ile Ty masz lat??

Więcej od Ciebie, więc jeśli nie masz zamiaru pomagać to zamknij chociaż japę.

Co z tego że grywalność jest w porządku, skoro nie ma połowy drużyn? To tak jakbym kupił GT i ganiał

Serrari Balifornia o mocy 140KM. Lol

Sent with Tapatalk 2 via Galaxy S3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej od Ciebie, więc jeśli nie masz zamiaru pomagać to zamknij chociaż japę.

Co z tego że grywalność jest w porządku, skoro nie ma połowy drużyn? To tak jakbym kupił GT i ganiał

Serrari Balifornia o mocy 140KM. Lol

Sent with Tapatalk 2 via Galaxy S3

Ty kolego na prawdę bredzisz jak nie ma połowy drużyn?? Moja rada kup sobie fife. A w PES 2013 Konami nie ma licencji na ligę niemiecką. Sam bym z chęcią pograł BVB online no ale trudno jedynie można pograć offline.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×