Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

no to czemu tego wcześniej nie napisałeś??? :)

spauzowałem, odpauzowałem i drze 2mb/s.. ehh

bo nie wchodziłem na neta "domowego" tylko patrzyłem na pobieranie i co chwila zatrz/wznaw.

W między czasie wykorzystywałem 1GB pakiet w smartfonie do odwiedzenia paru portali....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagrałem 2 meczyki i spoko jest. trzeba się ograć teraz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za grałem około 10 meczy i jestem pod wielkim wrażeniem wszystko zostało popchnięte do przodu nawet grafika. Portugalią grało mi się spokojnie i opanowanie potem zagrałem Niemcami i od razu było czuć że bardziej atak jest ich mocną stroną musiał bym skorzystać z treningu żeby poznać drybling bo zawszę robie o jeden zwód za daleko bo (sam nie wiem jaka jest kombinacja ) :D Jestem mile zaskoczony na pewno jeśli będzie gotówka to kupuję !

Aha i ta strzałka na L2 jest bez sensu po co to komu ? czy wie ktoś jak strzelać tzw. nie na siłe tylko technike ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za grałem około 10 meczy i jestem pod wielkim wrażeniem wszystko zostało popchnięte do przodu nawet grafika. Portugalią grało mi się spokojnie i opanowanie potem zagrałem Niemcami i od razu było czuć że bardziej atak jest ich mocną stroną musiał bym skorzystać z treningu żeby poznać drybling bo zawszę robie o jeden zwód za daleko bo (sam nie wiem jaka jest kombinacja ) :biggrin: Jestem mile zaskoczony na pewno jeśli będzie gotówka to kupuję !

Aha i ta strzałka na L2 jest bez sensu po co to komu ? czy wie ktoś jak strzelać tzw. nie na siłe tylko technike ?

Po nabiciu paska strzału R2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za grałem około 10 meczy i jestem pod wielkim wrażeniem wszystko zostało popchnięte do przodu nawet grafika. Portugalią grało mi się spokojnie i opanowanie potem zagrałem Niemcami i od razu było czuć że bardziej atak jest ich mocną stroną musiał bym skorzystać z treningu żeby poznać drybling bo zawszę robie o jeden zwód za daleko bo (sam nie wiem jaka jest kombinacja ) :D Jestem mile zaskoczony na pewno jeśli będzie gotówka to kupuję !

Aha i ta strzałka na L2 jest bez sensu po co to komu ? czy wie ktoś jak strzelać tzw. nie na siłe tylko technike ?

Ta strzalke mozna wylaczyc w menu , tylko ze wtedy strasznie ciezko opanowac w ktorym kierunku dokladnie poleci pilka ;)

Umiecie robic obieganke ? (puszczacie pilke obok pilkarza i go obiegacie. Komputer mnie kilka razy tak oszukal :D )

Edytowane przez RaFaLiK37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to, że w koncu mamy przyzwoitego pesa. Aczkolwiek juz jednego babola strzelilem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to, że w koncu mamy przyzwoitego pesa.

Nie ma co sie podpalać i przesądzać ale, też mi sie tak wydaje i niech lepiej nie grzebią przy tym kodzie ktory jest w demie bo poki co sprawia bardzo dobre wrażenie, mam na myśli przede wszystkim strzały, podania i detekcję kolizji

Edytowane przez Sherman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam ze to Demo i to pierwsza jego wersja... Ja dzis takiego babola strzelilem z wolnego ze az sie za glowe zlapalem ze sie tak da :D bramkarz zfiksowal i sobie sam wbil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ronaldo biega identycznie jak Ronaldo :)

Pograłem jeszcze trochę i jestem zadowolony. Zwody się fajnie robi, jest płynniej i żwawiej. Wolnego Neymarem wkręciłem pięknego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaby jestem bo strzeliłem tylko jedną bramkę na 10 meczy :/ Ale i tak jest dobrze. A to dopiero 1 demko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze chyba meczu nie wygralem :D nawet na reguralu mam same remisy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wbił 1 % i tak przez pare minut nic,później zatrzymałem i wznowiłem,przyspieszyło trochę ale i tak około godziny przy necie 25 mb pobierało.

Co do samej gry to dla mnie gra jest ok,jednak jestem zwolennikiem fify,i jak dla mnie nawet 12 przewyższa to demo pesa 13.Pewnie gdyby były minusy to bym dostał od fanów pesa ich z 8,jednak po to jest forum żeby wyrażać swoje opinie.Pesowi jak dla mnie brakuje dynamiki takiej jak w fifie,lepszych bramkarzy oraz jezyka polskiego.Tak wiem,Szpakowski i Szaranowicz już denerwują,ale ja i tak wole mieć polskie menu i polski komentarz niż wszystko po angielsku.Zazdroszcze tylko ligi mistrzów która jest w pesie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest dobrze, nawet bardzo dobrze. Nie będę skupiać się na plusach, tylko napiszę co mi się nie spodobało ;-)

Tytułem wstępu: od mniej więcej końca kwietnia namiętnie grywam w PES 2012, poziom regular. Tak po 2-3 godziny dziennie. Po kilku latach przerwy (od czasów PES 2008 do teraz tylko FIFA) musiałem sobie jakoś wyrobić pewne nawyki :)

1. Gra wydaje się na poziomie regular dużo łatwiejsza, grałem Włochy - Anglia i Santos - "cosinnego", oba mecze bez problemu wygrałem (3-1 i 2-1). Stracone bramki to jakieś głupie zabawy w obronie manualnym podaniem.

2. Strzały są przegięte. Ja wiem, że w 2012 były ewidentnie zepsute, ale teraz są nadzwyczajne i obawiam się wyników 5-4 czy coś podobnego, jeżeli tego nie zmienią. Na 3 uderzenia z dystansu strzeliłem 2 bramki.

A teraz demo skasowałem i wracam grać w 2012, jakbym zagrał więcej meczy to ciężko by mi się nadal grało w starszą wersję, bo jednak zmiany generalnie należy ocenić na plus. Preorder już i tak od kilku miesięcy złożony, teraz przynajmniej wiem, że nie warto anulować :)

Edytowane przez Cycorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, czy piłka w stosunku do 2012 jest cięższa i wolniejsza? Na ogół demo wywarło pozytywne wrażenie, dalej bramkarze się dziwnie kładą i tak raczej zostanie, no ale nie ma płaczu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia po demie na plus jak co roku, obym po premierze nie mówił że Konami chciało dobrze ,a wyszło jak zawsze.

Edytowane przez radkos77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagrałem wczoraj; wrażenia bardzo pozytywne. Gry raczej nie kupię bo nie lubię takich gier zbytnio ale demo zostaje bo czasem fajnie zagrać jakiś mecz...

swoją drogę to szybko te 90minut upływa w grze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też to boli że tylko 5 min w demie pesa 2012 było 10 min i mogłem bawić się taktyką teraz to odpada bo mi się nie chce ciągle przekładać jak to tylko 5 min

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterować da się tylko gałkami...

wątpię, że będzie w pełnej wersji opcja zmiany na "krzyżaka", bo jest on zarezerwowany na taktykę.

W PES12 też tak było?

Aktualnie gram w 2011 z przyzwyczajenia [psx] tylko krzyżakiem i ciężko mi jest się na gałki przestawić :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 2012 mogłeś wybrać krzyżak/gałka.

Ale po zmianie na gałkę i możliwości, które ona daje (zwłaszcza teraz - przy manualu) to raczej nie sądzę, żeby krzyżak był jakąkolwiek opcją...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic, będzie trzeba zresetować setki, jak nie tysiące godzin przyzwyczajeń z ISS/PES i zacząć trenować :)

Identyczny syndrom mam w Tekken'ie.

P.S. Nie rozumiem zarzutów co niektórych malkontentów odnośnie "dziwnych siatek w bramkach".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic, będzie trzeba zresetować setki, jak nie tysiące godzin przyzwyczajeń z ISS/PES i zacząć trenować :)

Identyczny syndrom mam w Tekken'ie.

nic nie musisz resetować. do gry gałką przyzwyczaisz się po 3 rozegranych meczach. niemal każdy z nas to przechodził ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×