Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Zawodnicy dalej tak jak byli, tak są kołkami. Ja tutaj nie widzę żadnych zmian. Tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mają być ludźmi - gumami? Widziales jak ronaldo biega na żywo? ja mialem taką okazje i chlopak wyglada, jakby mu tyczke w dupe wcisneli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich którzy chcą dłużej pograć 1 mecz w demo - polecam ściągnąć demo na PC, i tzw. "demo tweaker" który odblokowuje więcej opcji w demie :) Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mają być ludźmi - gumami? Widziales jak ronaldo biega na żywo? ja mialem taką okazje i chlopak wyglada, jakby mu tyczke w dupe wcisneli.

Nie. Mają być szmaciankami fruwającymi na lewo i prawo :biggrin:

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z licencjami w PESIE? Kompletnie ich nie ma czy mają je jakieś konkretne ligi/kluby?

Pytam poważnie, bo jestem zainteresowany kupnem, więc jak ktoś chce zaczynać wojnę to niech sobie da na wstrzymanie.

Edytowane przez jimmyyy8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie pamiętam, jakie są... zawzse tydzien po premierze ściagam OFa i mam wsio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja odnosze takie wrażenie czytając fora na różnych stronach, że fanów FIFA żal w dupe ściska? Nie wiem czemu im tak nerwy puszczają, bo chyba nie z tego powodu, że Pes jest taki jaki był kiedyś czyli po prostu fajny :)

Ja akurat może nie jestem najlepszym przykładem, ale całkowicie rozumiem fanów FIFY.

Jestem przekonany, że przynajmniej u części FIFOwców to nie jest kwestia patrzenia na PES'a nieprzychylnym okiem. Przeskok z FIFY na PES'a naprawdę jest trudny i to co oferuje PES trudno jest przyjąć i zrozumieć. Dopiero po dłuższym czasie obcowania z grą człowiek się orientuje, że to co wydaje się być ograniczeniem PES'a w rzeczywistości jest krokiem w stronę realizmu.

FIFĘ można porównać do piwa, jak się zacznie pić cały czas jedno to po jakimś czasie inne smakują gorzej. A przynajmniej wydaje się, że gorzej bo po prostu inaczej. A żeby docenić to inne piwo to po prostu trzeba poświęcić mu trochę czasu, na co też nie zawsze się ma ochotę (bo poprzednie dalej smakuje).

Rzecz jasna to samo działa w drugą stronę, stąd niekończące się dywagacje co jest lepsze. I totalny brak zrozumienia jak można nie widzieć tej oczywistości, że przecież PES/FIFA ;)

W tym roku zdecydowanie stawiam na PES'a, zacznę z nim sezon, a czy dotrwam do odsłony 2014 to się dopiero okaże ;) Na razie niby gram w tego PES 2012 ale cały czas demo kusi ;) Ale ile można w demo grać... a tu jeszcze 2 miesiące.

Jak jest z licencjami w PESIE? Kompletnie ich nie ma czy mają je jakieś konkretne ligi/kluby?

Pytam poważnie, bo jestem zainteresowany kupnem, więc jak ktoś chce zaczynać wojnę to niech sobie da na wstrzymanie.

http://winningelevenblog.com/blog/pes-2013-team-stadium-list/

Tu masz listę obecnych w grze licencjonowanych (i nie) stadionów oraz zespołów.

Ciekawe, że jest np. taka Wisła, która w poprzednim sezonie nic nie osiągnęła ;) Ale jak sposób odwzorowania umiejętności zawodników będzie taki jak rok temu to i tak nie będzie się dało nimi grać :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa w tym roku dostanie straszne baty :P

Nie przesadzaj.....W to wątpie, że dostanie baty, ale na pewno Pes 2013 już kontruje dość mocno wcześniejsze ruchy FIFA. A jak ja to mówię, wielką kontrofensywę przeprowadzi za rok :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie sądzę, by ktokolwiek dostał baty... Po prostu, będą 2 fajne piłki do pogrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z licencjami w PESIE? Kompletnie ich nie ma czy mają je jakieś konkretne ligi/kluby?

Pytam poważnie, bo jestem zainteresowany kupnem, więc jak ktoś chce zaczynać wojnę to niech sobie da na wstrzymanie.

Mają licencję na ligę całą hiszpańską, frańcuską i holenderską, tzn. na logo ligi, nazwa, wszystkie kluby. Z włoskiej mają wszystkie kluby bez loga i nazwy. Z angielskiej chyba tylko MU. Ponadto z hiszpańskiej będą wszystkie stadiony, część od razu, reszta jako bezpłatne DLC. Z portugalskiej wielka trójka. Ponadto zespoły z LM i Copa Libertadores. W Master League ma być CL więc pewnie będzie coś z lig z ameryki łacińskiej, pewnie brazylijska, czy argentyńska tego nie wiem. Zresztą patch poprawi co trzeba, działa online więc będzie spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@malakay taa, jak co roku ;)

A co do gry to gra się naprawdę przyjemnie chociaż na co dzień gram w fifę to nowy pes nie jest zły, jak dla mnie ta gra jest trochę wolna, piłkarze się poruszają tak jakby w tempie 0.8 do normalnej szybkości ;) I fajnie się strzela chociaż bramki chyba za łatwo wpadają, na normalu dwa razy w ciągu 15 minut Ronaldinhem strzeliłem dwie identyczne bramki z około 20 metrów w okienko, efektowne lecz za łatwe ;)

Edytowane przez ulik10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z licencjami w PESIE? Kompletnie ich nie ma czy mają je jakieś konkretne ligi/kluby?

Pytam poważnie, bo jestem zainteresowany kupnem, więc jak ktoś chce zaczynać wojnę to niech sobie da na wstrzymanie.

Stary nie martw sie licencjami w PES,bo zawsze ktos wyda patcha/edita dzieki ktoremu bedziesz mial wszytsko orginalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@malakay taa, jak co roku ;)

A co do gry to gra się naprawdę przyjemnie chociaż na co dzień gram w fifę to nowy pes nie jest zły, jak dla mnie ta gra jest trochę wolna, piłkarze się poruszają tak jakby w tempie 0.8 do normalnej szybkości ;) I fajnie się strzela chociaż bramki chyba za łatwo wpadają, na normalu dwa razy w ciągu 15 minut Ronaldinhem strzeliłem dwie identyczne bramki z około 20 metrów w okienko, efektowne lecz za łatwe ;)

Wejdź w opcje wybierz Game Speed i wybierz odpowiednią dla ciebie prędkość gry :)

Edytowane przez bezelinio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ściągnąłem wczoraj demko PESa 2013 i chciałbym powiedzieć, że moim zdaniem jest naprawdę dobrze.

Dodam, że nie kupiłem słabej moim zdaniem wersji 2012, która była pierwszą od czasów PES2, w którą nie zagrałem z powodów nieatrakcjnego gameplay'u. Nie chcę tu krytykować ani PESa 2 ani 2012, to na pewno bardzo dobre gry, jednak mnie, zażartego fana serii już na trzeciej konsoli Playstation, nie przekonały.

Wracając do tematu, czuję dużą różnicę pomiędzy PES2011 i 2013. Tak oczekiwana(podobno) rewolucja w serii dla mnie jest i mimo, że nadal świetnie bawię się w PES2011, nowe demo przykleja mnie na dłuższy czas do konsoli. Obniżono tempo gry, teraz atak pozycyjny buduje się jeszcze lepiej. Uwielbiam to, że wreszcie można zrobić różnicę dobrym przyjęciem, którym udaje się czasami wyminąć przeciwnika, albo zyskać kilka metrów przewagi. Drybling w porównaniu z wersją 2011 mocno zmieniono, okazało się, że muszę się uczyć kiwać na nowo i oglądać, jak konsolowy Ozil mimo asysty moich 3 obrońców potrafi utrzymać się przy piłce( gram na TP). Zobaczymy, jak system Player ID zostanie wprowadzony dla większej ilości graczy( interesuje mnie Iniesta i jego specyficzny drybling), na razie u Ronaldinho sprawa wygląda fantastycznie, ruchy, podania, uderzenia naprawdę przypominają brazylijskiego geniusza. Powoli zaczynam się uczyć manualnych podań, ponieważ podania trójkątem zawodzą. Często zamiast podać do uciekającego na wolne pole napastnika podanie leci niby do skrzydłowego lub innego zawodnika(być może to tylko moze spostrzeżenie). grafika mnie nie intersuje, ponieważ dopóki nie wprowadzą antyaliasingu będę na nią pod nosem narzekać. Najważniejsze, że gra się super i zagrałem dzisiaj co najmniej 5 "ostatnich meczy". PES2013 jest na dobrej drodze, aby zostać świetną grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I rozumiem, że z tymi patchem na oryginalne składy można grać online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D Otóż, dzisiaj ściągnąłem demo PES 2013, i mam zamiar kupić pełną wersje. Jednak jeszcze przed tym chciałbym wiedzieć jakie są magiczne ruchy w tej grze które ułatwiają gre? Nie wiem, ponieważ to mój pierwszy PES na konsole bo zawsze zagrywalem w PC na klawi i takie ruchy na klawi były niedostępne. Więc chciałbym wiedzieć jak wykonywać jakieś np. precyzyjne podania, podania precyzyjne górą jak w FIFIE :D Jak wykonywać tricki, dobre strzały. W FIFIE jest tak że pod każdym przyciskiem kryje się jakaś opcja strzału czy podania (chodzi mi o przyciski R1, R2, L1, L2). Liczę na waszą pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie próbuje sciągnąć demo ale mi wyskakuje komunikat że trwa konserwacja playstation network ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam PES 2012 i w niego gram, bo lubię, a raz lub dwa razy na tydzień chodzę do kolegi na wódkę i gramy około 6 godzin w Fifę 12 , a co? też lubię w to pograć. PES 2013 cudów nie zdziała ,ale chętnie zapłacę Konami za pracę , choć mówiłem sobie że przy odsłonie 2012 to już ostatni raz. Jak ktoś chce posparować w 12-kę to zapraszam nick: rakos77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I rozumiem, że z tymi patchem na oryginalne składy można grać online?

Bez problemów grasz online :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako Fifowiec mam kilka pytań; :thanks:

1.Jaką kombinacją przycisków odbiera się piłę?

2.Jest coś takiego jak strzał finezyjny?

3.lob jaka kombinacja przycisków?

Ps.Jako fan Fify powiem wam to demo ma to coś co ,że nie potrafię oderwać się od konsolki.

Wiec w tym roku będę miał duży dylemat jeśli chodzi o te dyscyplinę sportu na Ps3 :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozegralem kilka meczow i powiem tak:

z poczatku fajnie, nawet zachwyt sie pojawil, niestety im dalej w las tym gorzej, jesli sie wygrywa 6:1 z wlochami na superstar.. wiem, ze to pierwsze demo, ale uwazam, ze nie poprawia zbyt wiele jesli chodzi o koncowy kod gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. X odbior normalny, kółko wślizg, mozesz tez wpasc na przeciwnika, R2 sidestep wyczuwasz w ktora strone idzie przeciwnik i na ugietych nogach odbierasz

2. R2 plus kwadrat to masz finezyjny strzal

3. Mozna lobowac L1 plus kwadrat, albo dokladniejszy lob z bliska L1 plus trojkat

Dzięki :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×