Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraziliście mnie tym MLO, faktycznie wciąga (przynajmniej na początku). Troche sie powkurwiałem na dobór przeciwników ale idzie mi coraz lepiej. No niestety sporo osób opiera gre na trójkącie i do przodu ja w celu obrony przed tym stylem cofnąłem obrone prawie na maxa + często próbuje łapać na ofsajdy. Na razie dokupiłem do drużyny GK Renan 74 (GK skills 82) CB Rakytskyi 72 (sporo przyzwoitych statystyk) Matic DMF 71 (mogłem pokusić sie o lepszego) P.Rodriguez AML ma 76 może grać też na środku i po prawej, Zidan CF 68 (niezła szybkość) teraz chyba dokupie Gameiro, który kosztuje coś 1,5 mln a ma zajebiste statystyki.

Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę, że zastany w klubie napastnik Rustwyth CF 54 ma celność strzału 87 :D ja na razie sobie go zostawiłem i już pare razy trafił.

Wkurza też, że nie ma statystyk kto ile bramek strzelił, asyst ... mogli się bardziej wysilić

Działa wam ten MyPes, dostaje te 300k co mecz ale statystyk nie widze żadnych

co do Borussi to w MLO chyba można sobie zakupić większość zawodników bo przecież grają po reprezentacjach ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraziliście mnie tym MLO, faktycznie wciąga (przynajmniej na początku). Troche sie powkurwiałem na dobór przeciwników ale idzie mi coraz lepiej. No niestety sporo osób opiera gre na trójkącie i do przodu ja w celu obrony przed tym stylem cofnąłem obrone prawie na maxa + często próbuje łapać na ofsajdy. Na razie dokupiłem do drużyny GK Renan 74 (GK skills 82) CB Rakytskyi 72 (sporo przyzwoitych statystyk) Matic DMF 71 (mogłem pokusić sie o lepszego) P.Rodriguez AML ma 76 może grać też na środku i po prawej, Zidan CF 68 (niezła szybkość) teraz chyba dokupie Gameiro, który kosztuje coś 1,5 mln a ma zajebiste statystyki.

Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę, że zastany w klubie napastnik Rustwyth CF 54 ma celność strzału 87 :biggrin: ja na razie sobie go zostawiłem i już pare razy trafił.

Wkurza też, że nie ma statystyk kto ile bramek strzelił, asyst ... mogli się bardziej wysilić

Działa wam ten MyPes, dostaje te 300k co mecz ale statystyk nie widze żadnych

co do Borussi to w MLO chyba można sobie zakupić większość zawodników bo przecież grają po reprezentacjach ...

No jak nie ma statystyk kto ile bramek i asyst. Squad list i R2 zmieniasz. wyswietla się ilość goli ilość asyst kiedy kontrakt sie kończy , wartość zawodnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie MLO to kupilem sobie Boriello jako moj pierwszy transfer. Myslicie, ze to dobre posuniecie, czy wywalilem hajs w bloto??:)

A tak w ogole to ilu macie zawodnikow w kadrze? Ja mam 22 grajkow po 2 na kazda pozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzybu87, nie mozna do konca powiedziec ze kasa jest wurzucona w bloto w momencie gdy sie zaczyna budowanie druzyny. Wszystko zalezy od preferencji w grze. Ja np jeszcze w PES2012 zaczalem od Victora Montano. Tu zrobilem dokladnie to samo. Ten zawodnik jak sie spojrzy na parametry to nic specjalnego. Nawet strzal nie za dobry a w praktyce wymiata pod bramka calkoem ladnie. Dokupilem mu Van Der Mircha i mam szybki napad. Niestety na poczatku gram na szybkie pilki. No coz... jak sie ma slabych jeszcze grajkow to nie ma co sie bawic w rozgrywanie pilki jak sie trafia na Eto, Pato, Aguerro czy C. Ronaldo.

Tu dopiero zaczynam budowe teamu ale w 2012 mialem 36 zawodnikow i rozbudowalem tal team ze jak trafialem na kozaka to tez mu wystawialem CR7, Eto, Martinsa, Hulka, Ramosa, Pique a jak losowo mi słabszych to wystawialem tez slabszych graczy. No ale Victora Montano mialem do samego konca i wychodzil na mecze nawet z Ronaldo i Eto. Taki sentyment do rego zawodnika bo duzo mi nastrzelal bramek.

Znow komora wiec dlatego brak polskich znakow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie MLO to kupilem sobie Boriello jako moj pierwszy transfer. Myslicie, ze to dobre posuniecie, czy wywalilem hajs w bloto?? :)

A tak w ogole to ilu macie zawodnikow w kadrze? Ja mam 22 grajkow po 2 na kazda pozycje

Ja mam ponad 20stu ale 60-70% to jeszcze ci co dostałem na początku. Dokupiłem z 8 typków w sumie żadnej 'gwiazdy' a i tak jest motka z kasą na przedłużanie kontraktów...

Tak na początek to niezły jest B.Parker 65CF i 72LMF kosztuje chyba 500k i kontrakt jakoś 200. Kupiłem go przed chwilą, statsy ma obiecujące.

No jak nie ma statystyk kto ile bramek i asyst. Squad list i R2 zmieniasz. wyswietla się ilość goli ilość asyst kiedy kontrakt sie kończy , wartość zawodnika

Dzięki, nie zauważyłem tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie takie problemy z kondycją? Połowa meczu i połowa składu czerwona. Staram się wymieniać zawodników, choć to nie takie prosto zważywszy na przeciwników, których mi dziś losowało. Kilka teamów w których nie było żadnych domyślnych grajków, a u mnie często gra ich np. 6 w 1 składzie. Typa z Etoo, Pato, Giovinco w ataku ograłem 2-1 choć powinienem z 5-1, a z kolejnym napakowanym 2-3 w plecy i też masa sytuacji niewykorzystanych.

Edytowane przez nujazzkid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:r2: to generalnie kontrola tempa. Zagraj sobie pare meczow z naciskiem na :r2: i zobac z co w trawie piszczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki efekt daje R2?

to nie tylko kontrola tempa ale też drybling. polecam zrobić cały trening gdzie wszystko jest ładnie wyjaśnione z przykładami..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, podpowiedzcie jeszcze jaki klawisz odpowiada za ekektywne przyjęcie piłki, tak aby nie odskakiwała? I czy jest coś co odpowiada za walkę o piłkę (np. ścigając się bark w bark) czy tu tylko po prostu body balance decyduje?

Przyjecie pilki to :r2: i :r3: a w starciach bark w bark to ja napieram :r2: i sie elegancko przepycham ;). Wiadomo, ze np Kaminskim bedzie mega ciezko wypchnac Zlatana ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjecie pilki to :r2: i :r3: a w starciach bark w bark to ja napieram :r2: i sie elegancko przepycham ;). Wiadomo, ze np Kaminskim bedzie mega ciezko wypchnac Zlatana ;)

:r3: to podbija piłkę przyjmując ją :). a :r2: wystawia przed siebie.

zróbże ten trening w grze a znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania jakie masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, podpowiedzcie jeszcze jaki klawisz odpowiada za ekektywne przyjęcie piłki, tak aby nie odskakiwała? I czy jest coś co odpowiada za walkę o piłkę (np. ścigając się bark w bark) czy tu tylko po prostu body balance decyduje?

Kupiłeś oryginalnie zapakowaną grę czy jakąś używkę bez książeczki?

Bo w książeczce są opisane zagrania. Jest nawet taki ładny numer z przyjęciem i przerzuceniem piłki nad "sobą" (czyli zawodnikiem przyjmującym piłę).

Nawiążę tak od siebie też do różnych zwodów. Jest możliwość ustawienia kombinacji zwodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składam zażalenie do KONAMI dla czego jest wiecej trunieji ML OPEN ALL gdzie ja ze swoim skladem co najwzyje to moge isc na ryby a sa turnieje jakies NOVICE i nie mozna w nich grac bo tam jest lower or cos tam nie pamietam i nie moge byc w takim turnieju ograniczen rankigowych tez jest malo raz gralem bylo od 0 do 600 a tak to sa przewaznie 500 + nie wiem poporstu to jest dziwne albo ja jestem dziwny to tak jakby w rzeczywistosci wrzucic polska druzne do Angielskiej Ligi ... 2 sprawa sedziowanie tez jest dziwne gdy twoja druzna przegrywa kazdy kontakt z przeciwnikiem lekki dodam od razu gwizdek spalone to tez czasem nie rozumiem przeciez ja sterowac nie moge wszystkimi na raz wiec nie wiem dla czego gosc zawsze stoi na spalonym a gdy trzeba zeby wychodzil to stoi w miejscu nie wiem sorry za pisownie ale nie chce mi sie jej poprawiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha ha ha. I oho ho. Prędzej dogadałbyś się z Telekomunikacją Polską niż oni przeczytają twą skargę. Kojarzycie oficjalne forum PESFAN? pewien koleś założył temat by pozwać Konami zniorowo za naliczanie OBYDWU graczom ucieczki gdy jeden wyjfzie :) skasowali mu temat, znów założył, znów skasowali ale chyba z użytkownikiem

zostalo tylko wyrzucic pesa rozwalic pada i nigdy sie nie dotykac i zyc spokojnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dragonn19, zostaje Ci jeszcze herbatka ziolowa na wyciszenie i tak uzbrojony w spokoj, grasz dalej i masz to w doopie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokazuje wam statystki w MyPes ? U mnie pusto ...

a jak konfiguracja u Ciebie wygladala??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stworzyłem konto w grze i później wpisałem je w aplikacji na fb ...

w sensie te same na FB na pc wpisales co na konsoli w PESie?/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest

archiwum X sie klania ;) ... a jeszcze jedno, grasz mecze rankingowe czy jakie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram w MLO cały czas teraz

nie wiem na początku zarejestrowałem inną ksywe niż PS id teraz wrzuciłem to PS id (nie wiem czy to ma znaczenie?) i niestety nie widze statystyk dalej, kase za MyPes mi dodaje. Może jakiś problem na lini ps3 -> fb bo mam ustawione, żeby publikowało jakieś tam historie z ps3 na fb, a w ogóle to u mnie nie działa ...Pomocy drogie Brawo !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×