Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Tragiczna jest ta gra ! Jest kilka schematów i na tym polega całe MLO, fajnie to sobie można z kolegą pograć i tyle. Od paru dni dostaje wpierdol w prawie każdym meczu - ostrzeliwuje słupki, poprzeczki, piłka odbija się od obrońców, sędzia gwiżdże jakieś dziwne faule. Ktoś sobie zagra długą na VDMircha, dwie mu takie wyjdą na mecz i chuj pozamiatane.

Mam dokladnie to samo. Wchodzą mi bramki po rykoszetach, mój bramkarz wylatuje jakoś kretyńsko do piłki poza pole karne pomimo że obrońca już dobiega prędzej do piłki. Walę po słupkach, poprzeczkach... dupa blada normalnie. Gosciu jedzie one action in game i ...

Patrzę potem w statystyki i czytam że miałem 15 strzałów na bramkę w tym celnych 14 a gościu oddal 3 w tym 1 celny i wygrał ze mną 1:0

To nawet nie wiedziałem że że oceny zmieniają się zależnie od pozycji :P

Owszem zmieniają się. Postaw sobie npobrońcę Luisao który jest wyłącznie CB na jego pozycji a ma 82 a wstaw go np jako LB czy RB i będzie miał 53.

Każdy ma swoją pozycję nominalną i tam ma najwieksze noty. Jeśli piłkarz jest oprócz CF jeszcze SS czzy AMF to na CF będzie miał notę największą np 80 a jako SS i AMF np 75.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragiczna jest ta gra ! Jest kilka schematów i na tym polega całe MLO, fajnie to sobie można z kolegą pograć i tyle. Od paru dni dostaje wpierdol w prawie każdym meczu - ostrzeliwuje słupki, poprzeczki, piłka odbija się od obrońców, sędzia gwiżdże jakieś dziwne faule. Ktoś sobie zagra długą na VDMircha, dwie mu takie wyjdą na mecz i chuj pozamiatane.

no właśnie to jest chore i to zdrowo wczoraj sąsiad zaszedł i pyta kogo ja tak rugam ze na ulicy słychać to mu mówie a gram w piłke na online a on do mnie mówi ee grać nie umiesz to przegrywasz kiedyś też grał dużo w pesa wiec mówie mu to dawaj proszę bardzo pustawiał sobie swoje taktyki 1 mecz na remis nic nie powiedział poszedłem do kuchni i słyszę pedały grać gdzie strzelasz idioto itd po 3 meczach powiedział pierdole tą gre nie gram.. he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie to jest chore i to zdrowo wczoraj sąsiad zaszedł i pyta kogo ja tak rugam ze na ulicy słychać to mu mówie a gram w piłke na online a on do mnie mówi ee grać nie umiesz to przegrywasz kiedyś też grał dużo w pesa wiec mówie mu to dawaj proszę bardzo pustawiał sobie swoje taktyki 1 mecz na remis nic nie powiedział poszedłem do kuchni i słyszę pedały grać gdzie strzelasz idioto itd po 3 meczach powiedział pierdole tą gre nie gram.. he

No dokładnie. Wspominany przeze mnie młodzian który mial swoje konto by nie grać na moim kiedyś przyjechał i jechaliśmy na zmianę. On jeden mecz ja drugi bądź on pierwsza połowa a ja druga itd., itp.

Jak się wqrwiałem to on mi zawsze mówił "co ty się tak wnerwiasz, na spokojnie to bierz, mi sięsmiac chce jak Ty się tak drzesz przy grze", a tego dnia polazłem do kuchni herbatę zrobić i słyszę z pokoju okrzyk KU.WA MAĆ!! Oaza spokoju nie wytrzymała:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu żółtki wprowadzliły tyle zmian, że trzeba się tej gry od nowa uczyć. Po instalacji patcha 1.3 też dostawałem szału, bo nie szło nic, później było trochę lepiej ale oczywiście meczów po których bym najchętniej rozjebał pada i tak nie brakuje. Ale mam prosty przykład, pograłem z kumplem ostatnio, on dopiero co zainstalował łatkę 1.3 i nie może ze mną wygrać, a gramy ze sobą od Pes2010 i róźne wyniki padały, teraz jestem dla niego poza zasięgiem. Z kolei jak gram z kimś on-line i widzę, że gra dobrze, umie się utrzymać przy piłce, ładnie klepie itp po prostu lepiej gra to raczej nie mam nic do powiedzenia, nawet jak bym próbował grać tylko długie piłki, może mi się uda strzelić jedną dwie nawet trzy ale wtedy dostane od niego i tak z 5-6, po prostu lepszy i tyle.

Widziałem, że prezentujecie swoje składy, to też pokaże co mam za arsenał ;p

GK-Barry 79

RB-Rafael 80

LB-D.Mensah 80

CB-Onuoha 78

CB-Juan 75

DM-D.Boateng 76

CM-Fellaini 82

AM-Anderson 79

LMF-Agbonlahor 80

RMF-Dembele 80

CF-Martins 79

Na ławie: Pinto, Alkwijd, Jeusinger, Sergi Gomez, Santacroce, Janvlies,R.Gomis, Culma,Mphela,De Marcos,VanDerMirch, Doumbia

siła drużyny 760, na takim poziomie będę trzymał skład, może ewentualnie powymieniam kilku zawodników, nie chce koksów, bo jak będę chciał pograć z Messimi i Ronaldami to włączę ranking ;) Ławka szeroka więc na przemęczenia nie narzekam,

Edytowane przez KoRcZuS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj skład wszystko co daje konsola + zakupiony Van Der Mirch :biggrin:

Nie masz się czym chwalić. Granie na Van Der Mircha to lamerstwo i wykorzystywanie błędów w konstrukcji gry. Niestety tak raz na 5 meczy gram z lamą, która gra w kółko prostopadłe na VdM. Czy przypomina to choć trochę prawdziwy furbol? Straciłem mnóstwo bramek zwłaszcza na początku gry w MLO, gdy miałem wolnych obrońców. Radości taka gra wg mnie nie daje. Za to jak trafi się na gościa, który buduje atak pozycyjny, gra kombinacyjną piłkę to nawet przegrana daje dużo dobrych emocji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi nie chodzi o to, że się od nowa trzeba uczyć (banał bo cały knif w tym by prać trójkątami i w obronie biec do tyłu swoim graczem rezygnując z pułąapki ofs) tyle, że bardziej mnie to wkurza niż cieszy, prosty więc wniosek

no niestety w nawiasie napisałeś teraz całą strategię na grę online. Mam nadzieję, że patch 1.04 naprawi to, bo że wyjdzie można przyjąć na 100% bo czeka nas data pack 4 z zimowymi transferami, a dotychczas każda taka paczka równocześnie wychodziła z patchem.

Ja wczoraj pograłem parę meczy z kumplami przy jednej konsoli: tempo -1 i graliśmy drużynami pokroju Napoli, Tottenham, Ajax, Urugwaj, Dania itp, z mocniejszych tylko United i Bayern lub Chelsea. Na tym tempie na jednej konsoli nawet na 1.03 gra się genialnie. Jest to czego teraz zupełnie nie ma w online - czuć wielkość boiska i co za tym idzie tylko własna wyobrażnia (i czasem głupi błąd gry typu naciągamy pasek podania górą prawie na maxa by przerzucić piłkę na drugą stronę boiska, a wychodzi podanie na 5metrów pod nogi przeciwnika)ogranicza nas w kreowaniu akcji.

Offline gra mistrz, w online na razie czysty arcade, który trochę ratuje wybór słabszych drużyn ale i tak jesteśmy skazani na chaos, którego przed głupim patchem po prostu nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz się czym chwalić. Granie na Van Der Mircha to lamerstwo i wykorzystywanie błędów w konstrukcji gry. Niestety tak raz na 5 meczy gram z lamą, która gra w kółko prostopadłe na VdM. Czy przypomina to choć trochę prawdziwy furbol? Straciłem mnóstwo bramek zwłaszcza na początku gry w MLO, gdy miałem wolnych obrońców. Radości taka gra wg mnie nie daje. Za to jak trafi się na gościa, który buduje atak pozycyjny, gra kombinacyjną piłkę to nawet przegrana daje dużo dobrych emocji.

Ciężko się tu z czymś nie zgodzić :). Sam stwierdziłem, że nie będe grał typkami typu VDM czy Martins bo po prostu mnie to nie bawi. Zazdroszczę - ja trafiam na takich asów co drugi/trzeci mecz ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę - ja trafiam na takich asów co drugi/trzeci mecz ;) .

ja tez ;-( a druzyne mam 715

polecam dla sredniakow

CF - Gomis z OL i skrzydlowego Odemwinge z West Ham.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdury pleciecie. VDM to nie tylko mega szybkość. Mozna nim pograć w stylu kiwka, zwodzik, podanie.

A poza tym mam go w skladzie jaki i Martinsa bo jak trafiam na goscia który naparza tylko na trójkąt to wiem ze ogolnie za dobrze nie gra i robie mu to samo.

Niejednokrotnie wkurzylem takiego asa zagrywka typu klepiemy pileczke z obrona i pomoca a potem pyc na Martinsa. Chcialbym widziec mine takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klepnąłęm przed chwilą 3 mecze, trochę się nie czuje w formie bo z tydzień nie grałem. Jakoś tak dziwnie się grało, dużo przypadków, kopaniny, najbardziej to wkurzają mnie bramkarze jak zamiast złapać piłke w polu to oni nie wiadomo co robią, obrońcą chce wybić i też dupa albo się zamota albo trafi w swojego.

Ogólnie 2 mecze wygrałem po 3-2 gdzie kolesie mieli z przodu Eto,Pato, Walcotta, Agbo, Van Der Mircha, Biabianego czyli mieszanke sprinterów. Ja ich katowałem Doumbią, Fellainim, Andersonem ;) Trzeci mecz zacięty bo skończył się 2-2 ale w strzałach koleś wypadł lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam pytanie: Jak wykopać bramkarzem z ręki ciętą, płaską piłkę a nie balona w stylu "wyżej niż dalej"? Dzięki za omoc.

Biegnij z turbo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam w składzie VDM ,bo to moj pierwszy zakup w MLO , a wiadomo ze na poczatku ciżko sie gra , co nie znaczy ze jak go mam to musze grac cały czas trójkatem , ale jak kolega wyzej pisał kiwa sie nim tez dobrze. przed meczem w MLO sa jakieś 3 opcje do wyboru co one oznaczają ?

PS.

Jak wykonać strzał z rzutu wolnego po ziemi ?

Edytowane przez tresor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co tak narzekacie na ta gre?, mi sie gra dobrze MLO...wygrywam jak i przegrywam...nie robie z tego tragedii...nie zauwazylem zeby były jakies przypadki...ze obrona nie reaguje czy bramkarz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mistrz spostrzegawczości :)

nie sposob nie przyznac ci racji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze nie bede orginalny, ale ta gra w wersji 1.03 do chooja sie nadaje. Nie da sie grac MLO. Nie bede w to cos gral dopoki nie wyjdzie v1.04, a jak to tez niewiele zmieni to przerzuce sie na hokej jakis albo inne nba. Myslalem tez o Fifie, ale jak pogralem w demko to stwierdzam, ze ta gra jest jeszcze gorsza niz PES 1.03. Zeby w 2013 roku nie bylo dobrej gry pilkarskiej to sa jaja jakies. Doopa odpalilem gran turismo na uspokojenie, ale nie wiem, czy cos pomoze. Co za cioty tam pracuja w tym Konami to nie wiem, zeby z kazdym kolejnym patch'em psuc bardziej gierke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze nie bede orginalny, ale ta gra w wersji 1.03 do chooja sie nadaje. Nie da sie grac MLO. Nie bede w to cos gral dopoki nie wyjdzie v1.04, a jak to tez niewiele zmieni to przerzuce sie na hokej jakis albo inne nba. Myslalem tez o Fifie, ale jak pogralem w demko to stwierdzam, ze ta gra jest jeszcze gorsza niz PES 1.03. Zeby w 2013 roku nie bylo dobrej gry pilkarskiej to sa jaja jakies. Doopa odpalilem gran turismo na uspokojenie, ale nie wiem, czy cos pomoze. Co za cioty tam pracuja w tym Konami to nie wiem, zeby z kazdym kolejnym patch'em psuc bardziej gierke.

hehe

http://www.youtube.com/watch?v=Fj4VuzzW5uE[/CODE]

Z ludźmi z twojego community sie fajnie gra, można pokominować spokojnie i nie użerać się z długimi z własnej połowy. Niestety prawie nikt sie nie pojawia (albo mam kurewskiego pecha) ... ja ostatnio gram sparingi z kolegą Chudy1982 (zagląda tu na forum) i mówił, że nie ma znowu miejsca w community...

Też miałem nie grać w MLO ale ciezko sie odzwyczaić, teraz miałem dwa ciekawe mecze w pierwszym dostałem 2 czerwone w pierwszych 20 minutach za chamskie faule na VDM ;) po prostu mnie wkurwiał koleś bo spamował, strzelił na 1-0 zaraz i sie zastanawiałem czy nie dać koniec meczu w przerwie ale myśle sobie typ jest kiepski więc powalcze i w sumie go nieźle zdominowałem posiadanie 61 do 39 w całym meczu ! zmarnowałem 2 sam na sam ale w końcu strzeliłem na 1-1 i mogłem wygrać jeszcze.

Przed chwilą typ z Tevezem, Walcottem i Agbonlahorem oczywiście ustawieni pod samą linią końcową (szkoda kurwa, że nie na trybunach). Wyższy ranking i rating zespołu ale w strzałach sie skończyło 15-1 dla mnie (strzelił honorową w doliczonym przy 2-0).

Edytowane przez nujazzkid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , sorki ze was mecze pytaniami , ale jak się zmienia taktyke podczas meczu

Edytowane przez tresor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak masz ustawione sterowanie, ja mam na sam analog i strzałkami zmieniam. Poustawiaj w game planie i później ustaw sobie w swoim proflu, żebyś miał sterowanie tylko analog (biorę za pewnik, że grasz analogiem). i Wtedy strzałką w prawo zmieniasz taktyke podczas meczu, mam nadzieję, że zrozumiale to napisałem. :pinch:

Apropo gry... od kilku dni gram tylko na odnawianie kontraktów, wczoraj miałem dwa specjalne mecze pod rząd i je przegrałem wcześniej też 2 przegrałem. wpadłoby mi za te 4 mecze jakieś 20 mln a dostałem coś koło 5. Wiec jak tylko coś zarobię to podmieniam zawodników. Mam 10 mln sprzedaje jakiegoś za drugie tyle i kupuje kogoś za 20 ;-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wykonać strzał z rzutu wolnego po ziemi ?

Na kółku z analogiem wychylonym w dół. Nie zawsze idzie dokładnie po ziemi, czasem ją podniesie. Musisz popróbować z doborem siły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ludźmi z twojego community sie fajnie gra, można pokominować spokojnie i nie użerać się z długimi z własnej połowy. Niestety prawie nikt sie nie pojawia (albo mam kurewskiego pecha) ... ja ostatnio gram sparingi z kolegą Chudy1982 (zagląda tu na forum) i mówił, że nie ma znowu miejsca w community...

ja jeszcze w tarchocinie meczu nie zagrałem...nikt nigdy pokoju nie robi a nawet jak ja zrobie i gram godzinkę offline w inne tryby to i tak nigdy nikt nie dołączył przez ten czas do mojego lobby. Trochę lipka bo mecze rankingowe odpuściłem bo na 1.03 w sieci z barcą i realem po prostu nie da się grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pany za odpowiedzi. :) a jak posłac wysoka piłke na dobieg ?

ps.

To juz ostatnie takie lamerskie pytanie , dodam że Tutek ukończyłem ( prawie cały ) :P

Edytowane przez tresor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tresor

W przypadku tego zawodnika chodzi chyba o pewien konkurs który owy gość wygrał. A nagrodą była postać w grze PES 2013 z jego twarzą i nazwiskiem ;) Tak przynajmniej zrozumiałem z info z fejsa :) Pewnie będzie w grze dopiero po updacie składów gdzieś koncem lutego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakby co to paul zaktualizował swojego OFa do wersji 1.7 ;)

Jak ktos potrzebuje linka to pisac

Edytowane przez grzybu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×