Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

witam, potrzebowałbym OF do wersji 1.03 zależy mi na bundeslidze, herby i stroje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mnie online wkurza że po raz pierwszy od 2009 platynkę w PESie zrobiłem :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak to zainstalować na ps3 z angielskim u mnie słabo więc Ciebie pytam :)

oraz mam takie pytanie znacie jakąś stronke by się dowiedzieć jaka Formacja jest najlepsza dla danej drużyny ?

Edytowane przez safetirak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak to zainstalować na ps3 z angielskim u mnie słabo więc Ciebie pytam :)

oraz mam takie pytanie znacie jakąś stronke by się dowiedzieć jaka Formacja jest najlepsza dla danej drużyny ?

instaluje sie tak samo jak inne OFy :P.... a tu masz stronke z formacjami, zreszta ktos juz ją wczesniej podawal na forum

http://forums.pesfan.com/showthread.php?248088-Best-Formations-tactics-and-players-suggestions-By-Neno-%28-PES-2013%29

A jak tez mam pytanie, wie kto jak to zainstalowac? Dla mnie to jakies dobrze porypane jet ;)

http://www.pes-patch.com/2013/01/pes-2013-patch-ps3-webrothers-v1-0.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

instaluje sie tak samo jak inne OFy :P...

Czyli dopiero zacząłem grać w PES\a przez to że poprzednia konsola padła i nie miałem na tamtej internetu z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dopiero zacząłem grać w PES\a przez to że poprzednia konsola padła i nie miałem na tamtej internetu z góry dzięki za pomoc

1. Ściągnij OF

2. Rozpakuj plik w Rar

3. Włóż paluszek USB do PC

4. Stwórz folder na USB o nazwie PS3, a w nim kolejny folder o nazwie SAVEDATA

5. Ściągnięty OF skopiuj do folderu SAVEDATA na USB

6. Włóż USB do PS3

7. Idź do zakładki narzędzia zapisanych danych

8. Znajdź swój paluszek USB i zaznacz jego

9. Pojawią się pliki ze strojami etc oraz plik EDIT DATA

10. Zaznacz wszystkie pliki ptaszkiem oraz skopiuj do PS3 wraz z EDIT DATA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dalej szukam złotego środka na obronę w online. Ostatnie mecze szły mi tragicznie. Próbuję grać na spalone (przypisany do krzyżaka offside trap) - opłaca się masterować? dobre przeciw trójkątom? Pierwszy w życiu grałem na ten element obrony i dwa mecze 1-3 i 1-4 w plecy wszystko po akcjach sam na sam ale jak wspominałem nigdy wcześniej takiej taktyki nie stosowałem. Odpuścić czy dalej się uczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

punisher dalej próbować. W ustawieniqch ustaw tez ofsajd na ON. Wtedy nie zawsze musisz klepac w strzalke aczkolwiek lepiej to robic. Dzis gralem z klientem ktory Suareza, Eto i bodajze Wilshera ustawil na mojej lini koncowej boiska. Jak jiz ktos tu napisal jakby debil mogl to ich na trybuny wcisnie. Przez caly mecz oddal jeden strzal na moja bramke a gral calkiem calkiem. Tylko ze chcial byc chytry i obral na mnie debilna taktyke. Zlapalem go 12 razy na spalonym. To musialo byc frustrujace :-)

Natomiast ja mu pokazalem dwa rodzaje strzelania bramek. Jedna na trojkat i Martins a druga na kilka podan z pierwszej pilki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej , a jak ustawic łapanie na spalone , na " krzyżaka" i w ustawieniach gdzie się ustawia te offisde na ON ? druga sprawa co to jest jak włączam MLO to jest jakas tabela " RIVAL RANKINGS" i jakies odliczanie czasu OCB ?

Edytowane przez tresor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ma ktoś coś takiego by liga angielska była w pełni prawdziwa i reprezentacje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpalilem dzis pierwszy raz mlo. masakra. mimo ze mam wyszukiwanie tylko o podobnej sile to ludzie maja jakis szybkich pokurwiencow na ataku i nic nie moge zrobic, wala w trojkat i heja sam na sam. zawsze cos po akcji strzele ale trace minimum dwie bramki na mecz. macie jakis sposob zeby szybko nazbierac hajs na jakis szybszych obroncow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja zazwyczaj tez albo wygram z 3:2 albo przegram 4:1 :P własnie podajcie jakiś tanich grajkow na obrone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki przedział cenowy Cię interesuje, ale u mnie podstawa na środku obrony to Perea oraz Onuoha. Szybkość podstawowy skill w MLO... :|

Strzeliłem dzisiaj jedną z piękniejszych bramek. K.P.Boateng - przyjęcie piłki z obrotem na 30 metrze, strzał i okienko od słupka. Wygrałem 6-3 i mogłem strzelić jeszcze jedną bramkę później (sam na sam), ale bałem się, że nie będzie potem tej w powtórkach i odpuściłem. Zapisana :)

Edytowane przez matit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki przedział cenowy Cię interesuje, ale u mnie podstawa na środku obrony to Perea oraz Onuoha. Szybkość podstawowy skill w MLO... :|

Strzeliłem dzisiaj jedną z piękniejszych bramek. K.P.Boateng - przyjęcie piłki z obrotem na 30 metrze, strzał i okienko od słupka. Wygrałem 6-3 i mogłem strzelić jeszcze jedną bramkę później (sam na sam), ale bałem się, że nie będzie potem tej w powtórkach i odpuściłem. Zapisana :)

to pozazdrościc , a jak tak zrobic ? na klatke przyjęcie to R2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z obrotem w sensie, że stałem tyłem do bramki przeciwnika, przyjąłem z R1 w stronę tejże bramki i od razu uderzyłem. Generalnie zawsze przyjmując piłkę z kierunkiem (czy to R1, czy R2, czy R3), kierunek ma znaczenie. R1 - z wysunięciem, R2 - sklejenie piłki, R3 - podbicie.

Edytowane przez matit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dalej szukam złotego środka na obronę w online. Ostatnie mecze szły mi tragicznie. Próbuję grać na spalone (przypisany do krzyżaka offside trap) - opłaca się masterować? dobre przeciw trójkątom? Pierwszy w życiu grałem na ten element obrony i dwa mecze 1-3 i 1-4 w plecy wszystko po akcjach sam na sam ale jak wspominałem nigdy wcześniej takiej taktyki nie stosowałem. Odpuścić czy dalej się uczyć?

Nie ma złotego środka, w sumie sporo już o tym pisałem. Ja mam kilka patentów ale nie zawsze się sprawdzają - ostatnio w wersji 1.03 coraz mniej. Bede próbował teraz z kryciem indywidulanym zobaczymy. Chyba, że kupisz super kozaków do obrony w stylu Kompanyego ale to raczej wtedy będziesz grał przeciwko Messiemu.

VanDerMirch w 80% zespołów do porzygu.

No dziś np. sporo takich bramek straciłem. Prowadziłem z jakimś słabym typem 3-1 ale w drugiej połowie podmęczona obrona i właśnie jakimś doumbią mi wpierdolił dwie na tej zasadzie. Najbardziej wkurwia, że to jest klepane jedno i to samo cały czas, 10 obronicz ale później jedna gdzieś do boku, obrońcy ci nie podświetli i po zawodach jest (a to niestety u mnie często sie zdarza).

Albo gram z kolesiem o dużo mocniejszej drużynie m.in. z Ronaldo i trace bramkę jakąś debilną na początku, wyrównuje w doliczonym przed przerwą, a w drugiej mam kilka setek i m.in. dwie takie sytuacje, że z 5 metrów wale w słupek - no kurwa mać chyba już przed meczem jakiś algorytm to ustawia.

Edytowane przez nujazzkid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obczaiłem gdzie się ustawia grę na spalone , ale to na krzyżaku to w jakim momencie muszę wcisnąć ten krzyżak ( tj. kierunek na krzyżaku - już nie pamiętam jaki ) przed ostatnim podaniem przeciwnika i próbować go złapać czy jak ? Jeszcze mam pytanie co do rzutów rożnych , jak to jest że jak ja mam rzut rożny to mało mam zawodników w polu karnym , a jak przeciwnik wybija to od jego grajków aż się roi na moim polu i często tracę przez to bramki , to się jakoś ustawia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcecie szybkich obrońców to polecam ADDY, ALMIN, a najlepiej wyszukać sobie bo nie każdemu dany zawodnik odpowiada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do obrony polecam Escude, Andre Luiz, o dziwo pomimo slabych parametrow dobrze na lewym skrzydle radzi sobie Alkwijd czy jakos tak. Można go znalezc z polsce bo jest w grze Polakiem.

Co do sposobow obrony. Mam ustawiony ofsajd ale dodatkowo jak widze szybkich napastnikow to robie krycie indywidualne. Jak gosc daje na przod czterech, pokrywam czterech ale na takiej zasadzie ze boczni obroncy kryja tych z boku, srodkowy obronca kryje jednego a jeden z DMFow kryje drugiego napastnika. Jedengo obronce zostawiam wolnego by mogl wspomagac kolegów. Ostatnio bardzo skutecznie mi to działa. Wiadomo, nie ma srodka na 100% ale nawt Ci co wygrywają bo mają mega napastnikow dlugo się męczą.

Mamadou Sakho jest tez bardzo dobrym obronca ale jest juz ciut drozszy. Szybki, zwrotny i nie daje sie tak latwo przepchnac.

TRESOR, jedna z tych czterech taktyk ustaw tak by mieć 5 obrońców. Przy rzucie różnym przeciwnika bedziesz mial wiecej ludzi do obrony. W druga strone musisz zrobic inaczej. Czyli wiejsza ilość napastników u Ciebie. To jest wszystko proste tylko sam musisz mieć checi pogrzebac w opcjach GAME PLANU.

Edytowane przez Iceman31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do ilości piłkarzy w polu karnym przy rzucie rożnym....polecam obniżanie/podwyższanie wskaźnika defence/attack na bieżąco w czasie gry.

Jest to takie pięć(czy 4 piszę z głowy bo siedzę w pracy) kwadracików, które dodaje się bądź odejmuje. Jeden kwadracik to ustawienie mega defensywne drużyny - nikt nie wysuwa się do ataku, przy rzucie rożnym w polu karnym są tylko nominalni napastnicy, obrona nie wychodzi daleko, a defensywni pomocnicy cofają się do obrony. Ustawienie na max kwadracików to analogicznie szarża na bramkę rywala, przy rzutach rożnych tez conajmniej kilkunastu piłkarzy jest w poku karnym itp.

Ten poziom defence/attack ustawia się bezpośrednio w czasie meczu po przez naciśnięcie L2 i na krzyżaku strzałka w górę lub w dół. Kwadraciki pojawiają się w lewym lub prawym dolnym rogu ekranu(w zależności, na którą bramkę atakujemy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ustawioną defensywę na 7-8 kresek i ważna jest opcja position switch chyba tak to się piszę jest to wymiana/zastepowanie się zawodników czyli np. napastnik pomaga w polu, jak powiedzmy obrońca podłączy się do ataku to zastępuje go DMF. Moja rada jest taka trzeba ustawić taktykę pod siebie ja też się dopytywałem na forum bo miałem problem z obroną itd. ale najlepsze rozwiązanie to kombinować. Teraz mam żelazną taktykę oraz formację i nigdy nie zmieniam podczas meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta ustawiona defensywa na 7-8 kresek itp w wyborze taktyki to co innego niz to opisywałem co ustawia się w czasie meczu L2+dół/góra na krzyżaku

ja jeszcze się bawię w najlepszą taktykę - ostatnio bawiłem się i grałem na 4 CB i defence w czasie meczu (ten z L2+dół/góra) na minimum i miałem mur przed bramką praktycznie nie do sforsowania przez szybkich napastników ale za to tragiczne pustki w środku pola i ataku.

A jak ustawiacie defence line i te compactiness w opcjach taktyk? słyszałem, że warto to i to dać na 0 - zagrałem tak parę meczy ale bez szału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta ustawiona defensywa na 7-8 kresek itp w wyborze taktyki to co innego niz to opisywałem co ustawia się w czasie meczu L2+dół/góra na krzyżaku

ja jeszcze się bawię w najlepszą taktykę - ostatnio bawiłem się i grałem na 4 CB i defence w czasie meczu (ten z L2+dół/góra) na minimum i miałem mur przed bramką praktycznie nie do sforsowania przez szybkich napastników ale za to tragiczne pustki w środku pola i ataku.

A jak ustawiacie defence line i te compactiness w opcjach taktyk? słyszałem, że warto to i to dać na 0 - zagrałem tak parę meczy ale bez szału.

Chodzi ci o kreski?? defensywę 7-8 a to drugie 10. To drugie oznacza jak twój zawodnik ma stac daleko od przeciwnika. Dla mnie 0 nie ma sensu zupełni. trzeba tak ustawić wszystkie współczynniki żeby jedno drugie uzupełniało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×