Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem to nie temat o Sony vs M$ :biggrin: tylko o PES ale widze ze kilku dzieciaków wszedzie sie znajdzie którzy będa wypisywać rzeczy nie na temat... choc dla Ciebie jak widze to bez różnicy co jest aż przykre :biggrin:

Nie wiem czy zauważyłeś, ale Twoje posty wnoszą niesamowitą jakość do tego tematu. Dziękujemy Ci o wielki xypsylonie żeś zechciał podzielić się z nami swoją opinią.

A teraz lepiej wracaj do tematu o FIFIE i pytaj dalej jak odpalić w grze DTS... EOT

Wracając jeszcze do tematu o overallach danych zawodników, czy w przeszłości DLC od KONAMI aktualizujące składy poprawiały staty jakimkolwiek zawodnikom? Czy tego już nigdy nie tykali?

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, chociaz nie wiem do konca na 100%. Z tego co pamietam to zawsze byl zawodnik transferowany z takim samym overallem ;/

Hm to szkoda, zawsze to okazja dla ludzi z teamu KONAMI żeby najlepszym zawodnikom poprawić troszkę umiejętności. No nic trudno pewnie na pocieszenie grając offline można liczyć na jakieś zmiany po tych nieoficjalnych patchach, chyba że patchmakerzy już nie bawią się z overallem zawodników którzy w grze już są. Kiedyś z tego co pamiętam to poprawiano wielu zawodników.

No a online pozostanie przyzwyczaić się do tego co jest teraz.

Edit: No to jeśli jest tak jak pisze vincent to zmiany w overallach dopiero zimą, dobre i to :)

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Pesie 2012 w połowie sezonu w lutym na bank wyszedł DLC ze zmienionymi overallami jak i transferami. Przykład który utkwił mi w głowie to np. Silva z Milanu wtedy co prawda nigdzie nie odszedł ale pierwsze co rzuciło mi się w oczy to jego Czerwony overall na poziomie 96:) przykładów zresztą było więcej. Fajnie by było jakby w tym DLC dowalili też z overallami ale jakoś niewierze w to, pprostu dorzuca te sieciowe trybu i oleją już temat do zimowego okienka i wtedy może znowu nas zaskoczą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co mnie prowokujesz ? Nie odpisalem Ci, ze Xbox jest bardziej awaryjny, bo chyba o tym nie wiesz. Co z tego ze PS3 jest trudniejszy w programowaniu ? To moja wina niby ? Jakos niektorzy potrafia tworzyc swietne gry na PS3, ale chyba w takie nie grales. Chcesz placic abonament za neta plus abonament dla microsoftu, to idz grac na xboxie droga wolna, pozdrawiam :)A to, ze nie lubie mikrosyfu to nie znaczy, ze jestem fanbojem Sony tak na marginesie.

i znów mikrosyf , gadaj z takim dzieciurem :/ nie mam 360 , wystarczy mi PS3 bo i tak po powrocie z pracy i ogarnięciu setki spraw zostaje mi godzina dla siebie , w tygodniu jak pogram 5 godzin to hest maks. I wiesz co, bez oporów zapłace Sony abonament 2 razy większy niż za XBL jeśli postawią sieć godną XXI wieku. Mam sentyment do Sony ale są na najlepszej drodze do bankructwa , sprawdź jak maleje ich zdolność kredytowa i jakie wachania tyczą sie ich akcji na tokijskiej giełdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu, tez Wam tak przechu***o działa online. Nie ma bata żeby zagrać jakiś mecz nierankingowy bo się nie chce połączyć. Jak można tak zjebać online. Graliśmy teraz z kumplem i nas rozlaczylo w 1-ej połowie. Jestem wściekły. Podwójnie wściekły bo Borussii 3 pkt sprzed nosa zwineli. Subotic pewnie miał laga jak dotknął ręka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pies jechał LM, online się w PES jebie i to jest problem :)

Edytowane przez Fenderek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak pewnie to jutro sie stanie i nie bedzie najprawdopodobniej PS4, dzieckiem chyba ty jestes. Potrafisz przepowiadac przyszlosc, aaa to ciekawe, co nam jeszcze wrozka dzis powie? :o . Nie pisz juz postow bo nie zamierzam z toba juz wiecej dyskutowac. Chyba, ze lubisz nabijac sobie posty, jak licealista. </p>

no nie jutr ale gradowe chmury zbierają się nad Sony, giełda zareagowała gwałtownie na fial Vity , porażka (vs sodnowanej sprzedaży) tel z serii Xperia też nie pomaga. Sony popada w coraz to większe tarapaty, gwałtowne przerzucanie środków z jednej do drugiej dywizji jest jednoznaczne. Wybacz ale pisanie "microszit" klasyfikuje cie jednoznacznie. Trzeba powiedzieć prawde- infrastruktura sieciowa Sony vs ta od mikrossyfu (jak mówisz) to barbarzyństwo. Od zarania dziejów było tak, że co darmowe to...cóż, PSN w PS4 bedzie płatny, to pewne, i bardzo dobrze bo cudów nie ma, dzięki funduszom PSN ewoluuje do dzisiejszych standardów

Edytowane przez Michał_Anioł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aniele Michale nie baw się w Wall Street tylko gadaj na temat. Fuck dow jones spada. Lecę czarterem do Tokyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale nikt nie wie co wydarzy sie na rynku, tymbardziej ty, wiec przestan w koncu pierdolic. Klasyfikowac to mozna zwierzeta, chociaz ja tak samo moge powiedziec, ze jestes fanbojem, skoro ciagle tylko napierdalasz na Sony. Ostatni post do ciebie, koniec blazenady.

tak , nikt nie wie , setki przepływów i inwestycji są na "pałę " robione :) Edytowane przez Michał_Anioł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg, co tu się dzieje. Mimo tego, że gameplay rozwala, to za skasowanie community offline z liga powinni wisiec. Zawsze grałem z kolegami turniej ligowy, a oni mi tu o tym, że wiedzą lepiej co dla mnie dobre. Paranoja! Irytujące są dla mnie jeszcze wyrzuty bramkarzy. Za wolne, za wysokie. Wykopy są za to ok.

Edytowane przez matit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie tak czasami że gra jest jakby w zwolnionym tepie?nic nie mozna zrobić....Nie da sie tak grać.Czy to może być przez to że konsola jest połączona bezprzewodowo z routerem??Czy po prostu trafiam na osoby mieszkające daleko ode mnie i dlatego tak?

Odpowie ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg, co tu się dzieje. Mimo tego, że gameplay rozwala, to za skasowanie community offline z liga powinni wisiec. Zawsze grałem z kolegami turniej ligowy, a oni mi tu o tym, że wiedzą lepiej co dla mnie dobre. Paranoja! Irytujące są dla mnie jeszcze wyrzuty bramkarzy. Za wolne, za wysokie. Wykopy są za to ok.

Zgadzam sie ... jak juz ktos mowil kiedys tutaj, polowa ludzi z konami to geniusze a druga polowa to totalni debile...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, o co Wam chodzi z tym brakiem community offline? Jest KONAMI Cup, w którym można stworzyć dowolną ligę lub puchar z dowolnymi uczestnikami. Ja czekałem na powrót tego trybu, jest to bardzo wygodne, zwłaszcza w turniejach z kumplami :)

Cieszę sie z powrotu KC, ale nie potrafie zrozumieć dlaczego powróciło ono kosztem Community. To co bardzo mi się podobało w poprzednich odsłonach to własnie to, że gdy przesiadałem się na nowego PES (z 10 na 11, z 11 na 12) mogłem porównać swoje wyniki wraz z kumplami z podwórka :). Robiliśmy Community, piwo i nocka z typami przed PESem. Po skończonej 'sesji', mogliśmy zobaczyć kto ile odniósł zwyciestw, porażek, remisów - czy to był jego dzień, czy nie. A teraz powrót do kartek :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz cos zrobia dobrze to i cos spie*****c musza... taki juz urok Konami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie na ps3site w tym roku tez zwyciezyl PES :biggrin:. W dobrym momencie powrocilem do PESa z Fify ;).

Lons kolejny dowod na to, ze Krol wrocil :biggrin:

ps- PSN nie dziala- konserwacja :/ ... nie wie ktos do ktorej potrwa??

Edytowane przez grzybu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa poszła dzisiaj "do żyda". A po PESa jadę za kilka godzin. Odkąd ogarnąłem obronę, to super mi się gra na laptopie, więc na konsoli może być tylko lepiej :D A fifę trochę ogarnąłem i już w meczach po necie ziewanie mi się włączyło.

Jak matchmaking dalej będzie dobierał tak jak mówicie, to trzeba będzie się umawiać w pokojach(czy tam community) i grać między sobą :) Zresztą jak dla mnie gra z cpu jest nawet przyjemna, więc źle nie będzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po przerwie mam zamiar wrócić do Pesa. W tym roku jest lepszy od Fify. Tylko co z tym online jest nie tak? Może mi ktoś dokładanie wytłumaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa poszła dzisiaj "do żyda". A po PESa jadę za kilka godzin. Odkąd ogarnąłem obronę, to super mi się gra na laptopie, więc na konsoli może być tylko lepiej :biggrin: A fifę trochę ogarnąłem i już w meczach po necie ziewanie mi się włączyło.

Jak matchmaking dalej będzie dobierał tak jak mówicie, to trzeba będzie się umawiać w pokojach(czy tam community) i grać między sobą :) Zresztą jak dla mnie gra z cpu jest nawet przyjemna, więc źle nie będzie.

Cały Falcon :rofl:

Jedno jest pewne od 11 nie będzie blokady regionalnej i gramy ze wszystkimi. No to jazda z Ameryką Łacińską oraz Japonią :D

Edytowane przez lons
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że fifa w tym roku trzyma cenę, to nie musiałem dopłacać :D Tylko łeb za łeb poszła wymiana. Będę musiał sprawdzić czy jest różnica w podaniach jak zmienię z 1 kreski na 2. Cały czas gram wszystko na off i 1 kreska, ale skoro to i tak przy wyszukiwaniu nie ma znaczenia, to może na 2 kreski sobie zwiększę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Falcon ja to powoli wpadam chyba w fanboy'stwo tego nowego PESa :D, a apropos gry z cpu jest bardzo przyjemna. Przeciwnik gra jak zywy czlowiek prawie, MYSLI przede wszystkim, a nie jak Fifie przewiduje twoj kazdy ruch i biega w kolko jak kot za swoim ogonem;) . W ogole moim zdaniem to w offline jest duzo wiecej do zabawy/roboty niz u EA ;) .. A jesli chodzi o support settings to chyba z tydzien sie meczylem zeby go optymanie jak dla siebie oczywiscie ustawic. Tzn. semi-auto, podania na dwie kreski, manual shot off, strzala do manuala pod L2 włączona, a te wszystkie Auto na off...

Mordko jakby co to smialo zapraszan na PSN..... grzybumonkey.... jakby co ;)

ps- 87 to dobry rocznik :P

Cały Falcon :rofl:

Jedno jest pewne od 11 nie będzie blokady regionalnej i gramy ze wszystkimi. No to jazda z Ameryką Łacińską oraz Japonią :biggrin:

OOOO nie wiedzialem. ale teraz juz wiem ;) ... Ciekawe jak w to graja te kitajce :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:biggrin:, a apropos gry z cpu jest bardzo przyjemna. Przeciwnik gra jak zywy czlowiek prawie, MYSLI przede wszystkim, a nie jak Fifie przewiduje twoj kazdy ruch i biega w kolko jak kot za swoim ogonem;) . W ogole moim zdaniem to w offline jest duzo wiecej do zabawy/roboty niz u EA ;) .. A jesli chodzi o support settings to chyba z tydzien sie meczylem zeby go optymanie jak dla siebie oczywiscie ustawic. Tzn. semi-auto, podania na dwie kreski, manual shot off, strzala do manuala pod L2 włączona, a te wszystkie Auto na off...

Mordko jakby co to smialo zapraszan na PSN..... grzybumonkey.... jakby co ;)

zgadzam sie. Gra z CPU sprawia w PESie duza przyjemnosc, nie to co u konkurencji.i gram na identycznych ustawieniach :)

PS: wczoraj mialem duzego farta. 3 rankingowe i nie trafilem na Barce/Real. Trafilem kolejno na PSG/NAPOLI/SANTOS:) i naprawde swietnie sie gralo. szkoda tylko ze szczescie nie dopisuje zawsze w kwestii przeciwnika;/

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież PSG to niezłe koksiki, Ibra sprawia masę problemów a Lavezzi to najszybszy piłkarz w grze (chyba)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy Wam też dolosowuje przeciwników według TYLKO asyst w podaniach? Ja mam np strzały manualne i przeciwnikowi daje to dużą przewagę, bo jeszcze ich porządnie nie opanowałem. A wiem, że mają strzały z asystami, bo pasek przy strzałach jest niebieski, a nie żółty. Czekam na rozszerzenie dopasowywania przeciwników, tryb MLO będzie jeszcze lepszy :)

Dokladnie tak- doprowadza mnie to do szalu. Wybieram sobie Newcastle a jakis gosciu bez zenady bierze PSG. No ale trudno- gramy. Mamy manualne podania, on sie myli, ja sie myle- normalka. Udaje mi sie bronic, trzymam go daleko od swojej bramki, w koncu jakas pilka przechodzi w pole karne, przyjmuje ja Zlatan stojacy tylem do bramki, gosc wciska strzal, Zlatan obraca sie i strzela mi w samo okienko- no kurrrr.... A ja na manualnych strzalach zawsze sie zastanawiam czy w ogole w bramke trafie :) Paranoja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież PSG to niezłe koksiki, Ibra sprawia masę problemów a Lavezzi to najszybszy piłkarz w grze (chyba)

koksiki moze i niezle ale przez obrone chelsea to i nawet zlatanowi nielatwo przejsc:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×