Skocz do zawartości
marcinka

The Walking Dead

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba przyznać, że trzyma poziom w dodatku czuć, że to finałowy odcinek.

Jestem naprawdę pod wrażeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW

Robi wrażenie, czekam na kontynuację. Ostatni epizod bardzo krótki - 1,5godziny - w sumie nie wiem czy to wielki minus, bo nie mogłem się doczekać jak to wszystko się skończy.

nie wiem jak to u was wyglądało, ale u mnie skończyło się jak Lee dostał od Clem kulę w łeb - brakowało mi troszkę tego co z nią dalej. Mogli chociaż pokazać jakąś scenkę, a tu nic... szkoda

Edytowane przez Sushi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zakończenie wzruszające... na dodatek ta muzyczka pod koniec gry....:C

U mnie natomiast, to Clem go zostawiła, nie zastrzeliła go, bo jak to powiedział sam główny bohater, że przez to stanie się innym człowiekiem

Jestem pod wrażeniem całej tej gry, dawno zaraz po Heavy Raine w coś tak pięknego nie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, korci mnie żeby włączyć, oj korci... właśnie się zainstalował 5 epizod, ale zostawiam sobie na weekend :P Będzie moc. Z zajawek recenzji na Metacritic wywnioskowałem, że nie jest mega-hiper-uber tragicznie, czego się bałem, ale za to jest wejście do kolejnego sezonu. Korci zajebiście, żeby ten Piątek szybko przyszedł i zleciał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni epizod bardzo krótki - 1,5godziny

:( liczyłem na trochę dłuższy finał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epizod faktycznie dość krótki, zajęło mi chyba 1h całość,ale za to bardzo intensywny i poniekąd przygnębiający.

Platyna bardzo przyjemna, gra według mnie zasługuje 8/10 za całość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko po angielsku...tak wyjdzie w wersji pudełkowej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy gra jest po polsku i czy wyjdzie w wersji pudełkowej?

Na PC jest fanowskie tłumaczenie. Na konsole nie stety nie ma.

Edytowane przez krzylu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW

Robi wrażenie, czekam na kontynuację. Ostatni epizod bardzo krótki - 1,5godziny - w sumie nie wiem czy to wielki minus, bo nie mogłem się doczekać jak to wszystko się skończy.

nie wiem jak to u was wyglądało, ale u mnie skończyło się jak Lee dostał od Clem kulę w łeb - brakowało mi troszkę tego co z nią dalej. Mogli chociaż pokazać jakąś scenkę, a tu nic... szkoda

Pokazali tylko musisz przeczekać do końca napisy końcowe

Edytowane przez BaM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie wgniotło mnie w fotel...ostatni epek przechodziłem z gałami wystrzelonymi z orbit a moja znajoma przy ostatniej scenie aż miała łzy w oczach jak grała u siebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedziec, ze po napisach koncowych cos jeszcze jest. Musze ponownie odpalic gierke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TWD jest drugą grą, która wycisnęła ze mnie łzy.

Well done, Telltale.

No zajebiście to zrobili. Człowiek się na pewien sposób zżywa z tą obsadą. Ciężko przeszedłem przez zakończenie, bo generalnie struktura gier przyzwyczaiła mnie do tego, że przez całe tytuły pracujemy na coś poprzez protagonistów, przechodzimy przez pewne wydarzenia aż do wynikających mniej lub bardziej z nich konsekwencji. A tutaj...

No jest beznadzieja. Świat jest pogrążony w takim gównie, że po prostu nie ma drogi ucieczki. Co by się nie działo i jak bardzo byśmy się nie starali przeciwdziałać wydarzeniom, to wszystko zwyczajnie musiało się tak skończyć. A scena w ostatnim pokoju w ch*j mocna, cała rozmowa Clem i Lee - geniusz.

Nie do czegoś takiego przyzwyczajali nas twórcy gier. Brawa dla Telltale Games za piękną opowieść. Na pewno będę czekał na ciąg dalszy. TWD zaraz za Borderlands 2 w kategorii mojej osobistej gry roku. Chciałbym cofnąć się do poprzednich checkpointów, by zobaczyć sceny wynikające z innych wyborów, ale nie mam nerwów. Poczytam na wiki.

Co do moich końcowych wyborów:

Nie pozwoliłem sobie odciąć ręki, na strychu pokłóciłem się z Kennym, którego miałem dość od dawna, rozbroiłem się przed Adamem, ale potem udusiłem chorego sukinkota, a na koniec kazałem Clem zastrzelić Lee.

Muszę zainteresować się komiksem i serialem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem grę raz i nie wracam do niej. To jest moja historia którą wybrałem a innej nie chcę widzieć.

Co mi się cholernie podoba w tym serialu to fakt że chłopaki nie idą na skróty. Można zastrzelić zarażone dziecko, żadna postać nie jest święta i może zejść w miarę szybko. Ogólnie jeden wielki dół emocjonalny. Jedynie nie ogarniam szabrowników z drugiego i początku trzeciego sezonu.

Pierwszy sezon to ciekawy wstęp, drugi pokazuje zezwierzęcenie i brak kręgosłupa moralnego, trzeci to świetne zwroty akcji i nie zła jazda emocjonalna. Epizod czwarty mimo świetnych not trochę mnie rozczarował. Zbyt długi i trochę nudnawy a koniec jakoś nie wbił mnie w fotel. Natomiast piąty to genialne zwieńczenie całości z podsumowanie większości podjętych wyborów. Głównie dlatego że był krótki a akcja pędziła do przodu jak pociąg a sceny w hotelu i pod koniec to małe mistrzostwo świata. Wielkie brawa za brak ckliwych dialogów i wymachiwania flagą amerykańską.

Zastanawiam się tylko co lepsze: Walking Dead czy Podróż bo potem to długo długo nic. Gry z elektronicznej dystrybucji nigdy nie były tak dobre jak w tym roku a jeśli chodzi o jakość to wyprzedziły pudełkowe o kilka długości.

Edytowane przez malpka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh rozumiem że warto.. Jakoś mnie wcześniej nie korciło do zainteresowania sie tym tytułem i dopiero teraz widzę te zachwyty... Czy tą grę od razu w całości się kupuje czy poszczególne odcinki osobno?? jaki jest koszt całości i jako jedna gra na ile to wszystko starczy?? No i oczywiscie zapytam o cene całości gdyz dzis jestem 12 godzin w pracy i bym zakupił jak tylko wrócę do domu ;) pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi przejście zajęło jakieś 9-10 godzi. Przepustka kosztuje chyba 72zł ewentualnie pojedyncze epizody są za 18zł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo zdun poczekaj na wersję pudełkową, bo taka też ma się pojawić. A sama gra to niesamowity tytuł jak dla mnie, dawno się tak nie wczułem emocjonalnie w żadną grę, no może poza wspomnianym wcześniej Heavy Rainem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh rozumiem że warto.. Jakoś mnie wcześniej nie korciło do zainteresowania sie tym tytułem i dopiero teraz widzę te zachwyty... Czy tą grę od razu w całości się kupuje czy poszczególne odcinki osobno?? jaki jest koszt całości i jako jedna gra na ile to wszystko starczy?? No i oczywiscie zapytam o cene całości gdyz dzis jestem 12 godzin w pracy i bym zakupił jak tylko wrócę do domu ;) pozdrawiam.

A nie chciałeś przypadkiem tego ode mnie ?XD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam przymierzam sie do kupna tej gry mam pytanie na ile godzin starcza ta gra wszystkie części.I czy opłaca się kupno wszystkich episodów za 25zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zacząłem i dziś skończyłem wszystkie epizody. Jestem fanem serialu i przez przypadek trafiłem na tą grę.. uważam że jest genialna :) wyczytałem tu że ma być drugi sezon więc nie mogę się doczekać :D 72zł za season pass to wręcz śmieszna cena jak na klimat, i długość rozgrywki. ostro polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma jakiś informacji o polonizacji gry? wolałbym całą gre zrozumiec w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole nie kumam tego Season Passa... Powinien on być dostępny z początku przez chwilę, a następnie zniknąć, bo tak to sensu nie ma, jeżeli ktoś wcześniej go kupił i teraz ma taką możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej Season Pass kosztował 69 zł....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ wcześniej nie było wszystkich epków...teraz jak już są to pewnie pass kosztuje tyle co wydanie pudełkowe będzie kosztowało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×