Skocz do zawartości
pablos_83

NBA 2K13

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już mam swoją wersję na x360, zakupiłem w sklepie w Warszawie dla zainteresowanych na priv podam gdzie by nie robić reklamy.

Co do DLC to mam go w środku przy książeczce. Zwróćcie uwagę czy będziecie mieli taką najlejkę na opakowaniu.

http://sphotos-c.ak....518230219_n.jpg

O grze można już poczytać od jakiegoś czasu pod tym linkiem.

http://slamdunk.com....o-online-by-adi

Masz PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a co z dodatkiem ? jeżeli kupie swoją kopię na półce w sklepie i niestety (nie będę miał kodu ASW) CZY MACIE JAKIEŚ INFO odnośnie zakupu na ps store? czy będzie taka możliwość ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% będzie nikt o zdrowych zmysłach nie pozbawi się pewnej kasy.

Tylko będzie czasowa eksluzywność, w ekstremalnym przypadku aż do okolic meczu gwiazd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie zamawiałem preorderu i po prostu w sklepie kupiłem z tym dodatkiem, więc na pewno też znajdziesz z dodatkiem tym bardziej że cena jest taka sama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie zamawiałem preorderu i po prostu w sklepie kupiłem z tym dodatkiem, więc na pewno też znajdziesz z dodatkiem tym bardziej że cena jest taka sama

No to świetnie :) dzisiaj po pracy poszperam po MM i Empiku, czy już mają NBA i potarguje się "mam na myśli oddam w rozliczeniu kilka starych tytułów w tym Sleeping Dogs"....i taniej wychaczę nba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze zostanie Ci też allegro, są sklepy które grę już mają z dodatkiem bez konieczności zamawiania preorderu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Top 50 Overall z NBA 2K13

Lebron James 98

Dwight Howard 95

Kevin Durant 94

Chris Paul 94

Kobe Bryant 93

Dwayne Wade 93

Russell Westbrook 93

Derrick Rose 92

Carmelo Anthony 92

Rajon Rondo 90

Deron Williams 90

Kevin Love 89

Rudy Gay 87

Pau Gasol 87

Steve Nash 87

Josh Smith 87

Andre Iguodala 87

Manu Ginobili 87

Tim Duncan 87

Blake Griffin 86

Andrew Bynum 86

Monta Ellis 86

Tony Parker 86

LaMarcus Aldridge 86

Dirk Nowitzki 85

Eric Gordon 85

Joe Johnson 85

Amare Stoudemire 84

Danny Granger 84

Al Jefferson 84

Kevin Garnett 84

Zach Randolph 83

Joakim Noah 83

Marc Gasol 83

Paul Millsap 83

Kyle Lowry 83

John Wall 83

Luol Deng 83

Kyrie Irving 83

Stephen Curry 82

Chris Bosh 82

Jrue Holiday 82

Paul Pierce 82

Chauncey Billups 82

Al Horford 82

DeMarcus Cousins 82

Ty Lawson 82

David Lee 82

Gerald Wallace 81

Możecie mi powiedzieć co robi CP3 W pierwszej czwórce ? ;>z takim overallem ja pierd....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie zamawiałem preorderu i po prostu w sklepie kupiłem z tym dodatkiem, więc na pewno też znajdziesz z dodatkiem tym bardziej że cena jest taka sama

Jest jakaś informacja na pudełku, że zawiera ten dodatek? Jakaś naklejka czy coś podobnego? Bo nie mam możliwości zakupu osobistego i będę musiał dokładnie poinstruować kupującego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć co robi CP3 W pierwszej czwórce ? ;>z takim overallem ja pierd....

Dla mnie ok

Był w pierwszej piątce gwiazd NBA za poprzedni sezon i 3-ci głosowaniu na MVP, więc nie rozumiem twojego oburzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś informacja na pudełku, że zawiera ten dodatek? Jakaś naklejka czy coś podobnego? Bo nie mam możliwości zakupu osobistego i będę musiał dokładnie poinstruować kupującego.

naklejka jest "includes additional content"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś informacja na pudełku, że zawiera ten dodatek? Jakaś naklejka czy coś podobnego? Bo nie mam możliwości zakupu osobistego i będę musiał dokładnie poinstruować kupującego.

Kolega Guzu napisał wcześniej i podał screena (patrz prawy dół pudełka jest naklejka)

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/552467_530954410264445_518230219_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać ile dostałeś za Sleeping Dogs. Też mam taki plan oddać tę grę ,a resztę dopłacić.

Pozdro

No to świetnie :) dzisiaj po pracy poszperam po MM i Empiku, czy już mają NBA i potarguje się "mam na myśli oddam w rozliczeniu kilka starych tytułów w tym Sleeping Dogs"....i taniej wychaczę nba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już ma swoją kopię i sprawdzał ASW Code? na oficjalnym forum pojawiają się wpisy, że są problemy. Może już ktoś sprawdził?

Ja swoją kopię sprawdzę dopiero około 17 - po robocie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i wpisałem bez żadnego problemu. Na dołączonej kartce masz instrukcje gdzie kod należy wpisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ok

Był w pierwszej piątce gwiazd NBA za poprzedni sezon i 3-ci głosowaniu na MVP, więc nie rozumiem twojego oburzenia

Pablos niby tak :) ale wydaje mi się, że CP jest strasznie przereklamowany (a czemu taki wysoki overall ? kuźwa występ na olimpiadzie ?) gość klepie ta piłkę na siłe, oddaje do kolegi jak już sam nic z nią nie zrobi. Dla mmnie dużo mniej powinien mieć, chodź poprzedni sezon nie miał taki zły ok 18 ppg, 9 asyst, - nie wiem jakoś nie podba mi się jego styl. ( ale tak jak napisałem nie jest zły ) z griffinem :) grają efektownie teraz jeszcze Hill :) przyszedł będzie się działo...

go LAKERS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej mam ten sam problem, jak wpisuję kod w PSN Store, i wchodzę na Reedem Code, podaje numerek i wyskakuje komunikat że " The code you entered may not be correct or may no longer be valid. Please check yout entries" ... wtf ? Gra świeżo wyjęta z foliowego opakowania :( :( a postępuję według instrukcji... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie coś więcej o samej grze !!!!!!!!!! jakie wrażenia, jak wyglądają poszczególne tryby (kariera, my player)

p.s. pamiętam jak przed premierą fifa 13 też nie mogłem pobrać, zaktualizować danych w ps store (tez wywalał mi błąd), bądźmy dobrej myśli w dniu premiery powinno byc wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, ale premiera gry ogólnie w Polsce na wszystkie platformy jest jutro, jakby kod miał nie działać przed premierą, nie działałby i u mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, może niech ktoś się jeszcze wypowie czy mu działa kod na ps3....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×