Skocz do zawartości
pablos_83

NBA 2K13

Rekomendowane odpowiedzi

No dla mnie najwiekszym problemem jest, że nie słysze gwizdka. Na publiczność staram się nie zwracać uwagi ;) Ale skupię się dziś na tym i zobacze co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem tym razem MyPlayera jako scoring SG i ... nie jest lekko. Do bostonu mnie przydzielili a jak wiadomo, tam nadzieje - jak co sezon - są duże.

Co do odgłosów wszelakich to jest rewelacyjnie ! Najlepsze są te takie "EEEJ" pod koszem jak walczą o zbiórkę. Rewelka po prostu :) W ogóle walka pod koszem jest rewelacyjnie zrobiona, czuć tłok jak kilku gigantów stanie, nie ma tak że od razu piła w ręce wpada. Często podbijają ją i ciężko któremukolwiek złapać wtedy.

Mam problem z tym MyTeam. Bardzo fajna zajawka, masz drużynę patałachów z jednym który potrafi rzucać, i jednym wszystkorobiącym a reszta zagra jak ma dobry dzień :) Więc ogolnie mecze są rewelacyjne, gdzie u mnie Rush a u rywala Dunleavy są gwiazdami (bądz Sam Cassell). Tylko dziwna sprawa. Jak zdobyć nowych grajków ? Początkowo został skład wylosowany, 12 zawodników. Kilka boosterów, w postaci signature skills, stroje, boiska itp. No fajnie fajnie, tylko jak nowych zawodników dostać ? Kupować to masakra, brązowi są po 500-850 VC (nowa waluta ?). Jednak są to placki, Srebrni po 10tys VC a złoci po 20tys VC. Za mecz dostaję 250VC - boosty zaaplikowane zawodnikom.

No i te signature skills (boosty) nieszczesne. Dodałem grajkom od razu i to się wlicza jako ich pensja. Za przystąpienie do spotkania płacę 125VC a dostaję 250VC za mecz. Czyli masakrycznie mało :P

Jak zdjąć te signature skills z zawodników ? Nie widzę takiej opcji, nie wiem również czy można wylosować w pudełkach zawodników. Kupowanie ich to niezły wydatek.

A sama gierka to rewelacja :) game of the year !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą :) Rewelacyjne są starcia pod koszem, ale poćwiczyć jeszcze sporo trzeba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można przełączyć na sterowanie takie jakie było w poprzednich częściach ?

Jakie drużyny z poprzednich lat są dostępne

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest mega ;) Mam już od środy (kupiłem na PSN US), jednak mam problem z VC. Możecie je dokupić? Z poziomu gry się nie da, bo jest "niedostępne"... Zakupiłem więc bezpośrednio w PSS, ale nie da się tego aktywować w grze...

Komuś się udało?

BTW. Na koncie US nie ma problemu z zakupem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po aktualizacji z 3 października 2012 PS STORE widzicie NBA 2k13 w pełnych wersjach? Ja nie mam i zastanawiam się czy to wynika z tego że 5 października jest dopiero premiera w Polsce.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PL PSN jak na razie nie ma. Też się zastanawiam kiedy będzie i za ile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem trochę i kilka spostrzeżeń na szybko.

- animacje, albo mi się wydaję albo jest ich sporo więcej. Przy wjazdach pod kosz widać to najbardziej

- sterowanie to dla mnie miód i orzeszki, myli mi się jeszcze trochę z ostatnią odsloną ale jeszcze trochę. Przypisanie zwodow do kółka to był Super pomysł. Brakowało mi zawsze rzutu z naskoku

- pic and roll świetnie rozwiązany. Wreszcie widać co zrobi zawodnik stawiających zasłonę

Jaram się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PL PSN jak na razie nie ma. Też się zastanawiam kiedy będzie i za ile?

Jest. Musisz wyszukać "nba 2k13". Cena 239 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ją mam pytanko innej natury. Wie ktoś czy są dostępne te minigry na telefon o których wspominaja w grze. Bo na Sklep play (były Android market nic nie ma. No i kiedy dostępna będzie aplikacja na Facebooku ?

Ps. Na obu można nabic trochę VC i odblokować jakieś itemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko miodnie, zagrałem kilka spotkań, zassałem ASW, jest bardzo dobrze. Jest jedna rzecz, której nie mogę wybaczyć 2K. Mianowicie chodzi o powtórki po zakończeniu meczu z najciekawszymi zagraniami, taki Highlight reel obu drużyn albo w "amerykański" sposób pokazania akcji poszczególnych zawodników, których wybieraliśmy żeby obejrzeć jak grali. Z poprzedniej edycji gry został tylko "Jordan Player of the Game" co jest OGROMNYM rozczarowaniem :/ Ta rzecz ujęła parę punktów od ogólnej oceny gry. Brak tego amerykańskiego klimatu przekazu wydarzenia sportowego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, jestem po pierwszym, pełnym meczu w 2k13 (12 min kwarta) jest to najlepsza koszykówka w historii. Na pewno. Przeskok między gameplayem z 2k11, a tym najnowszym jest bardzo duży - w pełną wersję 2k12 nie grałem. Świetna walka na tablicach, dużo nowych możliwości, świetnie reagujące SI zarówno w naszej, jak i przeciwnej drużynie. Grałem na slidersach simulation na poziomie All-star i choć wygrałem, to nie było łatwo. Fajny początek. Jest jednak trochę błędów. Po odgwizdaniu goaltending gość rzucał jeden osobisty. Zmieniając kamerę w czasie gry gasną wszystkie hud-y, czyli m.in. zegar z wynikiem. Gracze też niejednokrotnie mają problem z "kumacją" sytuacji. Stoją jak słupy, zamiast zareagować w jakiś sposób.

Jedno pytanie mam do Was - czym się podaje po rozpoczęciu rzutu? Krzyżyk nie działa, a jakaś opcja na to być musi, bo nie wierzę, że takie coś mieliby wycofać.

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna rzecz, która mnie osobiście wkurza. W trybie MyCareer kwestia wyboru następnego meczu. Jako pierwsze w Play Now jest Play Next Key Game - jak sie to wybierze przeleci sie w cholere meczów. A zawsze z automatu bralem pierwsza bo bylo Play Next Game.

IMPERATORE_PL: albo mi się wydaje albo u mnie działa X po rozpoczeciu rzutu ;)

Edytowane przez kolala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMPERATORE_PL: albo mi się wydaje albo u mnie działa X po rozpoczeciu rzutu ;)

Tak jest, jest. Całe szczęście. Myślałem, że coś przekombinowali, ale działa bez zarzutu. Tylko trzeba jeszcze szybciej reagować. A jeśli chodzi o My Player, to właśnie tworzę swojego turbokozaka, opcji jest w cholerę, już mi się nie chcę. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a nie orientujecie się czy można skorzystać z gracza stworzonego w trybie My Player w wersj 2k12 i wrzucić go do nowego NBA 2k13?

Wydaje mi się,że w poprzednich latach była taka możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem 2K12, ale z tego co czytałem nie ma takiej możliwości.

Wg mnie chyba nawet dobrze. Zyskałoby się dzięki temu mimo wszystko przewagę. No i pozostaje kwestia Skill Point'sow. Tutaj jak wiesz jest VC, na które należy zapracować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając przez sieć w My team mam 0,5 sekundowego laga :(

W ofensywie jest jeszcze średnio, defensywne zbiórki i rzuty wolne tragedia.

Przegrywam wygrany mecz bo gościu się skapnął i fauluje mnie w każdej akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R2 + kwadrat

Ale musisz miec odpowieni skill do tego, odpowiednią odległość.

Ps. też macie czasem problemy przy sejwach na serwerze 2KSports? Czasem nie moge sie połączyć mimo iż moje połączenie dziala.

Edytowane przez kolala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki howard ma odpowiedniego skilla, a w 95 % jak zlapie jakas pilke pod koszem to z miejsca mie moze dunka zrobic tylko rzuca hakiem,obija tablice itp. A znowu konsola to spod kosza to praktycznie same wsady robi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Mam pare pytan odnosnie tej edycji, zamierzam kupic swoja kopie na ps3 czy ktos zna moze jakies powody aby lepiej zakupic na xbox 360 poniewaz..... (np. wspolpraca z kinect czy dziala to fajnie, rozdzialka FullHd), jak sie sprawa ma odnosnie 3D czy ktos testowal (jesli tak to na jakim Tv), czy ktos zna cene w Tesco za egzemplarz bo w gazetkach tylko PC i czy tez DLC na zwykla edycje :/ mam nadzieje na powrot do ligi co sie gralo podajze w 2k11 piekne czasy Portland Trail Blazers dalo 2 miejsce :D pewnie odezwe sie do tych osob na gg jutro badz pojutrze :)

i jak w necie gra sie lagi wystepuja ? oczywiscie jakies porty badz inne sztuczki na routerze trzeba zaznaczac itp... aby gralo sie dobrze i wyszukiwalo przeciwnikow... hmm to tyle jak narazie :P czekam za odp. pozdrawiam :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając przez sieć w My team mam 0,5 sekundowego laga :(

W ofensywie jest jeszcze średnio, defensywne zbiórki i rzuty wolne tragedia.

Przegrywam wygrany mecz bo gościu się skapnął i fauluje mnie w każdej akcji.

Zwróć uwagę na to aby puszczać gałkę gdy ręce są w najwyższym położeniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×