Skocz do zawartości
ONE

Sleeping Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

No masz misje gdzie musisz dla kolesia auta sprowadzać...sporo kasy za nie wpada...sa też misje ze ściąganiem długów które też dają spoko żydowskich żetonów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo, szukaj ciężarówek na drodze, które mają nad sobą jakiś pomarańczowy symbol, dużo nie dostaniesz ale zawsze coś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nie! Ciezarowki omijam szeeeerokim lukiem! Na x5 notowania policji nie sprawia mi to juz przyjemnosci, poza tym w 30min ucieczki to ja zrobie 3x Podziemny Krag na Central. Chyba nie pozostaje mi zbyt wiele jak 2x Podziemny Krag i Walki Kogutow w dokach! Ile jest generalnie potrzebne na wszystkie ciuchy? +/-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie moge kupic ubran w jednym, ostatnim zreszta sklepiku w Central? Sprzedajacy to taki grubasek w koszuli w paski. W ogole nie jest mna zainteresowany, jak do niego podchodze to nie mam aktywowanego trojkata, poza tym on sobie chodzi w ta i spowrotem! Co jest? :/

Juz wiem! Zastrzelilem drania a na jego miejscu pojawil sie ktos bardziej kompetentny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nie! Ciezarowki omijam szeeeerokim lukiem! Na x5 notowania policji nie sprawia mi to juz przyjemnosci, poza tym w 30min ucieczki to ja zrobie 3x Podziemny Krag na Central. Chyba nie pozostaje mi zbyt wiele jak 2x Podziemny Krag i Walki Kogutow w dokach! Ile jest generalnie potrzebne na wszystkie ciuchy? +/-

Przejęcie ciężarówki to około minuta roboty, a płaca w okolicach 20-30k. Jak policja Cie zacznie gonić to kwadratem ich staranuj i po kłopocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sushi: na x5 notowania policji to juz graniczy z cudem, miales w ogole ten poziom? Boza tym strzelaja jak pojeb... i niszcza ciezarowke zanim zaczne ich gubic, ew. taranowac. Ale dobra, etap zarabiania, wydawania mam juz za soba. Potrzebuje tylko zrobic 100% gry i bedzie platyna! Tylko jest jedno "ale"..

.. mianowicie:

Zakonczone wydarzenia: 26/28

Wykonane zadania: 12/30

Z czym to sie je? Czego ja tak wlasciwie mam szukac? Co to sa te wydarzenia i zadania bo juz sie w tym pogubilem albo cos zle robie? To sa te misje z gosciami w samochodzie albo pijakami? Jezdzilem w miejsca podane wyzej (albo strone wstecz) na mapce ale nic mi sie nie wyswietla, przynajmniej ja z 1m od telewizora nic takiego tam nie widze. Oczywiscie mam na mysli mini mape.

Po 2h, nudzi mnie juz bezcelowa jazda po miescie w poszukiwaniu tych pierdolek! To takie bezsensowne wydluzanie gry i naciaganie sztucznie czasu, a inne tytuly czekaja! Pomozecie? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zadania to nie będą zadania główne ?? Sprawdź czy wszystkie misje możesz powtórzyć. A co do wydarzeń to nie wiem, ja teraz męczę się z przejściem całej fabuły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabule mam na 100%, wiec raczej mam wszystko ukonczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, czytalem. Jak dobrze ze ja mam co nocny backup :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to? Nie mogles sobie skopiowac save z chmury na konsole i kontynuowac od tego miejsca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nic nie pomagało gra twierdziła że nie przeszedłem misji mimo że są punkty już za nie. Choć nie powiem, aż tak bardzo to nie przeszkadza. Jakoś czuję chęć grania w tą grę. A co do wydarzeń to są te misje żółte. Tylko nie wiem jak to jest z wypuszczaniem ludzi z bagażnika, czy to jest generowane losowo, czy o ustalonej godzinie. Bo wiedziałem że w jednym miejscu jest babka do wypuszczenia, podjeżdżam a tam nie ma tego auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet mnie nie denerwuj! Mnie ..uj strzela na samą myśl o lataniu po mapie za nimi a co dopiero jeszcze trafić na konretną porę, wypas! Coś czuję że platyna pójdzie wpizdu..

edit: Dobra, ogarnalem wydarzenia. Mam 28/28 i niespodziewanie wpadlo mi za to nawet trofeum, nie wiedzialem ze takie jest! :P

Teraz jedyny problem jaki zostal to "Wykonane zadania", stan na chwile obecna to 12/30! Ma ktos jakis pomysl co to jest? Albo co wpisac w youtube zeby mi wyswietlilo jakies walkthrough? Nie wiem nawet o co chodzi w tych zadaniach? Bo nie jest to chyba kupowanie tych pierdol, np. dywanu, rybek akwariowych czy obrazu na sciane?

Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadania to albo inaczej przysługi (żółty dymek z ludzikiem w środku), albo najazdy policyjne (niebieska tarcza). Nie przypominam sobie żeby jeszcze coś tam było.

A, są jeszcze zadania od Rolanda (przez telefon)

Edytowane przez danken000
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolanda mam zrobionego, policyjne tez. Generalnie na mapie juz mi sie nic nie pokazuje. Bylem we wszystkich miejscach pokazanych na mapie i pojawily mi sie tylko 2 wydarzenia-ale zadnych zadan! Takze nie wiem o co chodzi.. platyna sie oddala!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A robota dla Trana (kradzież samochodów) zrobiona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod telefonem jeszcze mam Kontakt "Tran"-musi zniknac? Wtedy jest robota skonczona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

danken000: wielkie dzieki, uratowales mi platyne! Wlasnie wpadla! :) Te zadania to byly wlasnie te od Trana, wszystkie brakujace!

siupskyy: tak jak sadzilem, wydarzenia to sa te z pijakami, itd. bo na mapie ktora ki podales bylo ich 28 a nie 30 co mnie zaczelo wczoraj w nocy zastanawiac. Zadania to te od Trana, tak na przyszlosc! ;)

Platyna wbita, dziekuje, pozdrawiam! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W przyszłym tygodniu pecetowa i konsolowe wersje Sleeping Dogs wzbogacą się o kolejny niewielki dodatek. Tym razem będziecie mogli rozszerzyć wachlarz dostępnych wdzianek dla głównego bohatera.

DLC zatytułowane Movie Masters Pack powinno zainteresować przede wszystkim osoby przepadające za walkami wręcz, każdy z trzech nowych kostiumów zaoferuje bowiem skromne bonusy przydatne podczas bezpośrednich pojedynków z oponentami. Wybierając Lone Vigilante, będziemy mogli liczyć na lepszy refleks, Unknown Warrior zwiększy liczbę zdobywanego doświadczenia o 40 proc., natomiast zakładając Bronze Shaolin Warrior, obrażenia otrzymywane podczas starć na pięści zmniejszą się o 60 proc.

Dodatek został wyceniony na 1,49 euro i pojawi się w PSS 30 stycznia.

gram.pl

201301261743511.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam skonczylem fabule i pomimo mojej sceptycznej opinii na temat tej gry przed premiera,bardzo mi sie podobala.Zwlaszcza system walk mi sie spodobal,ogolnei gra do tego stopnia mi sie spodobala ze postanowilem wbic sobie platyne,stad moje pytania do graczy ktorzy przeszli gre i moga co nieco pomoc.Wiec tak:gdzie dowiedziec sie ile tych i jakie to sa wyzwania na zloto srebro i braz bo nie moge tego znalezc,nie moge zrobic zarloka nie wiem czemu czy to trzeba zjesc to wszystko za jednym zamachem?bo zjadlem tego odgroma a dalej mi nie weszlo,mam pytanie co do aut czy wszystkie z listy trzeba kupic, ktorych sie nie ma?A na koniec chcialem napisac ze to zadanie z kogutami zajelo mi 2 min,nie wiem z czym mieliscie problem ale ja poszedlem do dokow obstawilem raz czarnego kuraka przegral wiec zrobilem progres i postawilem dwa razy na bialego ktory wygral i pucharek wpadl,tak tu nastraszyli co niektorzy a to okazalo sie banalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradników w necie jest mnóstwo.

Z tego co pamiętam to zadania są w społeczności. Auta musisz kupić wszystkie. Jeśli chodzi o żarłoka to wystarczy wszystkiego zasmakować jeden raz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×