Skocz do zawartości
ONE

Sleeping Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

No nic, jak dla mnie to aktualnie najlepsza gierka, zaraz obok Batmana:AC, którą mam z PS+ (a mam od listopada/grudnia).

Kiedy Batman AC był w PS+ ? Ja mam plusa od września 2012 i jakoś mi to umknęło.

Jak przeczytałem twój poist postanowiłem to sprawdzić. Grę w pełnej wersji wyszukałem i pobrałem za free.

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba zapadłeś w sen zimowy że przegapiłeś Batmana bo on był miesiąc czy nawet 2 w ofercie ....

Wracając do SD, nie wiem jak wy tą grę kończycie w 12 h ja mam prawie 15 i jestem chyba gdzieś w połowię tak mi sie wydaję .

Teraz rozwaliłem Kucyka, główny bohater jest kotem ma charakter skurczybyk .

Ciekaw jestem ile do końca ale na bank sporo nie ma szans żebym to dziś skończył a jutro juz Ni No kuni przychodzi, ciężki orzech do zgryzienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna to tak jak napisał kolega wyżej, 25-30h.

Znajdźki akurat są najłatwiejsze, chociaż dopiero jak mi zostało po 2-3 ostatnie do znalezienia to się zorientowałem że jak sie wciśnie kwadrat na mapce to pojawiają się wszystkie znalezione i nieznalezione przez co wszystko poszło już bez problemu.

Najdłużej nabijało mi się 50 ataków parkour. Ile to ja misji przez to powtarzałem... Ale i tak musiałem powtarzać bo brakowało mi troche do 10 poziomu triady.

Ogólnie to teraz wracam do tej gierki co chwile i jeżdżę po mieście według przepisów ;D Czuję się jak tak, jak za młodych lat gdy dorwałem PSX'a i Driver'a. to były czasy.

Jeszcze chętnie zagrałbym w Saint's Row 3, ale tego raczej w plusie już nie ujrzymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up SR3 jest bardzo prawdopodobne w ps+ - jak nie u nas to może Niemcy teraz dostaną zamiast SD, którego nie mogli dostać to i my ściągniemy bo zapomną zapewne znowu ustawić, że gra tylko dla DE kont za free ma być, jak zresztą było ostatnio z jakąś grą....

żeby OT nie było: jak się kwadrat wciśnie to te statutki też nam pokaże gdzie znajdziemy (co to mamy oddać temu gościowi za treningi) i te kapliczki też?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na mapie wsio jest pokazane..statuetki,kapliczki itp itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko najpierw musisz odblokować taką możliwość, z tego co pamiętam, poprzez randki.

Jednej ze statuetek nie da się zebrać przed określoną misją (w apartamencie jakiejś piosenkarki/aktorki, Vivienne?), a wszystkie i tak pojawiają sie w miejscach, w ktorych jestesmy w trakcie misji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te statuetki to akurat prościzna nie trzeba ich nigdzie szukać, podczas przechodzenia misji łatwo je zauważyć. Bardzo ciężko je przegapić xD W sumie dziwie sie że w taki sposób rozwiązano ulepszenia walki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to teraz powiedzcie mi jak zrobić rozbrojenia jak wszytsko mam pokończone, wszystko porobione a jedynych zbirów co sie teraz spotyka to są bez żadnej broni-no jak???:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

to teraz powiedzcie mi jak zrobić rozbrojenia jak wszytsko mam pokończone, wszystko porobione a jedynych zbirów co sie teraz spotyka to są bez żadnej broni-no jak??? :)

Ja niedawno to robiłem.

Najlepiej odczytaj misję ze Ślubem, i tuż po scenie z parką do pokoju wbiega dwóch uzbrojonych gości. Rozbrajasz ich, i jak to zrobisz to wczytujesz grę od checkpointu i tak aż wpadnie trophy.

Właśnie platyna "pykła" :biggrin:

Edytowane przez LukeDNB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę miałem kupioną zaraz po premierze i całą przeszedłem. Powiedzcie mi czy ściągając teraz wersje z "plusa" będę musiał przechodzić wątek główny od nowa czy mając sejva będę na etapie na którym zakończyłem rozgrywkę. Korci mnie do wbicia platyny. :)

Sorki jeżeli ktoś już o to pytał ale nie chce mi się czytać tylu stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno to robiłem.

Najlepiej odczytaj misję ze Ślubem, i tuż po scenie z parką do pokoju wbiega dwóch uzbrojonych gości. Rozbrajasz ich, i jak to zrobisz to wczytujesz grę od checkpointu i tak aż wpadnie trophy.

Właśnie platyna "pykła" :biggrin:

daj żyć:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwny sposób na te trofeum z rozbrojeniem, najlepiej powtarzać pierwszą misje, dużo szybciej niż tą ze ślubem ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dawno grałem w SD, mniejsza o to, ten sposób co dał kolega dużo więcej czasu potrzeba aby zaliczyć te zadanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez mam problem z zaliczeniem tych statuetek mam wszystkie a trophy nie wpadlo co zrobic pomoze ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie do tego wystarczy załadować byle jaką misję z "sieką", lecieć na żywioł przed siebie i rozbrajać wszystkich po kolei, chociażby "intensive care".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez mam problem z zaliczeniem tych statuetek mam wszystkie a trophy nie wpadlo co zrobic pomoze ktos?

Nie rozumiem jakie trofeum Ci nie wpadło, nie ma konkretnego za nefretytowe statuetki, musisz je zebrać jako jeden z elementów trofeum za 30 złotych gwiazdek ze statystyk, a dokładniej złotą gwiazdkę Explorer (odkrywca bodajże po polsku) 175 zebranych rzeczy, liczą się tam kapliczki, skrzynki z kasą, kamery i statuetki właśnie. Dodatkowo dzięki statuetkom odblokowujesz jeden z ruchów polegający na łamaniu kości :cicle: , :square: , :square: (przytrzymać) złamanie nogi, musisz wykonać 100 raz dla złotej gwiazdki (można na cywilach to robić) .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz czyli wszystko wporzadku bo myslalem ze jest ukryte trofeum za statuetki tak mi sie wydawalo ze kots mowil cos takiego ale spoko czyli proble z glowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory to ja chyba zrobiłem zamieszanie...dałbym sobie ręke uciać że omyłkowo widziałem taki trofik(nawet logicznie myśląąc powinien być za takie statułetki)....ale ok ...niedługo bedzie platyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy będzie w ps store dodatek year of the snake?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra super - Sony znowu zrobiło mi kapitalny prezent. Odnosząc się do ciągłych porównań z GTAIV - moim zdaniem, mimo choroby wieku dziecięcego, Sleeping Dogs jest przynajmniej o głowę przed konkurencją. Nieporównywalnie ciekawsza fabuła jak i główny bohater. Do tego świetny klimat "Perły Orientu" - rozświetlone neonami ulice, lewostronny ruch, ograniczony dostęp do broni palnej. Wszystko to oraz kapitalny system walki - nie tak dopracowany jak ten z Batmanów na którym się wzoruje ale z ogromnym potencjałem. Model jazdy też zdecydowanie bardziej odpowiada mi tutaj niż w grze R*. Owszem miasto nie jest tak rozbudowane jak w GTA, mniej jest pierdółek do roboty - np. system umawiania się z laskami mógłby być jakiś taki bardziej interaktywny i rozbudowany ale to w sumie naprawdę głupoty, na poprawienie których przyjdzie czas w(mam nadzieję) rychłej kontynuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy będzie w ps store dodatek year of the snake?

Z najbliższą aktualizacją PSS...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×