Skocz do zawartości
Patricko

Need For Speed: Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki, dodawajcie do znajomych. Próbuję boostować Lambo więc dobrze by było gdyby wozy były bez ograniczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez aventadora, dokoncze swiateczna goraczke i odezwe sie Malpka na psn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drobna rada dla tych co dopiero zaczynają:

- uważajcie czy bilbordy wam zalicza, mimo udanego skoku często bilbord nie wpada

- po przejechaniu przez bramę odhaczajcie ją na mapce, w grze mapy z nimi nie ma więc trzeba ją zawczasu wydrukować "z neta"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale mam problem z bramą. Została jedna. Są dwie kandydatki których nie mogę oczywiście znaleźć. Pewnie śladu po nich nie zostało. Tragedia. Ale Criterion wyda patcha z mapą z bramami ale trzeba będzie posiłkować się filmami z YT.

Na nowym sejwie wg filmów z YT próbowałem zrobić bramy. Znalazłem wszystkie i nadal brak tej jednej jedynej. Załamać się idzie.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam się do zakupu Need for Speed: Most Wanted na PS3. Chciałbym sobie czasami pograć ze znajomym na podzielonym ekranie. I teraz mam do was pytanie. Czy w nowym Need for Speedzie jest możliwość gry na podzielonym ekranie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jesli ktos chetny do zgrania tabeli wynikow to smialo mozna mnie dodac . psn:parollo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

w grze niby jest 61 wyscigow ktore trzeba zaliczyc na zloto zeby zdobyc pucharek, w grze jest 41 aut z czego kazde auto ma 5 wyscigow, czyli jak to jest wystarczy z tych 41x5 = 205 wyscigow wygrac 61 wyscigow na zloto i wpadnie pucharek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wygrać wyścigi. Nie trzeba wygrywać wszystkiego każdym samochodem. Tylko 61 sztuk na złoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku dniach grania moge powiedzieć, że gra bardzo mi sie podoba. Grałem w pierwszego most wanted oraz burnout paradise i chciałem zeby zrobili burnouta z licencjonowanmi furami albo need for speda z taka dynamika i efektownymi kraksami i sie doczekalem. Do tego piękna grafika i dzwięk jedynie utworki muzyczne mogly by byc bardziej urozmajcone dynamiczne jakis dub step albo wiecej rockowych kawalkow ale nie jest zle. Fabuła mnie w wyscigach nie obchodzi wazne ze gameplay jest bardzo dobry, model jazdy przyjemny i intuicyjny, zdecydowanie lepszy niz w burnout paradise. Jesli kolesie daja grze wyscigowej niskie oceny bo nie ma fabuly to niech sobie kupią Deus ex lub jakies RPG. Dobrze ze jeszcze fify sie nie czepiaja za brak fabuly. Ja gre polecam dostalem to co chcialem. pozdo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym modelem jazdy to bym polemizował, że jest lepszy niż w Burnout Paradise. W MW samochody trochę zbyt wolno skręcają, zbyt wolno reagują na skręt. W Burnoucie mamy pełną kontrolę nad samochodem i taki model jazdy to 100 % arcade. Tutaj też jest ok, ale czasem kraksy nie da się uniknąć. Nie jest lepszy ani gorszy tylko po prostu inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobił by ktoś SS całej mapki wyłącznie z samochodami bo długo strasznie czasu zajmuję same szukanie ;)

Z góry dziękuje !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie wiedziałem gdzie o to zapytać więc napiszę tu czy jest może jeszcze Most Wanted na Ps Store(chodzi mi o wersje z PS2)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=gqtYtUkRqZM


Zrobił by ktoś SS całej mapki wyłącznie z samochodami bo długo strasznie czasu zajmuję same szukanie ;)

Z góry dziękuje !



Ja mam jeszcze 2 bramki do znalezienia :(

Małpka skosiłeś tą bramkę??
Co do billboardów,wpada każdy pod warunkiem że po skoku nie zaliczysz kraksy. Edytowane przez Vin___cent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, mam pewien problem z moim nfs-em, otóż wczoraj grając sobie lajtowo i jeżdżąc po mieście w pewnym momencie podczas zapisywania gra złapała freez-a. Co oczywiste mój save poszedł się srać. Czy jest jakaś opcja na odzyskanie tego zapisu (niestety ale przepustka sieciowa też wywala error że jest już używana) bo nie chce mi się przechodzić 8 godzin gry od nowa, a do platynki zostało mi już kilka trofików ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małpka skosiłeś tą bramkę??

Akurat ta bramka nie wpada. Zalicza tylko punkt wymiany.

Z bramkami trzeba uważać i najlepiej robić je na czystym sejwie. Jest kilka szkół. Wg. mnie należy wjechać powoli w bramkę i zatrzymać się. Poczekać aż zniknie komunikat o zaliczeniu bramki i można jechać dalej. Analogicznie jeśli wjadę w billboard czekam aż zniknie komunikat i wjeżdżam w bramkę.

Bramki zaliczałem korzystając z tych filmów na YT:

http://www.youtube.com/user/Seigo45?feature=watch

W sumie jest 7 części. Po zakończeniu 6 powinno być 101 bramek. Ostatni filmik to 35 bramek. Ostatnia to właśnie ta której gra nie zalicza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co z tym chodzi'' Przejedź 120s w strumieniu powietrza z nadwoziem aero '' ?

Czyli w jaki sposób bo nie ogarniam tego ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spędź 120s jadąc w strumieniu powietrza za samochodem przeciwnika mając założoną modyfikację nadwozie aero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×