Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, mam problem.
Czasami gdy gram to zawodnicy zamiast strzelać mocno, po prostu podcinają piłkę albo zagrywają niewiadomo gdzie. Także czasami zmieniają się sami ( mam ustawione zmienianie zawodników na "ręczne" ). Czy to wina gry czy też pada?  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam problem.

Czasami gdy gram to zawodnicy zamiast strzelać mocno, po prostu podcinają piłkę albo zagrywają niewiadomo gdzie. Także czasami zmieniają się sami ( mam ustawione zmienianie zawodników na "ręczne" ). Czy to wina gry czy też pada?  :)

Pada, miałem to samo. Albo masz inne niż "domyślne" ustawienia kontrolera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja mam taki problem :

Gram w Fifke 13, kariera menadżerem i tak sobie gram meczyk, ale widzę jakieś niebieskie linie a na końcu nich kółka, gdy przejmę piłkę i podam innemu mojemu zawodnikowi on biegnie "na pałę" do tego kółka po lini. Wie ktoś jak sobie z tym poradzić? Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest grane od miesiąca co gram mecz to pada deszcz  nie dość że za oknem napiera to jeszcze co mecz to leje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest grane od miesiąca co gram mecz to pada deszcz  nie dość że za oknem napiera to jeszcze co mecz to leje.

Fifa- 100% reality :D

Szkoda tylko, że nie w gameplay'u... ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja mam taki problem :

Gram w Fifke 13, kariera menadżerem i tak sobie gram meczyk, ale widzę jakieś niebieskie linie a na końcu nich kółka, gdy przejmę piłkę i podam innemu mojemu zawodnikowi on biegnie "na pałę" do tego kółka po lini. Wie ktoś jak sobie z tym poradzić? Z góry dziękuję.

 

Ty tak na poważnie ??

 

No ale mniejsze... 

Zapewne masz MV włączonego.

 

PS. chciałem być strasznie złośliwy bo mam kaca ale sobie darowałem - ot poznaj dobroć człowieka :)

Edytowane przez CroppQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam problem - w menu wszystko jest ładnie ostre, a gdy wchodzę do gry FIFA to grafika jest strasznie rozmazana, słabej jakości - wie ktoś o co chodzi? Nie wiem czy jest tak w innych grach, właśnie ściągam CoJ by sprawdzić czy to występuje w innych grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co masz rozmazane, boisko, piłkarzy, czy tylko trybuny bo na nich akurat jest straszna pikseloza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurzy się u mnie FIFA 10. Jestem niedzielnym graczem więc do tej pory nie kupowałem nowszej. Dziś jednak przeczytałem newsa na głównej stronie:

 

http://www.ps3site.pl/electronic-arts-likwiduje-pierwsza-fale-online-passow-na-ps3/156919

 

Dokładnie to zdziwił mnie pewien akapit:

"Inne gry jak chociażby NFS: Hot Pursuit, NFS: Most Wanted czy FIFA nie wymagają przepustki. Są jednak produkcje w których nadal musimy wykupić online passa - SSX, MoH: Warfighter, Kingdoms of Amalur i Fight Night Champion. Ale możę i to się zmieni."

 

To jak z tym jest? Mogę kupić używaną 13 (sądzę, że będzie ogromna różnica między 10 a 13) i pograć online ze szwagrem? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurzy się u mnie FIFA 10. Jestem niedzielnym graczem więc do tej pory nie kupowałem nowszej. Dziś jednak przeczytałem newsa na głównej stronie:

 

http://www.ps3site.pl/electronic-arts-likwiduje-pierwsza-fale-online-passow-na-ps3/156919

 

Dokładnie to zdziwił mnie pewien akapit:

"Inne gry jak chociażby NFS: Hot Pursuit, NFS: Most Wanted czy FIFA nie wymagają przepustki. Są jednak produkcje w których nadal musimy wykupić online passa - SSX, MoH: Warfighter, Kingdoms of Amalur i Fight Night Champion. Ale możę i to się zmieni."

 

To jak z tym jest? Mogę kupić używaną 13 (sądzę, że będzie ogromna różnica między 10 a 13) i pograć online ze szwagrem? :)

Chyba tak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurzy się u mnie FIFA 10. Jestem niedzielnym graczem więc do tej pory nie kupowałem nowszej. Dziś jednak przeczytałem newsa na głównej stronie:

 

http://www.ps3site.pl/electronic-arts-likwiduje-pierwsza-fale-online-passow-na-ps3/156919

 

Dokładnie to zdziwił mnie pewien akapit:

"Inne gry jak chociażby NFS: Hot Pursuit, NFS: Most Wanted czy FIFA nie wymagają przepustki. Są jednak produkcje w których nadal musimy wykupić online passa - SSX, MoH: Warfighter, Kingdoms of Amalur i Fight Night Champion. Ale możę i to się zmieni."

 

To jak z tym jest? Mogę kupić używaną 13 (sądzę, że będzie ogromna różnica między 10 a 13) i pograć online ze szwagrem? :)

skoro nie wymagaja przepustki tzn ze mozesz kupic uzywaka i grac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tydzień temu dało się grać przez net bez online passa, potwierdzam że nie jest już potrzebny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje Wam się, że to zniesienie od tak Online Passów przez EA jest trochę dziwne?

Przede wszystkim właśnie w takiej grze jak FIFA, gdzie większość ludzi gra tylko online?

Według mnie EA coś kombinuje, gdyż to jest zbyt piękne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta konsola odchodzi do lamusa, niedługo będzie PS4 ( podobno w nawet już w wakacje) a tam gra Multi będzie płatna, tak samo jak na XBOXie. Nikt dwa razy nie bedzie płacił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

last holiday = zima, sw bozego narodzenia  :)

do gry online bedzie wymagane PS+ = nie bedzie tak samo jak na x, bo bedziesz dostawal gry w ramach PS+ + mogl grac online

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt nie dopatrzyłem i z rozpędu zobaczyłem S na końcu, a może po prostu chciałem je tam zobaczyć :) Będzie PLUS ale to nie zmienia faktu, że jeśli chcesz grać online to jesteś zmuszony płacić. Do tej pory wystarczyło kupić grę nową załóżmy za 120 zł i możesz grać ile chcesz. Teraz kupisz grę za 250 i dodatkowo 200 zł na Plusa. Wielu osób nie interesują gry które są dodawane w Plusie, a na dodatek jeśli będzie obowiązkowy, to na pewno wzrośnie też ilość sprzedanych karnetów. A to z kolei spowoduje że nie będą dodawać nowych gier ani nawet tych które są dość porządane, bo nie będzie to dla nich opłacalne


a porównanie do Xboxa polegało na tym, że tam trzeba płacić, nieważne w jakiej formie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jednak ja wole placic i dostawac "cos" + grac online, akurat dobre tytuly w tym roku byly na +, stwierdzam to mimo iz nie jestem subskrybentem.

200zl  + - w przeciagu 12 miesiecy to nie jest tak duzo - da sie przebolec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli kiedyś kupiłem nową FIFE 13 i wykorzystałem online pass i potem sprzedałem tą FIFE 13 i teraz jak kupie używaną to będę mógł grać na tym online passie z tej FIFY co sprzedałem czy ten online pass sie jakoś na płycie zapisuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online pass jest przypięty do konta PSN. Ale z tego co tutaj widziałem to już nie potrzebujesz OP do grania w fifę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ! Gram dziś sezony, wszystko pięknie, nagle przeciwnik wyszedł , 3pkt moje. Gram kolejny mecz..BOOM! NIE MOGĘ ZROBIĆ ANI JEDNEJ SZTUCZKI TECHNICZNEJ (TRICKU)..NIE WIEM CO SIE STAŁO, WYŁĄCZAŁEM GRĘ, ZMIENIAŁEM USTAWIENIA Z L2 ( MYŚLAŁEM ŻE SIĘ ZEPSUŁO), NIC TO NIE DAŁO.MYŚLĘ SOBIE : TO WINA GAŁKI, JEDNAK ZAGRAŁEM WIRTUALNE KLUBY I GRAM NA GK TO GAŁEK UŻYWAM, ALE DZIAŁAJĄ, EKSTRA SIĘ BRONIŁO..I TAKI JEST MOJE PYTANIE: CZY MIAŁ TO KTOŚ Z WAS KIEDYKOLWIEK ?? PROSZE O POMOC ! Z GÓRY DZIĘKUJĘ :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jednak ja wole placic i dostawac "cos" + grac online, akurat dobre tytuly w tym roku byly na +, stwierdzam to mimo iz nie jestem subskrybentem.

200zl  + - w przeciagu 12 miesiecy to nie jest tak duzo - da sie przebolec ;)

owszem, ja też wykupuję Plusa i uważam że to świetna sprawa, jednak ludzie nie lubią jak coś MUSZĄ zrobić. I tak Sony na tym zyska, jednak pewien niesmak zostanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owszem, ja też wykupuję Plusa i uważam że to świetna sprawa, jednak ludzie nie lubią jak coś MUSZĄ zrobić. I tak Sony na tym zyska, jednak pewien niesmak zostanie

jasne, ze tak. ale ja osobiscie jestem zadowolony z takiego obrotu sprawy bo i tak mialem kupic + ale jakos nigdy nie moglem sie zebrac, na ps4 moj problem sie rozwiazal bo jak nie kupie to nie pogram online :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×