Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

WItajcie.

 

Miałem FIFE ale sprzedałem. Dzisiaj postanowiłem ponownie ją zakupić. I mam dalej ten sam odwieczny problem.

 

Chce pograć sobie tryb kariery 4 liga angielską (ale występuje wszędzie to samo). I wsio ładnie i problem jest z "Wolnymi Zawodnikami". Ogólnie między innymi jest tam H. Almeida, M. Veloso itp itd i usilnie FIFA wrzuca ich do losowo wybranych drużyn a w wolnych zawodnikach zostawia samych botów. Wiem, że kiedyś miałem szczęście i uruchomiło mi się normalnie i w "Wolnych..." miałem tych co powinni być. Ale potem znowu się coś zrypało.

 

Zna ktoś receptę aby to wszystko hulało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piachu ale ty jestes superPRO! jak nam się kolega kebz zacznie w pierwszym tygodniu uczyc trików to będzie sie skupiał tylko na tym. A jak ma czerpać przyjemnosć to trzeba go poprowadzić za "kciuki" . Czyli wytłumaczyć co to jest momentum, jak się nie denerwowac gdy w 3 min strzeli bramke a kolo mu ucieknie, co to sa prawa Murphego w Fifie itd. Racja w 100% - sam się musi nauczyć i znaleźć swój złoty środek. Najlepiej jakby znalazł mentora na priv korespondencję, może się skusisz:)?

pozwolilem sobie zmarnowac czas i znalezc Twoj profil EA, sluchaj Ty masz wiecej porazek niz zwyciestw - wiec jak Ty chcesz dawac rady jesli chodzi o gre w fife i kpic ze mnie piszac o mnie "superPRO" ?

ps. Tobie by sie przydal mentor - ale na mnie nie licz ;)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozwolilem sobie zmarnowac czas i znalezc Twoj profil EA, sluchaj Ty masz wiecej porazek niz zwyciestw - wiec jak Ty chcesz dawac rady jesli chodzi o gre w fife i kpic ze mnie piszac o mnie "superPRO" ?

ps. Tobie by sie przydal mentor - ale na mnie nie licz ;)

 

Chyba nie czytasz zbyt uważnie piachu, bo kolega bardzej Cię wychwala niż kpi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda kariera w 13' ? Bo czytałem o powołaniach do reprezetancji, czyli wtedy jako Coach dodatkowo bawię się kadrą czy przechodze tam na stały kontrakt ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie ustawić swojej WG rękawy tak aby sie długość zmieniała automatycznie przy różnej pogodzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie czytasz zbyt uważnie piachu, bo kolega bardzej Cię wychwala niż kpi.

Właśnie to samo zauważyłem. Przypuszczam, że Piachu miał fazę czy coś :P nie czytał dokładnie i wyszło jak wyszło...

Z tego co widzę to, Łukasz_77 jest spoko gościem i ma dla ludzi szacunek.

Da sie ustawić swojej WG rękawy tak aby sie długość zmieniała automatycznie przy różnej pogodzie?

tiiaaa, a jak będzie padał śnieg, to automatycznie korki będą się zmieniały na kozaki, a krótkie spodenki na długie spodnie :biggrin: Edytowane przez Cris__83
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda kariera w 13' ? Bo czytałem o powołaniach do reprezetancji, czyli wtedy jako Coach dodatkowo bawię się kadrą czy przechodze tam na stały kontrakt ?

 

Jak wygląda kariera w 13' ? Bo czytałem o powołaniach do reprezetancji, czyli wtedy jako Coach dodatkowo bawię się kadrą czy przechodze tam na stały kontrakt ?

jak dobrze radzisz sobie w klubie to dostajesz prozycję prowadzenia kadry, można nią zarządzać głównie w okresie gier reprezentacyjnych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozwolilem sobie zmarnowac czas i znalezc Twoj profil EA, sluchaj Ty masz wiecej porazek niz zwyciestw - wiec jak Ty chcesz dawac rady jesli chodzi o gre w fife i kpic ze mnie piszac o mnie "superPRO" ?

ps. Tobie by sie przydal mentor - ale na mnie nie licz ;)

Kolega awakeman dobrze odczytał moje intencje i określenie superPRO było odzwierciedleniem mojej pozytywnej opinii na temat umiejętności Pana jakie widziałem na filmikach. Co do moich statystyk to są one odzwierciedleniem moich umiejętności i tu się zgadzam, jestem rzemieślnikiem bez krzty talentu. Jestem dumny że taki noob jak ja, korzystając z pomocy przyjaciół z forum, grając z nimi fantastyczne spary (głównie przegrywając) nauczyłem się tyle że czerpię frajdę z grania:) i z poziomu 6 ligi awansowałem do 1, to jest dopiero sztuka!!! Przykro mi że tak to Pan odebrał, ale mam nadzieję że teraz ciśnienie już spadło i jest ok. Mentora nie szukam a już z pewnością nie w Panu bo do tego trzeba mieć nie tylko umiejętności stricte związane z grą ale tez pewną dozę osobowości i kultury komunikacji. Pan po prostu nie nadaje się na Mentora. A co do rad to czytając Pana porady (a raczej ich brak) to stoję na stanowisku że mam więcej do przekazania chętnym niż Pan. Właśnie dlatego, że wygrzebałem się z niebytu do najwyższej ligi i dlatego że mam ujemne staty a mimo to jestem tam gdzie jestem:)

pozdro, Łukasz

Edytowane przez Łukasz_77
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, właśnie zamówiłem Fifę 13 używkę z wykorzystanym online pass'em i chciałbym się teraz dowiedzieć, co będę musiał zrobić, żeby grać online ? Naczytałem się, że EA zniosło OP, czy to znaczy, że nie będzie on już potrzebny? Czy będę musiał go zakupić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, właśnie zamówiłem Fifę 13 używkę z wykorzystanym online pass'em i chciałbym się teraz dowiedzieć, co będę musiał zrobić, żeby grać online ? Naczytałem się, że EA zniosło OP, czy to znaczy, że nie będzie on już potrzebny? Czy będę musiał go zakupić?

Sam sobie zadałeś pytania i sam sobie na nie odpowiedziałeś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega awakeman dobrze odczytał moje intencje i określenie superPRO było odzwierciedleniem mojej pozytywnej opinii na temat umiejętności Pana jakie widziałem na filmikach. Co do moich statystyk to są one odzwierciedleniem moich umiejętności i tu się zgadzam, jestem rzemieślnikiem bez krzty talentu. Jestem dumny że taki noob jak ja, korzystając z pomocy przyjaciół z forum, grając z nimi fantastyczne spary (głównie przegrywając) nauczyłem się tyle że czerpię frajdę z grania:) i z poziomu 6 ligi awansowałem do 1, to jest dopiero sztuka!!! Przykro mi że tak to Pan odebrał, ale mam nadzieję że teraz ciśnienie już spadło i jest ok. Mentora nie szukam a już z pewnością nie w Panu bo do tego trzeba mieć nie tylko umiejętności stricte związane z grą ale tez pewną dozę osobowości i kultury komunikacji. Pan po prostu nie nadaje się na Mentora. A co do rad to czytając Pana porady (a raczej ich brak) to stoję na stanowisku że mam więcej do przekazania chętnym niż Pan. Właśnie dlatego, że wygrzebałem się z niebytu do najwyższej ligi i dlatego że mam ujemne staty a mimo to jestem tam gdzie jestem:)

pozdro, Łukasz

sory , na durnia wyszedlem, no coz moj blad, nie powinienem wkur.. na forum wbijac. Przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tiiaaa, a jak będzie padał śnieg, to automatycznie korki będą się zmieniały na kozaki, a krótkie spodenki na długie spodnie :biggrin:

Jakoś graczom cpu sie zmieniają zależnie od pogody więc co w tym śmiesznego??

Edytowane przez chyzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bunny: ŁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :bunny:

 

Nie wygrałem w sezonach żadnego z ostatnich trzynastu meczy i spadłem o trzy ligi w przeciągu tygodnia, przebije mnie ktoś? :rofl:

 

:pooh_lol: LOL :pooh_lol:

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sam sobie gole strzelałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bunny: ŁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :bunny:

 

Nie wygrałem w sezonach żadnego z ostatnich trzynastu meczy i spadłem o trzy ligi w przeciągu tygodnia, przebije mnie ktoś? :rofl:

 

:pooh_lol: LOL :pooh_lol:

 

Zabrali mi kilku podstawowych zawodników z Vittesse, na początku jeszcze jakos to było ale teraz ciężko ich zastąpić i wątpie bym teraz nawet w 2 lidze się utrzymał. Nie jesteś sam.

Edytowane przez krycha94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory , na durnia wyszedlem, no coz moj blad, nie powinienem wkur.. na forum wbijac. Przepraszam.

spoko, temat uznajemy za zamknięty i niebyły:)

pozdro

Edytowane przez Łukasz_77
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Coś kombinują z Sezonami ...

Też zleciałem ostatnio o kilka lig ...

 

Nagle grajki którymi najczęściej gram - słabe jak po haine medina ... Spowolnieni , niecelne podania , spóźnione reakcje ...

 

A w dodatku dolosowywuje mi ostatnio drużyny w których 60-70% składu ma staty powyżej 70 - a w moim teamie żaden grajek nie ma 70 ( gram Philadelphią) ...

Edytowane przez ambient noise

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zleciałem z I do II ale sprawiedliwie:) potem zagrałem w II lidze trzy mecze (dwa Szwajcarami i jeden Monaco) i działy się cuda, 3x w plecy i to po bramkach kuriozalnych, więc wyłączyłem konsolę, odpocząłem 10 minut, włączyłem, wróciłem do Portugalii i... trzy mecze do przodu gdzie momentum było po mojej stronie, Krysia i Nani wyczyniali cuda. Ani moje umiejętności się nie podniosły, ani nie dokonałem żadnych zmian w taktyce i nastawieniu, po prostu piłki dochodziły tam gdzie miały dochodzić, obrona pracowała aktywnie i nie kopali się po głowach. Popatrzyłem w staty przeciwników i zarówno Ci z ktorymi przegrałem jak i wygrałem to ogarnieci gracze, więc...FIFA po prostu

Co do dolosowywania to zauważyłem że najbardziej "sprawiedliwie" dobiera zespoły jak gram 4,5*, 19/20 mam zespoły 4,5* a ten jeden to 5* ale skill przeciwnika niższy (więc taka rekomopensata)

to samo miałem z 3,5*, za to przy 4* i 3* wybierało mi notorycznie odp. 4,5 i 3,5 * mimo restrykcyjnych ustawień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadałem pytanie w wątku o sieci, ale zero odpowiedzi, dlatego tu ponawiam.

Pytanie do użytkowników mobilnego netu oprócz Aero.

Lagi są duże? Gracie jako gość czy gospodarz? Na stałym łączu UPC zawsze gram jako gospodarz. Jestem teraz w górach i zastanawiam się czy nie kupić modemu WiFi, bo mam net w Orange a pograłbym w Fifę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić coś takiego że zgrywam piosenki na PS3 a następnie zamiast komentarza w fifie lecą te piosenki które zgrałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić coś takiego że zgrywam piosenki na PS3 a następnie zamiast komentarza w fifie lecą te piosenki które zgrałem?

W Menu można, podczas meczu nie. Ja to zawsze z Ipoda albo telefonu odpalam jak gram mecz i słuchawki do uszu :)

Edytowane przez skomerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Falcao juz w Monaco (w sezonach przynajmniej),a Neymar dalej w Santosie.Tak samo Goetze dalej w bvb czy isco w maladze

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Falcao juz w Monaco (w sezonach przynajmniej),a Neymar dalej w Santosie.Tak samo Goetze dalej w bvb czy isco w maladze

 

Zmiana jest co tydzień, poczekaj spokojnie. Europejskie kluby są w miarę regularnie wprowadzane. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×