Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Jakąś dokładniejsza date zmian masz?

Swoją drogą  właśnie zaaktualizowane składy są jednym z czynników na + nowej fify,a tutaj robią modyfikacje w poprzedniej odsłonie?Może mnie pamięć zawodzi,ale chyba wcześniej czegoś takiego nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana jest co tydzień, poczekaj spokojnie. Europejskie kluby są w miarę regularnie wprowadzane. 

Neymar juz jest drugi czy trzeci tydzien w FCB, a Gotze w Bayernie jeszcze dluzej - wyraznie panowie z EA nie kwapia sie do aktualizacji tych klubow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa aktualizacja nadejdzie wraz z nową FIFA ;) :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;) Ma ktoś może klub w WG Online lub może jakiś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widocznie przenoszą tylko zawodników kupionych przez Monaco. 

 

Zawodnicy, którzy byli wypożyczeni od razu powrócili do swoich klubów już 3 tygodnie temu. 

 

Może Neymar i Goetze dopiero po 1. lipca przeniosą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

city tez dostalo update jakis czas temu, nie tylko monaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem członkiem klubu RoYaL TiGeRs gram jako N, SPO i GK.

Klub powstał jakiś czas temu. Mamy rozegranych ponad 700 meczy. Jesteśmy przyjaciółmi i znamy się od początku fify 13 a z niektórymi już od 12.

Aktualnie mamy 3 ligę jeszcze wczoraj była 2 ale mieliśmy trochę pecha. Gramy też w lidze na stronie FVPA.PL. Tam rywalizujemy z czołowymi klubami w Polsce na ps3.

Poszukujemy graczy do formacji defensywnej: GK, SO, DP wszechstronność pozycji też mile widziana bo wiadomo że nie zawsze wszyscy są. Ale główna gra w defensywie.

Dzisiaj mamy mecz na stronie fvpa i tylko do dzisiaj można zgłaszać nowych graczy.

Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę pisać na PSN do: ZIUTUNIA albo przemek1201 a w treści:

Pozycja i UM na niej

Preferujemy graczy powyżej 18 roku zycia.

Szukamy graczy ogranych na tych pozycjach i ogarniętych. Żeby nie było że np. gk straci bramkę i wychodzi z meczu. Gramy w miłej atmosferze i bez większych spin.

 HS tez mile widziany.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

city tez dostalo update jakis czas temu, nie tylko monaco

Szejkowie i oligarchowie przelali co nieco na konto EA to i transfery w FIFIE są hehe

Edytowane przez DeX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka pomyłka. EDIT

Szuka ktoś PP do WG Online?

Edytowane przez One™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio dominuje w sezonach L. Poznań - kurde naprawde niezla druzyna.

 

para CB nie do przejscia praktycznie, LB i RB taki pace, ze glowa mala - szczegolnie Ceesay, praktycznie nikt mu nie ucieknie.

LM Tonev - nie trzeba przedstawiac ;) 

Murawski potrafi uderzyc dosyc niezle, Hamalainen w miare rozgrywa i co do strzalu rowniez nie mam zastrzezen, na szpicy Bartosz - troche slamazarny, w sumie jedyne slabe ogniwo w tym zespole, no i Buric na bramce.

Mozna Lechem spokojnie pograc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem kiedyś pograć 3*, a to Legią, a to Lechem czy RM Cast... Ale te fajtłapy :P grają jak nasze Orły... Piła odskakuje na 5m, już nie mówiąc o celności strzałów xD Wniosek jest jeden: trzeba mieć stalowe jaja i nerwy na wodzy  :) Szacun.

ostatnio dominuje w sezonach L. Poznań - kurde naprawde niezla druzyna.

 

para CB nie do przejscia praktycznie, LB i RB taki pace, ze glowa mala - szczegolnie Ceesay, praktycznie nikt mu nie ucieknie.

LM Tonev - nie trzeba przedstawiac ;)

Murawski potrafi uderzyc dosyc niezle, Hamalainen w miare rozgrywa i co do strzalu rowniez nie mam zastrzezen, na szpicy Bartosz - troche slamazarny, w sumie jedyne slabe ogniwo w tym zespole, no i Buric na bramce.

Mozna Lechem spokojnie pograc ;)

Edytowane przez Kalvi7
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem kiedyś pograć 3*, a to Legią, a to Lechem czy RM Cast... Ale te fajtłapy :P grają jak nasze Orły... Piła odskakuje na 5m, już nie mówiąc o celności strzałów xD Wniosek jest jeden: trzeba mieć stalowe jaja i nerwy na wodzy  :) Szacun.

warto potrenowac slabszymi, w tych druzynach nie ma przesadzonych cyborgow typu CR7 czy Ribery - dzieki temu mozna pograc fajna pilke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Poważna gra zaczyna się grając zespołami 3*, 3,5*

Na słabsze druzyny długo się czeka niestety. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to są te packi ? ;d

Oglądaj od 00:55

 

Edytowane przez wwseba97
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie ten czarny dzieciak ostatnio.

ktos orientuje sie czy dziala u nas virgin gaming i mozemy jako PL grac o hajs ?? ( czy na ps3 wogole jest taka opcja )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam, ja tam tylko jeśli chodzi o FUT'a chciałem. Mam pytanie co można zmienić? Na pewno kiedyś kupię Reus'a zamiast Kroos'a a tak to nie wiem co zmienić.

 

  http://www.futhead.com/fifa/squads/12850686/

Jest temat o FUT tak na przyszłość :P. Muller za Van der  Vaarta, Gundogan za Khedirę. Możesz też dać Lewego lub Essweina na atak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie zna się ktos na ustawieniu portow w routerze bo z ziomkiem jakiś bład jest i nie da rady połączyć.W meczach towarzyskich jak i zarówno przez pokoje meczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemacie. Zaraz połowa was się zdołuje pytaniem ale wczoraj doszła moja pierwsza konsola i gra właśnie fifa 13. Popykałem już trochę przez neta i moje pytanie: do czego potrzebny jest online pass?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem w gazie, mistrzostwo 1 ligi 6 czy 7 meczow win pod rzad - to bylo rano hehe, odpalam przed chwila konsole = remis po mojej nawalnicy i drugi mecz przegrana 0-1 po golu w 90`, patrzylem profile gosci - totalne randomy ultra def tak zwani pathetic playa 11 w obronie, THX EA GJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

miałem tak samo ostatnio. Rozwaliłem ligę 1 bez problemu. Na następny dzień wbijam 1 mecz w 90 minucie przegrywam bramką, 2 mecz przegrywam 3:2, przeciwnik JEDYNE co robił to l1+trójkąt a moi ŚO rozchodzili się jakby przechodził sam mojżesz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

miałem tak samo ostatnio. Rozwaliłem ligę 1 bez problemu. Na następny dzień wbijam 1 mecz w 90 minucie przegrywam bramką, 2 mecz przegrywam 3:2, przeciwnik JEDYNE co robił to l1+trójkąt a moi ŚO rozchodzili się jakby przechodził sam mojżesz.

hehe dobrze ujeles to :))))))) 

 

gdybym to przegrywal z jakimis kozakami - ale to byl remis i porazka z typami ktorych nie powinno mi nawet dobrac.

a ostatnim hitem jest gdy kryje swoim CB napastnika przeciwnej druzyny, koles podaje do niego pilke ktora przecina moj CB bo jest na lini podania - ale od niego pila odbija sie jak od drąga i wraca prosto pod nogi napastnikowi ktory ma "sam na sam"

poczatkowo myslalem, ze to moze zalezy od tego czy trzymamy sprint czy nie, albo ktorys kierunek - nic bardziej mylnego, poprostu pilka odbija sie jak od drewna i nic z tym sie nie zrobi - jesli EA ma taka ochote :)

jeszcze na liscie top 10 hitow mozna by dodac, koles wrzuca L1 + trojkat i gdy pilka sobie leci gora moj CB sie zatrzymuje doslownie na sekunde - ale to wystarczy aby przegrac walke o te pilke :)))

oczywiscie nie mam na to zadnego wplywu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"gdybym to przegrywal z jakimis kozakami - ale to byl remis i porazka z typami ktorych nie powinno mi nawet dobrac"

 

Czyżbyś uważał, że ci słabiej grający nie są godni gry z Tobą? Od jakiegoś czasu śledzę ten wątek, sam gram, nie jestem wirtuozem, ale lubię grać z "terminatorami" (tak ich nazywam). Cieszę się gdy wygram, bo nawet broniąc się cały mecz, czekam na ten jeden błąd przeciwnika. Nie wierzę w mityczne momentum, ktoś wygrywa, bo inny popełnia błąd albo nie wykorzystuje setek. Myśląc tak jak Ty, to bogaci nie powinni mieszkać wśód mniej zamożnych, głupi z mądrymi itp. Troszkę więcej pokory.

Pozdrawiam, Paweł

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×