Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam powie mi ktos czy "Metch Day" - w 13 dzialaja jeszcze ? i czy w paczkach mozna zdobyc zawodnika z forma bo nie wiem a brakuje mi tylko tych 2 trofikow do platyny

Match day dziala ale o zawodnikach z forma w paczkach to zapomnij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis zagralem juz 22 mecze jeszcze 3 i zobacze .....  a chodzi mi o to trofeum ukryte zawodnik z druzyny tygodnia czy jakos tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Match day dziala ale o zawodnikach z forma w paczkach to zapomnij

niestety ... oklamales mnie :) ... na szczescie otwieralem dalej paczki i trafilem dzis wlasnie wpadla platyna ..... pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to sorki ale gdzies tak czytalem. A patrz cholera ze ja nie moge trafic i uznalem ze pewnie nie ma na co liczyc juz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja otwieralem ok 20 zlotych paczek zwyklych dziennie ... przez ok ostatni tydzien i wpadlo w trafil mi sie w tej zwyklej paczce za 5tys zostawialem z paczki tylko pilkarzy a reszte sprzedawalem gralem brazowym skladem ;) i radzilem sobie w 1 lidze spokojnie kontrakt zwykly sprzedac mozna za 1tys a wyjatkowy za 2 tys - czasem trafia sie tak ze paczka zwraca sie a nawet zarabia sie na niej wiecej najleprza jaka mialem to 3 zwykle jeden wyjatkowy + dwa kupony po 1 tys nie poddawaj sie napewno wpadnie ! a jak nie wierzysz moj nick na psn to kubakk12

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie czcionki i ikonek w menu i w grach. Ostatnio przełączałem kabel HDMi na SD i zmieniałem ustawienia w PS3.

Jednak powróciłem do HD i nie pamiętałem jaki ostatnio były ustawienia, więc zastosowałem się do poleceń PS3 i dawałem tak jak mi "podpowiadał" jednak po zatwierdzeniu  tekst i ikonki były nieproporcjonalne do poprzedniego stanu. W menu by mi to nie przeszkadzało, lecz w FIFIE też zmieniła mi się czcionka i bardzo głupio to wygląda.

W dodatku jest hmm... "niewyraźna?" "rozmazana?"- coś w tym stylu.  Próbowałem szukać w ustawieniach gry i PS3 lecz nie dawało to skutku.

 

Prosiłbym o pomoc.

 

PS  Mam jeszcze jednen problem. Mianowicie w ustawiniach Fify w rozmiarze menu też pomieszałem trochę i zmniejszyłem za bardzo. Nacisnąłem "powrót do ustawień początkowych" czy jakoś tak

jednak po  włączeniu gry następnym razem  znów jest zmniejszone menu. Co zrobić???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie potrzebuje pomocy... Czy ktoś mi wyjaśni jak zgrać powtórki z fifa 13 z ps3 na kompa?? Próbowałem i żaden program nie chce mi odtworzyć tych skopiowanych plików. I druga sprawa przy zapisywaniu powtórki jest opcja wyślij do EA (coś tam), kilka wysłałem ale gdzie je znaleźć ? Sprawdzałem na tej stronie ale nigdzie tego ma na tej stronie oferują mi tylko zakup nowych gier... Z góry ślicznie dziękuje za wskazówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie potrzebuje pomocy... Czy ktoś mi wyjaśni jak zgrać powtórki z fifa 13 z ps3 na kompa?? Próbowałem i żaden program nie chce mi odtworzyć tych skopiowanych plików. I druga sprawa przy zapisywaniu powtórki jest opcja wyślij do EA (coś tam), kilka wysłałem ale gdzie je znaleźć ? Sprawdzałem na tej stronie ale nigdzie tego ma na tej stronie oferują mi tylko zakup nowych gier... Z góry ślicznie dziękuje za wskazówki

Jak wrzucisz na EA, to musisz się tam zalogować i znaleźć swój profil. W inny sposób nie ogarniesz powtórki na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrzucisz na EA, to musisz się tam zalogować i znaleźć swój profil. W inny sposób nie ogarniesz powtórki na PC.

ok tylko jak mozesz to wytlumacz mi dokladnie gdzie szukac swojego profilu tam na ea i ktora dokladnie to strona bo nie moge sie ogarnac w tym tamacie...... z gory dziex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy jak grasz w FIfa 13, a nie grałeś w Fifa 14 to Twój profil tam jest. Możesz sprawdzić też przez nieoficjalną aplikację na androida, tam jest zakładka video, miałem tam nawet z Fify Street klip więc może tam znajdziesz :) http://www.easports.com/uk/fifa/football-club/profile/stats

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i dupa Panowie nie ma nigdzie tego... jedynie co to znalazlem swoj profil jak gralem w fife 12 na pc ale jak gram w 13 na ps to nigdzie nie ma mojego profilu i powtorek... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy opłaca się kupić używaną grę FIFA 13 za ok. 30 zł? Czy lepiej zainwestować w nowszą (lub starszą) część z jakichś powodów? Interesuje mnie poziom gier tylko na konsolę PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ogólnie zasada jest taka, że im nowsza FIFA, tym lepsza? :)

Pytam też dlatego, bo teraz Playstation 4 jest tą konsolą "top performance", więc nowe edycje na PS3 mogą być robione już nie z taką dbałością, jak te starsze. Ale tego nie wiem, dlatego pytam Was :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku 14 lepsza od 13 tylko parę rzeczy trzeba przełknąć np. rajdy bocznymi pomocnikami i wrzutki bo z dyńki wchodzi jak w masło. Ale np. 15 to już inna bajka. Trzeba pograć i ocenić samemu. Jednym pasuje innym nie. W ciemno nie brać 15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę :)

Przerzucę się do wątku o FIFA 14, by spytać o kilka rzeczy, bo po radach chyba tą częścią będę bardziej zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×