Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde ostatnio jakoś ciężkich przeciwników mi losuje. Też tak macie? Od kilku dni masakra, nic nie idzie ugrać. Spadłem do 3 ligi przy kombinowaniu ze składem, wróciłem do 2 i dalej ani rusz. W zasadzie to już 2 sezon bronię się raczej przed spadkiem do 3 niż walczę o awans do 2. Wcześniej jak spadałem to od razu wracałem i to najczęściej z mistrzostwem. Teraz w 2 lidze mam tak ciężkie mecze jak wcześniej mało kiedy w 1.

 

Od dawna losuje mi przeciwników o 0,5 czy o gwiazdkę lepszych ... Takich co maja tyle gwiazdek co ja - to nie często ...

No ale to co było dzisiaj - to już przegięcie ... Meczy w których moi grajkowie w pustą bramkę nie trafiali  , podania jak reprezentacja biedronki a zawodnicy biegali jak legioniści- piłka odskakiwała im na dwa metry , zero zwrotności , refleksu  ...

Spadłem z 3 ligii do 5 ...

Się wkurzyłem ...

Nie grałem zespołami słabymi kondycyjnie - Anderlecht , Marsylia , Everton czy Lyon to nie są ekipy wolne ...

Edytowane przez ambient noise

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki zapomniałem wspomnieć że chodzi chodzi mi o tryb UT. Ja tak kombinuję że albo ze względu na małą/mniejszą ilość graczy w 13 i żeby szybciej znaleźć przeciwnika dolosowuje z ligi w której gramy lub wyższej albo miałem takiego pecha w doborze przeciwników. No ale że mówię o około 3 sezonach czyli coś około 30 meczy to ta druga opcja raczej mało prawdopodobna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ridcully 76 - ja piszę o sezonach ...
W FUT nie gram ... Przestałem odkąd do mojego teamu samych brązowych grajków - dolosowywało mi złote teamy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ridcully 76 - ja piszę o sezonach ...

W FUT nie gram ... Przestałem odkąd do mojego teamu samych brązowych grajków - dolosowywało mi złote teamy ...

a czego się spodziewasz? Wyszła Fifa 14 i PS4. Większość ludzi się przerzuciła na nową konsolę, a liczba grających w 13 spadła na łeb na szyję. Co z Ciebie za gracz jak chciałbyś grać tylko z gorszymi? Nie chce tutaj udawać jakiegoś mistrza, ale trzeba grać z każdym i nie narzekać, poza tym ( sam to przechodziłem) nie każdy mecz da się wygrać, ale w każdym da się czegoś nauczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paka - nie mam nic przeciwko przegrywaniu jak mam za rywala team podobny do mojego ... No ale wybacz - jak gram Anderlechtem co ma 3,5* przeciwko teamowi 4,5* gwiazdki - a w dodatku załącza sie momentum - to ...

I o tym pisałem ...

Acha - w FUT grałem zanim wyszła Fifa 14 i nowa konsola ... W marcu miałem takie jaja - do brązowego składu - złote składy ... I weź sobie pograj ...

Edytowane przez ambient noise

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy przez to przechodził, też grałem w Fut i też na złoty skład trafiałem, i jakoś bez problemu doszedłem do pierwszej ligi i ja wygrywałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem jakis mega kozak hehe i gram dla przyjemnosci. W tej chwili mam 2 sklady - zloty to glownie gracze z Argentyny (poza BR i PO), drugi to 9 srebrnych plus 2 zlotych z BPL i Npower champ. Mowia komus cos nazwiska: Delph, Davies, Mariappa czy Beckford? Wczoraj ugralem tym skladem remis grajac prawie caly mecz w 10 z wypasionym BPL. Nigdy nie gralem Reusem, Essweinem czy podobnymi. Jak mialem sklad z serie A to na napasci Vucinic i Jovetic. I teraz albo musze podniesc swoje umiejetnosci albo odpuscic bo wiekszosc w plecy - wczoraj np 2:3, 3:5 itd. Jeszcze sie pomecze i zobacze jak bedzie. W sumie to ja nie marudze tylko ciekawi mnie czy ktos tez ma takie wrazenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie pewnie się powtórze po kimś ale mam taka sprawe. W fife gram od niedawna 13, bede kupował 14 ale chce się pouczyć fut. I teraz tak kupiłem kilku zawodników i w momencie kiedy chce dodać ich do składu blokuje mi gre i pokazuje napis duplicate. Wiecie o co chodzi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że masz już takiego gracza w klubie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha dzieki wielkie. Poprostu zdublowało mi dodawana kartę gracza gdzieś się coś zawiesiło w sieci.


A jeszcze jedno, interesuje mnie fifa 14 z pss może ktoś by się pisał na coś takiego ?? Oczywiście ktoś kto się na tym zna bo ja jestem zielony w tym temacie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w 13 zagrać mecz online rankingowy?? Mam ustawioną nową obronę i nic. Nigdzie nie mam takiej opcji. Są tylko mecze bez rankingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO samo pytanie co wyżej. Po długiej przerwie włączyłem PS3. Odpalam fife 13. Biore ONLINE a tam: SEZONY WIRTUALNE KLUBÓW, MECZE TOWARZYSKIE ONLINE (moge tylko zaprosci znajomego nic wiecej :/). EASPORTS ARENA (gra na kase), i MECZE NIESTANDARDOWE . WTF?? A gdzie mecze rankingowe itp????

Edytowane przez marcin0218

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wejść w sezony jak dobrze pamiętam i tam gra się mecze rankingowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio znowu zacząłem grać w sezony FUT ... I wszystko by było OK - ale wkurza mnie na maksa , jak trzeba grać jakąś pedalską różową czy też co gorsze ciemną piłka ... Czy można bez konsekwencji wyjść z meczu FUT , jak zobaczy się że trzeba grać tymi wynalazkami ? Przecież przy murawie w kratkę i w cieniu to taka ciemna pika jest niewidoczna ... Co za debil wymyślił wrzucanie do rozgrywki rankingowej - takiego badziewia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, mi tez to psuje nerwy. Nie lubie grac kolorowymi pilkami. A juz jak sie trafiala w kolorze jak moje stroje to wogole nie wiedzialem momentami co sie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie czy na stronie easports jak sie logujesz to mozna zarządzać fut z fify 13?  bo mnie przeżuca do fut 14 niby mój klub (nazwa) ale nie ma mojego składu itd. rozumiem ze tam jest tylko fut z 14?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto kupić Fife 14 mając 13?

To zależy. Ja kupiłem Fifę 14 za 15 zł. Była promocja w PSS, na dwie osoby i do tego sprzedałem Fifę 13 za 50 zł. I co najciekawsze wszystko w grudniu :D Za taką cenę zdecydowanie było warto, jeśli jednak popatrzeć na tą samą padakę jaka się wyprawia w sezonach online i ilość zmian (poza menu i szybkością gry chyba nic nie zmieniło się) to nie warto. Podsumowując, to nie przypadek że EA kolejny rok z rzędu dostaje w Stanach Złotą Kupę - nagrodę dla najgorszego wydawcy gier. Mamy XXI wiek, ludzie w kosmos latają, a oni kur*a nie mogą zrobić gry, żeby sędzia nie miał takiego stroju jak przeciwnik, albo że piłka wpada do bramki a gol nie jest uznany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Fifę 13, po włożeniu płyty przekierowuje mnie do ściągnięcia aktualizacji i cały czas wyskakuje błąd 80710736. Wie ktoś jak sobie z tym poradzić? Z góry dzięki   :thanks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ;) nie wiem, może już gdzieś było, ale mam pytanie odnośnie zrzucania powtórek z ps3 na pc (fifa13)... Czy jest to możliwe ? jeśli tak to może jakieś wskazówki ? :) dzięki !

Edytowane przez Fusiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam kogoś kto pogra w fifa13 + ts3 dla rozrywki.

Ja grywam w 13 prawie codziennie gdzies tak od 21.30. Rowniez w UT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam powie mi ktos czy "Metch Day" - w 13 dzialaja jeszcze ? i czy w paczkach mozna zdobyc zawodnika z forma bo nie wiem a brakuje mi tylko tych 2 trofikow do platyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×