Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy już ktoś o to pytał, ale ciekawi mnie fakt czy jeśli odsprzedam FIFE 13 z użyty Online Passem, to czy ew. nowy właściciel będzie mógł już grać normalnie online bez wpisywania online passa? Pytam, bo EA wycofuje się z przepustek sieciowych podobno...

taaaak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio mnie coś tchnęło żeby sobie pograć wirtualna gwiazdą i mam pare pytan ponieważ coś mi sie wydaje tak jak by na błędy gry, no ale może wy też tak macie i mi wytłumaczycie.
1. Wirtualną gwiazdą rozegrałem 6 meczy, ale gdy jestem w menu WG to pisze mi że mam rozegrane tylko 2 mecze z czego 0 goli 0 asyst i 8 podań ( a tak naprawde mam 3 bramki, i ileś tam asyst no i zdecydowanie więcej podań)
2. Gdy dołącze do jakiegoś klubu lub sam stworze to jak mam sie zintegrować z resztą żebyśmy razem zagrali mecz przeciwko innemu klubowi?
3. Gdzie jest tabela ligi w wirtualnch klubach
4. Jako dodatkowe pytanie - skąd moge mieć takie reprezentacje jak San marino i czarnogóra ? Widziałem na yt to ludzie mają, patrzyłem w tym całym centrum pobierania to mam wszędzie 0/0 i nie widac opcji pobierania, aha i przyokazji, gdy to pobiore chce zachować oryginalną wersje tej gry(bez żadnych banów na online pass) no chyba, że to nie możliwe gdy pobiore klubu czy reprezentacje.

Czekam na szybkie odpowiedzi, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na ilu kontach mogę skorzystać z jednej przepustki sieciowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w przypadku wszystkich gier na dwóch konsolach a przypadkiem ea nie zrezygnowało z op?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przypadkiem ea nie zrezygnowało z op?

Zrezygnowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie Fife 13 i mam takie pytanie, czy Wam też mocno mieli płytę, szczególnie na początku? Czy można zainstalować grę na hdd (albo chociaż część)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie Fife 13 i mam takie pytanie, czy Wam też mocno mieli płytę, szczególnie na początku? Czy można zainstalować grę na hdd (albo chociaż część)?

Nie ma takiej możliwości, nie przejmuj się tym co dzieje się w konsoli i graj, nic jej nie będzie:rolleyes:
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości, nie przejmuj się tym co dzieje się w konsoli i graj, nic jej nie będzie:rolleyes:

 

Czy działają dalej konta na stronach ea, z fify 13? Gdzie można zobaczyć z kim grałem, wyniki, ostatnie mecze? U mnie jest błąd... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w 13.jest jakis samouczek czy coś? W.10 lidze mam 1-5 podczas gdy w 11 grałem w.siódmej...

Edytowane przez Klaxxon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo i to już od dłuższego czasu



Czy działają dalej konta na stronach ea, z fify 13? Gdzie można zobaczyć z kim grałem, wyniki, ostatnie mecze? U mnie jest błąd... :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Może jest ktoś zainteresowany kupnem składu do Ultimate Team (FIFA 13 oczywiście), posiadam niemal że cały skład BARCELONY (z podstawowych zawodników brakuje tylko, albo aż MESSIego.)

 

SKŁAD:

Valdes - 89 (niebieska karta)

Dani Alves - 84

Pique - 91 (niebieska karta)

Mascherano - 86

J. Alba - 87 (niebieska karta)

Xavi - 90

Busquets - 89 (niebieska karta)

Iniesta - 90

Fabregas - 87

Sanchez - 85

Neymar - 85

 

rezerwa (u mnie :) )

Diego Alves - 82, Puyol - 86, Abidal - 78, Pepe - 85, Song - 83, Verdu - 81 (czarna karta), Pedro - 84, David Villa - 85, Pereira - 80, Soldado - 84, Thiago - 79, Higuain - 85

 

zainteresowanych zapraszam na priv ;)

Edytowane przez kouczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duże są różnice między 13 a 14? Zastanawiam się czy nie brać 13 właśnie. Do tej pory grałem tylko w PESa, wielkim fanem fify nigdy nie byłem i nie wiem czy jest sens wydawać kasę na uaktualnione stroje itp. No i jak jest z graniem online w starsze części. Jest z kim grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak przyjmowac pilke zeby nie odskakiwala na kilka metrow ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak przyjmowac pilke zeby nie odskakiwala na kilka metrow ??

 

Przytzrymaj L2 i powinno być ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duże są różnice między 13 a 14? Zastanawiam się czy nie brać 13 właśnie. Do tej pory grałem tylko w PESa, wielkim fanem fify nigdy nie byłem i nie wiem czy jest sens wydawać kasę na uaktualnione stroje itp. No i jak jest z graniem online w starsze części. Jest z kim grać?

 

Ja tam nie wiem bo zostałem przy 13 i po tym co widziałem i czytałem na temat 14 to nie zamierzam na razie kupować. Zawsze możesz demko zagrać jednej i drugiej i jakiś obraz będziesz miał a  wiadomo, że najlepiej samemu ocenić. Co do online to w 13 nie ma problemu. Zawsze jest z kim pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie mogę napisać tematu w dziale Black Market, więc piszę tutaj (moderatora proszę ewentualnie o przeniesienie posta do odpowiedniego działu). Chętnie kupię Fife 13 PL, w stanie idealnym i rozsądnej cenie. Transakcja najchętniej przez Allegro. 

Pozdrawiam.

 

Nieaktualne.

Edytowane przez Cień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żyjecie jeszcze? Gra ktoś w 13 ? :)

 

Ja też gram.

Dwoma składami:

1. Hart na bramce + Etherington na LP ze złotych, reszta srebrna, w tym 2 czy 3 z Npower Champ. w tym Beckford na napadzie

2. Marchetti + Abate + 9 zawodników z Argentyny (oczywiście bez Messiego hehe).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jeszcze gram w 13 . oprócz nerwów jak grając składem 3* dolosowuje mi 4 - 4,5* gwiazdkowców to fajna gra .. Nie wiem czy na 14 przejdę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jeszcze gram w 13 . oprócz nerwów jak grając składem 3* dolosowuje mi 4 - 4,5* gwiazdkowców to fajna gra .. Nie wiem czy na 14 przejdę ...

ja właśnie wróciłem z 14 do 13. I jestem zadowolony:) gra się zdecydowanie "sympatyczniej".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ostatnio jakoś ciężkich przeciwników mi losuje. Też tak macie? Od kilku dni masakra, nic nie idzie ugrać. Spadłem do 3 ligi przy kombinowaniu ze składem, wróciłem do 2 i dalej ani rusz. W zasadzie to już 2 sezon bronię się raczej przed spadkiem do 3 niż walczę o awans do 2. Wcześniej jak spadałem to od razu wracałem i to najczęściej z mistrzostwem. Teraz w 2 lidze mam tak ciężkie mecze jak wcześniej mało kiedy w 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×