Skocz do zawartości
ONE

Splinter Cell: Blacklist

Rekomendowane odpowiedzi

Grę zakupiłem wczoraj w Warszawie w Empiku w Juniorze za 189 zł. Przeszedłem pierwszą misję i jest super gram na stopniu realistycznym. Mam hs więc jak by co to z chęcią z kimś pogram bo z moich przyjaciół to jedna osoba ma grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również dałem się namówić,bardzo lubię tą serię więc z decyzją długo nie czekałem.Naprawdę BDB gra, osobiście nie czekam na GTA więc wybór idealny,mało takich gier na rynku,dla fanów i nie tylko.polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam krótkie pytanie, w końcu ten Splinter Cell to powrót do korzeni, cicha eliminacja, skradanie się, szukanie alternatywnych ścieżek, czy Conviction 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam krótkie pytanie, w końcu ten Splinter Cell to powrót do korzeni, cicha eliminacja, skradanie się, szukanie alternatywnych ścieżek, czy Conviction 2?

Jak najbardziej bliżej nowemu SC do Chaos Theory. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam krótkie pytanie, w końcu ten Splinter Cell to powrót do korzeni, cicha eliminacja, skradanie się, szukanie alternatywnych ścieżek, czy Conviction 2?

 

Mozna grac na oba sposoby. Jednak jest to bez watpienia powrot do korzeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha czyli podobnie jak Rezydent Ywul 6(i 7 również, potwierdzone info) wrócili do korzeni  serii :)

Świetna sprawa trzeba brać .

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zakupiłem i już przeszedłem misje główne, więc teraz szukam kogoś do co op'a tylko mam jeden problem bo jeszcze nie wyczaiłem headseta :) Ale możemy pograć tak czy inaczej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ile h single player mniej wiecej starczy? kurcze niedawno jeszcze byl jakis natlok przecen na kolekcjonerke (z figurka po 120 zl i to nawet w zwyklych sklepach stacjonarnych) a teraz widze ze juz ceny sa normalne..

 

Jedynie tu mi sie udalo cos znalesc za 135 z wysylka - http://www.3kropki.pl/p/tom-clansys-the-splinter-cell-blacklist-5th-freedom-ps3.html?gclid=CO_TuKqvnrwCFUYV3godmkEAdA

 

Jak uda mi sie przejsc i sprzedac pare staroci z kupki wstydu to moze sie skusze.

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Niedawno zakupiłem i już przeszedłem misje główne, więc teraz szukam kogoś do co op'a tylko mam jeden problem bo jeszcze nie wyczaiłem headseta :) Ale możemy pograć tak czy inaczej :biggrin:

 

Za headset może posłużyć też kamerka PS Eye, choć jak wiadomo, słuchawa będzie lepszym rozwiązaniem. Wyślę zapro i możemy poczekać aż skombinujesz HS, lub próbować szczęścia od razu. ;)

 

Kurde szkoda, że pożyczyłem koledze, bo bym też pograł w coopie.

 

W takim razie zachęcam do odebrania koledze płytki. :P Albowiem Splinter Cell w singlu jest przezajebisty! Aż boję się pomyśleć, jak będzie w coopie. :)

 

na ile h single player mniej wiecej starczy? kurcze niedawno jeszcze byl jakis natlok przecen na kolekcjonerke (z figurka po 120 zl i to nawet w zwyklych sklepach stacjonarnych) a teraz widze ze juz ceny sa normalne..

 

Jedynie tu mi sie udalo cos znalesc za 135 z wysylka - http://www.3kropki.pl/p/tom-clansys-the-splinter-cell-blacklist-5th-freedom-ps3.html?gclid=CO_TuKqvnrwCFUYV3godmkEAdA

 

Jak uda mi sie przejsc i sprzedac pare staroci z kupki wstydu to moze sie skusze.

 

Patrząc po trofeach, to jest 10 misji. Jak do tej pory przeszedłem pierwsze 5 łącznie z prologiem i każda zajęła mi średnio, lekko ponad godzinkę. Szacując więc, singiel potrwa ponad 10 godzin.

Co do ceny, to dam sobie rękę uciąć, że widziałem ostatnio w Bydgoskim Empiku (CH Focus), zwykłą edycję Blacklist przecenioną na 59zł. A to już jest mocno atrakcyjna cena, jak na całkiem świeży tytuł.

Warto też zwrócić uwagę na aktualną promocję na dodatki do SC na PSS. Oba są w atrakcyjnej cenie do środy i oba jeszcze dziś zakupię. :biggrin:

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za headset może posłużyć też kamerka PS Eye, choć jak wiadomo, słuchawa będzie lepszym rozwiązaniem. Wyślę zapro i możemy poczekać aż skombinujesz HS, lub próbować szczęścia od razu. ;)

 

Myślałem właśnie o PS Eye ale jak kiedyś próbowałem to nie wiem dlaczego strasznie cicho było mnie słychać :) Myślę że dorwę tak na początek tą słuchawkę bluetooth do PS3 i będzie można na luziku pograć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem właśnie o PS Eye ale jak kiedyś próbowałem to nie wiem dlaczego strasznie cicho było mnie słychać :) Myślę że dorwę tak na początek tą słuchawkę bluetooth do PS3 i będzie można na luziku pograć

Moze dlatego ze kamerke trzeba miec obok siebie jakies 40 cm zeby bylo slychac osobe, sam kiedys uzywalem i zle nie bylo tyle ze lapie caly dzwiek z otoczenia, no i musiala lezec obok mnie zeby mnie ludzie slyszeli. Pozniej kupilem Giotecka ex-01 i od 2 lat smiga jak ta lala, bateria trzyma jak nowka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze dlatego ze kamerke trzeba miec obok siebie jakies 40 cm zeby bylo slychac osobe, sam kiedys uzywalem i zle nie bylo tyle ze lapie caly dzwiek z otoczenia, no i musiala lezec obok mnie zeby mnie ludzie slyszeli. Pozniej kupilem Giotecka ex-01 i od 2 lat smiga jak ta lala, bateria trzyma jak nowka.

 

Nie wiem, może tylko miałem takie wrażenia albo po prostu trzymałem mikro za daleko :) Popróbuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w multi? jeżeli jest ktoś chętny to mój PSN: ZielakPL1 , posiadam headset i preferuję tryb blacklist SvM ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampania solo i wszystkie misje w coopie ukończone. To był mój pierwszy tak poważny kontakt z tą serią i z miejsca wsiąkłem w Splintera po uszy. Uwielbiam skradanki i aż wstyd się przyznać, że wcześniej w żadnego SC nie grałem. Blacklist jest zajebisty jeśli chodzi o tematykę stealth! Fabularnie również przypadł mi do gustu. Cała gra jest w ogóle naszpikowana różnoraką zawartością i mnóstwem fajnych smaczków. Nawet multi jest dobrze pomyślane i z pewnością spodoba się wielu osobom. Czarna Lista podeszła mi tak bardzo, że z rozpędu kupiłem kolekcję HD dawnych Splinterów na PSS. :D Będzie w co grać! :)


Każdy fan skradanek powinien łyknąć najnowszego Splintera bez zastanowienia. Albowiem jest to kawał dobrej gry. Polecam! :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie ogrywam Blacklista, zakupionego za 80 zł w Empiku na X360 (wersja PS3 kosztowała tyle samo). Mój pierwszy kontakt z serią i po godzinie musiałem zmienić poziom trudności z normal na hard, więc można powiedzieć że gra mi podeszła :). Mam już co najmniej 10 godzin, a ukończone dopiero jakieś 40% fabuły według Briggsa. Gram bez wykrycia i bez zabijania, jedyny rozwijany przeze mnie styl to Duch, więc ten fakt na pewno wydłuży mój czas gry.

 

Fabularnie jest dobrze, fajny ten cały pomysł z  Paladynem jako hubem między misjami - można tam ulepszyć ekwipunek i porobić misje poboczne, w których infiltrujemy całkiem nowe lokacje i są naprawdę zróżnicowane. No, nie licząc trybu hordy od Charliego :P. Gadżety są ciekawe i urozmaicają rozgrywkę.

 

Znowu się obudziła we mnie mania skradania, uśpiona z powodu braku rasowych gier z tego gatunku. Polecam każdemu, kto lubi powtarzać misję 15 razy, aż w końcu wszystko pójdzie po naszej myśli i uda nam się ją ukończyć bez wykrycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gra z europejskiego PSS będzie miała polskie napisy tak, jak pudełko? Pytam, bo z grami od Ubi różnie to bywa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest to najlepsza gra, w którą można pograć w trybie split screen. Ambasady są rewelacyjne i ze znajomym przechodzimy je już trzeci raz. Szkoda, że ubisoft zaprzestał wspierania tej gry i nie wyjdzie juz żadne dlcdo niej.

Edytowane przez Sławek Sankowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gra z europejskiego PSS będzie miała polskie napisy tak, jak pudełko? Pytam, bo z grami od Ubi różnie to bywa :)

 

Glowy nie dam bo to UBI - niemniej gra pudelkowa z dystrybucji europejskiej (Skandynawia) ma polskie napisy. 

Wiec jesli UBI nie wpadlo na pomysl kastrowania i puscilo jedna wersje na europe - istnieje prawdopodobienstwo ze beda polskie napisy.

 

pozdrawiam

chlopek roztropek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje czy ta gra jest naprawdę dobra xD

Jak wczoraj siadłem tak pękły 4 godzinki.

Edytowane przez Struggler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet bardzo dobra! Po przynudzającej jak dla mnie trylogii pierwszych Splinter Celli w HD - Blacklist wciągnął mnie na dobre. No i do tego boska w tej części Grim :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Sam BL zaliczylem na dwa posiedzenia praktycznie. Gierka ma klimat i daje wiele frajdy. Teraz będę próbował na najwyższym poziomie tylko z walka wręcz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie,

 

Splinter Cell:Blacklist - pierwsze wrażenia.

 

Tak wiec postanowiłem w końcu ruszyć to pudełko które stało sobie u mnie na polce. (z kupki wstydu starałem się ogrywać plusowe pozycje). I ukończyłem dopiero pierwsza misje fabularna. Myślę ze jak skończę grę to strzelę pełnowymiarowa recenzje. Nawet zastanawiam się czy nie usiąść do multi (co jak na mnie jest nietypowe - o ile tylko znajdzie się tutaj jakaś fajna ekipa), bo coopy zazwyczaj ogrywam. Do rzeczy.

Gra graficznie mogłaby być ciut lepsza - postaci często wyglądają  i prezentują się jak gadające figury woskowe,   ale ten mały minusik ani trochę nie odebrał mi  przyjemności z grania a grałem prawie noc cala. Tak grałem do bólu pierwsza misje. Najpierw spędziłem kupę czasu zwiedzając Palladyna, zaglądając w każdy kąt, później przejrzałem instrukcje i inne dodatkowe informacje jak rys historyczny bio postaci, bo jest  to moje pierwsze zetkniecie z seria. Po zakupieniu gry ograłem chyba polowe pierwszej misji na poziomie normal i odłożyłem grę na polkę - jakiż to był błąd!

Ruszyłem na misje ze standardowa bronią i gadżetami oraz  kombinezonem z dodatku 'Wyższego Eszelonu'. Chciałem cisnąć jak duch, choć nie do końca mi się to udało w  pierwszym przejściu tutorial wymusił pozbycie się 2 strażników i mimo iż miałem bron, co strzela elektro dartami to sam zmienił mi ja na pistolet z tłumikiem.

 

I tutaj mam problem, który może ktoś pomoże mi rozwiązać - w opcjach gry wyłączyłem podpowiedzi tutoriala, ale za każdym razem jak wybierałem misje 1 żeby ja rozegrać miałem te podpowiedzi i nie mogłem pokierować Samem tak jakbym chciał - jak to wyłączyć dla pierwszej misji??

 

No wiec pierwsze przejście nie dość ze zajęło mi prawie 90minut, to jeszcze zaliczyłem parę restartów checkpointow, bo ja w tej grze zwyczajnie nie umiem walczyć z bronią na ostre naboje (może jeszcze się nauczę), Prowadziłem rozkmininy jak obejść wrogów, których zwabić, koło których przemknąć, których zdjąć electro dartami i szybko biec dalej. Po ukończeniu tej misji stwierdziłem ze da się to zrobić lepiej wiec odpaliłem ja raz jeszcze udało mi się przejść omijając większa ilość wrogów, ale niestety jeden z psów podniósł alarm - udało tez mi się szukając alternatywnych ścieżek natknąć na niewidzialne ściany, (jeśli próbujemy np. cofnąć się wcześniej niż ostatni checkpoint, lub oddalamy się za bardzo od terenu misji z wrogiem na plecach w poszukiwaniu kontenera gdzie można by go ukryć).

Wiec stwierdzając po raz kolejny ze można to przejść  lepiej zrobiłem upgrade Palladyna i ruszyłem raz jeszcze. Jakież było moje zdziwienie i pozytywne zaskoczenie  jak w jednym z miejsc w tej misji przypadkowo wyszedłem prawie prosto na patrol i spanikowany pomyliłem przycisk i okazało się ze mogłem schować się przeskakując mur. Tak znalazłem drogę, która pozwoliła mi ominąć spora grupę wrogów - ale oczywiście spierniczylem chwile później dając się wykryć restart checkpointa. Od tego momentu zwracałem duuuuzo większa uwagę na wszystkie murki, otwory okienne. Udało mi się przejść misje bez wykrycia wpadł nawet trofik 'niewykrywalny', ale wiedziałem ze jeszcze mogę zrobić to lepiej i rozgrałem misje raz jeszcze - wcześniej wyposażyłem się w kusze ze wszystkimi dodatkami.

Przyznam ze dawno żadna gra nie porwała mnie na tyle żeby  robić challange, przechodzić  jeden poziom ładnych parę razy tylko dla samego faktu pobicia samego siebie i poprawienia wyniku.

Tak wiec myślę ze spędzę sporo czasu z ta gra a jeśli tylko multi (musze poszukać  jakiś recenzji) okaże się także fajnie zrobione  to myślę ze może warto zebrać ekipę i trochę powalczyć :)

Jak już zaczęło świtać, oczy zaczęły mnie bolec i dla przyzwoitości postanowiłem się położyć to naszła mnie myśl ze może kolejne poziomy będę przechodził nieco inaczej bawiąc się w panterę zdejmując wszystko, co się rusza żeby później pobiegać po pustym terenie w poszukiwaniu ścieżek alternatywnych, które później pozwolą mi ominąć wrogów grając, jako duch.

 

Bójcie się pełnej recenzji skoro z pierwszych wrażeń wyszła mi ściana tekstu.

:)

 

Uważam ze UBI dało ciała - gra ma  dość dobre recki a przeszła bez większego echa... Zero podsycania atmosfery, nie widziałem chyba żadnych materiałów marketingowych, a szkoda - nie mowie żeby robili zamieszanie jak z Watch Dogs - ale choć proste nieprzesadzone informacje o grze - skradanka, 3 style rozgrywki, za które gracz jest nagradzany, nowe centrum dowodzenia - cokolwiek, co mogłoby graczy zachęcić. A tak mamy po moich pierwszych wrażeniach dobra produkcje, która sprzedała się poniżej oczekiwań.

 

EDYTA: wrzucono do autokorekty bo bylo pare baboli.

Edytowane przez MagEllan
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×