Skocz do zawartości
saintgb1972

Watch_Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Te zwolnienia animacji w trakcie zderzeń wyglądają całkiem efektownie, pytanie tylko czy nie bedą rozpraszać w trakcie ucieczki.

Swoją drogą mogliby w końcu w sandbox'ach zaszczepić konieczność tankowania pojazdów :)

Edytowane przez Michau1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety to jest smutne że ta gra ma dropy klatek...nie ważne czy 60 czy 30 byle żeby było stałe a tutaj niestety nie jest :(

Czyli po prostu kolejna gra od ubi która działa jak ich wszystkie gry...

Jak wszystkie gry powiadasz? AC IV mialo stale 30 klatek bez zadnych dropow.

Raczysz wskazac momenty gdzie wedlug Ciebie wystepuja dropy klatek w wyzej wymienionym gameplay'u?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zapraszam na DF i ich porównanie ac4 na konsolach. Żadna wersja nie utrzymala stałej ilości klatek.

Plus moj x360; ps3 znajomej i ps4 kumpla na których widziałem tytuł obalaja całkowicie mit ze ac4 miało stały grane ratę bez dropow. Gra z 30 spadała do nawet 20 na oko, bez większych powodów. na pc był Patch fix na fpsy ale na konsolach nie.

Od razu dementuje plotki jakoby miałbym oko które z dokładnością do atomowej klatki globalnej ocenia frame rate. Jednak spadek z płynnego do 20 fpsow każdy zobaczy bo wtedy zaczyna sie masakra.

Pisanie na komie to kara za grzechy...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez tam zapraszam :) I prosze o ponowne zapoznanie sie z tekstem ich testu.

"It's a rock-solid 30fps on PlayStation 4 at 1080p, while the Xbox One maintains a similar performance level at its reduced 900p resolution, with just one or two little hiccups."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akcja PS4

 

 

minimalistyczna grafika, brakuje dynamicznego światłocienia, brakuje filtrów, brakuje klatek ... poziom GTAV, z tym że tam miasto było bardziej żywe, tutaj mam wrażenie że jest sterylnie ale za pusto. Nie jest źle, ale przy ustawieniach na pc, i przy tej prezentacji z 2012 roku to wygląda jakby miało wszystkie dopalacze powyłączane, no i ten nieszczęsny arcadowy model jazdy, co tu dużo mówić, wystarczy popatrzeć jak to się prowadzi, GTA przy tym to jak Gran Turismo przy NFSpeedzie ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przeciez ta gra nie przypomina tego i nie wyglada jak miała wygladac. Ci z Liarsoftu mysla ze ja jestem frajerem i ja kupie? wycofałem preordera bo miała to byc gra jak na tym filmie a nie jak... szkoda gadac

Ja kupywałem ta gre a nie jakis shit bo nie wiem jak to ocenic

Ta gra wg nie przypomina tego jak miała wygladac mechanika i grafika

Edytowane przez sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ten brak parasola.

Przy okazji to kolega chyba ostatnie kilka miesięcy spędził pod pokrywą lodową, tak?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do filmiku podrzuconego przez emteka,

Killroomy w tej grze trochę jak w Batmanach, tylko zamiast gadżetów mamy zabawę elementami otoczenia. Natomiast robienie przeciwników w ch*** wygląda podobnie. Będzie kupa śmiechu przy odpowiednio różnorodnych scenariuszach. To akurat wygląda zajebiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym filmiku z gameplayem, nie wygląda to aż tak źle - powiedzmy, że przyzwoicie. Ale znowu otoczenie wydaje się strasznie sterylne i puste. Brakuje też jakiegoś pomysłu na rozgrywkę, bo ciągle "hakowanie" jednym klawiszem szybko się znudzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do preordera dorzuca jeszcze nexusa albo cos podobnego to moze wezme. 

 

 

Przeciez ta gra nie przypomina tego i nie wyglada jak miała wygladac. Ci z Liarsoftu mysla ze ja jestem frajerem i ja kupie? wycofałem preordera bo miała to byc gra jak na tym filmie a nie jak... szkoda gadac

 

Ja kupywałem ta gre a nie jakis shit bo nie wiem jak to ocenic

Ta gra wg nie przypomina tego jak miała wygladac mechanika i grafika

 

Zlozyles preordera pomimo tego ze wiedziales jak gra wyglada , malo tego wiedziales , ze nie dostaniesz nexusa ani nic innego  :D nie wiem co o tym myslec ale w/g mnie takie postepowanie nazywa sie glupota :D

Moze zlozyles preordera po to aby nas triumfalnie poinformowac , ze go wycofales :D czy moze najzwyczajniej strzepisz jezyk po proznicy.

 

Ja nie zawracam sobie glowy filmikami , we wtorek po pracy zajade do sklepu  kupie gre i mam nadzieje ze bede sie dobrze bawil podczas ogrywania W_D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja rowniez tam zapraszam :) I prosze o ponowne zapoznanie sie z tekstem ich testu.

"It's a rock-solid 30fps on PlayStation 4 at 1080p, while the Xbox One maintains a similar performance level at its reduced 900p resolution, with just one or two little hiccups."

Ps4 też ma 900p. 1080p wprowadził dopiero patch. Więc oryginalnie ta gra ma tyle samo na na ps4 co xo.

No i tak jak pisałem kumpel miał dropy więc całe rock solid to bajka.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie chodzi jaka rodzialke ma teraz AC IV (owszem 1080p po patchu day one) lecz o stala ilosc klatek w wysokosci 30fps i ja grajac w black flag ponad 25h nie zauwazylem spadku plynnosci.

Obracasz kota ogonem w tej chwili. Co do samego watch_dogs to ja w obejrzanych gameplay'ach nie uswiadczylem dropow klatek itp.

Nawet gdyby byl to drop w wysokosci 1fps to naprawde gratuluje sokolego wzroku, ktory bardziej zajerzdza efektem placebo tudziez jakze powszechnej nagonki na samo Watch_dogs

Edytowane przez vasyndrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zauważy takiego dropu. Jak wrócę do domu to dam ci dokładne filmiki i czas z stopami. Bo mnie energia to pisanie na konie.

Edyta: ją pierdziele, ten kto wpadł na pomysł z pisaniem na ekranie Lima powinien być wykastrowany a wilki powinny mu matkę zjeść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

zoabczcie jak to wygląda, znalazłem taki filmik pisze że to z ps4 tylko z września tamtego roku, 

 

jest dzień, są bardzo dobrej jakości tekstury, jest dynamiczne oświetlenie, jest rozmycie tła - bokeh, są świetne odbicia w karoserii samochodów, no wszystko to sprawia wrażenie że oglądamy film, a nie gramy w gre czyli wygląda niemal fotorealistycznie, zupełnie odwrotnie niż na tych nowych gameplayach które są płaskie i wyglądają jakby były włączone na detalach LOW, mimo że gość z krzywym zgryzem twierdzi że to odpowiednik wysokich ustawień z pc.. i zastanawiam się, cóż takiego wydarzyło się od września 2013 do maja 2014, ze ta gra tak strasznie się zmieniła? rozumiem że pierwszy trailer nie był podpisany na jakim sprzęcie chodzi i wiadome chodził na mega mocarnym pc, ale tutaj twierdzą że to ps4, na 2 miechy przed rzekomą premierą! uważam że wyjaśnienie tej największej tajemnicy z branży gier ostatnich dwóch lat jest sprawą honorową, no i jestem ciekaw jak tam wersja pc? dlaczego niema żadnych przecieków, porównań? 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dropy z WD to tak: 

 

 

Z tego co widzę to od 0:15 jak był ten wybuch i upadali na plecy już zaczęło ciąć, wcześniej też jak wypadał przez okno, kiedy pchał jakiegoś kolesia na szfkę, 0:27 kiedy trzymał jakąś lagę, chwile później kiedy babka dmucha na klawiaturę...chwile później kiedy jest ujęcie na kamerę i dropy kiedy mówi o multi, praktycznie co chwila. Widziałem tego więcej i zaprzeczam żebym miał oko które wyłapuje drop o wielkości 0,00000000000001 FPS'a...

 

Sprawdzałem ten filmik na komie i kompie dla pewności żeby nie było...ja tam widzę cięcia, więc albo to wina filmiku albo na serio WD dropi.

 

A teraz ja zawijam z tego tematu aż do wieczora ponieważ kumpel dorwał się do promki WD i zadałem mu jedno pytanie: 

 

Czym ta gra zawodzi a czym się broni ?

 

Więc jak poznam odpowiedź to wam ją tutaj przekaże bez spoilerów a od was będzie zależało czy uwierzycie czy nie.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahh Ci przypadkowi przechodnie  :biggrin: Next Gen...

BnAxLBe.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sądząc po minie, ta pani niczego się nie spodziewa...

 

ale będzie skradania, łuhehe. :biggrin:

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

to jeszcze jeden film : )

 

 

TRaCeGuitar - jeśli się nie mylę, to byłeś proszono o podanie czasów spadków fps z video z MP, które wrzuciłem wczoraj, a nie z traileru. 

Edytowane przez emtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie źle zrozumiałem o który filmik chodzi XD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zero pomysłu na rozgrywkę - do kompletu brakuje jeszcze psa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

na kanale YouTube  IGN jest kilka fajnych filmików w dobrej rozdzielczości pochodzących z PS4.

 

Edytowane przez pg5frankie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja na x360 jest juz do sciagniecia :) piraci maja premiere wczesniej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×