Skocz do zawartości
saintgb1972

Watch_Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Wolałbym aby to był twórca tej mini gierki ale też dzięki :P

Mam 5 poziom u tego kolesia i ch.j.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zabicie wszystkich trzech kolesi spowoduje wpadnięcie trofeum? Jeżeli nie, to jestem w ciemnej i głębokiej :(

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam przegrane 57h w WD i dopiero 3 akt, multi nie ruszony gra jest mega ale to tylko przekąska przed GTAV

No dzisiaj spróbuje na gierkę z piciem innego sposobu, wypije kilka browarków i wtedy może dam rade bo na trzeźwo ni chu chu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie :) ten trofek z piciem jest do zrobienia :) fakt faktem denerwujący, ale do zrobienia. Ja mam problem akurat ze zrobieniem piosenków :P Ale póki co jestem w akcie 1, a picie mam za sobą xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za bardzo przepity i za stary na takie zabawy jak to picie :P

w raymana mi się ciężko gra bo też za dużo zręczności wymaga :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie :) ten trofek z piciem jest do zrobienia :) fakt faktem denerwujący, ale do zrobienia. Ja mam problem akurat ze zrobieniem piosenków :P Ale póki co jestem w akcie 1, a picie mam za sobą xd

Piosenki sa latwe bo w kazdym barze graja okreslony "pakiet". Wystarczy z poradnika skorzystac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piosenki sa latwe bo w kazdym barze graja okreslony "pakiet". Wystarczy z poradnika skorzystac :)

Tak. Od godziny stoje w sklepie z bronią aby skombinować 1 kawałek a dokładnie Where the Sidewalk Ends.

 

Prócz tej brakuje mi jeszcze Dark Steering , ale to muszę zhakować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze tak. Najlepiej zrobic je po skonczeniu gry bo 18/23 znalazlem w trakcie podrozowania do misji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie może trochę z innej beczki, ale czy ktoś zamawiał może Pacz_Psy w wersji na PS4 z Wielkiej Brytanii? Interesuje mnie czy wersja na PS4 ma polskie napisy bo z tego co wiem, to ta na PS3 nie ma napisów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do platyny brakuje mi tego picia, męcze sie od wczoraj :shok:  a co do piosenek to po skończeniu fabuły brakowała mi tylko jedna. Skorzystałam z poradnika w sieci i po chwili wpadła :biggrin:

 

Edit: W końcu wpadła platyna :biggrin:

Edytowane przez makosg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak u wielu graczy został mi tylko do zdobycia trofik za "picie". Jednego pokonałem, przy dwóch utkwiłem po 7 lvlu. Nie mam ochoty szargać sobie nerwów i tracić godzin na wbicie trofika, w tym czasie wolę zacząć inną grę. Gra powędrowała do Black market :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie (i sorry jeśli już było - ale nie mogę znaleźć) - misje specjalne w 'Handel Bronią' czy też 'Zaginione osoby' pojawiają się na mapie czy trzeba wiedzieć gdzie ich szukać ? jestem na początku II aktu, wszystkie osoby czy też broń znalazłem i nie mam na mapce ostatnich misji - pojawią się później czy muszę ręcznie znaleźć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model jazdy to nic przy wyścigach online ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie.

Jazda jest śmiechowa, zwłaszcza spped runy na motorze czy wyścigi online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, szczególnie samochody które pojawiają się przed Tobą znikąd.

Z modelem jazdy nie ma to nic wspólnego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory po 60h grania najbardziej irytująca (bardzo delikatne określenie na potrzeby forum) misja w grze to walka na dachu z Iraqiem (czy jak tam dziada się pisze), nie dojść że przy śmierci słucham z 2-3minuty jego pierdol.nia to pojawia się znikąd w różnych miejscach, jak go ubije to z tyłu pojawia się jakiś koleś i ubija mnie (gram na najtrudniejszym). Kolesie pojawiają się całkowicie znikąd, masakra jakaś. Bardziej mnie ta walka wkurza niż picie :)

 

Już ogarnięte, pierw idzie pancerny a potem ten czarny złamas zabiłem ich z wielką przyjemnością :)

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja naładowałem po pierwszej śmierci wszystkie duże bomby w to miejsce przez które przechodzi ten "złamas" i potem bum :biggrin: A Iraq padł po kilku granatach i magazynku w plecy jak leżał powalony granatami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ukończona.Mniej lub bardziej irytująca w niektórych momentach ale ogólne wrażenie bardzo dobre.Model jazdy mnie tak nie wkurza jak próby wychodzenia z wody bez drabinki;)Trofeami nie przejmuję się i nie będę na siłę wbijał jakiegoś picia czy muzy ale chętnie zbiorę dokończę kody ,hakowanie budynków i śledztwo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla szczerych i z ręką na sercu - warto to ograć? Zastanawiam się nad tym i nad Assassinem Black Flag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×