Skocz do zawartości
saintgb1972

Watch_Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Po prawie miesiącu leżenia gry na półce w końcu się za nią zabrałem. Gierka bardzo fajna i ciekawa, ale mam jedno "ale" - główny bohater jest dla mnie totalnie nijaki. Taki be zjajeczny całkowicie. Już ta dziewczyna wypada lepiej. Nie ma co porównywać do Joela, Lary czy Drake'a. Totalnie nijaki gość z wiecznie smutną miną jak ta królowa w Grze o Tron (twarz bitej kobiety). Aiden jest bezpłciowy i jakiś taki niedożywiony. Gameplay ciekawy i fajnie się gra, ale kiedy główny bohater pojawia się w filmiku przerywającym to ledwo wytrzymuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne wrazenia, generalnie gierka jest calkiem fajna ale faktycznie glowny bohater nijaki na maxa. Poza tym ja nie jestem fanem takich produkcji a gre ogralem bo mialem z bundle. Jak ktos podobnie nie jest fanem takich gier to polecam zagrac przejsc i sprzedac bo na pewno nie jest go gra 'na polke' przynajmniej w moim odczuciu i po jakims czasie sie nudna zrobila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widzę, że nie jestem sam. Ja po tygodniu od premiery pożyczyłem bratu. Od wczoraj zacząłem grać, ale tylko dlatego, że brat powiedział, żebym chociaż fabułę zrobił bo gra jest całkiem niezła. Ja chciałem ją pogonić no, ale spróbuję. Napewno lepszy fan z gry bym miał gdybym nie wiedział co to Gta V.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie: w jaki sposób zmienić postać w rozgrywce online?Często podczas śledzenia czy hakowania trafiam na gości przebranych za niepozornych ludzi.Jak to zrobić?

Nijak.

Ty też jesteś widoczny dla innych graczy jako zwykły przechodzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widzę, że nie jestem sam. Ja po tygodniu od premiery pożyczyłem bratu. Od wczoraj zacząłem grać, ale tylko dlatego, że brat powiedział, żebym chociaż fabułę zrobił bo gra jest całkiem niezła. Ja chciałem ją pogonić no, ale spróbuję. Napewno lepszy fan z gry bym miał gdybym nie wiedział co to Gta V.

 

Ja po jednorazowym przejsciu takim normalnym bez maxowania pogonilem swoja kopie dorzucilem troche i kupilem last of us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem. Ciekawa gra. Nawet bardzo ciekawa. Singiel i wystarczy. Drugi raz nie chciałoby mi się przechodzić. Polecam ograć. Fajny pomysł z hackowaniem itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem z trudem. Kupiłem kilka dni po premierze a wątek główny skończyłem wczoraj. Ta gra po pewnym czasie jest nudna jak Orłowska w zbyt wielu filmach. Tragedia. Tej grze mogę dać co najwyżej 6/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey 3 piosenki sa z misji tak, reszte moge od ludzi znalesc???

Przeszedlem cala gre i mi 3 piosenek brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na Internecie na listę które skąd. Może akurat brakuje Ci którejś z knajpy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrzylem na filmiki z neta to tylko pokazywali sposoby ich chyba nie ma w dokladnym miejscu tylko losowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj głupot, jest cała lista piosenek z podziałem na dzielnice i lokale.

Każdy lokal na swoją listę około 5 piosenek. Kolejność jest losowa ale tytuły zawsze same.

Sam z tego korzystałem. ;-)

http://www.ps4trophiesgaming.com/watch-dogs-2/disk-space-full/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie mi wyjasnic jak moze tak dlugo bateria w smartphonie trzymac? :-D latwa platyna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jestem dopiero w drugim akcie i mam problemy z grą w picie polegające na tym że nie mogę spotkać kolesia przy stadionie. Ikona niby jest na mapie ale gościa nie ma. Pytam więc bo może koleś pojawi się w późniejszym etapie gry??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie mi wyjasnic jak moze tak dlugo bateria w smartphonie trzymac? :-D latwa platyna?

Łatwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostalem z 1 piosenka ms crumby i jak dobrze zrozumialem choc moj eng slaby to niestety jest randomowa i trzeba jak uzyskac hackujac ludzi. Widzialem w komentarzach ,ze wiekszosc ma z nia kłopoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie 8/10 i ocena raczej nie spadnie, może tylko pójść w górę. Gram na PS3 i jak na starą generację, oprawa jest bardzo dobra. Na Digital Foundry czytałem o mocnym tearingu, ale nic takiego nie mogę się dopatrzyć, choć może ślepy jestem :P Generalnie gra Ameryki nie odkrywa (choć to już wszyscy wiedzą), ale w kategorii gier z otwartym światem - pierwsza liga.

Jak mi się animacje w tej grze podobają, ja pier.... nigdy nie biegam po mieście kiedy nie trzeba, tylko łażę sobie powoli z rękoma w kieszeniach, bo wygląda świetnie. W ogóle ta cała naturalność ruchów Aidena jest super. W której grze to widziałem wcześniej? W żadnej. Jak Aiden rusza do biegu, jak skręca, jak hamuje, te wszystkie parkourowe ruchy, jak pałuje ludzi. Nie ma sztucznych animacyjek, zatrzymywania się w miejscu ze sprintu, skręcania o 270 stopni w pełnym biegu, wszystko naturalne jak nigdzie. Geniusz.

W gameplayu pomysły standardowe, ale bardzo porządnie wykonane. Hakowanie mało emocjonujące, wszystko pod jeden guzik, choć można efektowne akcje stworzyć. Strzelanie i skradanie wspaniałe, co za głupek tylko wymyślił, że hipfire i blindfire jest niepotrzebny, to nie rozumiem. Misje jak w GTA i innych grach tego typu, idź tu, zrób to, idź tam i tak dalej, także neutralnie podchodzę, natomiast fabułą ciupkę jestem zawiedziony w sensie, że liczyłem na jakieś tajne spiski i organizację, kontrolę ludzi i informacji, cyber-warfare, walkę z systemem... a tu się okazuje, że to wszystko jest tylko jako tło, a fabuła jest o prywatnej wendecie Aidena... trochę szkoda.

Najlepsze zachowanie przechodniów, jakie widziałem w grach z otwartym miastem. Nie zachowują się jak głupki, tylko w miarę logicznie łażą lub siedzą, gadają z sensem, przepraszają albo pyskują jak się na kogoś wpadnie. Tu siedzi gość bezdomny, trzyma karton z wymalowanym "Homeless, need food", tu ktoś grzebie w śmietniku, tu ktoś coś upuścił, tam chłopak stoi i słucha, jak dziewczyna nawija mu z prędkością światła... fajne. A ktokolwiek wymyślił hotspoty, jest geniuszem. Uwielbiam chodzić z otwartą aplikacją i odnajdywać landmarki, czytać o historii miasta, bardzo pomaga się zorientować.

Muzyka 10/10, na pewno więcej lepszych nutek jak w GTA V. Również lepszy muzyczny klimat. Soulowe kawałki są legendarne, muszę w ten gatunek wejść głębiej. Zajechałem nad jezioro o zachodzie słońca, zostałem w samochodzie i włączyłem sobie soulową playlistę. KLIMAT pisany wielkimi literami. I DZIĘKUJĘ inteligentnej osobie, która dostarczyła mi normalny interfejs do zarządzania muzyką, odtwarzacz, własna playlista, podział na gatunki, wszystko wygodnie.

Co do Aidena, to wcale nie wydaje mi się nijaki, bardziej, hmmm... gburowaty. Ale to raczej wynika z fabuły i tego co się wydarzyło przed wydarzeniami z gry. Gościa napędza zemsta, a ludzi nie za bardzo lubi. Natomiast rozumiem dobrze, że jak się poznało Trevora Phillipsa, bohatera nad bohaterami i najlepszą kreację w historii gier wideo ever, to można mieć zastrzeżenia, bo zbyt barwną postacią to Aiden nie jest.

I chciałbym mieć w wieku 38 lat takie ruchy jak on ;P

Czego mi brakuje? Drobnostek w sumie. Przydałby się blindfire i hipfire. Fajnie by było, jakby każda ulica miała swoją nazwę, to bardzo dodaje charakteru miastu (GTA V). Fajnie by było, jakby można było ustawić celowanie / strzelanie pod L1 / R1. Triggery w DS3 nie są tak dobre jak w DS4. W ogóle strzelania mogłoby być więcej, a jeżdżenia mniej, dlatego że mechanika strzelania jest piękna, a model jazdy jest lekką kaszaną - lawirowanie w tych wąskich uliczkach i ślimaczących się samochodach jest tragiczne. Fajnie by było, jakby były animacje poruszania się po schodach, bo tak to dziwnie wygląda. Latania helikopterami też mi brakuje. I Chicago jest w porządku, ale charakteru, magii, kunsztu i oryginalności Los Santos i okolic to jednak tu nie ma. Cóż, miasto fikcyjne vs miasto realne. Nie czepiam się za bardzo.

Za czym natomiast najbardziej tęsknię, to dialogi rodem z GTA V. Najlepsze z najlepszych, nie do pobicia przez nic i nikogo poza kolejnymi grami od R*. Skrypt z WD nie tylko jest po prostu gorszy - on jest po prostu niczym w porównaniu do GTA V.

I online jest fajnie zrobiony. Oryginalnie połączony z SP, inwazje potrafią podnieść ciśnienie z minuty na minutę. Taka odskocznia bardziej w formie singlowych random eventów. Ale ludzi sympatyczni i nawet pogadać można.

No, to tyle. Wracam do gry, a dziś na wieczór wrzucam soulowe kawałki z gry na odtwarzacz, idealne na spokojną jazdę do pracy.

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zostaly mi 2 trofa do konca w tym tailed. Jak to zrobic ogladalem filmik po eng ,ale chyba czegos nie skumalem. Wlaczam i wylaczam te opcje online i caly czas ktos mnie atakuje , sledzenia w ogole nie ma???

Pomocy bo to bedzie chyba z 3 odpuszczona ostatnio platyna przez 1 glupie trophy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zostaly mi 2 trofa do konca w tym tailed. Jak to zrobic ogladalem filmik po eng ,ale chyba czegos nie skumalem. Wlaczam i wylaczam te opcje online i caly czas ktos mnie atakuje , sledzenia w ogole nie ma???

Pomocy bo to bedzie chyba z 3 odpuszczona ostatnio platyna przez 1 glupie trophy. 

http://www.ps3site.pl/forum/topic/80537-watch-dogs/#entry1012352

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem twoj post wczesniej no mowie wlasnie ,ze jestem caly czas atakowany , a nie sledzony.   

 

Co to znaczy bez wlaczonego profilowania? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy bez wlaczonego profilowania? 

Bez uruchomionego telefonu, tak żebyś nie widział info o przechodniach (i przypadkiem nie wykrył ewentualnego śledzącego Ciebie gracza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlugo wbijales to trofeum , 1 raz dopiero ktos mnie sledzil tak caly czas mnie hakuja.  Po zhakowaniu musze znow od nowa wchodzic w sledzenie , kogos wysledzic i dopiero moge czekac na atak na mnie?

Edytowane przez Rumcajs22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim doszedłem o co chodzi to straciłem 3 noce :) Później to już jakieś 30-45 minut na jedno śledzenie. Ja zawsze śledziłem kogoś, czekałem aż mnie wyśledzi albo zhakuje i znowu ja kogoś śledziłem i czekałem na wyśledzenie mnie i tak w kółko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dzięki ci Ubi za nowego patcha albowiem platynę wyczuwam. Od razu przyjemniej się gra i nawet ani jednego słowa na K nie było. Można? Można  :whistling:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×