Skocz do zawartości
saintgb1972

Watch_Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Oswoiłem się jednak z grą i całkiem sympatycznie mi się w nią gra. Dobrze, że po pierwszym wrażeniu nie poszła do żyda, bo zdanie bym miał wyrobione niepochlebne, a jednak gra jest po prostu solidna i można spędzić nad nią trochę czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średni ten dzisiejszy dodatek ale dodał "trochę" zawartości. Mógł troszkę więcej zmienić ale lepszy taki niż np 10 strojów :) Dobre kilka h zajmie na pewno powyżej 5h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problem z łączeniem się online? wyszukuje mi a później błąd połączenia. Wczoraj było wszystko okej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://youtu.be/bJCwaT-dKlQ

 

Miał ktoś już taki błąd? Zrobiłem wszystkie konwoje ale gra nie zaliczyła mi tak jakby ostatniego. Na mapie w filmiku powyżej widać, że nie mam już dostępnego żadnego konwoju. Czy ktoś spotkał się z takim problemem bądź wie jak go rozwiązać?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://youtu.be/bJCwaT-dKlQ

 

Miał ktoś już taki błąd? Zrobiłem wszystkie konwoje ale gra nie zaliczyła mi tak jakby ostatniego. Na mapie w filmiku powyżej widać, że nie mam już dostępnego żadnego konwoju. Czy ktoś spotkał się z takim problemem bądź wie jak go rozwiązać?

 

Tak, ja tak miałem.

Zostaje luźne bieganie i jeżdżenie po mieście. W końcu mi się pojawił.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy coś robię źle, ale mam problem z trofeum 'Tylko do odczytu' Daję kamerę na kod i nie naświetla mi się kwadrat do zeskanowania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jedna kamera w okolicy którą naświetla dany kod więc musisz znaleść tą odpowiednią. Poszukaj w necie mapy gdzia masz zaznaczone kody i kamery.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mial ktos problem ze po ukonczeniu 3 chapteru nie wpadl trofik? bo wlasnie mnie to spotkalo i nie wiem kompletnie co zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie wpadło trofeum za konwoje i bodajże za zaginione osoby. Do tego gra zaczęła ostro się ciąć, a po zleceniu matchera wczoraj musiałem zainstalować grę od nowa bo model zniszczeń się popsuł (samochody się nie niszczyly) i wrogowie gonili mnie cały czas nawet jak ucieklem im o dobre pół mapy... Narazie po ponownej instalacji gra nie tnie, ale trofea nadal nie wpadły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę ukończyłem i cofam wszystko co na samym początku napisałem, wszystkie swoje pierwsze wrażenia. Gra jest naprawdę wciągająca i wciąga. Sam wątek fabularny niestety króciutki i baaardzo banalny poziom trudności ale nadrabiają fajne zadania poboczne jak chociażby wszystkie śledztwa, czy moje ulubione kryjówki gangów. Nadrabiają również wszelakie gierki - mnie ogromnie wciągnęły szachy, w których różne odmiany grałem przez długi czas, zapominając całkowicie że to WD :) Fajnie wygląda miasto z poszczególnymi dzielnicami, które różnią się od siebie architekturą, społecznościami je zamieszkującymi, atmosferą. Fajnie zorganizowano hot spoty, w których można się dowiedzieć ciekawostek związanych z danym hot spotem. Nie spodziewałem się po początkowym zniechęceniu, że tak fajnie będę odbierał grę po jej ukończeniu.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje rady z trofeum śledzony, szukam kogoś z blume i śledzą mnie online ale trofeum nie wpada. Mam wyłapać napastnika zanim zacznie mnie skanować? Już na pewno byłem śledzony więcej niż 5x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, platyna na pokładzie. Ogólnie grę oceniłbym niżej niż w połowię gry. Szkoda, że wszystko działo się poza budynkami. Mało takich akcji jak na początku. Ciesze się, że grę mam już za sobą. Była to moja pierwsza na PS4. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj pykam w to, i pierwsze co rzucilo mi sie w oczy - jak mozna tak spieprzyc system jazdy,czuje sie jakbym jechal kartonem, masakra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj pykam w to, i pierwsze co rzucilo mi sie w oczy - jak mozna tak spieprzyc system jazdy,czuje sie jakbym jechal kartonem, masakra...

przyzwyczaisz się. no i mi się lepiej jeździło z widokiem ze środka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie, kupiłem WD i mam voucher z DLC: biały kostium, o ile się nie mylę to dodatkowa bateria i jedna misja tak?? Jest to DLC z gry dołączonej do konsoli.

 

Jak rozumiem nie jest to DLC z ekstra trofeami aka "Bad Blod"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, tylko to duże DLC miało swoje trofea.

Te DLC dorzucane od razu do gier to zazwyczaj strój, misja na 15 minut i jakieś drobne pierdy tego typu :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma wyjść jeszcze jakiś dodatek bo nie wiem czy brać Bad Blood za 38zł czy dopłacić i kupić season passa za 49zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz samo Bad Blood. Season pass do Watch Dogs to kpina. Nic nie wiadomo o żadnym nowym DLC, a nawet jeśli to season pass go nie obejmie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam już ok. 75% ukończonej gry i moje pytanie: czy jak dopiero teraz wykorzystam kod na te niby dodatkowe 60 minut gry + jakiś pierdoły, to będę mógł z tego skorzystać grając na aktualnym zapisie gry, czy muszę od nowa? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te pierdoły będą dostępne od razu w grze. Misje po prostu pojawią się na mapie, o ile pamiętam to dostęp do nich jest po ukończeniu którejś z misji fabularnych, wcześniej nie będzie do nich nawet dostępu, więc zaczynanie gry od nowa jest całkowicie nie wskazane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×