Skocz do zawartości
saintgb1972

Watch_Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiada się hicior. Klimat zajebisty, miasto przepiękne (uwielbiam Chicago, mieszkałem tam rok i przełaziłem i przejeździłem te ulice wzdłuż i wszerz), motyw z hakowaniem wszystkiego też super, życie miasta i zachowanie przechodniów bardzo realistyczne. Grafika rewelacyjna. Ja tej gry nawet nie tykam na PS3. Jeśli wyjdzie już na PS4 to spoko, jak nie to łykam na PC. Grafika nie jest dla mnie najważniejsza ale jest ważna, a nudzi mnie już jaranie się trailerami i pięknymi screenshotami w zapowiedziach gier, a potem okrojona kicha na PS3.. Jak coś wygląda tak ładnie to ja chcę właśnie tak w to grać. Podepnę dualshocka do PC, podepnę telewizor, PS3 postawię obok dla niepoznaki i będę grał bez żalu ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cuda się zdarzają - czasami...

Wiadomo, że trailery zawsze wyglądają obłędnie i pełno w nich marketingu - ale pomijając samą oprawę graficzną, to jeśli tylko uda im się nie spier***** fabuły, klimatu i gameplay'u to będzie hit...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cuda się zdarzają - czasami...

Wiadomo, że trailery zawsze wyglądają obłędnie i pełno w nich marketingu - ale pomijając samą oprawę graficzną, to jeśli tylko uda im się nie spier***** fabuły, klimatu i gameplay'u to będzie hit...

Dotychczas nawet najlepsze studia Sony nie zbliżyły się do takiego poziomu graficznego, a biorąc pod uwagę że Watch Dogs jest sandbox'em - nie ma szans nawet na zbliżenie się do tego poziomu na Ps3.... Z resztą jak wcześniej wspomniałem BF3 też miało lekko odstawać od wersji PC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy tylko mnie aż tak ten tytuł nie grzeje?? Jeszcze nie rozumiem jak na podstawie paro minutowego trailera można krzyczeć "HIT"... Dla mnie jeszcze troszkę za mało wiemy... Bez hype'u widzę że zapowiada się fajnie - zobaczymy w praniu..

Mam identyczne odczucia. W tej chwili wyrósł olbrzymi hype wokół... tech dema? Bo samej o grze wiadomo tyle co nic, a w wypadku Ubi wiadomo jak to się często kończy:)

Traktuję to jako ciekawostkę, która ma szansę rozwinąć się w coś bardzo dobrego, ale nazywanie tego "grą targów" jest nieporozumieniem małym na obecną chwilę.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazywanie tego tech-demem to nieporozumienie. To jest fragment gameplayu gry która się robi i która została oficjalnie zapowiedziana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tech dema?

Widocznie w życiu na oczy tech dema nie widziałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nazywanie tego tech-demem to nieporozumienie. To jest fragment gameplayu gry która się robi i która została oficjalnie zapowiedziana.

Napisałem to z ironią.

Sami się nakręcacie, a potem wielkie niezadowolenie i zawód, jak przyjdzie co do czego. Ubi pokazało kawałek gry - obłędnie wyglądającej, fakt. Ale wiadomo coś poza tym? Czekam na więcej konkretów i materiały z innych wersji, niż tylko wypasiona PCtowa.

Poza tym dopiero ktoś tu puszczał ochrzan za gadanie o dupie marynie - stwierdziłem jedynie, że na razie nie ma się czym podniecać i tyle. Nie wiem skąd te nerwy od razu. Jak na mój gust pokazano i powiedziano za mało - dlatego jestem daleki od jakiejkolwiek ekscytacji.

Edytowane przez Numinex
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak kolega powyżej - póki co widzieliśmy pocztówkę, w dodatku nie z wersji w którą większość z nas zagra.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie - po paru minutach gameplayu podkoloryzowanego jakiś niezdrowy hype i nakręcanie się na grę o której nic się nie wie...

Slow down ludzie... Najlepiej ukamieniujcie Numinexa za swoją opinię która jest nie dość że bardzo zdrowa i na miejscu to go za to "linczujecie" ...

Bez sensu. Lepiej się pozytywnie zaskoczyć a niżeli potem nie wiadomo czego oczekiwać i się w 100% zawieść...

Edytowane przez zdun1983
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wogóle sobie dać spokój z własną opinią, gdyż na takową zwyczajnie nie ma tutaj miejsca, tudzież aby uniknąć kolejnej wielofrontowej wojny, wystarczy poprostu się uśmiechnąć i sztucznie kontynuować temat. Tak więc:

Na czas obecny wiadomo coś o łączności z tabletami, jakkolwiek by to miało działać...

Edytowane przez PonurakPS3
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum służy wymianie opinii - jedni mają, taką inni taką i wojny nie ma sensu w związku z tym robić...

Ja mimo wszystko mam cichą nadzieję, że kiedy już wypuszczą finalną wersję, będzie ona wyglądać chociaż w połowie tak dobrze jak na filmikach, nie wspominając o klimacie, fabule, itp...

Jak się uda to fajnie, a jak nie to pewnie trochę ponarzekam i zainteresuję się kolejną pozycją...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wogóle sobie dać spokój z własną opinią, gdyż na takową zwyczajnie nie ma tutaj miejsca, tudzież aby uniknąć kolejnej wielofrontowej wojny, wystarczy poprostu się uśmiechnąć i sztucznie kontynuować temat.

Można mieć własną opinie, ja nikogo za posiadania takowej nie linczuję, o ile ma w sobie coś trochę sensu. Natomiast to, co Ty usiłowałeś przedstawić to nie opinia, jeno fanboyowskie marzenia. A skoro chcesz sztucznie kontynuować temat, to na jaką cholere tu się udzielasz? Skoro coś Ci się nie podoba, to wyjdź i nie marudź. Ktoś po raz pierwszy Ci pokazał pazurki i już jesteś obrażony na cały świat...

Pewnie, na początku jarałem się grafiką, bo taka już we mnie tkwi natura gracza. Gra po prostu bardzo ładnie wygląda i to mi się spodobało. Dopiero później uświadomiłem sobie, że na swojej konsoli takich cudów nie ujrzę a nowego kompa nie mam zamiaru kupować dla polepszenia samej grafiki, tudzież nie jaram się grafiką, jedynie fajnym gameplayem. Ładne animacje, fajny system walki (cover system plus jakaś forma bullet time'a czyli to, co jest w MP3), umiejętności hackerskie głównego bohatera i żywe miasto. Walę na to, jeśli gra będzie oskryptowana. Spodobało mi się i już, demo zapewne pochodzi z gry, która jest w połowie zrobiona, więc wiele nie zmienią (tym bardziej, że wyjdzie w przyszłym roku). Ja nie z takich, co to płaczą nad grą, bo wygląda troszkę inaczej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś po raz pierwszy Ci pokazał pazurki i już jesteś obrażony na cały świat...

Oj Homer, Homer. Przecież było zupełnie odwrotnie, wystarczy spojrzeć na mój powyższy wpis :)

Zamieszczam wywiad IGN:

Wiadomo także, iż po premierze tytułu zostanie wydana aplikacja mobilna, dająca dostęp do aktualizowanej na bieżąco mapy świata gry. Dodatkowo ta pokaże postęp znajomych. --MOIM ZDANIEM-- coś takiego spokojnie mogli by umieścić w grze, a nie wydziwiać.

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodateczek :) wg mnie fajny bajer :> Chyba dla takich carów kupie specjalnie tablecik jakis niedrogi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zwyczajnie nie wierzę że ta gra będzie tak wyglądać. Przeanalizowałem sobie ten trailer i dla mnie to wszystko jest zbyt idealne i za bardzo do przodu za resztą gier. Nie ten czas żeby gry mogły tak wyglądać. Być może się mylę ale takie mam wrażenie. To wszystko jest jak wesołe miasteczko w Korei Północnej gdzie każdy gra swoją wymyśloną rolę. Chętnie zobaczyłbym jak ktoś w to gra ( nie z Ubisoftu ). I nie chodzi mi tutaj o grafikę bo nie wątpie że najnowsze PCty mogą taką wygenerować ale o te wszystkie animacje zwłaszcza po tej kraksie na skrzyżowaniu. Te momenty poprostu wyglądają na mocno oskryptowane ciekawe co w momencie gdy nie zdecydujemy się hakować świateł. Albo kiedy te samochody zderzą się pod innym kontem i wylądują w zupełnie innych miejscach. Czy gość z parasolem dalej będzie odgrywał swoją rolę :)

Ja osobiście też nie jaram się tą grą póki co i czekam na kolejne filmiki z gry czy będą tak samo wyidealizowane jak ten. Wiadomo też że ten kto gra w gry na takich pokazach ćwiczy to tygodniami. Te wszystkie ruchy kamerą czy przechadzanie się powoli. Nie rzadko pewnie te gameplaye nie są grane na żywo bo nie trafiają się tam żadne bugi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podchodzę do tego chłodno, pewna osoba mi zwróciła kiedyś uwagę na pewne rzeczy w marketingu. To że przez dwa lata nie było nic wiadome i walneli nagle z czymś takim to zaplanowane działanie. Choćby po reakcji niektórych osób widać że juz zrobili szum i mają już "fanów jednego filmika".

P.S. Wszystkie "przecieki" dotyczące gier, ich produkcji to nie przecieki, tylko świadome i zaplanowane działania. Nawet dziennikarze gdy maja jakieś prywatne pokazy muszą podpisywać klauzule o tajności i nie mogą nigdy nic powiedzieć po za to co producent pozwolił. Jak coś wypłynie, kary wielotysięczne, sądy itp.

P.S. 2 Ale nie powiem, pomysł wydaje się ciekawe, no i sandbox który uwielbiam xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podchodzę do tego chłodno, pewna osoba mi zwróciła kiedyś uwagę na pewne rzeczy w marketingu. To że przez dwa lata nie było nic wiadome i walneli nagle z czymś takim to zaplanowane działanie. Choćby po reakcji niektórych osób widać że juz zrobili szum i mają już "fanów jednego filmika".

P.S. Wszystkie "przecieki" dotyczące gier, ich produkcji to nie przecieki, tylko świadome i zaplanowane działania. Nawet dziennikarze gdy maja jakieś prywatne pokazy muszą podpisywać klauzule o tajności i nie mogą nigdy nic powiedzieć po za to co producent pozwolił. Jak coś wypłynie, kary wielotysięczne, sądy itp.

P.S. 2 Ale nie powiem, pomysł wydaje się ciekawe, no i sandbox który uwielbiam xD

Pokaż mi grę albo cokolwiek innego, czemu nie towarzyszy marketing - a to, że pokazali coś co spodobało się wielu ludziom, to tylko na plus dla osób za to odpowiedzialnych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem i poczytałem trochę o tej grze i wszystko ładnie, pięknie tylko jak tak na trzeźwo się zastanowić to w najlepszym wypadku gra wyjdzie za 3 lata.

Wystarczy rzucić okiem ile powały takie produkcje jak Deus Ex HR.

Jak to ma być jakaś super rewolucja to nie wyjdzie w rok od pierwszych zapowiedzi.

Więc z zaciekawieniem przeczytam kolejne newsy, ale trudno mówić, że wyczekuję tego tytułu z wywieszonym jęzorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze zaczeli wczesniej, asasyna trzeciego tez zapowiedzieli jakos z rok przed wydaniem a nic nie zapowiada opoznienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie porównujmy WD do Assasyna III (piąta część- prawie ta sama sprawdzona mechanika, inna miejscówka)

Assasyna nawet nie trzeba zapowiadać, bo wiadomo że kolejna część jest każdej jesieni, jak CoD czy Fifa.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

racja w sumie :) moze nie bedzie WD, jak chca jeszcze na obecna generacje konsol wydac to chyba najlepiej przed wyjsciem nowych gre wydac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje że z Watch Dogs nie będzie jak z pierwszym Assassinem. Wielki szał przed premiera,gra zapowiadana na hit,a po premierze wiemy jak wyszło. Nie oszukujmy się bo AC1 był strasznie monotony i momentami nudny(dobrze że fabuła byka w miare)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje że z Watch Dogs nie będzie jak z pierwszym Assassinem. Wielki szał przed premiera,gra zapowiadana na hit,a po premierze wiemy jak wyszło. Nie oszukujmy się bo AC1 był strasznie monotony i momentami nudny(dobrze że fabuła byka w miare)

Zgadzam się - sam nie ukończyłem pierwszej części Assasin's Creed, bo był dla mnie po prostu za monotonny i nudny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh ja właśnie obejrzałem trailer z E3

i nie mogę zebrać szczeny z podłogi...gdzieś potoczyła się kanapę :P

Mi to wygląda na jeden pierwszych tytułów na next geny, a skoro na PC na wyjść w przyszłym roku to konsolowcy sobie poczekają na konwersję...

Cyberpunk 2000 na ekranie TV...no jeszcze nie, ale coraz bliżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×