Skocz do zawartości
saintgb1972

Watch_Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

1080p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo czy będzie można kupić watch dogs 50% taniej używając tego kodu od kompanii graczy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brak mi slow.. nie nie bedzie mozna bo to gra ubisoftu, poza tym niewiadomo czy bedzie to funkcjonowac na nowej generacji.. LITOSCI

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza tym niewiadomo czy bedzie to funkcjonowac na nowej generacji.. LITOSCI

Po tym co Oniony masowo generowali te kody i zamawiali gry na inne adresy to watpie żeby Cenega i Muve bawali sie w to drugi raz :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy filmik z Watch_Dogs, ujawnia trochę o multiku i o tym co można robić w wolnym czasie poza wykonywaniem misji. Trwa prawie 15 minut także jest co oglądać ;)

http://blog.us.playstation.com/2013/09/04/watch-dogs-player-freedom-and-multiplayer-functionality/
 

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Gra wygląda świetnie, ale nadal Ubisoft nie może mnie przekonać do zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten zwiastun ostatecznie przekonał do zakupu ; ) Ciekaw jestem tylko z jakiej platformy pochodzi ten gameplay... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w kropce.zamowilem bundle z watch dogs,bf4,kz:sf ale jakos ten watch dogs mnie nie przekonuje...

Gra wyglada rewalacyjnie.Cale miasto wyje,bane w kosmos,swietne animacje pomysl.Ale ta mechanika wydaje sie nudna.Schajkuj,zabij,zabij,schakuj

Nudne jak Assasin

Edytowane przez kazikosky
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, też mam obawy, ze to będzie taka nuda i schematyczność jak w AC.

Edytowane przez ONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poki co te gameplaye opieraja sie ciagle na tym samym, w kolko to samo pokazuja (czyzby nie bylo nic wiecej do pokazania?). Tak jak na poczatku bylem podjarany (pierwszy pokaz), tak teraz sie zastanawiam czy to nie bedzie jedna wielka wydmuszka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w kropce.zamowilem bundle z watch dogs,bf4,kz:sf ale jakos ten watch dogs mnie nie przekonuje...

Gra wyglada rewalacyjnie.Cale miasto wyje,bane w kosmos,swietne animacje pomysl.Ale ta mechanika wydaje sie nudna.Schajkuj,zabij,zabij,schakuj

Nudne jak Assasin

 

Postawiles mnie pod sciana I pociagnales za spust.

Z trzech gier  , ktore zamowiles dwie maja tak porywajaca fabule jak nieprzymierzajac tornado najwyzszego stopnia I  ie ma wsrod tej dwojki WD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dla killozna i BFa nie gra sie dla fabuly.To sa gry z mysla o multi.

Tak naprawde nie wiadomo,jaka fabule ma WD.Pokazuja te filmiki,na ktorych robimy ciagle to samo.Mi WD sie bardzo podoba od strony graficznej,ale to co decyduje,ze chce dalej w to grac to grywalnosc.

Bede sledzil informache o WD,o narazie wiem,ze jestem hakerem i moge hakowac randomow na ulicy, :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie tylko ja mam te same odczucia i po tym 15 min gameplayu odwolałem preorder bo widze w tej grze duzo pomysłów z assasina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dla killozna i BFa nie gra sie dla fabuly.To sa gry z mysla o multi.

 

chyba Ty nie grasz  dla fabuły:)

 

obejrzałem ten najnowszy filmik i gra zaczyna nudzić już :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że te najnowsze materiały pokazujące prezentacje gry są słabsze niż początkowo kiedy były pokazywane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im więcej materiałów z WD tym coraz bardziej odrzuca mnie od tej produkcji. Bardzo podobnie było u mnie z ostatnim Far Cryem. Pierwsze 3 godziny miodzio wszystko świeże ciekawe, a potem tylko główny wątek. Boję się schematu wieża > obozowisko > story, powtórz. Mam nadzieję, że tu będzie lepiej bo mamy TPs-a jazdę po mieście i haki. Sporo będzie zależeć od fabuły. Ale jej jakość będzie można ocenić dopiero po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że te najnowsze materiały pokazujące prezentacje gry są słabsze niż początkowo kiedy były pokazywane.

Też mi się tak wydaję, ale to się okaże jak będzie bliżej premiery. Tak się nastawiłem że wciągam tą grę a tu coraz bardziej mnie odrzuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba powiedzieć że gdy tak pograłem już trochę w GTA 5 to Watch dogs nie robi już żadnego wrażenia  a mówię to z pozycji gdzie nigdy nie ukończyłem żadnego GTA bo po prostu w połowie gry się robiło nudne więc nie mam żadnego chopla na punkcie tej marki. Strasznie się boję że to będzie Assasyn w Chicago jak ktoś to napisał bo dla mnie seria o Assasynie to 2 po Halo najbardziej prze hajpowana marka. A chciałem brac ps4 na premierę dla Watch dogs no nic trzeba czekać na recenzje obym to odszczekał co napisałem ale GTA niestety na  razie nie pozostawnia wątpliwości że Watch dogs na dużo mocniejszym sprzęcie nie daje rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba powiedzieć że gdy tak pograłem już trochę w GTA 5 to Watch dogs nie robi już żadnego wrażenia  a mówię to z pozycji gdzie nigdy nie ukończyłem żadnego GTA bo po prostu w połowie gry się robiło nudne więc nie mam żadnego chopla na punkcie tej marki. Strasznie się boję że to będzie Assasyn w Chicago jak ktoś to napisał bo dla mnie seria o Assasynie to 2 po Halo najbardziej prze hajpowana marka. A chciałem brac ps4 na premierę dla Watch dogs no nic trzeba czekać na recenzje obym to odszczekał co napisałem ale GTA niestety na  razie nie pozostawnia wątpliwości że Watch dogs na dużo mocniejszym sprzęcie nie daje rady.

A ja właśnie pograłem trochę w GTA V i na Watch_Dogs czekam coraz goręcej. I mówię to z pozycji gracza, który przeszedł wszystkie części serii GTA w trójwymiarze. Tym bardziej że zakupię W_D na PS4, więc spodziewam się świetnej grafiki i interakcji z otoczeniem na dużo wyższym poziomie niż w GTA

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×