Skocz do zawartości
saintgb1972

Watch_Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.examiner.com/article/rumor-playstation-4-gets-graphically-definitive-version-of-watch-dogs?cid=db_articles
 Bardzo ciekawe info, mam nadzieję że ten trend utrzyma się w przyszłości.

 

UPDATE:

Źródło jest wątpliwej reputacji dlatego czekam na potwierdzenie tego.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie pograłem trochę w GTA V i na Watch_Dogs czekam coraz goręcej. I mówię to z pozycji gracza, który przeszedł wszystkie części serii GTA w trójwymiarze. Tym bardziej że zakupię W_D na PS4, więc spodziewam się świetnej grafiki i interakcji z otoczeniem na dużo wyższym poziomie niż w GTA

Też chce być mile zaskoczony ale jestem niemal pewny grając teraz w GTA i widząc jak ta gra wyglada na starych konsolach że chyba watch dogs nie da rady ale chcę się mylić. Słyszałeś Jonathana Morina który mówi że teraz walczą o to żeby gra chodziła płynnie w 30 klatkach i natywnej rodzielczości 720p na konsolach nowej generacji WTH to żart?  To nawet już śmieszne nie jest. Facet powinien się zapaść pod ziemię ze wstydu wygłaszając takie głupoty. Ale niema się co dziwić te wszystkie gameplaye wychodzi na to leciały na mocarnych kompach co aby wszyscy zrobią "uch" "ach" sam tak powzdychałem. Teraz po tym pieprzeniu tego pana już wiem że ta gra na 100% nie będzie wyglądała jak na tych pokazach.

 

źródło:http://www.ppe.pl/news-24533-watch_dogs_bedzie_smigac_w_30_klatkach_na_sekunde.html

 

Dobry śmieszek z tego pana a wystarczyło nie mydlić oczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie zależy mi na 60FPS, ważne żeby było STAŁE 30 ,a będzie w porządku. Jednak, jeśli ktoś twierdzi ,że nie ma wyczuwalnej różnicy między 60FPS, a 30 to chyba pora udać się do okulisty. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie wiadomo jeszcze co do samej fabuly cos podobnie jak w gta5 gdzie dopiero po odpaleniu gra wciagala swoja opowiescia,oby tu bylo to samo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo ,podczas gry inny gracz będzie mógł włamać się do Naszej gry. Stąd moje pytanie - Czy będzie możliwość wyłączenia tego ,by nikt Nam podczas rozgrywki nie przeszkadzał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo ,podczas gry inny gracz będzie mógł włamać się do Naszej gry. Stąd moje pytanie - Czy będzie możliwość wyłączenia tego ,by nikt Nam podczas rozgrywki nie przeszkadzał ?

 

Tak, będzie taka możliwość. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprościej będzie grać po prostu z odłączonym netem, chociaż obstawiam że w opcjach dadzą możliwość dowolnego włączania i wyłączania tego bajeru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

95% zadań będzie można wykonać po cichu bez wyciągania broni, także + dla fanów skradanek i cichego eliminowania oponentów, do których się zaliczam.  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci, którzy nie widzą zbytniej różnicy i sensu w przesiadce na next-geny:

 

PS3vsPS4

original.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętasz, że mamy tu do czynienia z multiplatformą i cross-genem, a nie dwoma różnymi grami? Pisali to w tym samym czasie, więc różnica może się przejawić tylko w jakości grafy i zaiplementowaniu rozwiązań sieciowych - chyba nie spodziewałeś się na zdjęciach ujrzeć lepszy scenariusz, czy płynniejszą animację? 

 

@down

i taka właśnie jest - mocno upraszczając, te same modele obrzucili teksturami, które mogą uciągnąć dane platformy - zapewne dodali trochę więcej z fizyki światła, sądząc po jego rozkładzie na kurtce - i tyle. Żeby zrobić coś więcej musieliby pisać może nie od nowa, ale na bank mieliby do obrobienia hektar kodu więcej. W przeciwieństwie do Ciebie, ja obawiałem się, że różnice będą o wiele mniej widoczne, tym bardziej, że to tytuł startowy i jak pisałem wcześniej, przewidziany nie tylko na next-geny   :pardon:

 

Porównanie, dające wyniki o które zapewne Ci chodzi, powinno się przeprowadzić na np. KZ3 vs KZ4 - i to jest właśnie miarodajne i rzetelne podejście do sprawy - mam nadzieję, że tam widzisz różnicę :)

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada zle.

 

Jesli potwierdza sie info 15 Listopada to gra laduje na eBayu przed jeszcze dotarciem konsoli (o la boga wybralem zestaw z Watch Dogs za 389F to juz chyba moglem tego KZ z 2 padem i kamera

 

KZ nie przekonuje mnie (nie lubie FPSow) ale cholera WD wyglada jak smierdzaca kupa jeszcze z doniesieniami o 720p i 30fps to kpina (X1/PS4 gdzie albo powinno byc 1080p 30 lub 720p 60fps na PS4)...

 

£%&£%*£%

 

Brzydze sie gniotow, GTA 5 przeszedlem na PS3 i bylo ok ale nie chce grafiki jak z 2007 na PS4. Po prostu nie ma sensy nabijac developerom kasy jesli nie potrafia sie przylozyc. W takim wypadku tylko srodkowy palec moze byc tu pomocny.

 

To juz chyba jednak przejde ta gre na PC (z i7 2600K @ 4.5 /16GB/GTX 680) glownie bo widzialem filmiki PC vs PS4 gdzie braki na PS4 byly kosmetyczne (typu mniejszy efekt chlapania kropli itp.)

 

Teraz odwrotu nie mam wiec coz (bundle z Amazon UK nie moze byc zmieniony po wyborze :/)

Edytowane przez Carmamir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe, bo premiera przesunięta na wiosne, huehue.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie bardzo dobrze że tak się stało, bo jeśli mieliśmy otrzymać na ps4 słaby port w 720p to ja wolę poczkać troszkę czasu i dostać tytuł godny next gena i robiący takie wrażenie jak zupełnie pierwszy pokaz na e3 2012, a tu im bliżej premiery tym gra zdawała się robić słabsze wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, 200 zł zostanie w kieszeni. Tytuł prezentował się obiecująco, aczkolwiek wielkiego parcia na tą grę nie miałem. Jeśli do przyszłego roku grę dopracują, nie mam nic przeciwko tej obsuwie. Zawiedzeni na pewno czekają się ludzie, którzy wyczekiwali tej premiery już od dawna, ba, nawet niektórzy ochrzcili ją mianem gry roku ; )

 

Co ciekawe, inna produkcja Ubisoftu - "The Crew", również zostaje przesunięta.

 

Może zdali sobie sprawę, że premiera nextgenów w Hameryce już za miesiąc? : D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prawdopodobnie że tak się stało, prawda jest taka że gta v zostanie wyznaczniekiem tego jak powinien wyglądać sandbox na najbliższe kilka lat i do gta każda duża piaskownica będzie porównywana.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie 2 powyżej brawo. Dzieje się to co już dawno przewidywałem. Ta gra po Gta 5 na "starusienkich" konsolach wygląda po prostu średnio i przeniesienie na wiosnę niczego nie zmieni bo jesli ktoś myśli że gra będzie lepiej wyglądać na wiosnę to jest po prostu naiwny. Tu po prostu działa dalej obuch zwany gta 5. Oni liczą na to że na wiosnę ludzie już zapomną jak dzieło rockstar wygląda i po prostu przyjdzie znowu większa ochota na sandboxa. Najgorsze jest to że ta decyzja pokazuje jak bardzo są wystraszeni i jak chyba znowu będzie się mieć z pustą wydmuszką do czynienia jak to miało miejsce z Assasin creedem(dla mnie ta seria to pokaz jak marketingowo wcisnąć w zasadzie pięknie wyglądające NIC)

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile singiel pewnikiem w Watch Dogs byłby całkiem, całkiem to niestety ich czerwcowy pokaz multi był strasznie cienki.

Także gdy już R* ogarnęło swoją usługę multi (jakotako ale jest moc ;) ) chłopaki stwierdzili że z ich tym hackowaniem to chyba jednak muszą się wycofać i przemyśleć sprawę :)

Edytowane przez monkey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile singiel pewnikiem w Watch Dogs byłby całkiem, całkiem to niestety ich czerwcowy pokaz multi był strasznie cienki.

Także gdy już R* ogarnęło swoją usługę multi (jakotako ale jest moc ;) ) chłopaki stwierdzili że z ich tym hackowaniem to chyba jednak muszą się wycofać i przemyśleć sprawę :)

zobacz sobie jak wygląda granie online w grach od Ubisoftu, to są cholerne minigierki na jakimś małym kawałeczku mapki ... rockstar proponuje granie w sieci na tym samym terenie, bez ograniczeń, a singlem to ustanowili jakiś cholerny rekord świata x7 ... poza tym wypuszczenie gtaV na stare konsole było strzałem w 10, gierka jak na obecną generację wygląda obłędnie, wiesz jak będzie przy niej wyglądać watch dogs na ps3? biednie ... i to zmniejszy jej bardzo sprzedaż, a jakich konsol będzie 100 razy więcej? starej generacji, więc ... ubisoft ma mega problem. A poza tym jeszcze jedna sprawa, przecież wypuszczająć Watch Dogs i w podobnym terminie AC4 - sami sobie robią konkurencję :P ... głupki, dopiero teraz zauważyły, hehe .. 

 

p.s .. nie zdziwie się jak na wiosnę napiszą kolejne oświadczenie, ze chcą żeby ich gra była jeszcze bardziej dopracowana, i że premierę przesówają dopiero na jesień 2014  ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×