Skocz do zawartości
saintgb1972

Watch_Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy od produktu końcowego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że to cicha zapowiedź nextgena na jesień 2013.

W przeciwnym razie dostaniemy na PS3 nie pół, ale ćwierprodukt w stosunku do mocnego PC.

Będzie jak z Battlefield 3 tylko jeszcze dodatkowo 2 lata różnicy technologicznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni trailer wskazywał namiastkę wersji konsolowej na x'a i PS3. Aż się troszkę przeraziłem jak zobaczyłem o ile spadła jakość tekstór w porównaniu z trailerem z E3.

Póki co jest to jedyna gra na którą czekam w przyszłym roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wyróżnia się od innych ciekawym podejściem do "zabijania". Ciekawe rozwiązania hakerskie, zmienianie świateł na skrzyżowaniu, dużo możliwości uśmiercenia ofiary. Oczywiście grafika w dzisiejszych czasach na konsolach nie porywa i tu będzie chyba podobnie.

@Palpatine

"tekstór" pisze się chyba przez "u".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie grzeje mnie to :( i nie rozumiem hype'u spowodowanego przez 1.5 trailera... po rdr chyba nie będzie sandboxa któryby zaspokoił w 100% moje oczekiwania co do tegu typu gier...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie ta gra pobije GTA V a dlaczego? bo GTA dobrze mi znana produkcja a tu cos nowego wiec nie mam watpliwosci. GTA V boje sie ze bedzie strasznie podobna do IV i nie zobaczymy nic nowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaaaaaaaaaaaaaaaaać mi toooo... Akurat się GTAV przejdzie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nextgenach ta gra będzie wygladac pięknie,na PS3/X360 jak jakiś kupsztal :D Mogliby juz tylko wydać na nextgenach,no ale hajs się musi zgadzać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

medium.jpg

medium.jpg

Premiera w swieta ? WOOT !!

To już znamy jeden z tytułów startowych na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, warto temat odkopać w końcu. Gameplay przypomniał mi serial "Person of Interest" (nie wiem, czy ktoś kojarzy). Bardzo podobny motyw z ratowaniem ludzi itd. Wygląda tez trochę jak współczesny Assasins Creed. Jedyne co mnie zastanawia, to czy faktycznie był to fragment gry, czy oskryptowany fragment celowo przygotowany na prezentację ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up; kojarzę serial bo ostatnio obejrzałem wybrane odcinki - serial jest świetny IMO....

a na grę czekam i będzie jedną z pierwszych na mojej PS4- na ps3 jej nie kupię na pewno :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bardzo ciekawy artykul rzucajacy troche swiatla na tryb multiplayer:

kotaku link

Tryb multi bedzie chyba przypominac troszke ten z Dark Souls. Czyli jak w DS w kazdym momecie mozesz nawiedzic (pomoc, zaszkodzic, obserowowac...) gracza ktory sobie spokojnie smiga w singielplayer(lub multi).

Panie i Panowie powoli znika mur dzielacy singiel i multi :)

Edytowane przez Augiash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle wygląda ta okładka...

Kolejna gra na którą czekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najwyżej się wyłączy neta w trakcie grania w singiel. Nie wyobrażam sobie, żeby jakiś debil mi przeszkadzał w singleplayer....

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jeśli ma się jakiś ogarniętych znajomych to czemu nie, ale jak ma to wyglądać jak napisał Singularity to odcięcie neta najlepsze rozwiązanie :D poza tym dla mnie singiel to singiel a multi to multi nie wiem po co to zmieniać

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jednym z bosow w Demons Souls byla postac sterowana przez zywego gracza. Taki PvP wpleciony w singla. Dla mnie bomba.

Takich rozwiazan oczekuje od gier przyszlej generacji. Mozecie Panowie wylaczac sobie neta ale przez to ominie Was to co najlepsze - ludzka inteligencja i spryt, ktorych zaden skrypt wam nie zastapi.

Tak w ogole to w tym filmiku podczas 1:50 widac kto kieruje kamerka (PixxelFD):

To Ubisoft Digital Markgeting Lead:

http://sphotos-a.xx....916315802_n.jpg

Edytowane przez Augiash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ludzkość to nie tylko mądrzy i inteligentni- to też masa debili, którzy w multi potrafią zepsuć całą zabawę a teraz jeszcze dostaną możliwość robienia tego w kampanii.

Dla mnie gry to przede wszystkim historia, opowieść, dlatego nie lubię zbytnio multi bo nic ono nie wnosi a granie w multi postrzegam trochę jak marnowanie czasu. W sumie jedyna gra, któej multi lubię i czasrm gram to killzone3, reszta kompletnie mnie nie interesuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie multi tak jest, sam chetnie czasem kogos nawiedze i mu naknoce, jednak jesli bede chcial sie cieszyc singlem, miastem, klimatem, hakowaniem, to wcisne "sign off playstation network" i po krzyku ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie najlepiej zapowiadająca się gra która ma wyjść, chociaż może być gorsza od GTA V. Ubisoft stworzył trochę miejsca dla innej gry niż Assassin's Creed, wziął to co najlepsze - czyli otwarty świat. I te hakowanie...

Najgorsze wydaje się to, że na PS3 (bo chyba wyjdzie na PS3?) będzie wyglądała gorzej, a na PC u mnie może być słabo.

Jednak ta gra najbardziej zachęca mnie do kupna PS4 (co pewnie i tak nie nastąpi od razu po premierze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×