Skocz do zawartości
saintgb1972

Watch_Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Screeny są z PC, no ale nie ważne, na początku zycia nowych konsol gry są nie do odróżnienia na żadnej z platform więc można zaufać że tak to wygląda na ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy tylko mnie się wydaje, że Gameplay z ostatniego E3 prezentował się najlepiej? 

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje ci się :D to był materiał promocyjny a teraz po prostu widać, że gra będzie dobra i nic ponad to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wydaje Ci sie, material na E3 byl puszczony na PC ("lead platform" cytujac prezesa ubisoftu), ten ostatni gameplay byl puszczony rowniez na PC, ale ze specyfikacjami next genow na Xboxowym padzie.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myslalem,ze ten gameplay prezentuje mozliwosci gry na obecnej generacji..to wyglada zbyt biednie jak an next gen..

Pierwszy filmik z watch dogs zrobil na mnie wrazenie,ten juz nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czyżby zdegradowano wygląd na wszystkich platformach z jakiegoś powodu? Z marketingowego punktu widzenia, lepiej chwalić się najładniejszą wersją przed premierą, a oni pokazują jak bardzo uwstecznili całość przez ostatni rok. 

 

Swoją drogą, ciekawe jak się będzie prezentował Assassin's Creed 4, dla niego PC to również wiodąca platforma. Widać Ubisoft zmienił swoją politykę względem komputerów.

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt - ta ostatnia wersja wygląda biednie... :( to ma być next-gen ? :O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

potwierdza się to co twierdzę od dawna: na nowej generacji będzie sens grać tylko w gry tworzone tylko na tą generację a to co będzie na obecnej też lepiej ogrywać na obecnej... 

 

 

edit: za ps3site.pl

 

"

Różnica tkwi zatem w takich rzeczach jak symulacja wiatru, która na next-genach jest o wiele bardziej złożona, symulacja wody i realizacja konkretnych efektów. U podstaw jest to identyczne doświadczenie, które zostało doszlifowane na konsolach nowej generacji. Ludzie nie powinni jednak oczekiwać żadnych kompromisów od wersji na konsole obecnej generacji.

 

"

 

faktycznie, nowa generacja i ten oczekiwany postęp :D

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Fajnie :biggrin: 3 koła zapłacimy za symulację wiatru :biggrin:

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na PS3 bedzię 30klatek to może kupię wersję na poczciwą peestrójke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tak gierka średnio przekonuje. Coś dla mnie wydaję się ona grą na 15 min a potem nudy. Może kiedyś kupię jak będzie za 90 zł :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

whiteHussar, musisz spamić takimi pierdołami w każdym temacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

whiteHussar, musisz spamić takimi pierdołami w każdym temacie?

czy raczej wypowiedzieć swoje zdanie jak każdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

whiteHussar, nie chce dyskutować, bo to nie miejsce i czas na to.
Jak zobaczę jeszcze raz gdzieś posta w stylu "gra na 15 min, kupię jak stanieje do 90zł", to przez 2 tygodnie będziesz forum tylko czytał.
Nie interesuje Cię, to scrolluj dalej, a nie nabijaj.

W tym momencie temat zamykam i wracamy do głównego, czyli Watch_Dogs.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, pokładam w tym tytule spore nadzieje. Dość powiedzieć, że to jeden z kilku moich must-have na PS4. Dla prócz nadziei, mam bardzo dużo obaw. O ile o skrypty się przesadnie nie boje, o tyle obawą napawa mnie iście epicka i filmowa otoczka - podobnie jak w nowym GTA. Za przykład podam stary tytuł, bo Battlefield BC2. Miałem poważne trudności z nadążeniem za wydarzeniami na ekranie, ledwo co wybuch jeden dom, szybka cut scenka i akcja na pełnych obrotach od nowa - zero czasu na zastanowienie, zero czasu na refleksje jeno parcie do przodu jak głupi. Tego właśnie nie lubię, jakiś dziwny trend się ostatnio objawił w grach. Filmowe prowadzenie akcji... Niemniej jednak kupie ten tytuł zaraz po premierze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy zwiastun Watch_Dogs z PS3 daje do zrozumienia, że lepiej kupić PS4... Katastrofa. http://www.ps3site.pl/nowy-material-z-watch-dogs-budzi-mieszane-uczucia/162228 Zapewne podobnie będzie z AC IV: Black Flag. Wszystko co dotychczas widzieliśmy, to wersje z bardzo mocnych PC lub PS4. Ciekawe czy taka różnica będzie widoczna też w innych grach.

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy trailer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wątpie że będzie prezentować się next genowo, zacytuje gościa z CDA ... " Zaniepokoiło mnie jednak pokrewieństwo graficzne – choć grałem w wersję pecetową, jakość oprawy przypominała Brotherhood/Revelations do spółki z GTA IV. Mam nadzieję, że to kwestia wczesnej wersji pozbawionej rozmaitych filtrów i zabiegów oszukujących oko, bo jak nie… oj, odpukać." 

 

z trailera na trailer gra wygląda gorzej, pamiętacie pierwszy trailer z E3 2012?? przeciez to wyglądało jak film, głębia ostrości, fizyka wiatru, super realistyczne tekstury, i wiadome że wersja na ps4 i 1kloca będą w wyższej rozdziałce itd, ale animacje npc będą takie same jak w ps3 i klocu. Dla mnie to nie jest nawet poziom GTA4, druga sprawa Ubisoft zawsze gry w najładniejszej oprawie wypuszczał do tej pory na PC, to jest powód do zmartwienia, skoro gość na 3 miechy przed premierą pisze ze gra wygląda jak wygląda. Trzecia sprawa, powtarzalność, to samo było w AC - te misje które zostały pokazane zdradzały cały mechanizm rozgrywki, nic ponad to co pokazali nie dało się zrobić inaczej. Zmienisz światła, otworzysz most, zatrzymasz pociąg, włączysz bokadę na ulicy kropka. Wieice co, ciesze się że GTA5 wychodzi w podobnym terminie, będzie do czego porównywać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×