Skocz do zawartości
Patricko

Project C.A.R.S.

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem to samo i przeraził mnie widok pajęczyn na przednich lampach auto zmasakrowane a przednie lampy tak jak śmiesznie wyglądały wg mnie ta gra to będzie średniak

 

Masz prawo do swojego zdania, ale radzilbym go nie wyciagac zbyt pochopnie.

Oceniles wyglad gry po kawalku streama i juz uwazasz ze bedzie sredniak? Zdajesz sie nie brac  pod uwage to co liczy sie tutaj dla sporej ilosci osob a wiec recki na PS4 z T300RS, model jazdy, fun z jazdy, poziomy uszkodzen ktore moga dawac dodatkowe wyzwania (tak w singlu jak i w multi), przelozenie FF na kontroler (T300RS).

 

Pamietaj, ze nikt tutaj ciebie nie zacheca do kupna gry. Wprost przeciwnie - nie kupuj poczekaj na recenzje i opinie graczy.

 

U mnie znow podniosl sie hajp i licze na conajmniej dobra produkcja w wersji na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzenia mechaniczne powinny być w standardzie w grach wyścigowych o charakterze symulacji. W takim leciwym rFactorze było to całkiem nieźle rozbudowane. Wystarczyło dać mniejsze wloty do chłodzenia hamulców (zawsze to kilka km/h więcej na prostych) i w połowie wyścigu były tak zużyte, że wciskając pedał hamulca auto zatrzymywało się dopiero na barierce ochronnej po przejechaniu wyasfaltowanej strefy bezpieczeństwa i pułapki żwirowej  :sweat: Analogiczna sytuacja jest z chłodzeniem silnika, tylko z innym zakończeniem w postaci ogromnego kłębu dymu w lusterkach. To jest akurat bardzo fajne, musisz przemyśleć setup pod dany tor, inaczej będziesz musiał przyjąć na klatę konsekwencje swoich czynów. 
Jeśli PC będzie otwarty na modyfikacje, to przejmie pałeczkę po rFactorze. Szkoda, że nam (konsolowcom) nie będzie dane tego doświadczyć  :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Rozmawiamy tutaj o grze na konsole, a w tym przypadku pierwszy raz będą takie ficzery jak m. in. przegrzewające się hamulce czy usterki skrzyni biegów po złych redukcjach.

To że takie rzeczy są już w starym rFactorze nie wnosi nic do sytuacji.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

chyba w którejś F1 od codemasters było że można  rozwalić skrzynie od zbyt szybkiej redukcji więc nie będzie to pierwszyzna 

Edytowane przez michal333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie patent z rozwaloną skrzynią biegów, przeoranymi hamulcami, uzupełnianiem paliwa w pitstopie i nawet zapaleniem pojazdu podczas wyścigu był już dawno na pegazusie w grze F1. I to mówię na serio. 

 

Co do PC to czekam...shift mnie się podobał a że to jest praktycznie to samo studio to ciekawi mnie ich ewolucja.

Zestaw startowy na pewno zapowiada się lepiej niż ten z DC. Oby cena była odpowiednia i nie przekroczyła 199zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27S547480.png 24 godziny :srebro:

Ukończony 24-godzinny wyścig w czasie rzeczywistym (a może jeszcze stream do tego?)

 

CIekawe czy rzeczywiście trzeba będzie walić cały 24 godzinny wyścig, tak jak w Gran Turismo :P

Chociaż tam można było puścić B-Spec i po sprawie, ale tutaj? Jestem ciekaw czy będzie jakiś patent, czy po prostu 24 godziny z ewentualnym save'em w pit-stopie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można zrobić suspend/resume.

 

Ale mowisz o funkcji konsoli?

 

No ja bym sie obawial ze znajac prawa Murphiego najpewniej  pod sam koniec wycigu i po ostanim uspieniu konsoli ta sie wybudzi ale gra sie nie wybudzi i  wysypie do glownego ;)

 

Jednak byloby milo ze strony Tworcow na  opcje zapisu w pit stopie.

 

Moze osoby ktore cisnely bete na PC (ja tylko ja  liznąłem :P) maja wiecej informacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak, chodzi mi o funkcję konsoli, nie miałem z nią jeszcze żadnych problemów.

Edytowane przez Pan J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej czytam o tej grze , oglądam i coraz bardziej mam ochotę na prę order ( oby to nie był blad) ogólnie fanem wyścigów nie jestem ale tylko takich po trasach na normalnych ulicach tak jak w DC którego nawet nie przeszedłem tylko odsprzedalem , ale widzę ze PC JEST bardzo podobny do shift w którym się zakochałem ( tpróbę wyścigi to jest to co kocham ) i chyba lykne a jak się nie spodoba to odsprzedaM. A i liczę bardzo na multiplayer może być fajna zabawa z nim .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiamy tutaj o grze na konsole, a w tym przypadku pierwszy raz będą takie ficzery jak m. in. przegrzewające się hamulce czy usterki skrzyni biegów po złych redukcjach.

To że takie rzeczy są już w starym rFactorze nie wnosi nic do sytuacji.

Usterki w skrzyni biegow po zlych redukcjach mialem w Forzie lata temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CIekawe czy rzeczywiście trzeba będzie walić cały 24 godzinny wyścig, tak jak w Gran Turismo  :P

 

Nie ma innej opcji  ;) 

Tak w ramach ciekawostki - kierowca fabrycznej ekipy Audi w WEC, a więc Rene Rast nieźle katuje PC w ramach przygotowań do 24 Le Mans. 

Jego kanał na YT - https://www.youtube.com/user/RastRene/videos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będą pojawiać się pierwsze recenzje ?- jakiś szlaban mają przed premierą recenzenci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że streamy nie oddają całej gry, ale kurde szału nie robi z tego co widziałem. Powiedziałbym, że wręcz wygląda średnio. Także cała kwestia tego jak zrobiony jest online i jak wygląda wsparcie dla ewentualnych klubów czy coś.

Jeśli to jest zrobione po macoszemu, to będzie straszna lipa.

Ale poczekam na jakieś sensowne opinie jak już minie parę dni od premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurnia jego olek.. niechaj ta gra wyjdzie i bedzie swietna.. Ps4 bym kupil wkoncu... :/

Jednak jesli juz teraz dajecie tyle watpliwosci to moze ja zaprosze do GTbN na ps3 w GT6 :D Tam to jest sciganie :D

 

No nic wyczekuje z wypiekami na twarzy... bo moze i LTE sie odrodzi?? Patricko bedzie u ciebie chec jakby co aby wrocic do naszego "dziecka"??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie chęci zawsze są, gorzej z realizacją, bo raz że mam teraz robotę, w której robię raz tak, a raz tak, a dwa że kierownice do PS4 są cholernie drogie, a raczej do takiej zabawy bez kierownicy nie ma się co pchać chyba. Logitechy nie działają, a "najtańszy" sensowny Thrustmaster to koło 1200zł/1300zł, więc nie mało i takiej kasy nie wydam raczej ot tak :)

 

Ja też czekam na jakieś ciekawsze informacje odnośnie PCars i zobaczymy. Na chwilę obecną wstrzymuje się ze wszystkim bo ta gra pomimo, że może wyglądać ciekawie, to może też szybko się znudzić poprzez małą ilość opcji w online.

Póki co odnoszę wrażenie, że to taki dopakowany NFS Shift, ale tak jak mówię, poczekamy na jakieś sensowne recki, a nie te w dniu premiery z ocenami 8/10, bo takich to już nawet nie czytam :P

 

Mimo wszystko jeśli chłopaki będą chciały coś organizować, to zawsze mogą uderzyć do mnie i się jakoś zgadamy jakby to na forum zrobić, itd. :)

Ale to dopiero po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem wczoraj stream jednego niemca w HD z Pcars i powiem szczerze ze zle to wcale nie wyglada ale co mi sie rzucilo w oczy to zabkowanie grafiki,i np widoku z kokpitu dosc dziwne linie polaczenia dachu z szyba jak by narysowane.Trasy wygladaja spoko choc brak im troche koloru bardziej zywe jak dla mnie powinny byc.Co do online to kompletnie nic nie wiem bo wiadomo ze nie dziala.Widzialem za to duzo ustawien samochodu podobnie albi i wiecej niz w GT5.Sam nie wiem czy kupowac na premiere mam nadziueje wielka ze to bedie hit.Jezeli multi zrobia kozackie to jest na to szansa:)Macie namiary gdzie bedzie mozna kupic najtaniej w sklepach stacjonarnych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również oglądałem tego gościa, streamował w dwa dni chyba ze 20 godzin.

Ciężko cokolwiek powiedzieć, ale moim zdaniem nie wygląda to źle, nawet na streamie.

No nic, czekamy na recenzje i pierwszych właścicieli w u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ta grała miała bardzo dobry online , np. Jakieś turnieje co jakiś czas , z nagrodami tak jak to jest w mortalu , ligi coś to by było naprawdę fajnie . Bp single przejdziesz szybko i do tych samych wyścigów juz nie wrócisz chyba , że do 24 h Wyścigu. Ja tez jednak odmawiam prę orderu - czekam na recenzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem to singiel na pewno nie jest krótki, są różne warianty kariery itp.

Samo opanowanie i nauczenie auta też pewnie trochę zajmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na minus jednak bardzo mala ilosc samochodow co moze sie znudzic:(Przeczytalem spis i jestem troche zawiedziony.Jednak zeby gra miala sens i sie rozwijala musi byc wiecej aut i zawodow klas.Trzeba poczekac na recenzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra opiera się właśnie na klasach, a nie na ilości samochodów. Klas napewno nie brakuje, są chyba właściwie wszystkie jakie zna motorsport.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę samo opanowanie auta trochę zajmie więc na poczatek wydaje mi się że ilość aut jest wystarczająca.

Poza tym od czego mamy DLC i Season passy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra opiera się właśnie na klasach, a nie na ilości samochodów. Klas napewno nie brakuje, są chyba właściwie wszystkie jakie zna motorsport.

Poza rajdami

PS.

Musiałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×