Skocz do zawartości
Patricko

Project C.A.R.S.

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem pre order z 3 autami dotyczył wszystkich wersji.  

Niagar, a kod miałeś w opakowaniu czy dostałeś jako dodatek oddzielnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę martwi mnie analiza na Euro. Ciągła huśtawka między ~50, a ~30 klatkami w czasie deszczu raczej nie jest tym czego oczekiwałem. Póki co chyba się wstrzymam i poczekam czy coś się w tej kwestii poprawi. Wyłączenie wszystkich "bajerów" powoduje przyrost około 2 klatek. Może lepiej by było gdyby po prostu dali możliwość ustawienia blokady, bo lepsze stałe 30 niż tak duży rozrzut. 

 

Przyjalem ta analize na klate. 

Zgadzam sie z Toba jak i z DF ze opcja (podkreslam opcja) lock na 30fps nie byla by zla. 

 

Z drugiej strony jak narazie nikt z grajacych nie wspominal o screen tearing o ktorym bylo w analizie DF. 

 

Tak czy inaczej - lipiec kupuje WSP, wrzesnien kupuje T300RS, styczen kupuje PS4 i pCARS. Klamka zapadla. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Screantearing nie zauważyłem ani razu. Płynność też mega, nawet przy ponad 40 autach i całkiem sporej rozwałce. Naprawdę szkoda tylko tych 16 aut w multi. Choć z drugiej strony znaleźć ogarniętą ekipe 16 pewnie będzie ciężko a z randomami się rozbijać, to już chyba lepiej w singlu sobie puścić bo AI jest na wysokim poziomie. Beż żadnych asyst w starych DTM miałem ciężko z AI na 80.

Jeszcze coś o grze. Są flagi i w kwali i w wyścigu, za falstart kara przejazd do boksu. Za ścinanie czy wyjazd po za tor po są upomnienia i chyba po 3 kara.  Mocno odczuwa się zimne oponki i trzeba je najpierw rozgrzać(na wyścig są chyba automatycznie rozgrzane) różnicę w paliwie też. Czasy oczywiście do tego przed i za nami.

Dzięki Niagar za odpowiedź. Kurcze trochę mnie to zmartwiło. Orientuje się ktoś gdzie można by się zgłosić po taki kodzik jeśli sklep np twierdzi, że to niezależne od niego. Jeśli ktoś miał jeszcze limitke, to proszę o info czy mieli kodzik na 3 preorderowe auta czyli Atom mugen sms ruf ctr 3 i pagani zonda roadster.

Krychu90, ja jeszcze nie próbowałem, ale może aktywują to dopiero po premierze? Teraz nie sprawdzę, ale wieczorem spróbuje.

PS. BAC MONO, to niesamowity potwór:) Polecam wziąć go na Cadwell GP.

Edytowane przez piotras3
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@piotras ja brałem limitke w gry-online i kod na te 3 auta dostałem mailem. Dzwoń do sklepu i się upominaj, bo to jest dodatek do każdej wersji zamówionej w preorderze.

Kupujcie, kupujcie. Większy refund będzie :)

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czulosc sterowania defaultowo jakby mocno za wysoka. Ile macie ustawione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uda mi sie zassać to dziś odpalę na swojej t500 ,net nie miał się kiedy spitolić tylko wczoraj i predkośc jak sprzed 10 lat 1mb/s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko, czy jadac np Mercedesem A45 AMG, w widoku z kokpitu, tez macie taki dziwny dzwiek, jakby u sasiada w rurach woda leciala? dosc charakterystyczny dzwiek w blokach mieszkaniowych. Jak zmienie widok, to dzwiek znika....

 

Druga sprawa, to zobaczcie jak wygladaja auta ktore jada obok nas. Jadac Focusem, inne focusy byly prawie kwadratowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do konfigów to mam zrzuty tego co ten krojcok jeździł i streamował jako pierwszy, jeździł na padzie i dość dobrze mu to szło.

Wieczorem sprawdzę i dam znać jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czulosc sterowania defaultowo jakby mocno za wysoka. Ile macie ustawione?

Ja mam na 50 tak jak jest domyślnie ustawione w trzecim zdefiniowanym profilu sterowania. Samych opcji sterowania jest więcej niż w niejednej grze wszystkich ustawień w menu... Mam problem tylko z szybkim hamowaniem, bo z DC ciężko się przestawić. Jak rozpracujecie suwaki od hamowania to podajcie swoje ustawienia. Realizm w cars jest ogromny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

da sie jakos porownac czasy ze znajomymi? jest cos takiego jak w DC, ze widac ile na danym torze danym autem znajomek wykrecil?

 

I jeszcze cos. Wie ktos jak wyjsc z menu konfiguracji przyciskow? Mi caly czas wyskakuje ze mam nieskonfigurowane jakies przyciski i nie daje sie wyjsc spowrotem. To jest jakas glupota, bo nie ma tylu przyciskow na padzie, zeby kazda opcje przypisac.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego PC znikło z Ps Store ? Od 7 maja miało być za 249 pln ,a nie ma wogóle.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dluzszym zapoznaniu sie z gra stwierdzam, ze troche malo pojazdow.

Gdzie ferrari, gdzie nissany nie mowie, ze od razu musza byc wszystkie modele ale brak tych najbardziej popularnych typu gtr lub f12 troche smuci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche studzi mnie jednak grafika:(Zeby powiedziec ze gra jest kompletna to jednak ten realizm powinnien byc wiekszy jezeli chodzi o grafike bo to jednak sklada sie na calosc.Nie kupilem jeszcze Pcars i zaczynam sie zastanawiac jak wczesniej bylem pewny.Gram na padzie i to co piszecie troche mnie przeraza,a nie dam za kiere 1000 zl z groszem jeszcze mnie nie pogielo:).Moze ktos opisac multi jak wyglada jakies szczegoly moze to mnie przekona bo glownie z ta mysla chcialem kupic ta gre.Co do ilosci samochodow to po co wiecej niz 16?Na takich torach byl by meksyk ludzie by sie co chwila stukali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kody na fury trzeba najpierw wklepać na dlc-projectcars.com, tam dopiero dostaje się kody do psn.

Edytowane przez mataman
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pudełku mam jakiś kod do zarejestrowania na stronie Bandai Namco, podobno jakieś fanty dają.

Co to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie taka prośba moglibyście się podzielić informacją ile gb zajmuje na dysku konsoli wersja cyfrowa a ile instalacja z płytki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@ czeski

A to nie chce, już mam, poradziłem sobie sam.

Mogę odstąpić jak ktoś chce być bardziej "eko".

 

Dobra, dość smichów/chichów.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie taka prośba moglibyście się podzielić informacją ile gb zajmuje na dysku konsoli wersja cyfrowa a ile instalacja z płytki?

Dokładnie tyle samo bo płyta i tak zainstaluje się w 100% na dysku

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

wszystko na razie w miare fajnie, tyle ze grafika, to naprawde past gen. Mam wrazenie ze gram w inna gre niz widzialem na YT i streamach. Jest gorzej wizualnie.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja mam wrazenie, ze gram w inna gre niz wszyscy.

Gra ma znakomkte oceny na wiekszosci serwisow a dla mnie grafika bardzo podobna albo i nawet gorsza od fm4 bo do fm5 nawet nie ma co porownywac.

Moze na pc sie bardziej postarali bo wersja ps4 graficznie lezy.

Z drugiej strony i tak aktualnie nie ma alternatywy na ps4 wiec troche jeszcze plyta posiedzi w moim napedzie.

Edytowane przez Wyso52

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam i szukam, i nadal nie widze. Rozumiem ze nie ma czasow naszych znajomych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udaje sie Wam spokojnie wygrywac na (wszystko off) i powyzej 50% AI? Bo nie ukrywam ze ciezko jest niesamowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×