Skocz do zawartości
Patricko

Project C.A.R.S.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Jeżeli ktoś uważa, że trolluję to niech odpali sobie tor w DubaJu w nocy.

Jeżeli chodzi o asfalt to na niektórych torach wygląda ok, na niektórych bardzo słabo, często widać doczytywanie się linii itp.

W sumie sporo też zależy od kamery, widok z kokpitu nie powala ale już z za samochodu prezentuje się całkiem ok.

Taka sama zależność wynika z torów, california highway w pełnym słońcu prezentuje się naprawdę wyśmienicie.

Edytowane przez Wyso52

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupować w dniu premiery ale jednak widzę, że be kierownicy nie ma co sobie psuć zabawy. Poczekam kilka miesięcy, zobaczę jak gra się rozwinie i kupię już z jakimś Thurstmasterem T300 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna juz zasysac z PSN ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna juz zasysac z PSN ;)

Dzieki ,pytanie do tych co juz odpalili .Jest wersja pl chodzi mi o napisy i tłumaczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tylko napisy PL.

 

Chociaż mogliby wrzucić jakiś dubbing z Giermaziakiem na przykład ;)

Tak dla jaj.

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś uważa, że trolluję to niech odpali sobie tor w DubaJu w nocy.

Jeżeli chodzi o asfalt to na niektórych torach wygląda ok, na niektórych bardzo słabo, często widać doczytywanie się linii itp.

W sumie sporo też zależy od kamery, widok z kokpitu nie powala ale już z za samochodu prezentuje się całkiem ok.

Taka sama zależność wynika z torów, california highway w pełnym słońcu prezentuje się naprawdę wyśmienicie.

A sprawdzałeś Silverstone o 7 rano, przy małym zachmurzeniu i widoku że zderzaka? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO porownywanie do FM5 nie ma sensu,odkad pamietam multiplatformy zawsze wygladaly gorzej niz tytuly ekskluzywne takze czym tu sie podniecac ? :)

 

Wielka szkoda, ze 'pod stolkiem' Sony zalatwilo ze Logitech nie jest wspierany, 1300 zł za kierownice no to sorry ale moim zdaniem nie warto, za te pieniadze mozna sobie kupic do kompa GTX 960(~850 zl) + DFGT(~400 zl) i smigac w full hd na ultra

 http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/chaostheory/2015/05/pcars/charts2/pcars_c_1920.png

,oczywiscie zakladajac ze mamy jakis ciekawy procek i5 :)

 

Z niecierpliwoscia czekam na wiecej postow od zwyklych userow nt. modelu jazdy, bo gra zapowiada sie ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś uważa, że trolluję to niech odpali sobie tor w DubaJu w nocy.

Jeżeli chodzi o asfalt to na niektórych torach wygląda ok, na niektórych bardzo słabo, często widać doczytywanie się linii itp.

W sumie sporo też zależy od kamery, widok z kokpitu nie powala ale już z za samochodu prezentuje się całkiem ok.

Taka sama zależność wynika z torów, california highway w pełnym słońcu prezentuje się naprawdę wyśmienicie.

 

Nie o to chodzi. 

Slyszales moze takie sformulowanie ze opinia jest jak pupa kazdy ma swoja?

 

Twoja opinia - o ile nie zawiera znamion trollingu - jest warta tyle samo ile kazda inna. 

 

Nie oceniam grafy po streamach, w becie w ktora gralem nie jechalem w nocy, ale tak na moje oko (bazujac na streamach) tez widze ze grafika moze byc nieco nierowna. 

 

Pozatym skoro grasz to zawsze mozesz chyba dzieki funkcji share jakiegos screena zrobic, np ten sam tor to samo miejsce rozne widoki, rozne pory dnia/nocy rozna pogoda. 

 

I na tym koncze bo sam pCARS kupie z duzym opoznieniem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, kupiłem pre order na ps stare. Mogę śmiało pobierać dzisiaj o 12 w nocy nawet gdy Polska premiera jest dzień później ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, kupiłem pre order na ps stare. Mogę śmiało pobierać dzisiaj o 12 w nocy nawet gdy Polska premiera jest dzień później ?

 

 

Mozna juz zasysac z PSN ;)

 

Nie odbierz tego zle ale odpowiedz byla pare postow wyzej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi miła pani z ultimy przed chwilą powiedziała, że nie mają dla mnie limitki xD

 

Trudno się mówi...

 

Co do filmiku wyżej to start w Monaco genialny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gameplay ode mnie z przyśpieszonym upływem czasu, fajnie widać jak dzień zmienia się w noc.

 

 

Edytowane przez Wyso52
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

złożyłem zamówienie na wersję przedpremierową ale nie mogę jej pobrać, kiedy będzie można to zrobić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie macie jakieś sensowne ustawiania pod pada? Te fabryczne są kijowe. Pamiętam w nfs miałem pod pada i grało się super. 

Edytowane przez seba842005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra koniec z "ja już kupiłem", "kiedy można pobrać?" i "pani w sklepie mówiła". nikogo to nie interesuje a jak już będzie można pobrać to na 100% się o tym dowiecie.

 

Same linki do innych forów, zwłaszcza "konkurencji" też nas nie interesują, jak już coś to wklejcie tekst całego posta z odnośnikiem do źródła.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są pierwsze oceny - 6 serwisow - ponad 80 na metacritic. Powiem tak dobry poczatek.

 

źródło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrałem swój egzemplarz i powiem tak granie na padzie to masakra. Musiałem włączyć kontrole trakcji, w asystent kierowania i obniżyć czułość kierowania żeby zacząć normalnie grać. Bardzo ubolewam nad kierownicami logitech które nie są obsługiwane. Ogólnie gra na padzie będzie męcząca i trzeba będzie jak najszybciej poszukać jakieś kierownicy która niestety nie jest tania. Co do grafiki jak do mówią dupy nie urywa ale źle nie jest i wygląda to dobrze nie ma co na pewno robić prównań do DC a auta są dość solidnie zrobione. Jeśli ktoś jest chętny do wspólnego grania online zapraszam nick psn: Krychu90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jazda bardzo trudna, w porownaniu chocby do gt6 czy fm5. Graficznie do fm5 nie ma startu. Nie ta liga. Ale jestem dobrej mysli. Musze tylko ogarnac konfig dla pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem oczarowany. Idealnie do mnie ta gra trafia. Grafika, rzeczywiście na niektórych torach może trochę zawodzi i jest po prostu nierówna. Wydaję mi się, że najlepiej są odwzorowane angielskie tory(z tego co kiedyś czytałem są one laserowo skanowane) i gdyby na każdym wyglądało to jak np. na silverstone byłoby mega. Auta z każdej kamery są mega dopracowane u mnie żyleta, żadnych ząbków. Dodatkowo najeżdżając na tarki drga maska i lusterka. Dla mnie najładniejsze auta jakie widziałem, ze wszystkich gier. DC może jakoś całość ma lepszą grafike, ale w autach dla mnie nie ma startu. Tu widać tą surowość symulatorów, ale po chwili się przyzwyczajamy i doceniamy. Jestem po kilku godzinach gry i tylko kilka odpaliłem trening w kilku autach i po prostu nic nie ruszałem jest tyle ustawień wszystkiego. O dźwiękach nie ma co w ogóle pisać bo, to po prostu masakra.  

Jeśli ktoś zagrywał się w GT5/6 i czuję że chciałby czegoś więcej, to będzie więcej jak zadowolony. 

Jeszcze jedno, czytałem , że niektózy kupili grę w electronicdreams.  Czy ktoś dostał kod na 3 preorderowe auta? Ja zamówiłem swoją limitkę jakoś w połowie kwietnia, ale oprócz 5 dodatkowych aut, kodziku na te preorderowe auta nie mam. Z drugiej strony mieli bardzo tanio(249 zł) więc myślę, że może u nich tego nie było.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę martwi mnie analiza na Euro. Ciągła huśtawka między ~50, a ~30 klatkami w czasie deszczu raczej nie jest tym czego oczekiwałem. Póki co chyba się wstrzymam i poczekam czy coś się w tej kwestii poprawi. Wyłączenie wszystkich "bajerów" powoduje przyrost około 2 klatek. Może lepiej by było gdyby po prostu dali możliwość ustawienia blokady, bo lepsze stałe 30 niż tak duży rozrzut. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem oczarowany. Idealnie do mnie ta gra trafia. Grafika, rzeczywiście na niektórych torach może trochę zawodzi i jest po prostu nierówna. Wydaję mi się, że najlepiej są odwzorowane angielskie tory(z tego co kiedyś czytałem są one laserowo skanowane) i gdyby na każdym wyglądało to jak np. na silverstone byłoby mega. Auta z każdej kamery są mega dopracowane u mnie żyleta, żadnych ząbków. Dodatkowo najeżdżając na tarki drga maska i lusterka. Dla mnie najładniejsze auta jakie widziałem, ze wszystkich gier. DC może jakoś całość ma lepszą grafike, ale w autach dla mnie nie ma startu. Tu widać tą surowość symulatorów, ale po chwili się przyzwyczajamy i doceniamy. Jestem po kilku godzinach gry i tylko kilka odpaliłem trening w kilku autach i po prostu nic nie ruszałem jest tyle ustawień wszystkiego. O dźwiękach nie ma co w ogóle pisać bo, to po prostu masakra.  

Jeśli ktoś zagrywał się w GT5/6 i czuję że chciałby czegoś więcej, to będzie więcej jak zadowolony. 

Jeszcze jedno, czytałem , że niektózy kupili grę w electronicdreams.  Czy ktoś dostał kod na 3 preorderowe auta? Ja zamówiłem swoją limitkę jakoś w połowie kwietnia, ale oprócz 5 dodatkowych aut, kodziku na te preorderowe auta nie mam. Z drugiej strony mieli bardzo tanio(249 zł) więc myślę, że może u nich tego nie było.

Piortas, nakręciłeś mnie jak cholera. W serię gran turismo zagrywałem się niesamowicie i odkąd przesiadłem się na next gena jestem na głodzie. GDZIE JEST KURIER ?!?!?!?!?!?! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowalem w electronicdreams i dostalem jakis kod za gre placilem 219 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotras ja też kupiłem limitke od nich za 249 zl i mam tylko kod na te 6 aut które wczoraj mi nie wchodziły do pobrania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×