Skocz do zawartości
Patricko

Project C.A.R.S.

Rekomendowane odpowiedzi

W pierwszych buildach sztuczna inteligencja zachowywała się wręcz tragicznie. Komputer za kółkiem nie myślał. Systematycznie poprawiano jego zachowanie. Swego czasu trafiałem w sieci na filmik pokazujący progres i różnicę w zachowaniu AI na torze w kolejnych buildach. Gdy go znajdę, to wrzucę tutaj.

 

Dawno nie ścigałem się z kompem. Testuję przeważnie samotnie jeżdżąc po torze, czasem odpalę multiplayer'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie o ten materiał chodziło?

Bo tu AI jest chyba ustawiona na Kamikaze :D



 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Obecnie wersja na PS4 chodzi w 1080p na ustawieniach high.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robi mega wrazenie w 1080p, a nawet dla mnie prawa strona mimo paru szczegolow wyglada lepiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na video -fakt- wygląda zjawiskowo. W grze, podczas jazdy już takiego wrażenia nie robi.

 

Pięknie natomiast pracuje zawiecha :biggrin:

 

Edytowane przez DAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no wrażenia już takiego nie robi, ale to i tak sto razy lepiej niż w GT6, aczkolwiek czekajmy na next-genowe GT. CARS zagram na 100% dźwięki silników przekonują mnie po stokroć po zmęczeniu materiału w Gran Turismo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając taki zestaw nie wyszedł bym z domu :biggrin:

 

Z ciekawosci bo nie ma zadnego info w opisie filmu wiesz moze co to za zastaw? (pomijajac wyswietlacze oczywiscie ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kierę, to jest to Fanatec baza CSW (Club Sport Wheel)  z kołem GT, replika BMW M3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 screenshots released :P

 

Project-Cars-2.jpgProject-Cars-1.jpgProject-Cars-4.jpgProject-Cars-5.jpgProject-Cars-6.jpgProject-Cars-7.jpgProject-Cars-8.jpgProject-Cars-9.jpgProject-Cars-3.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

źle nie wygląda :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika DriveClub>Project CARS. 

Czekam GT7  :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz nic tylko czekać aż Kaz wyskoczy ze standard carami, project cars wygląda fantastycznie, zakup day 1

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika DriveClub>Project CARS. 

Czekam GT7  :pardon:

 

Ty to jestes jakims botem zaprogramowanym do wychwalania Sony prawda ? Widac jednak ze obecnie jestes jeszcze w fazie Alpha bo polski trudna jezyk.

 

Czekam odpowiedz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No akurat ma rację, przynajmniej na screenach DC wygląda lepiej, zobaczymy jak w ruchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DC juz potwierdzili ze bedzie chodzic w 30FPS, a PCars z tego co pamietam ma byc w 60?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy oprawie graficznej ze screenów z 60 fps ? To ci goście muszą być mistrzami kodu by tego dokonać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DC juz potwierdzili ze bedzie chodzic w 30FPS, a PCars z tego co pamietam ma byc w 60?

Tak, 1080p i 60fps na PS4, na Xone jeszcze nie znana jest rozdzielczość, ale tez obiecują 60fps.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pisalem wczesniej - ja osobiscie jestem zgrzany na ta produkcje jak biala na wielkanoc. 

 

Jesli gra okaze sie tak dobra, jak donosili ci co mieli dostep do bety (a z tego co szukalem po necie to wrazenia byly pozytywne) to rozwazam zakup zestawu: gra + PS4 + kierownica. 

 

Graficznie oczekuje czegos co bedzie przyjemne dla oka, nie musi to byc perfekcyjne. Jezdzac do tej pory w Shiftach (tez produkcja Slightly Mad Studios) oraz GT5 - organoleptycznie moge potwierdzic ze calej masy detali podczas jazdy nie rejestruje bo skupiam sie na jezdzie. Owszem takie rzeczy jak dym z opon jak ktos zbyt ostro wejdzie w zakret oraz warunki pogodowe to fajna rzecz. Rowniez milo jesli kokpit jest na wysokim poziomie (choc nie oczekuje odwzorowania kazdej srubki - ale nie wybacze czegos co prezentowaly auta standard w GT5). Jak dla mnie po obejrzeniu porownania rzeczywistosc vs project cars z filmu pare postow wyzej - moze byc nawet pusto na trybunach bo mnie chodzi o jazde i to na torze ma byc szczegolowo. Tak samo nie wiem czy to pora dnia czy cos innego ale cienie w project cars wydaja sie byc przesadzone w stosunku do rzeczywistosci (jak bedzie w finalnym produkcie ich ciut mniej plakac nie bede)

 

Tak wiec tak grafika w tej produkcji jest wazna, ba powiem wiecej bardzo wazna. Ale jesli gdzies bedzie ciut mniej szczegolowa przezyje nie bede plakal, nie bede mowil ale na screenach to wygladalo lepiej - ale jest jeden warunek gra ma oferowac setki godzin dobrej zabawy. 

Ten warunek bedzie spelniony jesli:

- przypasuje mi model jazdy

- bedzie mozliwosc regulacji ustawien szczegolnie wspomagaczy aby moc zaczac od zera (asysty on) do bohatera (asysty off)

- bede mogl dobrze sie bawic z uzyciem kierownicy

(- dodatkowy plus i motywacja do zmiany uzywanej kierownicy to pelna obsluga sprzegla - a nie zero jedynkowa)

 

Z informacji ktore wygmeralem z necie zapowiada sie ze gra bedzie spelniac warunki dobrej zabawy - i na chwile obecna dla mnie tylko to sie liczy + fakt ze data premiery jest okreslona na listopad 2014. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam napewno już widzieliście nowe fotki z Project Cars na Ps4? no ten bolid ferrari na tej trawie wygląda bosko trawa jak prawdziwa czekam czekam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarówno Drive club jak i C.A.R.S wywołują u wielu tylko jedną reakcję...

1399298063-tumblr-m6g05fjyzl1rziwwco1-25

 

Jednak w wyścigach oprócz grafiki która naprawdę jest ważna... ważniejszy jest model jazdy.

Mako.+Fucking+Mako_348072_4060978.png

 

Grałem już w grę lub trzy od Evolution studios i wiem, że potrafią zrobić grywalny model dający dużo frajdy -  nie koniecznie realistyczno-symulacyjny

Natomiast "Lekko Shaleni" silą się na idealną symulację i z materiałów które widziałem wynika że są bardzo blisko. Wszystko okaże się kiedy włączę grę podepnę i podeptam moją DFGT.

 

To ile satysfakcji da mi, czy wam, każda z gier zdecyduje przy której spędzimy więcej czasu I WTEDY GRAFIKA NIE BĘDZIE MIAŁA ZNACZENIA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że nie zmienią tej grafiki tak jak było z watch dogs na ps4 i będziemy zadowoleni no ja mam wielką nadzieje że kariera będzie dłuuuuga i że będę mógł wybrać wiele dróg swojego rozwoju kierowcy tak ma być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×