Skocz do zawartości
Patricko

Project C.A.R.S.

Rekomendowane odpowiedzi

no dokładnie premiera w listopadzie ale chyba ma być Polska wersja z napisami to dobrze bo narazie jest mało gier z Polskimi napisami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pack - i do tego  cienie jakies takie zabkowane :P szczerze - nie bede z tego powodu narzekal jesli jazda bedzie na przyzwoitym poziomie.

 

@mitek24 - jak narazie nie widzialem info o PL tlumaczeniu, niemniej w mnogosci ustawien dla kazdego wozu (a zakladam ze tak bedzie jak na gre ktora chce byc simem) fajnie by  bylo miec polski jezyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przydałby się jakiś dubbing ewentualnie napisy , tak mi się wydaje że powinniśmy wymagać by w Polsce była dostępna wersja PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra zmiażdży gran turismo. Mimo że jestem z ta marką od 1 części to pCars łyknie gt7 bez popitki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra zmiażdży gran turismo. Mimo że jestem z ta marką od 1 części to pCars łyknie gt7 bez popitki.

O grałeś już w GT7? Powiedz coś więcej? Bo jestem ciekaw detali ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O grałeś już w GT7? Powiedz coś więcej? Bo jestem ciekaw detali ^_^

Tu nie chodzi o to czy grałem czy nie, ale o to że PD karmi nas tym samym. Zero zniszczeń samochodów. Nie liczę tych specjalnych od WRC. Patrząc na gameplay z yt o pCars to GT nawet połowy tego nie oferuje co pCars w wersji alfa. No i nie oszukujmy się ale nie mam złudzeń co do gt7. Będzie to poprawiona 6 i tyle + kilkaset samochodów standard które będą wyglądać jak ja za czasów ps2. Myślisz dlaczego mówią że Gt6 to tylko patch do 5?

Nie rób sobie złudzeń jeśli gt7 ma wyjść w tym roku to nie licz ani na ewolucję ani tym bardziej na rewolucję.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma wyjść prolog który będzie w głównej mierze konwersją 6 z ps3. Z prawdziwą 7 to nie ma nic wspólnego. Widać jak bardzo jesteś poinformowany ;)

Co do prawdziwego GT7 to nie wiem jakie będzie, dlatego daruje sobie pisanie takich kocopołów i Tobie też radzę ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko, wierzysz w rewolucję seri GT?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierze, nie wierzę. To nie kwestia tego jakie będzie następne GT. Dopiero jak cokolwiek będzie wiadomo to można coś pogadać. Na chwilę obecną lepiej dać se siana zamiast wypisywać bzdury na forum.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikomu marzyć nie zabroni. Ale będzie jak zwykle. PD pokaże jaka to super grafa a i tak samochody będą się obijac o bandę jak w grze Poldek driver. Już słyszałem te obietnice. PCARS będzie tym czego brakowało w GT.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na więcej porównań pCARS (który ma wyjść w tym roku) z GT7 (którego jeszcze oficjalnie nie ma zapowiedzianego :P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikomu marzyć nie zabroni. Ale będzie jak zwykle. PD pokaże jaka to super grafa a i tak samochody będą się obijac o bandę jak w grze Poldek driver. Już słyszałem te obietnice. PCARS będzie tym czego brakowało w GT.

 

Jakbys przeczytal strone wczesniej juz ktos probowal nowego krola oglaszac, podobnie jak Patricko - wykazalem iz  nie ma to sensu albowiem porownac tak naprawde to mozna gry po ich wydaniu.

 

I nie obraz sie ale pisane ktora gre ktora zmiecie to jak wrozenie z fusow.

 

I nie zrozum mnie zle jesli - wyczekuje na pCARS jak na zbawienie/mesjasza/nowego boga samochowek na PlayStation jaram sie ta gra jak dzieciak w wigilie wyczekuje na pierwsza gwiazde zeby rozpakowac prezenty (co widac w tym watku). Ale staram sie unikac tak tegorycznych jak Twoja wypowiedzi.

 

pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbys przeczytal strone wczesniej juz ktos probowal nowego krola oglaszac, podobnie jak Patricko - wykazalem iz nie ma to sensu albowiem porownac tak naprawde to mozna gry po ich wydaniu.

I nie obraz sie ale pisane ktora gre ktora zmiecie to jak wrozenie z fusow.

I nie zrozum mnie zle jesli - wyczekuje na pCARS jak na zbawienie/mesjasza/nowego boga samochowek na PlayStation jaram sie ta gra jak dzieciak w wigilie wyczekuje na pierwsza gwiazde zeby rozpakowac prezenty (co widac w tym watku). Ale staram sie unikac tak tegorycznych jak Twoja wypowiedzi.

pozdrawiam

Nie obrażam się ale spójrz na fakty. Gt5 robili kilka lat i wyszło jak wyszło. Niedługo potem zrobili Gt6 która tak na prawdę jest na bazie Gt5. A rok po premierze Gt6 wyjdzie gt7. Wiec nie za bardzo wiem co tak fantastycznego będzie w nowej odsłonie 7 ale już nie łudzę się ze będzie lepiej. A co do PCars to mało jest juz gameplayow na yt żeby porównać ją z 6? PCars to konkurencja która ma celu być najlepsza wiec jedynie co ratuje PD to patrzeć na gameplay tej gry i uczyć się pilnie bo marnie skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażam się ale spójrz na fakty. Gt5 robili kilka lat i wyszło jak wyszło. Niedługo potem zrobili Gt6 która tak na prawdę jest na bazie Gt5. A rok po premierze Gt6 wyjdzie gt7. Wiec nie za bardzo wiem co tak fantastycznego będzie w nowej odsłonie 7 ale już nie łudzę się ze będzie lepiej. A co do PCars to mało jest juz gameplayow na yt żeby porównać ją z 6? PCars to konkurencja która ma celu być najlepsza wiec jedynie co ratuje PD to patrzeć na gameplay tej gry i uczyć się pilnie bo marnie skończy.

naprawdę porównujesz gameplaye z yt do istniejącej gry? :)

da się do nich podpiąć kierownicę? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rok po premierze Gt6 wyjdzie gt7.

Dlaczego powtarzasz non stop tą samą bzdurę? Gdzie i kto napisał, że GT7 rok po GT6? Prolog będzie na bazie 6 więc o co chodzi? To nie ma nic wspólnego z gt7.

O prawdziwej 7 jeszcze nie było ani słowa, poza tym że się robi.

Porównamy te gry jak będą dostępne. Póki co to można pieprzyc bez sensu, tylko po co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażam się ale spójrz na fakty. Gt5 robili kilka lat i wyszło jak wyszło. Niedługo potem zrobili Gt6 która tak na prawdę jest na bazie Gt5. A rok po premierze Gt6 wyjdzie gt7. Wiec nie za bardzo wiem co tak fantastycznego będzie w nowej odsłonie 7 ale już nie łudzę się ze będzie lepiej. A co do PCars to mało jest juz gameplayow na yt żeby porównać ją z 6? PCars to konkurencja która ma celu być najlepsza wiec jedynie co ratuje PD to patrzeć na gameplay tej gry i uczyć się pilnie bo marnie skończy.

 

GT5 ma wiele bolaczek, ale potrafi dawac tez i sporo zabawy, przesiedzialem z  ta gra mase czasu chce jeszcze dobic wytrzymalosciowke i jak sie uda Vetella. O GT6 moje zdanie mozesz znalezc w temacie jest dosc niepopulane i ja uwazam ze to lekko podrasowane 5 ale glupio bylo dawac nr 5.5

I tutaj dochodzimy do waznej rzeczy tego co tak naprawde porownujemy:  mozna porownywac GT6 i pCARS - ale znow nalezy pod uwage wziac co nastepuje: GT6 to podrasowana 5ka, wypuszczona na PS3. pCARS to baaaardzo dlugo rozwijany projekt (tak dlugo  ze paru tutaj  watpilo czy kiedykolwiek poza ver alfa/beta wyjdzie i ujrzy swiatlo dzienne) ktory wychodzi na konsole nowej genracji. To powoduje iz porownanie GT6 vs. pCARS choc mozliwe tez nie jest do konca sprawiedliwe.

 

Kolejna rzecz nie jestem jakims wielkim fanem GT (5ka Academy Edt to bylo moje pierwsze zetkniecie z seria), nie zamierzam bronic PD. Zgodze sie w tym ze jesli PD nie zafunduje nowej jakosci w kolejnej odslonie i jak jeszcze wrzuci auta  z podzialem na Premium i Standard (gdzie standard bedzie wygladal gorzej niz to jak wygladaly auta np w Shiftach)  to samo sobie ukreci powroz  na szyje. Niemniej to co napisalem to gdybanie... nie oceniam tego teraz bo nie mam danych  zeby moc to zrobic. Po premierze GT7 albo bede bil sie w piersi i przepraszal wszystkich za te slowa, albo powiem no  niestety myslalem ze tak to sie skonczy.

 

Proponuje po dzentelmensku zgodzic sie w tym ze sie nie do konca zgadzamy - podac wirtalna lapke i zakonczyc te dyskusje. Bo jako calkiem spory offtop obawiam  sie iz moze ona wyladowac w niebycie internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Poza tym PD ma tendencję do dość mocnej rozbudowy tytułu już po wydaniu (aka Spec 2.0 update dla GT5), więc GT6 także należy postrzegać jako produkt któy będzie jeszcze rozbudowany (darmowe DLC, kretor tras, BSpec, funkcje społecznościowe, ...), a Project CARS jeszcze nie wyszło..

Edytowane przez vkmaxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

pCARS to baaaardzo dlugo rozwijany projekt (tak dlugo  ze paru tutaj  watpilo czy kiedykolwiek poza ver alfa/beta wyjdzie i ujrzy swiatlo dzienne) 

 

 

 

 

Dokładnie 3 lata, czy to długo?  GT5 robiło się 5 lat.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 3 lata, czy to długo?  GT5 robiło się 5 lat.

 

Dobra, tos mnie spunktowal. Przesadzilem z tym bardzo :P

 

Moze rozwine skrot myslowy - Slightly Mad Studios - w duzej czesci pozyskiwali finansowanie od spolecznosci. Kasa calkiem niezle im splynela, byl dostep do buildow (na ktory sie nie zalapalem bo przespalem ta mozliwosc). Ale na tym w sumie koniec. Przez dlugi czas nie bylo daty premiery, plany byly takie ze bedzie na PS3 itd... Chodzilo o to ze poza tym ze to rozwijany projekt informacji (dla konsolowcow) bylo malo ludzie na PC mogli testowac buildy. 

 

Roznica miedzy GT5 a pCARS jest taka ze PD mialo srodki, robi od wielu lat serie gier GT, podczas gdy SMS zalozone w 2008r mialo na koncie 2 Shifty i srednio przyjety Test Drive: Ferrari Racing Legends. Mogli porwac sie z motyka na slonce jesli chodzi o Project CARS.

 

Niemniej tak masz racje 3 w porownaniu do 5 lat to zdecydowanie krocej. 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekipa ludzi jaka pracuje teraz w SMS, pracowała wcześniej przy grach typowo symulacyjnych na pc - GTR i GT Legends.

Także nie są to "tylko" ludzie od Shifta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam no mnie Project Cars urzekł wygląda świetnie ślicznie , tylko mam nadzieje że nie zmienią klatek ani rozdzielczoćsci co do porównania do GT7 to nawet nie ma jeszcze żadnego obrazka z tej gry tak więc chyba nie ma sensu większego porównywać tych gier i właściwie MagEllan ma rację no najlepiej oceniać grę jak się ją włoży do konsoli i zacznie się grać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bullshoty vs prawdziwa gra.

Screeny z PC z ustawień Ultra, więc na PS4 będzie "minimalnie" gorzej.

 

ProjectCARS-21-670x376.png?57efa4

 

ProjectCARS-11-670x376.png?57efa4

 

ProjectCARS-41-670x376.png?57efa4

 

ProjectCARS-31-670x376.png?57efa4

 

ProjectCARS-61-670x376.png?57efa4

 

ProjectCARS-51-670x376.png?57efa4

 

ProjectCARS-81-670x376.png?57efa4

 

ProjectCARS-71-670x376.png?57efa4

 

ProjectCARS-10-670x376.png?57efa4

 

ProjectCARS-9-670x376.png?57efa4

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2014/05/17/project-cars-staged-screenshots-vs-actual-gameplay-heres-how-the-game-really-looks/

 

Gra wygląda bardzo ładnie, ale na pewno nie jest to poziom screenów, którymi karmili nas od dawna.

Ale chyba każdy normalny gracz zdawał sobie z tego sprawę, że gra na pewno tak wyglądać nie będzie, jak na niektórych tych screenach.

Nie mówiąc już o wersjach konsolowych, które pewnie drobne cięcia przejdą, chociaż mam nadzieję że to ogarną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

?? Ja tam nie widze roznicy poza innym ustawieniem kamery - te same modele, te same tekstury, to samo oswietlenie, cienie, AA itd. itd., nie to co np. w GT gdzie photomode/replay a wlasciwy gameplay to dwie zupelnie inne gry. Zreszta nawet w linku pisza ze to jest jedno i to samo tylko pobawili sie ustawieniem kamery. Jest mega ladnie a do tego w 60FPS, czego chciec wiecej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już w takie teksty typu 1080/60 klatek to nie uwierzę, dopóki sami nie wydadzą oficjalnego info (jak wydali to nie wiedziałem po prostu).

Skoro twórcy exclusiva na PS4 nie byli w stanie ogarnąć 1080p/60 klatek, to co dopiero 3rd party developer.

No chyba, ze im się uda kosztem większych cięć. Chociaż bardzo mocno liczę, że pokażą, że można i nieco utrą nosa innym twórcą samochodówek.

 

Co do powyższych screenów to tak jak mówię, osobiście opadu kopary u mnie nie ma. Może temu, że to screeny, a nie pokazanie gry w ruchu.

Jedyne foto, które mi się podoba i sprawia wrażenie ładnego, to te z Mercami. Jednak z ostateczną opinią wstrzymuje się do momentu kiedy nie włożę płyty do napędu.

 

Może to tak nie brzmi, ale trzymam za tą produkcję najbardziej kciuki. Jest to jedyna sensowna samochodówka, która będzie czymś więcej niż trzymaniem gazu w podłodze i machaniem tylko gałką na lewo i prawo (czy tam kierownicą). Jedyna samochodówka, która może powalczyć z Gran Turismo na poletku "konsolowych symulatorów".

Jeśli dadzą sporo oryginalnych tras (najlepiej cały sezon z Formuły 1, chociaż wiem, że to niemożliwe), a do tego dobry model jazdy + sporo możliwości kustomizacji naszych wozów, to będę szczęśliwy.

Jeszcze jakieś wsparcie dla lig online, możliwość założenia własnego teamu/klubu/itd. i już w ogóle mamy racer idealny do sieciowych rozgrywek.

 

No nic, zobaczymy jednak co z tego wyjdzie. Jeśli mnie pamięć nie myli, to twierdzili, że gra ma być na jesień w końcu?

Oby nie okazało się, że ma być obsuwa, bo wydawanie gry w tym samym czasie, kiedy są mimo wszystko wydawane 2 pozostałe tytuły wyścigowe, to jednak spore ryzyko.

Plus jest taki, że jakby nie patrzeć, to każdy tytuł celuje w nieco inny target.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już w takie teksty typu 1080/60 klatek to nie uwierzę, dopóki sami nie wydadzą oficjalnego info (jak wydali to nie wiedziałem po prostu).

Skoro twórcy exclusiva na PS4 nie byli w stanie ogarnąć 1080p/60 klatek, to co dopiero 3rd party developer.

 

Jakis tweet czy inne social-shitty-media mialy info od tworcow "celujemy w 1080@60" - wiec to raczej wyglada na  work in progress. Nizli zapewnienie.

 

No nic, zobaczymy jednak co z tego wyjdzie. Jeśli mnie pamięć nie myli, to twierdzili, że gra ma być na jesień w końcu?

Oby nie okazało się, że ma być obsuwa, bo wydawanie gry w tym samym czasie, kiedy są mimo wszystko wydawane 2 pozostałe tytuły wyścigowe, to jednak spore ryzyko.

Plus jest taki, że jakby nie patrzeć, to każdy tytuł celuje w nieco inny target.

 

 

Tak ma byc to jesien 2014. Owszem ryzyko jest takie jak to sie sprzeda na starcie... niemniej jesli okaze sie to byc  dobra produkcja to mysle ze efekt kuli snieznej (zwiazany z marketingiem szeptanym) moze napedzic sprzedaz. Jak pisales The Crew i DC to inna bajka jest.

 

Ja sobie poczekam na informacje ktorymi jestem zainteresowany a wiec  wspierane kierownice...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×