Skocz do zawartości
pablos_83

EA SPORTS UFC

Rekomendowane odpowiedzi

To teraz ja mam pytanko co do obsady sędziowskiej na filmikach itd widać Yves Lavigne oraz Maro Y. i w TUFie jakiegoś trzeciego sędziego no name.
Czy sa jacyś inni np.Herb Dean,Big John ? lub ktoś z UK ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak można grać swoim online:)

EDIT: Ale tylko ze znajomymi:(

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko. Wlasnie zagralem online i walczylem z gosciem ktory mial wlasnego wypasionego na maxa zawodnika. Troche to bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko. Wlasnie zagralem online i walczylem z gosciem ktory mial wlasnego wypasionego na maxa zawodnika. Troche to bez sensu.

Dlatego powinno byc no caf w online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego powinno byc no caf w online.

A raczej no CAF w rankingowych walkach. Zrobić oddzielne sezony CAF lub tak jak w FN:C tryb gdzie zawodnik jest rozwijany od zera tylko przez walki online. No nic, ale z trybami jak tak pocisnęli to teraz i jednym i drugim źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wygląda to super:

- w stójce serie wchodzą pięknie

- nic nie chrupie w odróżnieniu od dema

- parter jak  narazie  nie ogarnięty, ale stójka też na początku wydawała się chaotyczna

Edytowane przez zezeee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba większość kariery mam za sobą. Udało mi się wymaksować mojego zawodnika do overall 95. Praktycznie wszystkie walki wygrane w pierwszych rundach.

Dość fajny tryb, fajne wstawki z filmami i pozdrowieniami od zawodników. Sama kariera wydaję mi się trochę łatwiejsza niż w poprzednich odsłonach.

Przegrałem narazie tylko jedną walkę z Conditem. Pograłem chwilę online i jest bardzo, bardzo przyjemnie.

Fajnie by było jakby została uruchomiona w przyszłości opcja z zadaniami tak jak w Fifie czyli Highlights of the week.

Mam nadzieje że online uciągnie grę bo jest naprawde fajnie rozwiązany.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toreso gdzie kupiłeś grę? Dzwonię do MM, Empiku, Saturna- nigdzie nie mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toreso gdzie kupiłeś grę? Dzwonię do MM, Empiku, Saturna- nigdzie nie mają.

 

Na amerykańskim psstore za około 165zł. Wcześniej ktoś pisał że w tych sklepach już są na półkach, ale to chyba zależy od lokalizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za taką kasę to pewnie na spółę z kumplem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za taką kasę to pewnie na spółę z kumplem?

 

Nie. Samemu, były zdrapki w dobrych cenach i akurat się udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UFC na usa kosztuje po aktualnej cenie zdrapek 198zł. Na polskim PSN 299zł, czyli po aktualnym cenie zdrapek 270zł. Polska to jednak bogaty kraj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic ja swoją kopię dopiero będę miał w piątek. Nagle te wszystkie sklepy takie praworządne się zrobiły... No nic trzeba czekać.

 

A skoro w grze nie ma czegoś takiego jak tournament mode to może by tak zorganizować w bliżej nieokreślonej przyszłości forumowy turniej? Stworzyć regulamin, rozpisać drzewko, gameplay'e nagrać i aktualizować postępy w temacie. Skoro oni nam nie urozmaicają rozgrywki to możemy sobie to sami zrobić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic ja swoją kopię dopiero będę miał w piątek. Nagle te wszystkie sklepy takie praworządne się zrobiły... No nic trzeba czekać.

 

A skoro w grze nie ma czegoś takiego jak tournament mode to może by tak zorganizować w bliżej nieokreślonej przyszłości forumowy turniej? Stworzyć regulamin, rozpisać drzewko, gameplay'e nagrać i aktualizować postępy w temacie. Skoro oni nam nie urozmaicają rozgrywki to możemy sobie to sami zrobić.

 

Jestem jak najbardziej za. Na innych forach widziałem że ludzie już przedpremierą się tak organizowali, chyba wiedzieli co będzie grane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym się pisał na jakieś rozgrywki ;)  Można się będzie trochę pobawić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z onlinem jest tak jak w FNC można grać swoim zawodnikiem i gotowymi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam swoją kopię kupiłem na allegro, za dwie gry (oczywiście forma cyfrowa) zapłaciłem 189zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i grasz na innych kontach niz swoje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby dla czego tak sądzisz ? normalnie gram na swoim głównym koncie. Po pobraniu gry, trzeba po prostu pierwszy raz odpalić ja właśnie na swoim głównym i wszystko działa jak należy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby dla czego tak sądzisz ? normalnie gram na swoim głównym koncie. Po pobraniu gry, trzeba po prostu pierwszy raz odpalić ja właśnie na swoim głównym i wszystko działa jak należy :)

A to nie jest tak jak na PS3 że po utracie dostępu do konta składkowego traci się dostęp do zawartości z tego konta??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×