Skocz do zawartości
pablos_83

EA SPORTS UFC

Rekomendowane odpowiedzi

na ps4 chyba trzeba miec to konto ustawione jako glowne zeby grac na swoim w ta gre. wiec maja kupione 2 konta z roznymi grami juz ciezko. Moge sie mylic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie na niektórych forach piszą żę gra nie zalicza porażki i zwycięstwa po wyjściu z walki online... miał już ktoś nie przyjemność trafić na kogoś takiego?

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra może mi ktoś łopatologicznie rozpisać jak zapinać te dźwignie i jak się przed zapięciem bronić bo nie do końca kumam co mam robić...

A nie chcę żebyście mnie łotali jak najmana w parterze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn ja zauwazylem, bo wlasnie przegralem a nastepnie wygralem po 1 walce, ze do rekordu nie zalicza walk z Quick Match, czy jak sie tam nazywa ten randomowy tryb online (nie rankingowy). Zalicza chyba tylko te z Championship.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie na niektórych forach piszą żę gra nie zalicza porażki i zwycięstwa po wyjściu z walki online... miał już ktoś nie przyjemność trafić na kogoś takiego?

Niestety ja miałem. Zaliczyło jako nie odbyta.

Dolaczam się do prośby kolegi. Niech jakiś cwaniak prosto i logicznie opisze o co chodzi w tej mini gierce przy duszeniu. Na treningu idzie super, w walce już nigdy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra może mi ktoś łopatologicznie rozpisać jak zapinać te dźwignie i jak się przed zapięciem bronić bo nie do końca kumam co mam robić...

A nie chcę żebyście mnie łotali jak najmana w parterze ;)

 

Poddania tak tylko strasznie wyglądają, a tak naprawdę są bardzo proste do ogarnięcia. Cała sprawa to odpowiednio szybkie i dokładne blokowanie kierunku R3 i flickowanie L3.

Przy zapinaniu analogiczna sytuacja. Poprostu musisz trenować, rozegrać kilka walk ze skupieniem tylko na parterze i poddaniach, potem będziesz zapinać kogo chcesz jak kolwiek to brzmi.

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Samemu, były zdrapki w dobrych cenach i akurat się udało.

Konto na usa psn już założyłem. Możesz mi napisać (może być na priv) jak przenieść zakupioną grę na swoje europejskie konto? Czy aby nie będę musiał wykupować ps+ na usa psn aby grać na swoim EU koncie online? Po co mam szukać w sklepie za 230zł jak mogę sobie pobrać zaraz za niecałe 200zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto na usa psn już założyłem. Możesz mi napisać (może być na priv) jak przenieść zakupioną grę na swoje europejskie konto? Czy aby nie będę musiał wykupować ps+ na usa psn aby grać na swoim EU koncie online? Po co mam szukać w sklepie za 230zł jak mogę sobie pobrać zaraz za niecałe 200zł :)

 

Nic nie przenosisz. Zakładasz konto US, doładowujesz je zdrapką, kupujesz grę, aktywujesz te konto z którego została kupiona gra jako podstawowe i możesz grać na każdym koncie na konsoli.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałem cyfrówkę z PS EU, niestety dopiero 20 sobie z wami pogram :) oczywiście wszystkie Forumowe Turnieje, wchodzę w to ! :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś problem z pobraniem GameFace? W Fifce działa ok , a tutaj coś nie chce pobrać..;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poddania tak tylko strasznie wyglądają, a tak naprawdę są bardzo proste do ogarnięcia. Cała sprawa to odpowiednio szybkie i dokładne blokowanie kierunku R3 i flickowanie L3.

Przy zapinaniu analogiczna sytuacja. Poprostu musisz trenować, rozegrać kilka walk ze skupieniem tylko na parterze i poddaniach, potem będziesz zapinać kogo chcesz jak kolwiek to brzmi.

Wysil się trochę bardziej i rozpisz co, jak i kiedy. Bo ja i pewnie kolega dalej nie rozumiemy:)

Bo to co napisałeś to kazdy wie, ale nie kazdy wie jak to zrobić :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysil się trochę bardziej i rozpisz co, jak i kiedy. Bo ja i pewnie kolega dalej nie rozumiemy:)

Bo to co napisałeś to kazdy wie, ale nie kazdy wie jak to zrobić :P

Łapiesz nogę, głowę czy co tam chcesz przeciwnika i pojawiają się cztery strony świata i R na środku czyli R3. Jeśli przeciwnik daje w górę to blokujesz go wychylając i trzymając R3 aż do momentu gdy nie zmieni strony, i tak za każdym razem gdy zmieni kierunek, pomiędzy zmianami stron pojawi się także L, wtedy trącasz lewą gałkę w odpowiednim momencie i kierunku, jeśli Ci się to uda, zapinasz dalszą fazę poddania. To tak chyba najprościej jak potrafię ;)

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka stron temu było pisane wielokrotnie. Próbowałem łopatologicznie tłumaczyć tak, aby każdy wiedział o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież submission było tłumaczone wielokrotnie, razem z wideo :D Jak ktoś nadal nie rozumie to nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć.

 

No panowie, gra do mnie też doszła, kto chce niech mnie dodaje do znajomych to pogramy :D

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapinanie duszeń i blokowanie jest proste. Trzeba ćwiczyć. Kilka walk nic nie da. Trzeba próbować za 20 razem wyjdzie :). Mnie wyszło to i każdemu wyjdzie to moja pierwsza gra tego typu od kilku dobrych lat. Oczywiście gram jak na razie w demo. Pierwsze 5 walk przegrałem przez KO w stójce, w klinczu przegywałem w parterze tym bardziej. Ostatnie 10 walk wygrałem jak chciałem z palcem w dupie. Więc wszystko jest do ogarnięcia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle jaka polityka MM

Wysłałem chłopaka mojej siory przy okazji do MM Wałbrzych po gierke dla mnie

Dzwoni godzine temu mówi że jest cena 259 ja na to WTF na stronie 249

I mówie mu niech ciśnie kierownika że na stronie jest taniej

Kierownik działu czy tam jakiś sprzedawca po chwili sprawdzania stwierdził iż de facto ceny są różne wydrukował zrzut ze strony MM i powiedział że trzeba iść z tym do kasy i można kupić za 249 co zrobił.

Czekam do 19 na gierkę i zaczynam swoją galę UFC

Do zobaczyska na serwerach

BTW jeżeli chodzi o inicjatywę rozgrywek rankingu itp jestem jak najbardziej za

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 2 dni startują oficjalne turnieje online :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza walka w karierze w kategori do 185 funtów wygrana przez poddanie (co jest dość dziwne bo gram karateką :P) 

Ogólnie gierka jest spoko , ciężko porównać to do tego co było w UFC 3 (teraz przynajmniej da się w multi pograć ,co w produkcji UFC było niemożliwe..)

 

Jak by ktoś chciał pograć to dodajcie do znajomych ;) (PSN ID polo510, pisać o co chodzi bo puste zaproszenia odrzucam )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie mi powiedzieć jak sciagnac bruca ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie mi powiedzieć jak sciagnac bruca ?

Wchodzisz w store na samym koncu w menu i wybierasz jednego albo paczkę graczy. Przenosi Cię do PSN i ściągasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wyskakuje brak zawartości chyba sie nie zalapalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wyjść z tajskiego klinczu albo chociaż zablkować uderzenia mam wrażenie ze jest to nie raz nie mozliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wyjść z tajskiego klinczu albo chociaż zablkować uderzenia mam wrażenie ze jest to nie raz nie mozliwe

Musisz zmienic pozycje R3 i najlepiej probowac obalenia z klinczu L2+L1 i R3, przynajmniej ja tak robie i czesto daje rezultat Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem i gdy włączyłem mam instalizing 26% to gra w trakcie mi się będzie instalować bo teraz mogę tylko 2 zawodnikami grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem i gdy włączyłem mam instalizing 26% to gra w trakcie mi się będzie instalować bo teraz mogę tylko 2 zawodnikami grać?

Niestety ale tak. Masz tylko Pettis-Melendez i Jones-Gus az nie dojdzie do 100 procent. Najlepiej daj na czuwanie konsole jak mozesz, o wiele szybciej wtedy idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×