Skocz do zawartości
pablos_83

EA SPORTS UFC

Rekomendowane odpowiedzi

Można jakoś zawodnika przytrzymać w parterze? I jest jakaś kombinacja przycisków aby przejść do dźwigni itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jakoś zawodnika przytrzymać w parterze? I jest jakaś kombinacja przycisków aby przejść do dźwigni itp?

Do dźwigni przechodzi sie trzymając r1 +prawy analog w bok i do góry. Przytrzymać w parterze to ktoś wyrzej napisał: r2 i prawa gałka ale jak ktoś dusi L3 to ucieknie z parteru wczesniej czy później.Myśle,że warto przejść tutorial w grze bo można się dużo nauczyc :)

Moje pytanie :na jakim poziomie gracie z konsolą? Ja na Normal wygrywam raczej spokojnie a jak zmienie na hard to palec z r2 praktycznie mam nonstop wciśnięty bo jak go puszcze do obrywam jak worek treningowy i ko :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem troche wczoraj online i powiem tak gra miażdży tym trybem
Mój bilans 12-2

W większości wygrywam przez sub

Wczoraj miałem fajną potyczkę z gościem obaj mieliśmy Aldo

Facet mnie rozbijał w stójce nie miłosiernie a pod klatką tyle kolan mi wrzucał że nie miałem jak tego przetrwać ale się udało

W 2 rundzie już trzymałem go na dystans

Sprowadzenie kimura i koniec

Zauważyłem że dużo jest ludzi nie ogarniętych w parterze zupełnie

Jednego to Rondą poddałem w 40 sekundzie walki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przeciwienstwie do poprzednich gier UFC, mam wrazenie ze tutaj o wiele prosciej jest poddac niz znokautowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że jedna z moich porażek jest przez ko front kickiem na klate :D
Jak to zobaczyłem padłem w sumie był to początek walki krótka wymiana clinch rozerwanie gościu z buta wjechał

A mój chłop spłynął na początku myślałem że to był KD ale patrze cutscena i koniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się instalowała gierka to zagrałem parę walk z cpu najpierw na hard potem na pro i myślę sobie kozak jestem bo wszystko wygrałem. Włączyłem karierę na pro żeby było trudniej i coś się nauczyć, a tu porażka, pierwsza walka i przegrana. Nie wiem czy przeciwnik ma większy skill ale w stójce czy w parterze nic nie mogę mu zrobić. Muszę zmniejszyć poziom na hard bo tak to się nic nie nauczę

Tak w ogóle to da się w karierze jakoś omijać te walki instruktażowe?  Trochę to nudne jak już się umie.

 

Zaproszenie porozsyłane i odebrane dziś wieczorem może uda mi się z kimś zmierzyć. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć, dlaczego Bruce Lee jest płatny? :biggrin: Chciałem pobrać a tutaj klops, pakiet 25 zł...

 

Edyta:

Nieważne, miałem kod na Bruce'a w szczegółach zamówienia na gram :D

Edytowane przez Haqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minie chyba kilka miesięcy zanim bedę czuł się na siłach zawalczyć z jednym z was :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minie chyba kilka miesięcy zanim bedę czuł się na siłach zawalczyć z jednym z was :/

No co ty, my grając ze sobą też się uczymy przecież :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minie chyba kilka miesięcy zanim bedę czuł się na siłach zawalczyć z jednym z was :/

Lepiej zacznij jak najszybciej. Stracisz tylko czas walczac z cpu. Nie ma innej metody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się instalowała gierka to zagrałem parę walk z cpu najpierw na hard potem na pro i myślę sobie kozak jestem bo wszystko wygrałem. Włączyłem karierę na pro żeby było trudniej i coś się nauczyć, a tu porażka, pierwsza walka i przegrana. Nie wiem czy przeciwnik ma większy skill ale w stójce czy w parterze nic nie mogę mu zrobić. Muszę zmniejszyć poziom na hard bo tak to się nic nie nauczę

Tak w ogóle to da się w karierze jakoś omijać te walki instruktażowe?  Trochę to nudne jak już się umie.

 

Zaproszenie porozsyłane i odebrane dziś wieczorem może uda mi się z kimś zmierzyć. :)

Ja za 2-3 godziny odbieram grę i pierwsze co robię to kariera na najwyższym poziomie. Z tego co widać jest przeskok łatwo albo trudno. Z dwóch opcji wybieram tą drugą przez to kariera będzie miała większe urozmaicenie i starczy na dłużej. Mogliby też zrobić tak, że kariera na większym poziomie trudności daje mniej expa (czy jak tam się te punkty nazywają), bo rozwinięcie na maks postaci już z początku to trochę strzał w stopę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oszukana jest ta gra... wczoraj do 3 w nocy nie mogłem zagrac w Light Heavyweight bo błąd... jak znalazło mi przeciwnika, a teraz jak jak udaje się i jest na moją korzyść to dostaje błąd jakiś i mi grę wyłącza >.< podczas Championshipa.... obraziłem się na nią :D, ktoś z forum gra dzisiaj :D?

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za 2-3 godziny odbieram grę i pierwsze co robię to kariera na najwyższym poziomie. Z tego co widać jest przeskok łatwo albo trudno. Z dwóch opcji wybieram tą drugą przez to kariera będzie miała większe urozmaicenie i starczy na dłużej. Mogliby też zrobić tak, że kariera na większym poziomie trudności daje mniej expa (czy jak tam się te punkty nazywają), bo rozwinięcie na maks postaci już z początku to trochę strzał w stopę.

No ja gralem kariere na hardzie i powiem sszczerze ze nie jest zbyt trudno, mam juz gdzies z 30 walk i chyba 2 porazki. Szkoda ze nie mozna w trakcie zmienic na Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja specjalnie zrobilem sobie gameface pod kariere do ufc a tutaj tylko online siedze :D ale jak już odpale to na Pro

Dzisiaj z rana na online sami spamerzy. Najpierw koles był Roycem Graciem i spamowal lewy prosty (:D) a teraz Cat Zingano i same sierpowe, no nic innego niż Easy Win z takimi ^^

Edytowane przez Haqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^No to jest klasyk, nieudacznicy dowartościowują się w grach komputerowych. To samo jest w fifie, co drugi ped... spamuje podanie na dobieg z trójkątem. Takie życie, nic nie poradzisz.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, rozpocząłem pierwszy turniej. Kazali mi wybrać zawodnika z Heavyweight ktorego nie mozna zmienic w trakcie turnieju i mam 4 walki do rozegrania

Nie wiem czy jest tylko HW czy to losuje kategorie wagową

Edit:

Turniej wygrany Overeemem, nic specjalnego te turnieje :P

Ehh typek mi wyszedl z gry zaraz po tym jak walka zostala przerwana i nie mam zwyciestwa...

Edytowane przez Haqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@toreso jak się przewraca w parterze na druga stronę przeciwnika? chodzi mi o to że ty leżysz na mnie i np. ja nagle leże na tobie. :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@toreso jak się przewraca w parterze na druga stronę przeciwnika? chodzi mi o to że ty leżysz na mnie i np. ja nagle leże na tobie. :D?

Reversal - L1 i R3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos chcial z turniejami zrobic tak jak ja - czyli jest w niebieskiej dywizji, gra pierwszy turniej, a potem przechodzi do fioletowej dywizji i startuje w drugim turnieju to tak niestety nie można, ponieważ twoja ranga jest brana w momencie otwarcia turniejów :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam w ogóle zasad tego sportu za co tutaj punkty są przyznawane :P

Sprawdzałem z Torreso Burce'a Lee... powiem wam że jest przesadzony. xD

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyste ciosy, obalenia, dominująca pozycja w parterze (na górze), transition (czyli zmiana pozycji w parterze), obrona przed obaleniem, działania w clinchu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam w ogóle zasad tego sportu za co tutaj punkty są przyznawane :P

Sprawdzałem z Torreso Burce'a Lee... powiem wam że jest przesadzony. xD

Zapatrzylem sie na niego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nie teges ten online, mialem 17-4 a potem nagle seria przegranych i skonczylem z 18-10, ledwo sie utrzymam z fioletowym pasem :P

Edytowane przez Haqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punktacja jest dziwna. Póki co grałem tylko w jedną walkę. Gość tylko się bronił w stójce i więcej zadał czystych ciosów. W każdej rundzie próbowałem szczęścia w parterze ale dobrze się bronił. W końcu w trzeciej grałem tylko w parterze, trochę go obiłem, parę razy dźwignię prawie zapiąłem. Jednak dotrwał do końca. Byłem pewien że przegrałem, a tu decyzja sędziów, jednogłośnie na punkty wygrałem. Przejrzałem statystyki i gość więcej ciosów czystych mi zadał. Wygrałem dlatego że miałem kilka obaleń i prób dźwigni. Trochę to dziwne, że samo obalenie jest wysoko punktowane. Obawiam się że zaraz będzie sporo spamerów którzy przez całą walkę będą obalać i wstawać. 

 

Toreso piszesz że Reversal R1 i R3, jednak jak zrobić żeby od razu wyszło? Zazwyczaj przechodzi z pozycji do pozycji. Czyli po kolei mój zawodnik przekłada atakującego tak aby go mieć między nogami i wtedy go obala. Jednak jak mnie obalają to nieraz od razu za pierwszym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×