Skocz do zawartości
pablos_83

EA SPORTS UFC

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszta coś obszerniejszego jesli chodzi o multi ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rozegraniu kilku gier online (między innymi z użytkownikiem bleq) i paru solo-pojedynkach stwierdzam, że gra mi się potwornie podoba :D Rozgrywka wydaje mi się być nieco wolniejsza niż w demie, troche denerwuje nieprzewidywalność walk, bo wydaje Ci się że wygrywasz, a tu nagle jeden cios i... no ale taki urok tego sportu. Zawodnicy są i zachowują się nieco inaczej, jednak o ogromnych różnicach nie ma co mówić, chociaż jestem i tak zadowolony. Szkoda tylko, że takie niewielkie różnice w Overallu są. Online dzieli się na 3 tryby - pojedynek ze znajomym, szybki pojedynek nie rankingowy oraz championship, czyli swoiste zdobywanie wyższej rangi (dokładnie jak dywizje w fifie, tylko że zamiast lig mamy pasy). Wbiłem niebieski pas, teraz czekam do piątku na turniej dla amatorów bo chciałbym wziąć udział w każdym :D. Tak, turnieje są, narazie widnieją 3 i wszystkie zablokowane do piątku oraz są one dla odpowiednich pasów. Sam system multiplayera wygląda bardzo podobnie do tego z fify, a przy wyborze zawodników mamy połączone kilka kategorii wagowych, żeby się nie rozdrabniać. W sumie to nie wiem jeszcze czy to był dobry, czy zły pomysł :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. VS z ziomkiem z listy, mozna uzywac CAFa

2. VS z randomem bez rankingu

3. Sezony jak w fifie + tournamenty jak w fifie

 

Wiecej nie ma, oczywisci sa leaderboardsy itp.

 

Szalu nie ma, a poddania sa do ogarniecia choc nie jest latwo dopiac. Nic nie przebije UFC2 i krecenia grzybem, ahh ten flying armbar Mir'a i rozwalanie randomow w 20sek.

To se ne vrati panie...

 

UP 

jak Ci wjebie to zmienisz zdanie :biggrin:

 

PS jak ktos sie chce poklepac to zapraszac: bleq

Lepiej dostac baty od znajomka niz randoma, a kazda porazka uczy i pokazuje rozne style gry. Haaqu 'prawie' mnie "zapiął" :]

Edytowane przez bleq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP 

jak Ci wjebie to zmienisz zdanie :biggrin:

Czekam czekam, w końcu i submission mi się uda :P

 

//Jutro w Szwecji Gustafsson będzie podpisywał kopie EA UFC dla chętnych. Może jest na forum ktoś kto wyemigrował w tamte rejony ;)

 

@bleq

fakt, dopięcie submission naprawdę trudne, bo strasznie dużo się dzieje na ekranie. Trzeba obserwować jednocześnie przeciwnika i czekać na moment, w którym możemy przejść dalej. Raz wygrałem tak z typkiem online bo dostawałem nieźle po mordzie w stójce :D

Edytowane przez Haqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzięki demo dobrze opanowalem grę. 4 walki na pro i wszystkie wygrane. Jedna przez duszenie. Ciekawe jak będzie online. Dziś już nie zobaczę bo jeszcze sie instaluje.

Toreso, dzięki za pomoc w zakupie gry na US psn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzięki demo dobrze opanowalem grę. 4 walki na pro i wszystkie wygrane. Jedna przez duszenie. Ciekawe jak będzie online.

To zapraszam jutro jak masz czas , ja zawsze chętny do gry :D nawet jak mam porządne wciry dostać

Edytowane przez Haqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zapraszam jutro jak masz czas , ja zawsze chętny do gry :D nawet jak mam porządne wciry dostać

Gra sie elegancko. Czekamy az ludzie dostana w lapy swoje egzemplarze i robimy jakis turniej tak jak Smalec bodajrze mowil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jutro to wieczorem. Najpierw kościół, potem z dziećmi na jakiś spacer ale po 22 bede wolny ;) jak coś to Nick daw1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, jutro dodam bo dzisiaj już mi się konsoli nie chce odpalać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja o pólnocy już będę mieć, jak ktoś chce dostać w łeb  to zapraszam, Fuviks :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gameplay jest świetny, dla osób narzekających na nic nie warzące ciosy proponuję pilnować dystansu. Cep z odpowiedniej odległości w punkt załatwia sprawę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam jakiegoś pecha

1. Nie mogę pobrać zawartości Bruca Lee o czym pisałem już wcześniej wyskakuje brak zawrtości

2. Dzisiaj podczas gry wysypała się gra i teraz po włączeniu ładuje się w lewym dolnym rogu prostokącik i tyle, próbowałem usuwać grę i na nowo dalej to samo

3. Nie mam od rana neta i dostaje białej gorączki może być to co w punkcie 2 spowodowane brakiem neta dodaje że grałem już dzisiaj od rana kariere i było ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi w wyzwaniu 10 ? Z tego co zrozumiałem mam gościa znokautowac, jednak po nokaucie nie przechodzi na 11 wyzwanie. Chodzi o wyzwania w wrestlingu w tym jak leżę na ziemi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak, zagralem okolo 20 meczow online, wrazenia jak najbardziej pozytywne. Ale jedna rzecz troche mnie denerwuje, mianowicie one-punch/kick spamerzy, rozumiem ze celem gry jest wygrac ale wedlug mnie to bez sensu, niestety stamina ma wtedy mniejsze znaczenie. Natomiast jak trafi sie na dobrego fightera to gra pokazuje swoje piekno, az wtedy chce sie grac. Pojedynki ze znajomym takze super i jeden maly plus wiecej, w tej opcji zdecydowanie mniej i rzadziej laguje.

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jest tu jakiś cwaniak ? jak tak, to cwaniak dodaje mnie na psn : PIRPL

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem gre w MM bez dodatku. Wszedlem w zawartosc do pobrania w grze i sie okazalo ze Bruce jest za free. Wiec te wszystkie preordery z Bruce'm Lee mozna sobie w dupe wsadzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym CAF'em i TUF'em ? co to jest, co to znaczy ?:D bo czytam i nie kminie tych skrótów ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym CAF'em i TUF'em ? co to jest, co to znaczy ?:D bo czytam i nie kminie tych skrótów ;P

CAF - to create a fighter czyli tworzysz swijego zawodnika. TUF - The Ultimate Fighter, to prawdziwy cykl w ktorym mlodzi zawodnicy walcza o kontrakt w UFC, wielu bylych i obecnych i zapewne przyszlych mistrzow UFC sie z tamtad wywodzi. Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podliczę po długim weekendzie stan swojego konta i chyba kupię grę, jeśli multi jest miodne to nie pozostaje mi nic innego :biggrin:

 

PS piszcie jeszcze swoje odczucia co do trybów online!

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CAF - to create a fighter czyli tworzysz swijego zawodnika. TUF - The Ultimate Fighter, to prawdziwy cykl w ktorym mlodzi zawodnicy walcza o kontrakt w UFC, wielu bylych i obecnych i zapewne przyszlych mistrzow UFC sie z tamtad wywodzi.

TUF to bardziej bym powiedział reality show , coś podobnego do emitowanego kiedyś u nas przez Polsat , The Contender (Stallone był prowadzącym) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podliczę po długim weekendzie stan swojego konta i chyba kupię grę, jeśli multi jest miodne to nie pozostaje mi nic innego :D

Naprawde warto i strasznie wciaga, szczegolne potyczki ze znajomymi. Jak bedziesz juz miec egzemplarz to wiesz o co kaman - torresbtmPL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie, jest Nate albo Nick Diaz ? ;) Diazowie to moi ulubieni fajterzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie, jest Nate albo Nick Diaz ? ;) Diazowie to moi ulubieni fajterzy :)

So oboje.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką wagę preferujecie ?:)

To zalezy. Nie lubie ciezkiej sa duzo wolniejsi niz reszta. Takze od polciezkiej w dol, lekka najlepsza, najwieksze zroznicowanie i duzo swietnych fighterow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×