Skocz do zawartości
pablos_83

EA SPORTS UFC

Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbiam spamerow jednego ciosu. Zaczynamy walke a koles robi jedno kopniecie w kolko. Pierwsza moja reakcja... obalenie i sub za pierwszym razem. Dramat, po co tak grac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanko ile czasu instaluje się całość gry i czy dalej będzie się instalować jeśli konsola będzie w stanie czuwania.

Na razie minęło 2h a tu dopiero 27%.

 

 

 

Dzięki kolego

Pozdrawiam.

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam spamerow jednego ciosu. Zaczynamy walke a koles robi jedno kopniecie w kolko. Pierwsza moja reakcja... obalenie i sub za pierwszym razem. Dramat, po co tak grac?

Niestety. najwieksza zmora tej gry jak narazie, ale na to tez sa sposoby tak jak piszesz.

@Stary

Daj konsole w tryb czuwania, bedzie duzo szybciej.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam spamerow jednego ciosu. Zaczynamy walke a koles robi jedno kopniecie w kolko. Pierwsza moja reakcja... obalenie i sub za pierwszym razem. Dramat, po co tak grac?

Już to raz pisałem, to samo jest w fifie. Długie podanie i dzida. Najwidoczniej podnieca tych leszczy taki sposób gry.

 

Ja narazie robię kariere, narazie mam 17 walk, rekord 15/2 - z czego 14 KO/TKO 1DEC

Edytowane przez INKOGNITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ja po przejściu samouczka po pierwszym odpaleniu i ściągnięciu game face'a miałem gotową grę.

U was gameface też wychodzi bardzo ziemisty/szarawy? Tzn pierwsze walki byłem jak zwloki, dopiero przy półfinałach UF zaczął wyglądać normalnie. A co do gameplayu jeszcze. To pro jest jak najbardziej dobry, ale przegięli z ilością zbitych/kontrowanych ciosów, CPU potrafi nawet 5-6 pod rząd parować nawet mój atak po zparowaniu jego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno co jest pewne to to, ze gra jest niesamowita.

Z tym Brucem to jakies jaja. Nie mialem kodu a pobralem za darmo z PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos chce Kod na Bruce lee dlc? 

Ja bym poprosił na PW jak można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno co zauwazylem w online to to, ze oprocz umiejetnosci, waznym czynnikiem jest zachowywanie spokoju. To wlasnie spokoj pomogl mi wygrac walki przez decyzje.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno co zauwazylem w online to to, ze oprocz umiejetnosci, waznym czynnikiem jest zachowywanie spokoju. To wlasnie spokoj pomogl mi wygrac walki przez decyzje.

Cos o tym wiem :) Polowe swoich walk wygralem przez decyzje. Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna w karierze przejsc kategorie wagowa wyzej? Bo nie wiem czy zaczac w Middle czy Light Heavy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat tylko 2. 5 Ko i 7 subow. Ale spokoj prowadzi do kazdej wygranej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna w karierze przejsc kategorie wagowa wyzej? Bo nie wiem czy zaczac w Middle czy Light Heavy :D

Pozniej czasami dostajesz tzw. "super fight" czyli walka kategorie wyzej, ile razy dokladnie to mialem nie pamietam.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktos czy idzie na stałe przejsc wyzej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktos czy idzie na stałe przejsc wyzej?

Raczej nie. Ja juz mam chyba UFC 340 i jeszcze nie mialem takiej propozycji.
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, to zaczynam w Light Heavy w takim razie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie trafilem na kota, ktory nie dal sie zrzucic z siebie w parterze ani podniesc walki. Ciekawe jak on to robil. Pierwszy raz mialem takiego przeciwnika.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie trafilem na kota, ktory nie dal sie zrzucic z siebie w parterze ani podniesc walki. Ciekawe jak on to robil. Pierwszy raz mialem takiego przeciwnika.

też z takim niestety walczyłem, był Cainem i nic sie nie dało zrobić z jego parterem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też z takim niestety walczyłem, był Cainem i nic sie nie dało zrobić z jego parterem...

Bo Velazquez duzo wazy i jest dobry w parterze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Velazquez duzo wazy i jest dobry w parterze :)

to wiem, ale na 20 prob zrzucenia go i powrotu do parteru ani razu mi sie to nie udalo, blokowal tez wszystkie transition

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wiem, ale na 20 prob zrzucenia go i powrotu do parteru ani razu mi sie to nie udalo, blokowal tez wszystkie transition

To zadko sie zdarza zeby trafic na kogos az tak ogarnietego w parterze, no ale lepsze to niz spamerzy jednego ciosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=jJnpQpHEWhs

 

Pierwsza walka online (nierankingowa) za mną. Jest mega! Gra idealnie przenosi to co jest w offlinie do online. Koleś był ewidentnie gorszy ode mnie i ja byłem tego świadomy po kilkunastu sekundach. Sam toczył walkę w dystansie co działało tylko na moją korzyść. W pełni mogłem wykonać to co chciałem, nie musiałem się uciekać do jakichś tanich zagrań vide spam. Poszło jak na easy z CPU :biggrin:

Edytowane przez SmaleC
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie gralem ze spamerem jednego ciosu. Przegralem bo nie bylo jak zareagowac. Knockout natychmiastowy. Dramat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×