Skocz do zawartości
pablos_83

EA SPORTS UFC

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak jak napisał Veezo.

 

W pierwszych dniach działalności naszego community, możecie się spodziewać rozgrywek w formule LIVE – Turniej w systemie Knockout, dla 8 zawodników – 1vs1, wygrany przechodzi dalej.

gp.jpg

 

Następnie będziemy robić ligę, i coś na wzór TUFa (prawdopodobnie walki klanowe)

Dokładne szczegóły niebawem, myślę, że szybciej niż myślicie ;)

 

Generalnie jeżeli wiecie, że będziecie brać udział w tym projekcie, szukacie dobrej zabawy - na konkretnie ustalonych zasadach, bez spamowania, to to wam damy.

Jeżeli możecie, to słać do mnie na PW, wstępne zgłoszenia, chcemy zobaczyć ilu chętnych będzie, wtedy łatwiej dopniemy zasady Ligi (ilość lig 1/2/3, ilość walk itd).

 

 

Stay Tuned !

Edytowane przez INKOGNITO
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że fajnie by było założyć osobny, nowy temat na poczet tych rozgrywek, i tam wrzucać wszystkie informację itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie piszę do admin, z prośbą o wydzielenie pod forum dla UFC.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kurcze, może mam szczęście ale mam grę od ponad tygodnia i nic z tych rzeczy mi się nie przytrafiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, najlepiej w newsie na PSSite, że zbugowana kompletnie i ciągle ktoś coś narzeka na nowe bugi, a ja tak samo nie widziałem takich rzeczy na własne oczy grając od premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się ktoś z remisem ?

Chyba nie ma no contest, i nie było w żadnym UFC wcześniej. Zresztą jaki to by miało sens w grze video.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W UFC Undpisputed 3 były remisy, sam zaliczyłem pamiętam kilka. Naprawdę emocjonujące walki to były. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki sam jak w fifie czy pes ;) Urwanie punktów, przez porażkę lub remis.

 

Edit :

hhmm no to ciekawe jak w EA UFC, potrzebuje tej informacji do regulaminu i systemu punktowego. Może ktoś sprawdzić czy w statystykach jest NC ? niestety jestem teraz w pracy i nie mam jak sprawdzić.

Edytowane przez INKOGNITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki sam jak w fifie czy pes ;) Urwanie punktów, przez porażkę lub remis.

 

Edit :

hhmm no to ciekawe jak w EA UFC, potrzebuje tej informacji do regulaminu i systemu punktowego. Może ktoś sprawdzić czy w statystykach jest NC ? niestety jestem teraz w pracy i nie mam jak sprawdzić.

Skoro były to mam słabą pamiętanie widocznie, nie w EA UFC na pewno nie ma, nie ma rybryki NC nigdzie.

No zwracam honor, rzeczywiście były majority decision, dawno temu grałem, pamięć już nie ta ;)

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie uswiadczylem wielu glitchy a gram od premiery :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy majority decision to remis?wczoraj tak miałem i przegrałem walkę

Pierwszy sędzia 29/28,drugi remis.tylko nie doszlyszalem trzeciego ale chyba tez 29/28 dla przeciwnika.

Tez mnie interesuje system oceniania bo mimo iż w total hits mam lepsze staty i wiecej ciosów po ktory przeciwnik pada na mate to i tak przegrywam bo ja np 3 obalenia a przeciwniki 15 plus 3 zmiany pozycji.Bylo by to głupie ze wystarczy cała walkę obalac i opkrecac by wygrać .

Ale przynajmniej juz mam sposób jak w miare radzić sobie z Kozakami jednego ciosu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrana na punkty może być jednogłośna (3 sędziów daje zwycięstwo), lub większościowa (2 do 1). Ani to ani to nie jest remisem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majority Decision-dwóch sędziów wskazuje wygrana tego samego zawodnika a jeden daje remis (tak miałem wczoraj)

Majority draw-dwóch sędziów daje remis a jeden wskazuje wygrana jednego z zawodnikow

Ciekawe czy ta druga decyzja występuje UFC2014?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majority Decision-dwóch sędziów wskazuje wygrana tego samego zawodnika a jeden daje remis (tak miałem wczoraj)

Majority draw-dwóch sędziów daje remis a jeden wskazuje wygrana jednego z zawodnikow

Ciekawe czy ta druga decyzja występuje UFC2014?

Ale punktacji w sezonach to chyba nie zmienia i tak. Roznica jest tylko pomiedzy splitem a jednoglosna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej jednej rzeczy nie ogarniam. Jak chwycić przeciwnika który siedzi na nas za głowę i docisnąć do piersi, aby nie mógł uderzać. Oraz w odwrotnej sytuacji jak my siedzimy na kimś i on trzyma naszą głowę, jak się oderwać, ale nie zmieniać pozycji.

952808e920.jpg

 

Tak jak na górnej połowie obrazka, zawodnik trzyma głowę i jak przyciągnąć ja po wyprostowaniu się przeciwnika spowrotem.

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze w obu przypadkach ciskam R2 + Lewa galka w gore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raz miałem Split Decision , blisko remisu ale jednak jeszcze nie to :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej jednej rzeczy nie ogarniam. Jak chwycić przeciwnika który siedzi na nas za głowę i docisnąć do piersi, aby nie mógł uderzać. Oraz w odwrotnej sytuacji jak my siedzimy na kimś i on trzyma naszą głowę, jak się oderwać, ale nie zmieniać pozycji.

952808e920.jpg

Tak jak na górnej połowie obrazka, zawodnik trzyma głowę i jak przyciągnąć ja po wyprostowaniu się przeciwnika spowrotem.

Poprawka L1+ lewa galka do gory. Teraz obczailem. Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mysalelm ze gra bedzie tak wymagajaca. Zawsze gralem w fight nighta I myslalem ze az takiej roNicy nie bedzie ale jednak. W karierze mam problem zeby na easy wygrac haha. Najgorssze jest to ze nie do konca czlowiek jeszcze wie co czym Itd. No coz Oby tylko cierpliwosci starczylo do nauki, choc podejrzewam ze wyjdzie nhl I pozegnam sie z ufc :) ktos chetny do grania z Poczatkujacym?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się dzisiaj piszę na popołudniowo-wieczorne sparingi bo dawno z nikim nie grałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mysalelm ze gra bedzie tak wymagajaca. Zawsze gralem w fight nighta I myslalem ze az takiej roNicy nie bedzie ale jednak. W karierze mam problem zeby na easy wygrac haha. Najgorssze jest to ze nie do konca czlowiek jeszcze wie co czym Itd. No coz Oby tylko cierpliwosci starczylo do nauki, choc podejrzewam ze wyjdzie nhl I pozegnam sie z ufc :) ktos chetny do grania z Poczatkujacym?

 

Przejdź cały tutorial, a później przynajmniej zacznij każdy z challenge. Zajmie Ci to jeden wieczór, a pozwoli nie tylko przyswoić sterowanie, ale też nauczyć się kilku bardziej zaawansowanych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mój filmik z serii "zanudzę was na śmierć" tym razem kwestia dotyczy spammerów. Chyba spotkałem każdy możliwy rodzaj: nieudolny/nowy gracz rzucający special move, tajski klinczer z dociskiem do siatki, front kickowiec, "mistrz" obaleń, body spammers, low kick spammers. Chyba wszystko co najgorsze, tak na dobrą sprawę dopiero w purple belt się z tym zetknąłem i byłem dość zaskoczony, z początku nie wiedziałem co robić. Sparingi z innymi graczam jak najbardziej się przydały, można było się wybić z pewnego schematu gry z CPU i z czego się najbardziej cieszę wszystkich udało się pokonać :)

 



Gram jako Cat "Stalowe jaja" Zingano
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×